7720
  • Yan
    #2147
    már megvette valaki, csak nem mi
    tehát jogos a topik (?) ;)
  • RoyalPredator
    #2146
    ZÁRJUK LE AZZAL A TÉMÁT, HOGY:
    IGEN, SOKAKNAK WAREZ VAN, DE CSAK AZÉRT, MERT A FORGALMAZÓK HIBÁJÁBÓL ADÓDÓAN NEM KAPTUK MEG HŐN SZERETETT KIS JÁTÉKUNKAT. MEG FOGJUK VENNI, HA ELÉRHETŐ LESZ. CSAK IDŐBŐL CSALTUNK, MERT NEM AKARTUNK LEMARADNI LENGYEL, NÉMET ÉS UKRÁN BAJTÁRSAINKTÓL.

    1.6.00 Gyertek.
    Ha többeknek van pach, akkor vagy butítsák le, vagy énis felrakom, de ahoz nekem kell krekk mert nekem nem eredeti. MÉG.
  • Tib
    #2145
    Igen, megoldódott... azaz megoldottam magamnak
    Túl sok gondot nem jelentett a "hiba", hisz' azon az elven működik, mint a korábbi verziók: A patch a játék a nem létező regisrty bejegyzését kereste. Bővebb infó az OFF/SPAM/WAREZ részleg, 133.HSZ
  • Roger6
    #2144
    Te igen hülye vagy... És te vagy hallgató? Ilyen lesz a jövő? Úristen...

    Látom nem vagy képes felfogni bűn = törvénysértés. Warez = bűn. Valakit meglopsz azzal, hogy letöltesz. Remélem téged sem fizetnek ki a munkahelyen majd, aztán rájössz erre, hogy milyen ingyen dolgozni. Bár kukásokban az a jó, hogy tudnak gubizni, oda biztos felvesznek ennyi ésszel. Vagy nem. (azt bírom benned, hogy úgy alá tudod támasztani a véleményed, hogy sehogy)
  • bgabor
    #2143
    Végső soron megoldódott a neten keringő orosz verzió patchelése? Hogyan kell?
  • bgabor
    #2142
    Igen, én is találkoztam már a marhaságaiddal más topikokban. Amúgy ki beszélt itt politikai topicról? Kérdésedre válaszolva igen, te vagy a hülye.
  • Roger6
    #2141
    Az, hogy te nem vagy képes felfogni, hogy a warezt a törvény bünteti, az egyéni szoc. probléma. Úgyhogy a hasonlóság bizony igaz, bár nem egy súlycsoportba tartozik.

    Ja igen, már tudom ki vagy. Te vagy az, aki szerint bármit írhatsz a fórumon, meg ha mindenki warezol, akkor az már nem is bűntett... Emlékszem... Okos vagy. (miért nincs politikai topik? - ja, tudom, és én leszek a hülye)
  • Tib
    #2140
    A különböző Hama verzió általában nem probléma, de a játék verziószáma közti különbség már igen...
    Nekem az 1.6.01 fut a gépemen, szerintem érdemes patch-elni mindenkinek :)
  • bgabor
    #2139
    Lehetséges, csak éppen erősen életszerűtlen, hogy így két hónappal az angol verzió megjelenése(és megvásárlása)előtt valaki megvegye a cseh vagy a lengyel verziót.
  • bgabor
    #2138
    Szerintem fejezzük be ezt a warez vonalat a topik érdekében, mert a vita erősen kezd színvonaltalan demagógiává silányulni(pl:szomszédos-zenés hasonlat).

    A végén még eljutnánk oda, mint más topikokban, hogy valaki a warezolást a kenyérlopáshoz hasonlítja.
  • bgabor
    #2137
    Na persze. Tegye már föl a kezét itt a topikban az, aki lengyel vagy cseh verziót vásárolt és azzal nyomja. Nonszensz. A német verzió se sokkal valószínűbb.
  • RoyalPredator
    #2136
    Lehetséges, de nem valószínű.
    Az angolosítás kérése nem bizonyíték a warez verzió birtoklására.

    Minden esetre, 1 valaki volt fent tegnap, Pege, és nem jött össze a dolog, emrt eltért a verziószáma... Furcsa.
    Nekem alap van meg, ami legelőször kijött, angolosítva.

    Hamachi pedig 1.0.1.5-ös verzió.
    Ez lehetett a gond?
    Bár elvileg látta a szerverem, és én már játszottam Berkut nevű airsoftos stalker bajtársammal is...
    Nos, én ettől függetlenül várok mindenkit.
    Látom Tib is csatlakozott.
  • Tib
    #2135
    Már megjelent. Csak nem itthon. Tehát aki végigjátszotta, az lehet fanatikus és külföldről szerezte meg az ukrán vagy német verziót... vagy nem?
  • Roger6
    #2134
    "Mellesleg szólva, itt majdhogynem Mindenkinek warez van, akinek egyáltalán megvan. Akkor miről beszélünk?" - igazad van. Ha valaki kinyírta a szomszédját, mert hangosan hallgatta a zenét, megtehetem én is, nem? Miről beszélünk. Nagyon ütött ez a mondatod vazze. (a multiban igazad van, az nem OFF)
  • Yan
    #2133
    ha megjelenés előtt beleírod ebbe a topikba hogy végig játszottad, és milyen problémákkal találkoztál, mi tetszett, esetleg még képet is teszel,
    azzal is reklámozod a warezt :)

    egy kicsit eltérünk a témától
  • RoyalPredator
    #2132
    "majdhogynem"
    Ezt Kihagytad! ;)
  • Tib
    #2131
    "Mindenkinek warez van, akinek egyáltalán megvan." >> Egy kedves ismerősöm rendszeresen Ukrajnából hozatja meg magának.
    Azért mert nem legálissal játszik az ember, nem biztos, hogy illő is ezt reklámozni... Vagy más szóval: Ha már a warez-ra fanyalodik az ember (aminek persze érthető okai vannak), legalább ne reklámozza.
    Bár lehet ez csak az én véleményem.
  • RoyalPredator
    #2130
    Pontosan erről beszélek ;) Thx
  • bgabor
    #2129
    Szerintem nem. A multipartyszervezésnek ebben a topicban a helye. Már a warez topic nyitása is egy álszent marhaság volt, mert a megnyitásakor még bőven mindenki warezzel tolta, mert nem is volt más. Na nem mindta ma valaki itt a topicban az azóta megjelent német, lengyel vagy cseh verzióval tolná.
  • RoyalPredator
    #2128
    MultiPlayer. Játék része. OFF? Nemhiszem.
    MultiPlayer. Játék része. SPAM? Nemigazán.
    MultiPlayer. Játék része. Warez? Ki mondta hogy törtel gyertek?
    Mellesleg szólva, itt majdhogynem Mindenkinek warez van, akinek egyáltalán megvan. Akkor miről beszélünk?

    Inkább GYERTEK MOST FEL. Jót játszunk muhahaha!
  • berczely
    #2127
    Multiról csak az OFF topicban lehet beszélni vagy mifene?

    Nem mondott semmi rosszat!
  • TSL16b
    #2126
    Itt mind a három. Érdemes lenne elgondolkodni egy arcból visszavételen.
  • RoyalPredator
    #2125
    OFF/SPAM/WAREZ
    Szerinted a Multiplayer melyik?
    Inkább gyere.
  • Tib
    #2124
    Ennek talán más topikban lenne a helye.
  • RoyalPredator
    #2123
    1.0.1.5-ös verzió.
  • RoyalPredator
    #2122
    Ma Esti STALKER Hamachi:
    Szoba Neve: STALKER HUNGARY
    Szoba Pass: 123
    Du. 5től várok akárkit.
  • RoyalPredator
    #2121
    Én arról beszélek, amiket a kommentek írnak.
    FRAPS, v hasonló filmfelvevő program alap. A FRAPS mellesleg nem szar, csak FPS-t zabál adott esetekben.

    Nemtudom hogy mirét várjátok el hogy tudjam mi micsoda, a jármű egyszerúen modból van, emlékezzetek, Clear Skyban is ladaderbizhetsz vele. A model más csak, ami nem annyira bonyolult, ha tudod miről van szó.

    Én az X-Ray engineval SEMMIT sem akarok kezdeni, mert mint kifejtettem, ennél "a játék jóval többet érdemel."

    És csuklóbol kirázok, de nem ezzel a játékkal. Logika az egész, illetve másolás+átírás ha alapból benne van a játékban, vagy már létezik modban.
  • Tib
    #2120
    LOL Most őszintén, Te tudod miről beszélsz?!
    Multiban láttál ilyen járműveket és/vagy környezetet? Szerintem magad sem gondoltad végig, hogy mi az amit láttál és mit jelent amit leírtál... Ha igen, akkor meg nagyobb a probléma
    A legmókásabb, hogy úgy írtad le, mit aki csuklóból kiráz egy hasonlót
  • Roger6
    #2119
    "Amúgy laza FRAPS és scriptmunka, + multiplayer." - ha ennyire laza, ugye holnapra neked is kész a hasonlóan laza minőségű videód, ugye?
  • mcmoha
    #2118
    Itt van a video keszitojenek oldala. A bemutatkozasa angolul van, szoval akit erdekel megtudhatja ki is ez a ficko. Ugy nez ki annal sokkal profibb, hogy FRAPS-al szorakozzon.:D
  • RoyalPredator
    #2117
    Visszaolvasva az derül ki, amit már mondtam #2111
    És a videó után-effektezve van, amitől ennyire látványos és ütős.
    Amúgy laza FRAPS és scriptmunka, + multiplayer.
  • KranaZoli #2116
    Nem szoktam multizni, most spec. a game sincs fent...

    Ezzel a MOD-al kapcsolatban. Azért ez így pöttyet furcsa lenne egy "szimpla" MOD-tól. Mi a rák ez?! Nézegettem a jútyúb HSZ-eket, de a sok cirill karakterből zéró szintet értek meg.

    Akinek ATI van, érdemes lesz feltenni a 9.12-es Cata-t. Hivatalos support oldalon nincs még kint (ma talán már kint lesz), de le lehet tölteni.

    STALKER Call Of Pripyat Benchmark tesztem Catalyst 9.11 vs. Catalyst 9.12
  • RoyalPredator
    #2115
    Én már Hamachiztam. Elég furcsa.

    Ha gondoljátok, pl esténként játszhatnánk.
    Csak az aktuális szerver nevét tüntessük fel itt a fórumon.
  • Bulics
    #2114
    Biztos valami amatőr videó, esetleg modhoz intro vagy ilyesmi. ezt onnan gondolom hogy a kivitelezése sokkal profibb mint a gsc-s videók (kivéve a shoc introt). egy kis fantázia csodákra képes
  • Tib
    #2113
    Azon felbuzdulva, hogy sokan végigtolták, bátran kérdezem:
    Ki lenne benne egy kis multiban? Részleteket megdumálni az OFF/SPAM/WAREZ topikban lehetne
  • KranaZoli #2112
  • RoyalPredator
    #2111
    Call of Pripyat MOD.
    Hasonló valahol a Half Lifeos Garrys modhoz.-

    Vmi bétákról van szó, és hogy ez csak illusztráció.
  • Tib
    #2110
    Erről van valakinek valami infója?

    Az előbbinél elnéztem a linket, ha van itt egy modi, törölje már pls
  • Tib
    #2109
    Erről van valakinek valami infója?
  • Tib
    #2108
    Örülnék ha kivitelezhető lenne a dolog, de sajnos én nem értek ehhez a területhez.
    Nem bántás vagy kritizálás miatt, de ez szerintem egy olyan volumenű feladat, ami teljes embert, teljes munkaidővel és komoly szakmai múlttal kívánna meg... nem pedig pár részmunkaidős (iskola és/vagy meló melletti)lelkes amatőr munkáját.
    Ha mégis összejön egy mai értelemben korrekt verzió, akkor viszont én leszek az elsők közt, aki szívesen kiadja rá egy rendes játék árát