7720
  • sas2007
    #2187
    Kéri az eredete exe. filét anélkül nem teszed fel!!!!!!!!
  • Tib
    #2186
    Na jó, inkább megy privátba az okosításom...
  • RoyalPredator
    #2185
    S.T.A.L.K.E.R. - Çîâ Ïðèïÿòè
    Ez a játék Főmappája.

    Orosz patchet szedtem le, pontosan azt amit linkeltél.

    Nemtudom hol van windows registry és ijesmi, én MAC felhasználó vagyok alapvetőleg.

    Éppen ezért a 133as bejegyzés csak mégtöbb kérdést vetett fel.
    De mind1, végülis fut a játék, ez a lényeg, max patchesek nem jöhetnek a szerveremre, cinkes.

    Kivéve ha megoldjuk vhogy.
    Sima file fölülírás nem segítene?
  • Tib
    #2184
    Orosz verzióra csak orosz patch megy. Ha az alap játék nem egyezik a patch "nemzetiségével", az nem feltétlenül működik 100%-osan. Ezt nem tudom jobban leírni.
    A patch a telepítésnél a Windows registry-jébe írt bejegyzéseket figyeli. Ha ilyen van, akkor jó. Persze elméletileg ez is figyeli a nemzetiség beállítását. Ha nincs bejegyzés vagy nem jó nemzetiségű, akkor nem települ. Ezt se tudom jobban körül írni...
    Az OFF topic 133. bejegyzése mindenre választ és megoldás kínál. Feltéve, ha átolvassa az ember és használ egy cserebogárnyi logikát.
  • bazsi83vp
    #2183
    Teroretikus kérdés: ha leszeded torrentről büntethető vagy-e? Megjegyzem igen. Ugyanis amint csak 1 szeletet is visszaseedelsz, elkövetted a cselekményt társtettesként. (a feltöltő nem csak az az 1 ember aki az oldalra feltölti) Az, meg hogy ez egyBesült államokban vagy a piripócsi 3,14csába milyen törvényeket hoznak, az nem rád vonatkozik. Rád a hazai törvények mellett a szoftver mellé adott (a telepítéskor ált megjelenő) liszenc él. A ténylegesen szabad felhasználás az audióvizuális termékekre vonatkozik (film,zene, könyv stb), és a szoftver biza nem ide tartozik. Jó basszus, akkor majd én is reklamálok hogy ugyan miért tilos nekem ingyen használni pl a Catia-t és a többi tervezőprogit, miközben még adót is fizetek a munkából keletkezett bérből. A hülyegyerek meg következmények nélkül játszik egy ugyan olyan jogi hátterű programmal? Vagy talán van a cégeknek joguk arra hogy a kiskínaitól vegyenek SZÁMLA ellenében mások winfos cd-t? Ja hogy nincs, neked se lenne jogod lopni. És megnyugtatlak, bár ritkán játszom, de én is ki szoktam próbálni amit kinézek magamnak, és ha tetszik, megtisztelem a fejlesztőket. De ennyi erővel veled meg azt kéne megjátszeni, hogy a múlt havi munkád nem lehetett eladni és így fizetés nuku. (mit tudom én - eltünt a biorobot munkalapja, ergo nem dolgozott) Tudod, így jártál vazze. Bocs hoyg ide írtam, de talán többen olvassák
  • TSL16b
    #2182
    Tényleg, bocs. Törölni nem tudom, nem adatott meg.
  • mac100
    #2181
    OFF topic
  • RoyalPredator
    #2180
    Ne legyél hülyegyerek.

    Minden warez LETÖLTŐ a törvények szerint, még USA-ban is Áldozatnak minősülnek, és logikusan nem büntethető.
    A feltöltőket és feltörőket büntetik.
  • TSL16b
    #2179
    1. Igen, ennyi jár azért, hogy a szoftver akkor sem lesz a tiéd, ha fizetsz érte, viszont a gyártó semmiért sem felel.

    2. Magyarországon. Máshol már letöltésért is életfogytiglani nyakazás.
  • Pepsi Twist
    #2178
    ez melyik mod? tudnál linket adni?
  • RoyalPredator
    #2177
    Őőőmmm... Nemtudom.
    Vmi modot leszedtem, amivel mind2 kiegészítést fel lehet rakni, ahol választani kell. Így egy csöppnyivel jobb fegyvert kapunk, de meg is érdemeljük veterán módban. Ráadásul a mod annyira telerakta nekem csatával a játékot, h lejjebb kellett tennem a nehézséget, mert szétkapkodtak.

    Ált. Clear Sky-os újratextúrázások működnek a fegyvereknél, én azokat szoktam lesni. Mint látod, az AK-74M ilyen vörös ABSes textúrát kapott.

    Amúgy mivel túl sok a cucc a játékban, mármint meidit, ilyesmi, vigyetek úgy 10et magatokkal, lőszeből se többet 400nál és 100 pisztolyba valónál, úgy az igazi, ha killódni kell egy kicsit, de nem úgy, h az idegeidre megy a lőszerhiány.
  • Pepsi Twist
    #2176
    van ez a spawning tool viszont ezzel "max" tuningot is lehet csinálni? :D

    clear sky-ba ramoboztam 1x végig úgy az egészet hogy legjobb ruha minden tuningal (tényleg mindent ki fejlesztettem rajta) meg fegyvereken is ugyan az és így gyors végig rambóztam az egészet na most ez itt még nincs? vagy ezzel a spawn moddal a fejlesztéseket is letudom "spawnonlni"?
  • RoyalPredator
    #2175
    Filefronton.
    Nézd, én épp egy Téli modot tolok:
    http://www.xfire.com/profile/royalpredator/screenshots/stalkercs/
  • Pepsi Twist
    #2174
    Tud valaki valami oldalt ahol vannak modok? :D mostmá funolni is akarok ^^
  • RoyalPredator
    #2173
    Igen, de kurvára nemtudom hol kell átírni.
    Ill h melyik fileban... Holvan...
  • berczely
    #2172
    Off topicban van!
  • RoyalPredator
    #2171
    Tib.
    Én TELEPÍTENI nem tudom a patchet. Letöltöttem amit mutattál, de egyből elkurt ciril betüs hibaüzenet, értelemtlen.

    Vmi más megoldás?
  • vasziszdasz
    #2170
    1: Hát pedig itt csak te vagy a hülye, aki a szembe hugyozik. Warez =/= lopás. A lopás alapfeltétele hogy valakitől eltűnjön az ellopott dolog, így azt továbbá nem képes birtokolni, használni. Nos, warez esetén ilyen nincs, tehát ez nem lopás. Ennyi erővel a tilosban parkolást is hívhatnánk gyilkosságnak...

    2: Nem a warezt bűntetik, csak a feltöltést. Ezért fizetsz cserébe bólogató zsiráfos matricát minden cédére, meg kb. minden másra is.
  • sas2007
    #2169

    Itt a magyaritás.Kipróbáltam müködik minden,nagyon béta.A mondatokban a szavak néhol össze vannak keveredve,de kilehet bogarászni mit akarnak pl: feladatok.A menü is magyar,végre helyre hoztam a grafikát.Már csak ezért megérte feltenni.

    http://www.sendspace.com/file/erjvzr
  • KranaZoli #2168
    Nem vagy depis. Épp ma bosszankodtam, hogy ITT... már van Francia felirat is. :(

    Azt nem tudom, hogy Gúglis-e, vagy sem.
  • RoyalPredator
    #2167
    Nem jó hír, mert nem fanok, hanem laikus fordítók fogják megkapni a szöveget... Ráadásul lehet kapunk egycsomag szánalmas szinkront is...
    Ugye milyen kis depis vagyok?
  • KranaZoli #2166
    Részben jó hír, részben nem:

    "Elsõnek is tisztáznám, hogy nem direkt fagyasztottam be a projektet! Panyi kolléga felhívta figyelmemet, hogy számíthatunk magyar megjelenésre is a játékból, ezért felesleges dolgoznunk rajta. Sajnálom, hogy ezt a hírt kellett közölnöm, de ha nem lesz magyar megjelenés folytatjuk! Reméljük, azért még visszatértek oldalunkra!"

    link
  • bgabor
    #2165
    Hagyd a fenébe a keresőt. Főoldalon az új játékok borítói alatt van egy olyan, hogy 'game index'. Ha arra rámész, kihozza az összes játékot ABC sorrendben. Ott meg egyszerűen megkeresed a Stalker:COP-ot.
  • KranaZoli #2164
    Akkor pontosítok: Tib a Warez topic-ban már leírta.
  • Tib
    #2163
    Igen, leírtam >> 133.HSZ
  • KranaZoli #2162
    A Warez topic-ban mintha vki leírta volna a megoldást.
  • RoyalPredator
    #2161
    Már Tibtől emgkaptam, köszi.
    A patch viszont vmi error miatt nem tud települni.
    Arra valami...?:D
  • KranaZoli #2160
    Így talán könnyebb lesz.

    link
  • RoyalPredator
    #2159
    Törést vki küldjönnn mert a GémKupiVördön sem találom célzott keresséssel sem, de utáltam ezt a ratyi honlapot már az elején issss..

    PMben plz.
    És akkor azzal hostolok.
  • grebber
    #2158
    Szedd le a német verziót az alapból 1.6.01-es!
  • Tib
    #2157
    1.6.01-es patch részletei az OFF részlegen angolul leírva
  • bgabor
    #2156
    Köszi, máris utánanézek! Érdemes felrakni amúgy? Miket javít?
  • bgabor
    #2155
    Marha gyengén kötekszel, egészen szánalmas. Az írásaid, a profilod alapján igazi lúzer lehetsz. És azokkal ki törődik?
    Téma lezárva.
  • Tib
    #2154
    1.6.00 multi no way...
    Pl. rendszeres crash csatlakozásnál és pályaváltásnál. 1.6.01-ben javítva sok mással. Részletek a OFF részlegen leírva
  • KranaZoli #2153
    GameCopyWorld.com
  • RoyalPredator
    #2152
    Nekem is kellene, és mindenkinek...
    Akinek megvan, az jelezze itt kérem.
  • Yan
    #2151
    tájékozódtál milyen fórumra írsz jelenleg? :DD
    sg.hu, ami megegyezik a supergamez.hu-val. pötyögd be a címsorba!
    ;)
  • adamq01
    #2150
    cracket ha valaki talál 1.6.01-hez az szóljon!!!
  • KranaZoli #2149
    Elérhető az idei utolsó Catalyst, a 9.12-es

    "...Ezeken felül persze ott vannak még a különböző játék optimalizációk: a 3DMark Vantage a Radeon HD 5700-as és Radeon HD 5800-as videokártyákkal ellátott rendszereken átlagosan 9%-kal fut gyorsabban, míg a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat egykártyás rendszerek esetén a friss driverrel optimális esetben 6%-ot gyorsul."

    nice job!
  • RoyalPredator
    #2148
    Téma lezárva =) PMben basztassátok a srácot.
    MOSTANTÓL 1.6.00 VERZIÓVAL GYÜLEKEZŐ HAMACHIN!

    Ha meg sokaknak van pachelve, akkor megoldjuk h mindnekinek meglegyen...