7720
  • adamq01
    #2347
    Szenvedőbe raktam
  • RoyalPredator
    #2346
    Vagy egy Chimera...
  • Tib
    #2345
    Sajnos az óriáskerék csak háttérelem Pripyat-ban.
    Állítólag ki lehet valamerre ugrani, de én csak trainer segítségével jártam "kint". Közelről kidolgozatlan a textúra, amin át lehet gyalogolni, de ugye nem is arra készült, hogy közelről lessük :)

    CAPS OFF a.k.a. NE KIABÁLJ, MEE' MEGCSAP EGY MODI
  • nemet17
    #2344
    HOL VAN PRIPYATBAN AZ ÓRIÁSKERÉK?
  • Solid Snake
    #2343
    A Clear sky is így lenne az igazi "orosz hang + magyar felirat"
  • KranaZoli #2342
    Dettó!

    Magyar szinkron csak rontani fog rajta.
  • Tib
    #2341
    Azért toltam össze ezt a verziót, mert számomra az orosz hang + magyar felirat alkotja a leghitelesebb és (érthetőségi szempontból) játszhatóbb variáció.
    Számomra ettől teljesebb egy magyar szinkronos sem lenne, sőt De ízlések és pofonok, hisz' így teljes a Világ
  • Tib
    #2340
    Hát az nCore-ra fellökött verzióba én beleírtam (user.ltx) és műxik
  • sippogo
    #2339
    Igen Ő. Nálam így ment. Nem tudom, talán nem csináltál meg neki valami küldetést.
  • Pepsi Twist
    #2338
    nigtrogen a javitos csávó a yanov stationnál? mert neki se tudom megmutatni :D
  • Pepsi Twist
    #2337
    nekem ez rohadtul nem működik :D SHOC-ba meg a Clear Sky-ba is valamit módosítani kellett mert nem volt jó viszont itt COP-ba nekem egyáltalán nem megy se console-ba se user.ltx-be
  • sippogo
    #2336
    Bocsi, elfelejtettem, előtte Nitrogénnek kell a térképet megmutatni!
  • sippogo
    #2335
    Zuluval pialni kell. Ájulásig inni, utánna benne lesz a buliban.
  • Yan
    #2334
    köszi, akkor töltögetünk :)
  • grebber
    #2333
    Ez most az ő által készített 2,6GB-os beépített magyar feliratos verzióról van szó nem a sima magyarításról! (Torrent)
  • Yan
    #2332
    lesz az több is :) páran várunk a megjelenésre ;)
  • Tib
    #2331
    1000 letöltött darabszám?!
    Az faxa :)
  • grebber
    #2330
    Tib lassan már az 1000 letöltöt karcolja a munkátok!!
  • Pepsi Twist
    #2329
    aha de hogy győzzem meg? vagy a "térképnek" 2 része van mert csak 1 könyvem van :D
  • sippogo
    #2328
    A Janov mellett van a torony, ott lakik Zulu, Öt kell meggyőzni, és szervezni egy csapatot.
  • Pepsi Twist
    #2327
    tudja valaki hogy kell átmenni pripyatba ha megvan a térképem? :D kinek és hol kell leadni? valami toronyról van szó csak hol van ez a torony? :D
  • grebber
    #2326
    Nekem az nem tetszik benne hogy nem olyan mint a többi fps ahol ellenfélre tartod a célkeresztet lövöd azt alig kell lövés ember hal.Itt kell nekik elég sok skuló sajna.
  • Rage47
    #2325
    én meg töröltem, mert nem tetszett, hogy unalmasak a párbeszédek (mindenki néma), és órákat kell gyalogolni, valamint nagyon nehéz célozni.
    egyébként nagyon jó a hangulata, de a játékélmény egészen alacsony sajnos. inkább fallout 3
  • grebber
    #2324
    Segítenék,de ott még nem tartok.Stalkereket mindig elég későn viszem végig mert mondtam annyira nem kötnek le.CS-t sem vittem végig.
  • strebacom
    #2323
    Én meg játszok, de nem segit senki, most van rá idöm, holnap reggel 6-tól meló....
  • grebber
    #2322
    Én nem iszok, mert nem látom értelmét én filmezek egész hajnalig
  • strebacom
    #2321
    Hát megint semmi válasz(#2308)....fasza mindenki iszik mint az állat....csak én játszok..de igazuk van..
  • Tib
    #2320
    A legegyszerűbb, ha a "user.ltx" fájlba írod be a következőket:
    bind cam_1 kf6
    bind cam_2 kf7
    bind cam_3 kf8

    Az így elérhető kameraállások: saját szemszög (F6), külső fix (F7), külső szabad (F8)
  • KranaZoli #2319
    BUÉK!


    Ennek az arcnak jók a videói nagyon.



  • mcmoha
    #2318
    Bocs, nem figyeltem.
  • grebber
    #2317
    Ne nekem írd.Én nem szarakodok ilyenekkel.Amúgy se szeretem a stalkereket.
    (Optimalizálás és a grafikai világ miatt)
    Csak kérdezték azt google-be ami volt első 5be megnéztem és copy-paste ide!
  • mcmoha
    #2316
    Ebben a reszben az F1-F4 foglalt. Az F5 a gyorsmentes, F9 gyorstoltes, ugyhogy csak az F6,F7,F8 szabad. Egyebkent felesleges szarakodni a konzollal, egyszerubb a user.ltx szekesztese notepad-al.:)
  • Bulics
    #2315
    Melyik billentyűvel írod be a "_" jelet? mert én nem tudtam beírni a clearskynál csak a shoc- nál.
  • grebber
    #2314
    Ezek a Clear Skynál müködtek probáljátok ki:

    Type this in the console to bind different views to F1-F3 keys:

    bind cam_1 kf1 First person
    bind cam_2 kf2 3rd with directional
    bind cam_3 kf3 3rd with pan
  • DranzerF1
    #2313
    Akkor 2en vagyunk! :)
  • RoyalPredator
    #2312
    Naaaa erre énis kíváncsi vagyok.
  • DranzerF1
    #2311
    Üdv!
    Tudom biztosan volt már 1000x, de foggalmam sincs... Külső nézetet hogy/hol lehet beállítani,megcsinálni?
  • RoyalPredator
    #2310
    Nincsenek letölthető modell modok (Mesh-ek) a játékhoz?
    Pl normális AK, meg normális fegyverek, ilyesmi.
  • Tib
    #2309
    Az OFF/SPAM/WAREZ topikban már reggel óta ki van írva. Lehet tippelni ki tette fel (köcce G papa) és ki volt a "rilíz" elkövetője
  • strebacom
    #2308
    Én is megakadtam, megjavittattam a gauspuskát, a dokumentumokat, és az infót elvittem pripyatba, de utánna nem add semmi küldit???