7720
  • RoyalPredator
    #2387
    /r2_sun_near 1
  • Yan
    #2386
    én simán xp-n használom (most már) :)
  • grebber
    #2385
    Van aki tolja itt a Tib féle verziót (nem csak a magyarítást használják hanem a teljes egészet amit ő tett fel netre)?
    Az érdekelne nekik dx11 illetve dx10.1 és dx10 modok választhatóak-e a menüben?

    Mert magon már írtak páran nekik nem lehet dx10 modokba állítani nincs ott a menüben!
  • berczely
    #2384
    Meg mi a rák van!

    Feltettem azt a magyarított verziót azt megint nagy körben sötét van az emberem körül!

  • berczely
    #2383
    Azzal nem lehet valamit babrálni hogy a fű ne csak 10 méteres körben legyen körülöttem hanem mindenhol vagy nagyobb körben?Valamit átírni vagy ilyesmi?
  • Tib
    #2382
    Szerszámügyileg nézz szét itt: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239899944&no=1954]HSZ #1954[/URL]

    Újrakezdtem és Creek fűrésztelepen sikerült egy helyre koncentrálnom a gyilok ténykedésemet:
  • gabo91
    #2381
    Köszi
    Nagy nehezen megtaláltam... (fent a rácsnál van egy ajtó azt nem láttam...)


    Még annyi, hogy szerszámok hol vannak jupiterben...? kicsit nagy...
  • bat777
    #2380
    köszi te na've :) köszi
  • KranaZoli #2379
    OMG! Az elsőt Én sem tudtam.
  • berczely
    #2378
    Azt jelentik hogy a sisakod a ruhád és a fegyvered sérült!

    Van a szerelő az meg tudja neked javítani!
  • bat777
    #2377
  • bat777
    #2376


    erre vagyok kíváncsi, h ezek a zöld karikákban lévő jelek mit jelentenek... vagy, h hol találom meg őket.
  • tom2004
    #2375
    A Jupiter legnagyobb épület (majdnem négyzet) délnyugati sarkában van a bejárat, ott le kell menni az alagsorba, és menni - menni míg a helikopterhez érsz.
    A gáztartályos ládához két kulcs kell, az egyik a gk konvoj délre utolsó kocsijában van, a másik az északi leszakadt rész alatt egy gkban.
  • Mr. Perfect
    #2374
    THX!!! megvan...
  • gabo91
    #2373
    Még valami gázt tartalmazó ládát hogy lehet kinyitni?
  • gabo91
    #2372
    Jupiter gyárba hogy tudok bejutni? Hátul a szerelőüzemben találtam dokumentumokat (meg kiürítési ters stb. azokat eladtam már) aztán egy kis épületben találtam egy dokumentumot ami "bizonyíték az aalgutra" De helikopterhez nem tudok bejutni körben szögesdrot mindenhol :S
    meg még egy pont van abban a csarnokban ami elérhetetlen számomra...
  • strebacom
    #2371
    Jelzi a térképen, a kitörés kezdetekor megjelenik...
  • strebacom
    #2370
    Igen én is igy értettem, nagyon jó a történet, de ClearSky-hoz képest nulla a graf....
    Bár lehet csak beta...
  • Mr. Perfect
    #2369
    Kitörés elől hova lehet elbújni? Még a legelején vagyok a daruk környékén de akárhova bújok mindíg kinyiffanok.
  • RoyalPredator
    #2368
    De, a story az okés, de a kivitelezés trehány.
  • berczely
    #2367
    Nincs ez összecsapva csak te kapkodtad el a játékot!
  • strebacom
    #2366
    No végig is toltam ennyi volt....hát nagyon össze van csapva...ez már nem a régi stalker.....
    Esetleg a stalkerhez lehet valahonnan pályákat(map) letölteni, mint a crysishez??
    Egy linket megköszönnék...
  • strebacom
    #2365
    Majd odajutsz...
  • KranaZoli #2364
    Nálam Seven x64 és DX11. De ahogyan írtam az Off Topic-ba Pripyat-ba még nem vagyok.
  • strebacom
    #2363
    Lehet a win64 vagy a dx11??
  • Tib
    #2362
    Nálam az "orig" orosszal sem volt soha ilyen hiba...
  • strebacom
    #2361
    Tényleg jó hogy magyar, viszont nálam okoz hibákat, az összekötö videók betöltése elött, elsötétedik a kép, mert hogy töltené a videót, de nem csinál semmit, viszont ha a magyarítást kiveszem(gamedata mappa), akkor tökéletesen betölt a videó, utánna visszateszem a magyarítást és tolom tovább....hogy ezt mi okozza nemtom, de az origi orosszal és a Tib féle verzióval is ez van....Ja és ez nem az elején fordul elö, hanem mikor már a Pripyat-os pályákat tolom...
  • grebber
    #2360
    Meglepően könnyű volt kinyírni mindenkit pedig voltak atomruhában lévő szarzsákok is. Régebbi stalkerekbe ekkora bagázst nehezebb volt elintézni.
    De itt beálltam jó helyre azt ott mozogva ledaráltam őket a kis pisztolykámmal.
  • Yan
    #2359
    kérdezz meg egy politikust :)
  • mcmoha
    #2358
    A legegyszerubb ha kinyirod az egesz bandat.
  • Kisbundi88
    #2357
    Akarom mondani ellopni..
  • Kisbundi88
    #2356
    Valaki nem tudja, hogy hogy tudnám a szennyvíztisztítóból a laptopot ellponi?
  • gabo91
    #2355
    Bizonyos részeknél mindig, ill. időközönként is kidobál x-ray enige-s hibával...
    mitől van ez? lehet vele valamit csinálni?
    A "poén" az, hogy feltettem cleat sky-t is annál is ezzel a hibával szívat...
    9500gt -em van, meg win7 32bit-es
    (csak mert elötte 7600gt-vel xp-n toltam clear sky-t és sose láttam még ilyen hibaüzit)
  • KranaZoli #2354
    Áhhá! Értem.
  • Yan
    #2353
    már lejött, holnap megnézés lesz ;)
  • TSL16b
    #2352
    Persze, a tippek is magyarul vannak, csak a betöltési háttérképre értettem, nem rajzoltuk át a játék címét rajta pl. "Pripjaty hív"-ra.
  • RoyalPredator
    #2351
    Hát, a radioaktivitás jel azt jelenti, hogy radioaktívan veszélyben vagy.
    A batyus fitnesztélapó pedig hogy túlterheltség van súlyban (max 50kg)
    Sárga: Figyelmeztetés.
    Narancs: Hatása alatt vagy.
    Piros: Veszélyes szint.

    Ezen kívül nincsen más azthiszem. A zöld skála a térképen hogy mennyire látnak téged.
    A kék hogy mennyire vagy zajos.
    A szám a körülötted lévő stalkerek/banditák számát mondja meg.
    A kajákat és medkitteket meg F1-F4 be tudod állítani.

  • grebber
    #2350
    Windows 7 alatt:

    c:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Call Of Pripyat\
  • Dark Angel 666
    #2349
    Hova teszi a játék a mentéseket ?
    Nem találom őket sehol
  • bat777
    #2348
    hali, én most kezdtem ma ezt a részt. jobb oldalt alul ahol az élet van meg ezek, afelett megjelennek sárga jelek ikonok, rájöttem, h a villa kanál, az azt jelenti, h enni kell. de a többire nem jövök rá... nem tudnátok segíteni, h ezt honnét tudnám meg, h mi mit jelent.. köszi