7720
  • barmi
    #2307


    Boldog új évet Stalkerek!
  • erieskrisz
    #2306
    Bocsi hogy warezolok csak azért irok ide mert ma Ncoron megjelent a játék magyar felirattal ha érdekelne valakit
  • grebber
    #2305
    Most fingom nincs sikerült-e ez az anomáliás dolog már vagy 3x beleugrottam mindig kiírja sikerült majd lépek párat kiírja ugorjak bele.Most akkor sikerült vagy mi van?
    De csak sikerült ha megtalálom a helikoptereket!

    (Már több mint 500 embernek boldog lesz a napja annyian szedik :D )
    Köszönet mégx1 az ott levők nevében is!
  • Tib
    #2304
    Hol mentél fel a fennsíkra? Én csak a teleport anomálián át tudtam feljutni oda.
  • grebber
    #2303
    Helikoptert anomáliába ugrás nélkül is megtudom vizsgálni ott már jártam!
  • tpeterka
    #2302
    Ne kövesd a nyilat mert az vissazfog vinni Noéhoz. Ahogy lerak az anomália után menyn végig a fennsikon, ne ugroj le, a helikopterhez menny mert azt kell megvizsgálni.
  • grebber
    #2301
    Na nem kellett sokat várni és rögtön elakadtam az elején.
    Beszéltem Noé-val aki elvisz engem a lezuhant helikopterhez.Videobejátszás.Mindenütt tüzesen izzó anomáliák.Azt mondja ugorjak bele. Beleugrok.Kiírja feladat teljesítve beleugortam az anomáliába.Ott is van a nyíl mondom jó követem.Pár lépés után kiírja új feladat ugorjak bele az anomáliába követem a nyilat de az visszavisz oda ahol már beugrottam 1x.

    Most ez micsoda?
  • Pepsi Twist
    #2300
    de hol van ez a torony? :D
  • Pepsi Twist
    #2299
    magányos farkas vagyok :)
  • grebber
    #2298
    Most van egy küldetésem be kell osonni ellenséges táborba infokat kideríteni miért is vannak ott és mi a céljuk.
    Megyek a nyíl fel és belebotlok egy harcba szépen darálják egymást a népek.Rám nem is figyelnek mintha ott sem lennék.
    Hulláktól szedegetem a jóságokat,de hoppá ez a páciens még él egészségügyi csomagok neki és újult erővel ledarálja a megmaradt 1db ellenséget. De nem pihenhet(ünk) kb 10 secre rá megjönnek a kutyák (ezek a fehérek) ők már engem sem szeretnek.Likvidáljuk őket.De még mindig nincs vége jön egy másik kutya roham ,de ezek már erősebbek (nevüket nem tudom ilyen barnák fehér világító szemekkel) és megölnek mindkettőnket.(Még jó hogy amint megláttam a dögöket mentettem) De ami rossz hogy visszatöltve már sehol nem voltak a kutyák.
    Szóval nem eseménytelen a zónában az élet!
  • KranaZoli #2297
    Elmész Zulus-hoz a toronyba.
    Előtte kell SEVA ruha.

    Gyűjthetsz kis csapatot is.
  • Pepsi Twist
    #2296
    srácok megvan a térkép pripyatyba hogy megyek át? :D
  • Pepsi Twist
    #2295
    nekem a meló helyi gépen full low grafikán tűrhetően megy :D

    3.0Ghz 2 mag + 1 giga 533MHZ ram + ATI AX550 512MB :D

    30-40FPS környékén megy
  • KranaZoli #2294
    Nézz be a Warez topic-ba.
  • KranaZoli #2293
    Innen... töltsd le a White Mod-ot.

    Én még nem próbáltam, de szerintem erre gondoltál.
  • grebber
    #2292
    Hát ennek elég nagy lett a gépigénye 8800GT itt dx10 alatt semmit nem ér!
  • nemet17
    #2291
    Huú, elegem lett, valaki nem tenné meg, hogy belinkel valahonnan egy olyan verziót, amit leszedek, és magyarosítani lehet, ja + a magyarosítás linkje. Előre is köszönöm!
  • nemet17
    #2290
    Sziasztok, az egyik képen láttam, hogy valami újfajta zombi is van már ebben, de én még nem találtam meg őket. Valami tipp?
  • KranaZoli #2289
    Okés!
    Ja, ez már megvolt, de csak oroszul. Most már látom van hozzá angol felirat is. Magyar nem várható?!
    (vkitől)
  • KranaZoli #2288
    Most volt csak időm kipróbálni a Munkád(Munkátok). De csak pár perc erejéig.

    1.6.01-es német nyelvű telepítős verzión.

    Ember! Profi munka.

    Creek-et kivégeztem. Úgy van ahogyan írtad, hogy a PDA előzményekben vegyes a szöveg, de a friss infók az teljesen magyar. Írtad, hogy a betöltőképernyő nem magyar. Hát Nálam az is. Legalábbis az az 1db, amit eddig láttam. A 100 Zóna tipp-re gondoltál? Mert Én arra.

    Hát ebből új game kezdés lesz már megint, mert kíváncsi vagyok a CREEK-i párbeszédekre is.

    Ami Nekem zéró szinten hiányzik, az a szinkron.

    Legyen a felirat magyar és minél korrekt-ebb és teljesebb de a szöveg maradjon orosz, az így jó.
  • Tib
    #2287
    Nem értettelek félre. Csak mivel a linkeket tudtommal nem tünteti el a SPOILER elő- és utótag, így odaírtam figyelmeztetésként az embereknek :)
  • KranaZoli #2286
    Félreértettél. Én nem ezért kértem. Most álltam Neki 3x-or és a 2ik game-elés alkalmával látatlanba mondom, hogy 90%-ban meglesznek ezek a "titkok". :)

    Csak kíváncsi vagyok rá, ha már 1x megkreáltad, de Nekem nem kell az 1.6.01-es full torrent, mert 1.6.01-es német telepítőm van.
  • Tib
    #2285
    Aki szereti a keresgélést és nem akarja unottan félredobni 2 nap alatt a játékot, azoknak NEM ajánlom a térképek használatát!

    Tess itt vannak a térképek: Pripjat, Jupiter, Zaton / Creek, X8, Pripjat underground
  • KranaZoli #2284
    Ez a laggolás Nálam is megvan. Jútyúb-on nagyon sok videót láttam. Kivétel nélkül mind1ik laggol és nem a Fraps miatt.

    Akkor nem laggol ha Exo páncélban vagy, mert akkor nem tudsz futni.
  • strebacom
    #2283
    Nekem most olyat csinál, összegyüjtöttem a csapatot az utra Pripyatba, és megyünk Zuluhoz, mikor kérdi hogy akkor mehetönk én mondom gyerünk, elsötétül a kép oszt annyi, se elöre se hátra, hang az van de nem reagál semmire, ha alt-tabbal kilépek, látom fut az alkalmazás...mi lehet az oka???
    Köszi!!!
  • RoyalPredator
    #2282
    Ez az engine betegsége.
    Nekem is csinálta néha, de mostanság szinte telejsne eltűnt.
    Javaslom hogy minden más alkammazást zárj be játék előtt...
  • tpeterka
    #2281
    Hali. Egy elég idegesitő problémával irok. a Shadow of Chernobyl től a Call of Pripyatig minden stalker rész szaggatott. és nem azzal volt a gond hogy nem birta a gépem. mindegyiket akár 40-50-60 fpssel is birta maxon, de mikor elindulok valamerre menni, ugy 10-20 lépésenként olyan szépen beszaggat hogy az csak na. Menet közben beáll néha 1-2 mp-re is. Gépem: Intel Core2Duo E4600 2,4 ghz
    Geforce 9600gt
    2x1 GB ram
    Próbáltam már mindent. Töredezettségmentesítés, lapozófájl, rendszer újratelepités, a grafikát levettem béka segge alá, de mindig ugyanugy szaggat. Azért irtam ide hátha valaki tud valami számomra ismeretlen megoldást. thx!
  • KranaZoli #2280
    A térképet nem tudnád külön feltenni vhova?!
  • Tib
    #2279
    Akinek még nincs meg, nem indul valamiért, nem megy fel a patch, több nyelvűen (Hun-Eng-Rus) kellene, portable verzióra lenne szüksége, érdekli az összes rejtekhely, kameraállásokkal bíbelődne, stb., az nézzen rá erre a HSZ-re: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1254570689&no=155]Off / SPAM / Warez #155[/URL]
  • grebber
    #2278
    Ne ennyire foglalkozok én a stalkerekkel látszik is.
    Eddig elsőt vittem csak végig a másik kettőnek még nem értem a végére valahogy nem fgo meg ez a számomra ronda környezet.Valahogy a hangulat sem jön át.
  • KranaZoli #2277
    Gamedata mappa egyik eredeti verzióban sincs.

    A orosz-ban azért volt, mert warez. A Gamedata mappát létre kell hozni és engedélyezni.
  • Tib
    #2276
    A problémád pontos oka megoldása itt van:
    OFF/SPAM/WAREZ topik HSZ: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1254570689&no=137]#137[/URL] és [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1254570689&no=133]#133[/URL]
  • grebber
    #2275
    Éppen ezt mondtam a német verziómban semmiféle gamedata mappa nem volt! (S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat GERMAN-0x0007)
  • TSL16b
    #2274
    Igen, a "S-CoPTT"-t linkeltem, a magyarítás az alapján készült, de néhányszor az orosz eredetit is meg kellett néznünk.

    Engem is érdekelne, hogy működik-e a német változaton (Grebber nem azt írta, hogy nem működik, csak fájlokat hiányolt). Ha a telepítő nem találja meg a játékot, akkor csak be kell másolni a gamedata mappát, mint a többi mod esetében.

    Nem kötelező új játékot kezdeni, de a szereplők neve és más szövegek benne vannak a mentett játékállásban, tehát a más nyelven kezdett játék szövegkészlete kicsit „vegyes” lesz.
  • KranaZoli #2273

    Wáow!

    Jajj, Istenem, már megint új játékot kellene kezdeni, hogy akkor 0-ról magyar legyen.

    Olvastam itt, hogy vkinek a német nyelvűn nem működött. Nekem is az van. Működik az, csak "jól" kell használni?!

    Az "S-CoPTT" az az, amit korábban belink-eltél, mint munkátok gyümölcse?! Mert akkor látatlanban mondom, hogy ez egy komoly magyarítás lehet.
  • TSL16b
    #2272
    Ami a S-CoPTT angol felrakása után angol lett, az itt mind magyar (kivéve a betöltőképernyő, azzal nem növeltem a csomagot). A feliratozó átment egy kis csiszolgatáson, de lényegében ugyanaz.
  • KranaZoli #2271
    A videók angol nyelvű feliratozása már régebb óta elérhető.

    Most pöttyet disszonanciába kerültem:

    A magyarítás mit magyarít és milyen állapotú az angolhoz képest?!

    (menü; PDA; térkép; párbeszédek) ?!
    Videó bejátszások?!
    Egyéb beszédek, benyögések?!
    (pl. CREEK-ben hajónál, hogy tegyük el a fegyót, stb...)



    Streba

    Warez topic-ban van asszem több megoldás is. De itt az utolsó:
    link

    (Nekem német nyelvű 1.6.01-es van, amiben benne van a javítás is)
  • strebacom
    #2270
    Hali!! a patch miért nem megy fel valami dumát kiir, de oroszul. valakinek esetleg nincs meg az eredeti xrengie.exe, gondolom az a baja az 1.06 orosz verzióhoz kellene...
    Köszi!!
  • RoyalPredator
    #2269
    1. képen, ez a monolith bagázs, velük mit kezdjek? Senki se akaja befogadni... Öljek duty-t vagy freedomet h bízzanak bennem, és ezáltal bennük?





  • RoyalPredator
    #2268

    http://www.xfire.com/video/1c1043/