7720
  • Tib
    #2427
    luspaydavid >> A [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239899944&no=2255]#2255 HSZ[/URL]-ben ott a ·f·i· csoport nem hivatalos magyarítása
    ricsa008 >> A "user.ltx" fájlban ezekre keress rá: "rs_refresh" és "vid_mode"
  • luspaydavid
    #2426
    Sziasztok! Stalkerek :D na van egy problémám a haverom le szedte a Stalker és gondoltam akkor elkérem tőle (most telepítem) de full orosz na most nem tudom hogy áll a játék de nincsen hozzá valami Angolosítás :D vagy mitom én? És van még valami amit tudnom kéne róla? Köszi előre is az Infót! :)
  • ricsa008
    #2425
    hol tudok? felbontást átaírni? mer amikor indítanám csak herceket ír a monitor tehát valszeg nagy felbontásba van. de semmi ini fájl-t nem találok a docandsettingbe

    segítsetek pls
  • KranaZoli #2424
    Én a sörétesre gondoltam. Bár most, hogy mondod a gránátvetős is jó darab, csak abba nehéz az utánpótlás mind súlyban, mind beszerezni.
    :D
  • Yan
    #2423
    a "forgótáras", az 'Bulldog' gránátvető :)
  • torma1
    #2422
    Sziasztok!

    Nekem egyetlen egy mod sem megy rendesen! Vagy kiakad az elején vagy nem történik semmi! Mi a gond?
  • KranaZoli #2421
    Én őszintén mondom, hogy szinte alig vélek különbséget felfedezni gépfegyver és gépfegyver között.

    Amit Én nézek az inkább az, hogy AK-hoz mindig van lőszer, esetleg páncéltörő töltényt kell vásárolni, de azt is lehet találni. Nekem hátrány, hogy nem lehet rá hangtompítót rakni. :(
    Viszont megbízható és illeszthető rá VOG-25-ös gránátvető.

    Olyan gépfegyver nem is érdekel, amelyikre nem lehet gránátvetőt rakni. De azon kívül, hogy a többire rakható hangtompító és a töltény méret is változtatható (asszem) Én nem sok különbséget látok és érzek.

    Mesterlövész puskából Nekem az alap Vintar jött be a legjobban.

    Ha jól emléxem már CS-ben is alig volt különbség fegyver és fegyver között. Én előnyben részesítem amelyik ellátható hangtompítóval + gránátvetővel. Ennyi a gépfegyver. A többi szerintem sallang. Mesterlövész puska meg Vintar, ennyi.

    Ja, és természetesen ez a forgótáras sörétes fegyó ami jó dolog, bár talán egy jobb Shotgun is ugyanilyen.
  • Tib
    #2420
    Na ugye pár napja újra kezdtem a játékot a magyar nyelv örömeivel együtt
    Kezdetben megcélozva a relikvia gyűjtés nélkülözhetetlen eszköze, a "SWAROG" detektor. Kézben is van és így könnyen (minimális sérüléssel), sok pénzhez lehet jutni, amiből jó fegyvereket tuningolhatok...
    De! Érdekelne, hogy ki mire esküszik mesterlövész és géppityu ügyében. Ha figyelembe vesszük a súly-pontosság-erősség opciókat, akkor max-ra spanolva szerintetek melyik a leghatásosabb?
  • KranaZoli #2419
    Egyik érdekesebb, mint a másik. :D
    Nekem ilyen nem volt. :)
  • kobra223
    #2418
    kicsit nézelődtem a meg adot linken még mielőtt kérdeztem volna onan leszedtem az All Starting Tools nevű modocskát kb 20 mázsa cucot rakot a táskámba az elején kihajigáltam a fölös cucost kis hiján behalt a játék
  • gabo91
    #2417
    Elindulunk a helikopterekhez, majd van egy játszótérszerű tisztás ott megáll két katona másik kettő előreszalad (onnét látni már helikoptereket) átmegyek de semmi... leszedek mindenkit, nem jön a két társam és ezek se mozdulnak meg...
    gondoltam elmegyek helikopterhez... odamegyek, feladat frissitve védjem a gépeket... oké majd hogy ne távolodjak el, de könyörgöm gép melett állot... egyszercsak ment és elindulnak a gépek... én meg lentről integetek hogy nem igyekeztem címszó alatt itthagytak...
    állok mint egy darab szar és lövöldözöm...

    na most ilyenkor mivan?
    Bug?


    ez kb. olyan vicces mint mikor a menedék hajon az emeleten szaladgált egy kutya kiengedtem elfutott a fedélzeten a deszkán át a másik hajóra és ki a mocsárba...
    lementem aludni ott volt két másik dög akik meg is támadtak... fegyvert meg nem lehet elővenni.... :S
  • KranaZoli #2416
    "mondjuk azt nem tudom hogy egy kb. 1m*50cm*40cm-es ládába hogy fér 70-80 kiló cucc"

  • grimm13
    #2415
    Helyes egyet értek nem szabad ........ Én is szépen lerakom a felesleges cuccokat a ládikába mondjuk azt nem tudom hogy egy kb. 1m*50cm*40cm-es ládába hogy fér 70-80 kiló cucc ..... :D
  • barmi
    #2414
    Itt nézz szét!

  • Tib
    #2413
    Átírni?! Nem kellene még egy egy trainer is?
    Tessék játszani és fejleszteni a ruhádat, hogy nagyobb súlyt bírj el. Vagy vegyé vagy 200 kék fiolát és rendszeresen egyé-igyá abbó...
  • barmi
    #2412
    Zsír !
  • KranaZoli #2411
    Nekem tetszik.
  • berczely
    #2410
    Új banner?



    Ha tetszik akkor valaki szóljon a moddiknak és rakják ki!
  • kobra223
    #2409
    sziasztok valahol át lehet irni hogy nagyobb terhet lehessen cipelni?
  • KranaZoli #2408
    Csak SVAROG detektorral lehet megcsinálni azt a küldit. Bagoly adja Zatonban a munkát hozzá.
  • gabo91
    #2407
    Hűtőtoronynál van egy segélyhívás...
    meg kutatók odaküldtek, hogy vizsgáljam meg a terepet ott...
    Vizsgálgatom (járkálok detektorral )
    Hol a csipetcsapat? (térképnél amit linkeltek olvastam hogy valami teleport, többet nem értettem meg belőle... ...?)
  • Tib
    #2406
    "Mi az hogy a híd eleje?" Nem tudom mi nem volt tiszta. A hídnak 2 vége van. Ha megvan az egyik, akkor elindulsz és az általam felsorolt dolgokat fogod megtalálni jobbról-balra vagy balról-jobbra annak függvényében, hogy melyik oldalról kezded.
    "A" kulcsos autó >> anomáliák hada >> konvoj többi járműve (terepjáró, harckocsi, teherautó) a palackkal >> leszakadt híd alatti autó és "B" kulcs
    Vagy mondom másképp: amit leírtál, az még hiányos. Nem ott van. Tovább kell menni a hídon, pontosabban a híd alatt vagy felett (a csöveken), mert van egy szóló autó az anomáliák után...
  • Tib
    #2405
    Csak visszább kellene egyet lapozni és a kíváncsiskodók látnák: Az összes térkép, ráadásul ANGOL felirattal >> [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239899944&no=2285]HSZ #2285[/URL]
  • tom2004
    #2404
    Itt találtok több térképet, igaz orosz felirattal.
    http://www.gameru.net/forum/index.php?showtopic=28956&st=0
  • Meteora4
    #2403
    THX!!!!!!!
  • tom2004
    #2402
    Creek pályán és Jupiter pályán is van 2-2 szerszámoskészlet, ezeket elviszed technikusnak a saját pályán, akkor tud 1-2 szinten fejleszteni. 3 szintüt csak Pripyatban találod meg, és azokat vissza kell majd vinni Creekbe és Jupiterbe.
    Ezek helye többször le van írva, kicsit olvass vissza.
    Creekben Sawmill északi épületének padlásán, és Workshop substation keleti épületében egy polcon keresd.
  • TSL16b
    #2401
    "Hogy õszinte legyek, a legutolsó hely, ahol tisztességes szerszámokat láttam, Szidorovics pincéje volt a Kordonnál. Minõségi áru, új, és olcsó."

    Szegény szereplő nem tudja, hogy a Jupiter gyár mellett egy épület padlásán egy szekrényben és a felüljáró alatt rekedt vasúti kocsiban is maradt egy szerszámkészlet.
  • Meteora4
    #2400
    azért kellene mert egy azt mondták benne h a kordon alatt nem tom kinek a pincéjében lehet venni szerszámos ládát m. Mert nekem meg kellene a 2. fajta fejlesztésekhez.
  • tom2004
    #2399
    Mit értesz Kordonon?
  • TSL16b
    #2398
    A Kordont párszor megemlítik ebben a játékban, de most nem lehet eljutni oda.
  • tom2004
    #2397
    Próbáld ezen a térképen betájolni magad.
    http://img.gameru.net/?v=0ebc6.jpg

  • Meteora4
    #2396
    valaki nem tudja hogy Janovban hol a KORDON?
  • tom2004
    #2395
    A leszakadástól délre az utolsó egyedülálló terepjáróban keresd ha jól emlékszem.
  • Loki Ferrais
    #2394
    Bocsy Tib lehet higy én vagyok hülye de próbálj betájolni!!
    Mi az hogy a híd eleje? és mi az hogy anomáliák hada??? Na kezdem az én szemszögemből: Leszakadt autó-B kulcs+papír--> feljebb jövök ott egy terepjáró rajta egy ládával de abban kulcs nem volt-->páncélozott gép--->teherautó gázcuccal--->páncélozott jármű---> terepjáró autó amiben nem volt semmi! Akkor most hol is keressem és mi az az anomáliák hada???
  • Meteora4
    #2393
    hello

    Janovban a "kordon"-t hol találom? PLS!!!!!!!!
  • Tib
    #2392
    A híd legelején van egy autó magában, azon keress egy ládát.
    Tehát az elhelyezkedés: "A" kulcsos autó >> anomáliák hada >> konvoj többi járműve a palackkal >> leszakadt híd alatti autó és "B" kulcs
  • Loki Ferrais
    #2391
    Helló!
    Elolvastam amit Tom írt, hogy hogyan lehet megszerezni a gázládához a kulcsokat, lementem a leszakadt parancsnoki jármühöz volt benne egy levél meg egy B kulcs és ugye azt írja hogy az utolsó kocsiban van az a kulcs, körülbelül 1 órát ugráltam a páncélozott jármű mögötti kocsin, mindenhol kerestem a terepjáron de semmi:S akkor hol az A kulcs???:S Lécci segítsetek
  • berczely
    #2390
    Hát igen...

    Nekem akkor is az 1. rész grafikája jön be még mindig!Tessék meg lehet kövezni de sztem az igen is szebb mint a Clear Sky vagy ez a CoP!

    Amúgy itt egy kis összehasonlítás(saját képek)

    Clear Sky



    Shadow of Chernobyl


    (annyi hogy itt be van kapcsolva az a mű élsimítás de semmi extra dolog (textúra javítás vagy ilyesmi) nincs a játékon szóval ez a tök alap max grafika!)
  • grebber
    #2389
    Sokan sírnak hogy mi ez valami béta mert rohadt mod ronda.
    (Már túl az 1500 letöltön )

  • Tib
    #2388
    Nekem Win 7 Ultimate 32bit alatt és GeForce 8600GT mellett valamint a saját verziómban (orosz 1.6.01) ezt látom:
    Beállítások >> Video >> Képalkotó
    Statikus megvilágítás | Objektum-dinamikus megvilágítás | Teljes dinamikus megvilágítás | Javított teljes dinamikus megvilágítás | Jav. teljes din. megvilágítás (DX10)
    Options >> Video >> Rendering Type
    Static Lighting | Object-base Dynamic Lighting | Full Dynamic Lighting | Enhanced Full Dynamic Lighting | Improved Full Lighting (DX10)