7720
  • RoyalPredator
    #2667
    Nincsenek fegyver model modok?
    Vagy legalább vmi időjárás állítgató, mert vhogy nekem nem olyan értelems az időjárás, mint a trailerekben... inkább olyan szartselátsz-ésmindigcsakszürkületvan. Vihar és derült ég szinte sosincs, pedig ez a kettő a kedvencem =(
  • KranaZoli #2666
    Egy küldi része. A hajón Bagoly adja, hogy le kell szállítani a tudósoknak 3db Veles detektort. Ha ez megvan, akkor majd szintén a hajón fogsz kapni egy Svarog detektor-t. Azzal kell majd ott vizsgálódni. Ezt majd a tudósok adják.
  • erieskrisz
    #2665
    Majd ha lesz az a tuti swarog detektorod vagy mi meglátod segiteni nem tudsz rajtuk és majd a tudosok kérnek meg hogy néz meg egy furcsa anomáliát de ahoz elösszőr kell a legjobb detektor
  • darki81
    #2664
    a hűtőtoronynál mi aza zavart rádioadás? hogy elfogyott az élelmük, meg nemtalállnak kiutat, ott hogy kéne segitsek? sehol egy bejárat vagy vmi
  • KranaZoli #2663
    Dehogy nincs!
    Nem minden a videó.
  • Yan
    #2662
    nagyon jó :/
    1:53-ból 1:17-ig semmi nincs
  • KranaZoli #2661
    Nice példány:

  • mcmoha
    #2660
    Nem probaltam.:)
  • erieskrisz
    #2659
    De ha megöli akkor a játék végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lesz rola video vagy igen
  • mcmoha
    #2658
    A vegkifejlet szempontjabol nem fontos.
  • SovereignX
    #2657
    Akkor nem baj hogy megadta magát?
  • SovereignX
    #2656
    Rogue-t hol találom? Olvastam hogy ilyen fickó is van vhol Jupiterben.
  • mcmoha
    #2655
    Ot nem tudod magaddal vinni. Harmadszor nem kell kerni mert akkor ez tortenik.:D
  • erieskrisz
    #2654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem noé nem megy de mivel kinyirtad lehet nem lessz a játék végén rola videó
  • SovereignX
    #2653
    Egy kérdés. SPOILERES:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pripyatba vezető út során Noé is jön? Mert mikor odamentem hozzá nem is tudom milyen beszélgetési opcióm volt de adott még egy Iránytűt. Aztán hozzám sem szólt. Kicsivel később vissza mentem akkor azt tudtam kérdezni tőle - az Iránytű nálam volt - hogy van e még egy felesleges iránytűd. Erre elkiáltotta magát, hogy támadnak a mutánsok és nekem esett. Megöltem. Én csesztem el vmit vagy...?

  • Bulics
    #2652
    Erről a feliratozós magyaritásról tenne be valaki képet hogy a felirat hogy néz ki? köszi
  • erieskrisz
    #2651
    Akkor még 1 emberke hiányzik és hatásal van a játék végére szerintem mert akit nem viszel magadal
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    arol nem látsz a játék végén videot ha jol tudom
  • grebber
    #2650
    Annyira nem érdekel a stalker engem hogy relikviákat keresgéljek a nagy semmibe!
  • Tib
    #2649
    Küldetésekért lóvé jár.
    Egyes relikviáért mégtöbb (tizenezer) pénzt is adnak. 10db relikvia átlagosan 30-40.000 pénzt simán odadobnak.

    Miért éri meg fejleszteni? A ruha önsúlyának csökkentése, a cipelhető teher súlyának kitolása, valamint a különböző dolgok elleni (karmolás, golyóállóság, sugárzás, vegyi vldelem, stb.) védelem megnövelése nagyban segít a játékban.
  • Yan
    #2648
    én sem vagyok nagy kereskedő tipus,
    de a küldetésekért kapott lovéból is megélek :)
    plusz artik
  • grebber
    #2647
    Életbe nem fejlesztettem a ruhámat egy stalkerben sem!Valahogy soha em gyűlt össze elegendő pénz!
  • Tib
    #2646
    Az aktuális öltözetem fejlesztési paraméterei.
    Csak akkor látható, ha a 3 ezermester egyikénél a fejlesztésre, majd a ruhádra kattintasz.
  • grebber
    #2645
    Bal oldali ember feje alatti öltözet alatti részben lévő kis téglalap alakú ikonok.Ennél jobban nem tudom elmondani mi érdekel.
  • Tib
    #2644
    Sok szar a ruha alatti részben? Ööö... pontosan mire gondolsz?
  • Tib
    #2643
    Nekem a sokemeletes uccsó emeletén nem azok voltak, mint a srácnak. Nekem egy teli táras PKM volt + 200 lőszer hozzá.
  • grebber
    #2642
    Mi az a sok szar a ruha alatti részben???
  • Tib
    #2641
    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat. Bugs and lols
    Ezután hányan fognak bemenni a bázisokra fegyverrel és aprítani a halhatatlanokat?
  • Tib
    #2640
    Bár már megoldottad, itt az ajtódra a videó. A gyerekre bár rázárul az ajtó, utána a látottakkal ki is lehet szabadulni:
  • EK1TEP
    #2639
    Hát igen... nem könnyű az a vasajtó és rácsúszott a lábadra!
  • Tib
    #2638
    Anno ott azt én először az ajtó bal oldalánál próbáltam. Nagy lendülettel ki is nyílt, és így ki is nyírt...
  • EK1TEP
    #2637
    Én is sokat szenvedtem vele!
  • KranaZoli #2636
    Nah, siker!!!



  • KranaZoli #2635
    Aha, közben rájöttem, hogy a vidi nem COP-os. De Nekem csak nem akar kinyílni, csak eldobja a fegyót azt ennyi. :(

    Hát beszarás. Most meg elcsúszott egy pöttyet bal oldalra az ajtó, a Gauss meg beesett. :D
  • EK1TEP
    #2634
    Ez a Shoc végén van ezt itt ne is keresd!

    De működik ebben a részben is!Próba cseresznye!
  • KranaZoli #2633
    Most nézem. Én nem ennél az ajtónál vagyok. És ez hol van egyáltalán?!
    Nálam nem így néz ki az az ajtó, amelyikhez a piros belépő kártya kellene.
  • KranaZoli #2632
    Köszi! Ezt kerestem. No, akkor meglesem. :D
  • mcmoha
    #2631
  • mcmoha
    #2630
    Kozel alsz a zsanerhoz es alapesetben "G" bill-el eldobod a fegyvert. Addig mesterkedsz amig a resbe nem esik.:)
  • barni00
    #2629
    ÜDv!
    Hány emberrel érdemes nekivágni Pripyatnak?
    Ez egyáltalán fontos a későbbiekre nézve?
    Most lennénk összesen velem együtt négyen.
  • KranaZoli #2628
    Hogyan kell fegyverrel feltörni azt az ajtót?! Keresem jútyúbon a videót, de nem lelem. :(

    Milyen bill-vel kell?! Nálam van Gauss; Hosszú távcsöves, gépágyú.