7720
  • KranaZoli #2707
    "Most ujra jatszom, baromi lassan"

    1.) séta;
    2.) guggolás;
    3.) mély-guggolás



  • mcmoha
    #2706
    Valami miatt nem szunt meg a zona. Sajnos nem figyeltem mi is a magyarazat, meg a vegen Strelok se mondott semmi lenyegeset talan mert par dolgot kihagytam.:( Most ujra jatszom, baromi lassan es probalok minden mellekkuldetest megcsinalni.:)
    Kozben talaltam FAQ-ot.:D Hatha segit masnak is.;)
  • Yan
    #2705
    akkor is vége, mert megszűnik a zona. ".. az ég kitisztul, a fű kinő...". :)
    szóval ezek szerint az időben is törés történt, és visszatért önmagába ;)
  • mcmoha
    #2704
    Itt kiderul, hogy nem halt bele.;)
  • Yan
    #2703
    viszont shoc-ban, ahol te vagy strelok, vége van, mert rendet rak vagy belehal, tehát a cop-ban már nem lenne :)))
  • mcmoha
    #2702
    Jar apon en is meglepodtem, hogy ilyen fiatal, de az angol neve "uncle Jar" ami nem okvetlenul oreg.:D Akar egy 5 eves gyerek is lehet a nagybatyja valakinek.
    A zsoldos a CS vegen szerintem feldobja a talpat, Strelok viszont elve marad, csak agymosast kap. A feljegyzes amit itt talalsz meg az agymosas elott irta.:)
  • Yan
    #2701
    ettől azért picit kuszább a dolog :)
    ha a sorrend cs-shoc-cop, akkor hogy lehet ilyen fiatal Jarapó?
    vagy,
    strelok említi az utána küldött zsoldost, aki te vagy (cs), shoc-ban viszont te vagy strelok :)
    szidorovics még itt össze sem lopta a vagyonát, amiből kereskedni fog :)
  • Dark Angel 666
    #2700
    A 4es helikopter mellett hol lelem meg az elektromos zavarót ?
  • mcmoha
    #2699
    SoC utan jatszodik.;) Ha nem forditgattak volna ossze-vissza a neveket, konnyebben felismerhetoek lennenek a regi ismerosok. "Jar apo" a Freedom technikusa volt a CS-ben, a tudosok technikusa (Novikov?) a CS technikusa volt es ezt el is meseli ha kerdezed. Nimble a fegyverkereskedo is regi ismeros, CS-ben vagy SoC-ban volt vele kuldi. Ha Strelok iratait olvasod meg sajat magaddal is talalkozol.:D (Emliti, hogy az utanakuldott zsoldost sikerult felrevezetnie.) A stalkerek emlegetik Szidorovicsot is.:)
  • grimm13
    #2698
    Hát pl.: a SoC és a CS-hoz képest mikor játszódik nekem mintha "Jár apó" neve is ismerős lenne de nem jut eszembe honnan vagy ott vannak a levelek Agyartól és Sterloktol azok hogy kerülnek oda meg ilyesmik ..... Úgy nagyjából él bennem egy kép az egészről de nem vagyok biztos benne :D
  • darki81
    #2697
    amugy ha valakinek kell a hangtompitos automata sniper, ottvan zatonban a bal felső sarokban kb, van ott egy széttégett falu, és az egyik ház tetején van, asszem a sarokban, de alig látni csakha közelmész :)
  • darki81
    #2696
    nemértem a kérdést, de mennyivel jobblenne ha a küldetésben lévő dolgokat lehetne multiban játszani :)
  • grimm13
    #2695
    Valaki elmagyarázni az eddigi részek és a cop összefüggéseit :D
  • darki81
    #2694
    lehet a win7-nél vagy vistánál kell bejelölni az ikonban a kompatibilitásnál a 2 kockát, vagy uj driver, de akkor az elején mitől ment mondjuk, hát sztem a kompatibilitás
  • cseneles
    #2693
    Hi All!
    Mentés visszatöltéskor egyszercsak fekete képernyő!:( Ha új játékot kezdek akkor betölt.. azóta a mentést nemtudom betölteni eggyiket sem!!
    Valaki erre valamit?
    verzió jelenleg v1.6.01
  • mcmoha
    #2692
    Az elso palyan a barban egy ladan ul egy stalker. Vele beszelj es csinald vegig a kuldeteseit, a vegen meglesz a "vampir".;) Ez az a stalker akivel ejszakai vadaszatra mentel (ha mentel?).
    A csatornarol fogalmam sincs.:)
  • grimm13
    #2691
    Vagy kitárazni és otthagyni ahol van vagy kitárazni és berakni a ládádba ...
  • hemmis
    #2690
    Sziasztok azt tudja valaki hogy azokkal a fegyverekkel amik túl le vannak amortizálva ahoz hogy el lehessen adni mit érdemes kezdeni?
  • Elgrecco
    #2689
    Köszi!

    Még 2 kérdésem lenne.

    1 miféle vámpirgyerek van a játékban? én nem találkoztam ilyennel
    2 lementem a szenyvíztisztítónál a csatornába, de nállam nincs ott az a HK sniper puska (ennek mi lehet az oka?)

    Bocs ha már kérdezte valaki (nem találtam)
  • mcmoha
    #2688
    Tüskevárral játszol?
    Egyebkent: #2580.
  • Elgrecco
    #2687
    Üdv Urak!

    Nem tudja valaki hogy Bütyök-öt hol kell megtalálni miután meglép a stukkerrel?
    Aki esetleg nem tudná miről beszélek:
    Kell rendelni egy pisztolyt a rendelős csávótol a hajón amit aztán elkér bütyök.....
  • Tib
    #2686
    Imádom ezeket az igazi zombi embereket, akik csak vannak, de nem gondolkoznak...
  • Yan
    #2685
    Zeton, jobb alsó sarok.
  • darki81
    #2684
    Amugy, megtalálltam a vámpirgyereket, és kaptam 100.000.- rubelt :D
    és nyomozo kitüntetést :D
  • darki81
    #2683
    a tudósok adják az oázis feladatot
    a labor témát meg a feladat jelzi nem?
  • killecske
    #2682
    Helló

    Honnan tudom meg, hogy hol van az oasis? (Már megtaláltam egy videó alapján de kivel kell beszélni, hogy megtaláljam?)
    A piros kártyát az X8 laborhoz hol kell használni, vagy hol van az x8 labor?
  • mcmoha
    #2681
    Csak egy lada amihez 2 kulcs kell. Ott van a lada is, ahol a kulcsok voltak.:) Nezz korul jobban.;)
    Egyebkent ha elolvasod a szinten ott talalt dokumentumokat, kitalalod mi hol van.;)
  • K kutya
    #2680
    Sziasztok! A vérszopó fészek kifüstöléséhez kérnék segitséget!A hídnál megtaláltam a két kulcsot csak azt nem tudom,hogy hol vannak azok a ládák amiket ki tudok velük nyitni?
  • darki81
    #2679
    gömböcgyerek a latrinán XD

    rájött a kitöréstől a cifrafosás XDXDXD
  • darki81
    #2678
    nektek van ilyen sisakotok? :)
  • darki81
    #2677
    borotválom yodamessterrrt XD
  • jetyke87
    #2676
    S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Hamachi Szerver

    Mi is ez? >> Többjátékos (Multiplayer) módhoz Hamachi szerver
    Jó tudni >> Játék verzió: mindig a legfrissebb (jelenleg v1.6.01) Hamachi szerver verzió: v1.0.3.0 Lokalizáltság: World Wide (nem feltétlenül csak magyaroknak)
    Szabályok >> Tiszteld a többi játékost! Igazságos (fair) játék! Csalás = Kitiltás

    Hama szoba neve: STALKER-CoP
    Hama szoba jelszava: 123

    Hama szoba neve: STALKER-CoP v2
    Hama szoba jelszava: 123
  • KranaZoli #2675
  • KranaZoli #2674
    Ühümm.
  • Tib
    #2673
    A zöld bársonyos asztalon...
  • SovereignX
    #2672
    Előbb tudjam le az első küldetésüket?
  • bgabor
    #2671
    A katonák főhadiszállásán lesz majd.
  • erieskrisz
    #2670
    Lesz majd vezető
  • SovereignX
    #2669
    Most jutottam el Pripyatba. Hogy lehet majd vissza menni? Lesz itt is egy vezető vagy...? Mert egyenlőre ilyen nincs és a jó cuccaim ott maradtak Jupiterben.
  • killecske
    #2668
    Akkor hol kell használni a kártyát?