7720
  • kiborg
    #2787
    Oké, köszi mindenkinek. Kiderült, hogy nem egy csillagos faszika, hanem csak egy mezei emberke a sok közül.
    Bocsi a zargatásért.
  • kiborg
    #2786
    Hali mindenkinek!

    Egy kérdés: Szultánnak teljesítettem a küldijét, hogy vigyázzak a banditákra, kinyírtam mindenkit, aki lőtt rám. Ezután azt a feladatot kaptam, hogy beszéljek a banditák vezetőjével. Namost az ki ? Mert hogy nem Szultán az biztos. A PDA-ban nincs konkrét cél megjelölve ahova menni kellene ez ügyben.

    Üdv Kiborg
  • Tib
    #2785
    Ez az papa! Toljad nekik.
    Látom nem csak engem hergel az, hogy minden oldalon rákérdeznek a szerszámokra, az Oázisra, vagy esetleg az ön-árnyékra...

    Sokaknak tudnám ajánlani a "Disznóvágás Pro 2009" nevű játékot, ami nagyon kevés fantáziával rendelkezők számára is 100%-osan végigjátszható.
  • csabesz123
    #2784
    A helyzet az h egy darabig visszaolvastam de nem találtam semmit és a keresést is próbáltam csak nem a tool-tools szavakkal. Gondoltam egyszerűbb ha rákérdezek. A leírást pedig köszönöm. Az írom pedig rövid "o". (Figyelj te is!)
  • grimm13
    #2783
    (A KÖVETKEZŐ SOROKAT NE VEDD SÉRTÉSNEK CSAK MÁR EGY KICSIT FRUSZTRÁLÓ HOGY SOKADJÁRA KÉRDEZITEK DE A FELÉT SEM GONDOLOM KOMOLYAN VAGY MÉGIS )A következő mondatot úgy vedd mintha én olvasnám fel személyesen ORDÍTVA : "...........(a .... egy 6 oldalas káromkodást takart amit a fantáziádra bízok és annyit elárulok hogy a szüleid csuklani fognak ha felolvasod) olvass vissza mert már kb. 1000x leírták már és egyre részletesebben .... olvass vissza keress rá a tool vagy a tools szavakra és megtalálod amúgy+ járkálj és meglesz !!!! 2485-ös hsz-ben pont én írtam le .... de leírom nagyon fogyatékos verzióban is csak neked direkt lassan gépelek mert tudom hogy nem tudsz gyorsan olvasni ....:D
    Na figyelj ..... figyelsz? ..... na ? ..... Biztos? akkor íróm

    Location of tools
    Rough tools
    - Sawmill building in Creek - in the attic of the small house
    - Electro anomaly train in Jupiter (parked train car south of Midsummer which has the electro anomaly running up and down it, jump on the roof and run to the end in order to gain access)

    Fine tools
    - Creek Workshop substation, a group of Mercs have occupied the building as their base and you need to give them 6 items of any kind of food in order to get in (well that's one way)
    - In a building to the South-west of the Jupiter factory, through a large number of electro anomalies (there is also an artifact to be found here)
    Location map courtesy of slayvus.

    Calibration tools
    - Basement of the Pripyat department store
    - Old BWC building in Pripyat

    MAGYARUL
    DURVA SZERSZÁMOK
    1 ZATONBAN A FŰRÉSZTELEPEN VALAHOL
    2 JUPITERNÉL A JANOV ÁLLOMÁSTÓL D-RE EGY HÍDNÁL ÁLL EGY SZERELVÉNY AMIBEN EGY ELEKTROMOS ANOMÁLIA VAN A HÍDRÓL RÁUGRASZ ÉS A TETEJÉN BEMÉSZ OTT VAN A SZERSZÁM VALAMELYIK ÜLÉSEN

    FINOM MUNKÁHOZ VALÓ SZERSZÁMOK
    1 ZATONBAN A VASERDŐTŐL K-RE LÉVŐ ÉPÜLETEGYÜTTESNÉL EGY LÁDÁN
    2 A JUPITER GYÁR TERÜLETÉNEK DÉL NY-I SARKÁBAN VAN EGY ÉPÜLET AZT HISZEM ANNAK A " PADLÁSÁN" AHOL VAN EGY RAKAT ELEKTROMOS ANOMÁLIA

    KALIBRÁCIÓS SZERSZÁMOK
    MIND2 PRIPYATBAN AZ EGYIK A "VEGYESBOLT" ALAGSORÁBAN A MÁSIK PEDIG A (NEM EMLÉKSZEM PONTOSAN) TALÁN A MŰVELŐDÉSI HÁZBAN VALAHOL DE AHHOZ MÉG ÚGYIS MESSZE VAGY :d
  • csabesz123
    #2782
    Hali! Most kezdtem el játszani a játékkal magyarul, de 1 gondom van! Hol lehet a fegyverfejlesztőknek szerszámokat találni hogy megnyiljon a többi upgrade?
  • KranaZoli #2781
    "dx. picit erős túlzással a hardveresek pénzlehúzása a userről ;)"

    Végre egy DX amiben elegendő egy kód és az lefelé kompatibilis. Nem kell külön DX10; DX9-es kód. Ergo akármilyen VGA-n tudod használni a DX11-et csak minőség és/vagy teljesítmény romlással. DX előre mutató fejlesztő eszköz, nyílt ésatöbbi. bla-bla-bla, hogy miért is nem pénz lehúzás a DX. Az, hogy ebből mit hoznak ki egy játékban csak a fejlesztőkön múlik. Reméljük, hogy pl. AVP3 már felmutat vmit. Sajnos COP annyit tud, hogy az első DX11-es game lett a piacon. DIRT2 sem sokkal többet. :(
  • Yan
    #2780
    másik mentés, ami nem olyan régi?
    vagy egy gyors esetleg egy autosave?
  • Yan
    #2779
    majd a "STALKER 2." talán nem ugyanaz a motor lesz.
    de alapjaiban igen. ez meg távol van még :)

    dx.
    picit erős túlzással a hardveresek pénzlehúzása a userről ;)
  • Loki Ferrais
    #2778
    Helló!
    Nagy problémám van: Janovban az ellenörzőpontnál egy kitörés után elmentettem a játékot utána miután kijöttem a házból kidobott a játék és azóta nem indul a játék, nem írja ki hogy "nyomjon egy billentyűt":S és utána azt írja ki ha ctrl+alt+deletét nyomok hogy xrengine nem válaszol, letöltöttem egy xr enginét de azzal sem megy, viszont a játék maga megy ha uj játékot kezdek:S mi lehet a gond? pls
  • RoyalPredator
    #2777
    Win Seven 6.1-es :D Csak a kontatibilitási baromságok miatt, és csak a verziószám más direkt csalásból... De ez mind1.

    Menjünk multizni.
  • darki81
    #2776
    nemhiszem el hogy ilyen kevesen akarnak multizni :D
    Hama szoba neve: STALKER-CoP
    Hama szoba jelszava: 123
    Go-go-goo! :D
  • KranaZoli #2775
    Ennyi erővel azt is lehet mondani, hogy a Vista és a Seven ugyanaz, mert ugyanaz a motor. Windows. :D Csak eltérő a verzió szám. ;)

    A csak továbbfejlesztették kicsit erős. Most raktam vissza a SHoC-t. MOD nélkül fapados; CS alatt lévő motor pöttyet több időjárás elemet tud kezelni. (nedves felületek) Vannak amiket DX9-ben nem lehet; DX10-ben igen és a DX11-ben még többet. ;)
  • RoyalPredator
    #2774
    Speciel ez eléggéösszetett kérdés.
    Mivel a SoC 1.001->1.006, a CoP meg 1.6, ezért csak továbbfejlesztés.
    2.0-tól már inkább mondanék énis új motort, de továbbfejelsztették, és nem újat írtak. Ergó ugyan az, ha lényegében a kódsorai túlnyomó része új is.

    DX támogatás meg 1 dolog, speciel nemtudom hogy a gsc hogy oldotta meg, külön fileokból, v csak pluginnal.
  • KranaZoli #2773
    A név ugyanaz!

    A motor távolról sem. Itt már nem csak ráncfekvarrásról van szó. Egy DX9-es motor és egy DX11-es motor között nem kevés különbség van.

  • RoyalPredator
    #2772
    Motor ugyanaz! Verziószám más!
    1.6 elvileg jócskán tovább van fejlesztve, többek közt DX10 és 11 támogatás került bele.

    Nyugodtan írd ide a SoCos kérdéseidet is, mert itt van szinte mindenki, illetve legtöbben itt vannak. Részemről nem probléma, és emberileg végiggondolva, senkinek se legyen az!.
  • KranaZoli #2771
    Kúrvára nem ugyanaz a motor. Ne hasonlíts már össze egy DX9-es motort egy DX11-es motorral. Pöttyet más a user.ltx fájlban elérhető és használható opciók sora.

    Nem tévedtem el. A SHoC-ba írtam a kérdésem, de talán nem akkora OFF ha a link-et beszúrtam ide is. Ide meg többek között azért is írtam, amit írtam mert többen jöttek azzal, hogy a SHoC grafikája mennyire, de mennyire jobb, mint a COP. MOD nélkül közelébe nem lép a COP-nak a SHoC.

  • RoyalPredator
    #2770
    Mi a fszomért kell streloknak, és az egész katona bagázsnak bezúznia magát a monolithok csapdájába, úgy, h totál ott vannak a képünkbennnn????

  • Yan
    #2769
    a motor ugyanaz :)
    és ez a cop topik, nem a shoc. eltévedtél? :)
  • KranaZoli #2768
    Már megoldva, de ez COP-ban sem volt jó. Bizonyos árnyék effekt jó lett, de más árnyék effektek elmásztak.

    És nem láma, mert ez SHOC, nem COP. De tökmind1, mert az r2_sun_near 1 a COP-ban is "kaki". A sun_far 180 már annál inkább okésabb.

    Kívülről fújom a user.ltx fájl ezen szakaszait. ;)
  • Yan
    #2767
    r2_sun_near 1
    ha Tib szavaival élnék:

    :)))
  • #2766
    Akkor élvezd
  • KranaZoli #2765
    Vhogyan sikerült jobban orvosolni a problémám... Felraktam mellé a 2009 Complete MOD-ot (STALKER SHOC!!!) és vmi kúrva jól néz ki a játék.
  • speti43
    #2764
    Ja jólvan nekem magyar, akkor ezekszerint a Duty-t fordították "Szolgálatnak" A Freedom meg maradta szabadság :D:D
    Az artifact meg lett képződmény:D De amugy nagyon frankó az alapsztori.
  • darki81
    #2763
    Hama szoba neve: STALKER-CoP
    Hama szoba jelszava: 123
    gyertek darálni :D
  • KranaZoli #2762
    Hi!

    Felraktam a SHoC-t. Van egy apró "árnyék" problémám. SHoC topic-ba írtam be. Nagyjából sikerült orvosolni, de érdekelne, hogy van-e vkinek vmi jobb 5lete?!

    link
  • EK1TEP
    #2761
    Szerintem teljesen tökéletes!
    Olyan 90%-os!
  • fery02
    #2760
    A FAQ alatt lévő magyarítás kb milyen szintű?
    Úgy kérdezem, hogy nekem egyáltalán nem annyira sürgős a játék, szóval ha nem teljes, akkor inkább monjátok, mert bőven tudok várni a magyar megjelenésre.
  • kbence11
    #2759
    Speti43!
    Ilyen hülyeséget kérdezni
    A 2 frakció a Duty és a freedom
    meg még van 1 pár de azok nem lényegesek
  • #2758
    Mondom, akkor elvileg az oblivion lost mod javít valamit, de járj utána, mert sokmindent beledob pluszba, és itt nem feltétlenü a textúrákra gondolok.
  • KranaZoli #2757
    Ez öröm, de első körben nem szeretnék a sztorin változtatni.
  • #2756
    A lényeg hogy a CS még ki se jött, de már a priboyban, több extra meg plussz újítás volt mint a CSben. Sőt sok dolgot azóta se csináltak még meg a COP-ba se.
  • #2755
    Hát én ilyenekkel nem foglakoztam az alapnál, aztán felraktam a priboyt és lefostam a bokám az uj texturáktól fegyverektől, autóktól, stb... Ja és akkor a storyt már fel se hozom...:)
  • speti43
    #2754
    Aham. Megpróbálom. Ez a Flinta amugy az aki elmeséli hogy ő leírtotta a mocsári vérszopókat meg hasonlók. Közbe meg azt én csináltam. Ott vedel Janovban és kirobbantani se lehet onnan. Na akkor csinálom a mellék küldiket :) Köszi a segítséget! Egyébként a két frakció az Zaton és a Janovi?
  • KranaZoli #2753
    Nem annyira történet mod-ra gondoltam, hanem inkább grafikai tweak-re. (user.ltx matyizás) - amivel úgymond a legextrémebb grafika hozható ki az alap játékból.
  • grimm13
    #2752
    Én azért lehordalak mert meglehet találni de mind1 csinálj küldiket mindkét frakciónak és egyszer csak amikor mindenkinek szimpatikus vagy akkor beszélj a főmuftikkal és meglesz a megoldás a másik kérdésedre nembiztos hogy jó választ adok de ha ez a Flinta az aki a mocsárba hagyta a társát akkor beszélj szintén az egyik főmuftival aki biztosít arról hogy majd ők intézik ....
  • speti43
    #2751
    Mielőtt még lámáznátok ki google-öztem, de nem találtam meg az eredményét...
    Szal:
    Azt nem tudjátok véletlen hogy ilyenkor mit tudok csinálni: Beszéltem a monolitosokkal, szeretnének eljönni Janovba. Ott mindenkivel dumáltam : Felcser Nitró, a két főgóré (nem jut eszembe a nevük). De mindegyik azt mondja hogy nem bíznak bennük, és még bennem sem, pedig én kezeskednék. Szal van vmi amivel elnyerhetem az ezredes bizalmát, és akkor jöhetnek velem a monolitosok pripjatyba? A másik, hogy hogyan tudok "Leszámolni" Flintával, mert nem jön ki Janovból. És ugye "ellopta a hírnevemet"

    Köszi előre is!
  • joe55
    #2750
    Üdv! Segítsetek, ki adja a küldetést, ami a piros kártyát adja?
    THX!

  • #2749
    Alapsztorihoz elvileg az oblivion lost mod a legjobb. HA más storyra vágysz akkor meg ess neki a priboy storynak. Annyira sikeres lett hogy németben valami cég sunyi kiegésztőként árulja, holott magyar, orosz angol és legynel fanok csinálták. Priboy storyhoz 1.1 es verziót keresd meg és azt hiszem aa 05-ös petchel a legsatabilabb. De elvileg ez nfoba vagy readmeben le is van irva. Ja meg majd jön lassan a lost alpha mod is, amiben nem tudom én hány plussz pálya lesz. +8 talán meg az alap.
  • mcmoha
    #2748
    Azthiszem a gyarban. "Fang" iratai mellett talan?:)