7720
  • Loki Ferrais
    #2827
    Nem tudom de hát ez így nem logikus hogy csak ott áll az ezredes:S de nekem Kirilov nem halt meg!!
  • Yan
    #2826
    vagy a hadnagy halt meg akinek el kellene oda vinni. Kirilov, vagy hogy hivják :)
  • Loki Ferrais
    #2825
    Nem hiszem hogy azért az lehetetlen:S
  • Yan
    #2824
    #2822
    6 perce írtam le :)

    (jaaa, és jó lenne ha használnátok a 'válasz erre' gombot)
  • Loki Ferrais
    #2823
    Kösz Tib de mi van a zsoldos küldetéssel ????? Mért bólogat csak az ezredes?
  • Yan
    #2822
    valószínű hogy jupiterben legyaktuk a zsoldosokat és azért állt meg ez a szál
  • Tib
    #2821

    Nem tudom mennyit és hogy olvastál, de a 4. oldalig mindenre megtaláltam a választ... Két lehetőség van: felületesen olvastál vagy blöfföltél. De mind a kettő gáz...


    Az Oázis meglelése párszor le van írva itt is (4. oldal #2545-ös HSZ).
    Piros kártya használati helye is már le lett párszor gépelve (2. oldal #2682-es HSZ).
    Gauss-al, vagy más hosszabb fegyverrel bezárt ajtókat lehet kinyitni, de ez is le van írva, sőt videó is van itt róla (3.oldal #2640-es és #2631-es HSZ).
    A Gauss-ért talán vissza kellene miután meg lett javítva...
  • Loki Ferrais
    #2820
    Most néztem vissza az írásokat, de úristen az oázis szíve hol a fenében van???? Meg az a piros kártya amit lelőtt zsoldostól vesztek el az mit nyit? és milyen ajtókat lehet kinyitni a gaussal? mert a gaussom Kardánnál van:S Bazz végigvittem és már nem értek semmit:S
  • Loki Ferrais
    #2819
    Nekem is ugyanez volt a gondom az ezredes állt előttem és ctrl alt delete:S
  • Yan
    #2818
    amikor azt választom, az ezredes csak áll előttem és bólogat :)
    pauzálni tudom, de más billentyűre nem reagál, kilépni sem tudok
  • Loki Ferrais
    #2817
    Ráadásul az Oázis sincs sehol:S vagy az valahol megvan?
  • Loki Ferrais
    #2816
    Ez a vége??? Minden kiderült a végén hogy mi lett kivel? Elvittek a helikopterek és vége és nekem nem is engedte megcsinálni azt a mosoda melletti épület küldetését ahol a zsoldosokat kellett volna kinyírni:S A vége nem lett túl jó...
  • RoyalPredator
    #2815
    Nagy kár, sok érdekes dolog van.
    Én speciel nagyonaprólékosan kutatom a várost, mert a moddal nagyonhülye helyeken is felbukkan 1-1 cache, benne vmi érdekes fegyverrel és/vagy ruhával.

    Szeretném modolni a játékot de nemtudom hogyan :/
    Ruha+Egyéni fegyvereket akarnék, talán artifactot is.
  • fixpont
    #2814
    Amugy nem ertem prypiatban miert van ilyen keves kuldetes volt 4-5 ha jol emlekszem es mar vege is, tenyleg a felet sem jartam be, van valami mozi meg kikoto a kozelukben sem jartam. :D
  • fixpont
    #2813
    En minden jatekot 1x vegigtolok es sosem jatszok vele tobbet. :D
  • RoyalPredator
    #2812
    Nyugi, hamarosan elkezdik modolni, éesz új küldetés, meg minden. Már most is van (S.M.A.R.T. Pripyat)(Green Mod)(White Mod).
    Aztán nem fogsz unatkozni.

    Végek közt a végzetek mások, h kivel milett.
    Nem olyan jó, mint a SoC.

    Amúgy én fejben roleplayezek már, szóval van 1 kis kéglim, ahol sniperezem a monolith dögöket, meg magamnak kitalálok küldetéseket.
    Elmebaj.
  • fixpont
    #2811
    Gondolom a vegek kozott csak annyi a kulonbseg hogy amikor a vegen elmondjak hogy kivel mi tortent az megvaltozik picit. Vagy van olyan masik befejezes mint a sima Stalkerban?
  • fixpont
    #2810
    Nagyon hirtelen lett vege, Prypiat felet be sem jartam egyszer csak jott egy kuldi, hogy kivonnak a zonabol es vege lett....csalodas.
  • BBakter
    #2809
    Mihez kell a piros kártya? Mer én meg arra nem jöttem rá.... :D
  • Tib
    #2808
    Pontosítok. Addig igaz, hogy le kell lőni. Ugyan kapsz egy Dragunov-ot (SVD), de nem kötelező a használata. Én Gauss párti voltam: erős és pontos :)
  • joe55
    #2807
    Kösz az infót akkor erről már lecsúsztam! Lehet még egyszer elkezdem.
  • barni00
    #2806
    A piros kártya pripatban van, amikor olyan küldetés van, hogy akadályozzak meg egy üzletet a zsoldosok és a kutatók között. Távcsöves pityuval kell lelőni egy sokemeletes ház tetejéről a kutatót, akkor a többiek eliszkolnak. Lementem átkutattam és lőn piros kártya...
  • darki81
    #2805
    az nem az egyik kutatónál volt? akit fejbekellett csűrni? vagy az alkesz szerelő adta ?
  • mcmoha
    #2804
    Ha mindenaron kell a piros kartya akkor kezd ujra a jatekot onnan, amikor megerkeztel Pripyatba.;)
  • grimm13
    #2803
    hurkatöltő tools pff nagyon lol
    én csak egy dolgot hiányoltam a játékból ami pedig az erőmű és hogy elég kicsi lett Pripyat,van arról valami információ hogyha kiadnak egy új verziót az csak textúrákban és javításokban lesz gazdagabb vagy lesznek új küldik is?
  • Yan
    #2802
    - hol találom a hurkatöltő tools-t
    - nincs a disznónak árnyéka
    - lehet benne multizni?
    - gyorsan nyiss neki egy warez topikot is mert még ugyan nem jelent meg, de az összes ukrán cigicsempész ide jár az sg-re fórumozni és miattuk kell
  • kiborg
    #2801
    Hali!
    Megint fejlődtem :D Már megvan az a Gluthar és az orvos is....
  • joe55
    #2800
    Üdv, mégegyszer már végigtoltam, nem repültem, és már senki sem ad küldetést, csak a zombik és a banditák okoznak egy kis szórakozást a mutánsokon kívül.
    Bár a zárt ajtókon a "gauss" módszerrel bejutottam, de a piros kódkártya még mindig nincs meg. Akinek van infója, hogy lehet megszerezni írjon.
    Ja visszaolvastam az elejéig és nincs info!
    THX!
  • Loki Ferrais
    #2799
    Köszy a választ, kiborg neked meg a kikőtői daruknál bekell menned egy házba, ajtót kell nyitni:P
  • kiborg
    #2798
    Hali!

    Fejlődtem. Glutharral kellene továbbra is találkoznom, de mostmár a kikötői daruknál, de nincs sehol. Mit csináljak ?

    Kiborg
  • darki81
    #2797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a két csávó kivan purcanva zatonban, az egyiki a föld alatt a bal felső sarokfele a térképen, a másik meg nemmessze a benzinkuttol ott az artifactos izétől vagy 10-20 méterre :)
  • Loki Ferrais
    #2796
    Helló ismét 2 kérdésem lenne: Pripjatban a vegyesbolt alaksorában nem találok semmit, de fenn van 2 szekrény amit nem lehet kinyitni.
    2. kérdés Bárkást és Vicces Pripjatban vannak?
  • darki81
    #2795
    itt a zene XD (18+)
  • grimm13
    #2794
    Lehet hogy egy ó-t rosszul írtam de csak azért hogy észreveszed-e :D Mondjuk még mindig jobb elbaszni egy ó-t mint hülyének lenni .... akinek nem inge, ne vegye magára
  • BBakter
    #2793
    Viszont a multival van egy kis gondom. Hogyan írjam be az emil címem ha a @ helyett folyton kis v -betűt tesz. Nem lehet a speciális karaktereket beírni?
  • BBakter
    #2792
    Haliztok!
    Tegnap végig toltam. Kb egy hét alatt....
    Kicsit csalódott vagyok. Aszittem izgalmasabb meg hoszabb. De azért nem volt rossz.
  • mcmoha
    #2791
    Az angol FAQ es a szinten angol vegigjatszas linkjet esetleg be lehetne tenni a bannerba? Ez valamennyire segitene, szerintem.;)
    Aki ert hozza hogy megy ez az megtehetne.:)
  • kiborg
    #2790
    FAQ jó lenne, díjaznám. Bár az ilyen apró küldis feladatok úgyse lennének benne, gondolom én. Csak a fő szál. Az meg elég egyértelmű.
    Elég sok infó van már a topicban, csak össze kell szedni. Én is végigolvastam már a röpke 35 oldalt... nem mondom, hogy egyszerű volt, de legalább nem kérdezek annyira hülyeségeket, csak maximum meggondolatlanul :D
  • RoyalPredator
    #2789
    Miért nem csinálunk egy rövidke FAQ-t?
  • kiborg
    #2788
    Újabb kérdés: amikor van egy olyan küldi, hogy végig kell menni az alvó vérszopók között, azzal lesz vége, hogy beszélnem kell később Glutharral az eltűnt sztalkerek miatt. Hol találom ezt a Gluthart,mert ehhez sincs semmi irányítás a PDA-ban.

    Kiborg