7720
  • Loki Ferrais
    #2947
    Hát tiszta igazad van mikor énis 1x-1x feljöttem kérdezni elkezdte mondani hogy bazdmeg anyád... ott van a "yutyú" menny fel és nézd meg... erre olyannak ugat aki vagy 20 napon keresztül fordítottam a játékot hogy játszhasson vele, erre meg nem tud kinyögni egy választ, itt mindenki mindenkinek szívesen segít de ő nem... pedig ha jól tudom a fórum azért van h segítsék egymást az emberek...:S Ez hasonlít az egyik Stalkeres szöveghez amit most mondok... "Szoroka rita egy szar alak volt"XD Tibre is ez vonatkozik... Ez a véleményem róla így mindent visszaolvasva amiket beszólt, jó nagy paraszt vagy gratulálok...
  • erieskrisz
    #2946
    Bazzeg tib szerintem te szedjél nyugtatot vagy inkább ne forumoz rég végigvittem a játékot és ezalatt én is benéztem 1x-1x ide ha elakadtam de bármikor láttam a te irásaidat mindig ugyanezt csináltad hogy google meg hülye vagy meg már 2o ezerszer le lett irva. Bazzeg te itt éled ki magad vagy mi na nem tudsz normálisan válaszolni inkább ne irj semmit és nincs belőle vita. A te válaszaid szintén csak a felesleges off szintjét érik ell
  • #2945
    Jó kis melód lehet. :D Írigyellek:P
  • Tomika19
    #2944
    Köszi a Helpet Mcmoha,és mindenki másnak is!
  • Yan
    #2943
    jó lesz ez, így első látszatra.
    most átnézegetés helyett tolok egy clearsky-t (jaj, bocs) :)
    majd melóban több időm lesz 5letelni ;)
  • Tib
    #2942
    Ha ennyire megy, akkor dobj, dobjatok ötleteket, hogy milyen infók kerüljenek fel erre az oldalra: STALKER-CoP.try.hu
    Jöhet minden PM-ben. Nem kérdéset szeretnék, hanem ötletet a leírásával és esetlegesen képpel mellékelve :)
  • Loki Ferrais
    #2941
    Mi lett itt?:D mindenki ugat mindenkivel: Semlegesként Tibnek is igazat adok meg Diablonak is:D Végülis régebben te is beszóltál nekem Tib, de én nem ugatok visszaXD Már végigvittem a játékot egy küldetést sem hagytam ki , mindent tudok. Én benne voltam a "fordítók" között és örülök, hogy magyarul játszik vele mindenki:P Sok sikert a játékhoz, és ha valakinek segítség kell akkor itt a címem: [email protected] mindenkinek válaszolok a CoP-os küldetésekről és minden nap feljárok a fórumba itt is kérdezhettek... és lécci Tib ne ugass be mindenkinek aki ide téved, akinek segítség kell azért van itt ez a jó kis fórum:D Na mind1, jó gamet
  • #2940
    Én am kezdem megszokni a stílusod, meg megérteni is
  • Tib
    #2939
    Nem úgy bújtam ki, hogy értettem mindenhez...
    De évek óta tudom, hogy ha egy "XY.exe" fájllal kell felülírni valamit, akkor több mint valószínű, hogy szintén egy "XY.exe" fájlt kell keressek. A kereséshez ismerem a Win keresőjét és a Total Commander ALT+F7 gyorsgombjait. Kérdéseim feltétele előtt eszembe jut, hogy ismerem a Google-t, tudok (vissza)olvasni és böngészővel keresni (CTRL+F) egy adott témával foglalkozó oldalon.
    Sajnálom ha megbántottalak és igazad van. Sajnos elvakított az a dicsfény, ami a fent leírt "különleges" képességeim sugároznak.
    És igen... a pia segített volna!
  • RoyalPredator
    #2938
    Stalkerek közt mióta vársz megértésre? előbb le kell itatnod...
  • Diablo32
    #2937
    Tib!
    Most léptem be először egy kérdésem volt a dologgal kapcsolatban és te rögtön leidiótázod az embert.Vagy Te úgy bújtál ki,h.rögtön értettél mindenhez?Mivel nem csak a bin mappában van exe fájl,így nem voltam tisztában a dologgal.Ezért kértem először és azt hiszem utoljára segítséget.Legalábbis ezen az oldalon,pont az ilyen miatt mint Te.
    Ja,és a nevem amúgy ATTILA!!!
    Köszi gabe70!!!
  • RoyalPredator
    #2936
    Ti mit tudtok a CS Mapok konvertálása COP-hoz modról?
    A Smrteres csávó mondta...

    én meg örülnék mert unatkozok.
  • #2935
    Nekem érdekes volt. Flintről semmit nem tudtam beszélni a freedomos csókának. A pda-t is csak véletlenül találtam meg a hűtőtoronynál a ádióadást követően, aztán elvittem a freedomos főnöknek. A zsolodok meg még a helyükön vannak, szal nem tudok még dumálni a laborosokkal. Tehát összegezve 2 küldit csináltam meg ebből eggyet tudtam megbeszélni a freedomosokkal és azt se tőlük kaptam feladatnak, csak véletlenül neki adtam oda(PDA-t). Kiváncsi leszek a 3. küldi hogy kerül majd a listámra:)
  • mcmoha
    #2934
    Lirtam.:) Igaz, hogy angolul, de nekem termeszetes, hogy ertem. Bocs. Szoval beszelj "Flint"-rol a Freedom vezetojenek, kerd meg a Freedomot orizzek a tudosok bunkeret, (eredetileg zsoldosok orzik es egyszercsak eltunnek, mar nem emlekszem miert:)), Morgan es a Duty alapitojanak PDA-jat add oda neki. Mindeggyik feladat hosszu es "komplikalt" es mind az elso palyan kezdodik.;)
  • Tib
    #2933
    Diablo32 >> Gratulálok ecsém. Ne hőbörögj, hanem először olvass és gondolkozz. Már ha megy...
    Nem vagyok buzi, nem vagyok cigány, nem valószínű hogy bárhova is elmegyek (max WC-re), de ha Te az ilyen szintű káromkodástól érzed magad magyarnak, akkor kissé eltájoltak. Sőt tovább megyek: az ilyenek tuti nem teszik jobbá a jövőben sem...
    Ja, és szép magyar neved van...


    gabe70 >> Ha valaki kezdő, az oké. Csak éppen el kellene irányítani a megfelelő rovatba, hogy ott várja a válasz attól, aki tudja hova kell írni.
  • Diablo32
    #2932
    Köszönöm annak aki segített!!!
    Tib öcsém te meg egy ritka nagy tahó paraszt vagy.Nem szoktam káromkodni,de a fszoma nyakadba tekerném letépném vele a gyökér fejed és belehánynék a testedbe!!!!!!
    Te biztos valami buzi cigány vagy.Nembaj,velük együtt te is takarodsz az országunkból!!
    SZEBB JÖVŐT"MAGYAROK"!!!
  • gabe70
    #2931
    Az hogy te tudod az oké,van aki kezdő és nem tudja, annak segítünk és nem háborgunk,legközelebb már nem kérdez ilyeneket.
  • Promi #2930
  • Tib
    #2929
    Jól mondtad! Szebb jövőt magyarok!
    Olyat, ahol van esze az embereknek használni az OFF/SPAM/WAREZ topikot!
    Na meg olyat, ahol az emberek képesek lesznek maguktól (egy adott könyvtárban) egy fájl megkeresésére és felülírásra!
  • Tomika19
    #2928
    Köszi mOha és hogy tudok a barátjuk lenni? valamilyen küldi által?
  • gabe70
    #2927
    STALKER,főkönyvtár bin mappa
  • Diablo32
    #2926
    Bocs,még azt kérdezném,h.hova kell bemásolni?
  • Diablo32
    #2925
    Ok,Köszi.
    Szebb jövőt Magyarok!!!!!!
  • gabe70
    #2924
    Attól függ melyik verzió van meg neked,orosz vagy németgamecopyworlditt a game fixest nézzed.
  • Diablo32
    #2923
    Sziasztok!
    Ha elérem Pripyat-ot kilép a játékból.Nincs meg vkinek az 1.6.01 crack?Úgy tudom az kell hozzá.A Gamecopyworld-ön néztem,de nem tom melyiket kell leszedni.Köszi előre is.
  • mcmoha
    #2922
    Friend of Freedom:
    Tell Freedom leader about Flint, hire Freedom for scientists, give Duty Founder and Morgan's PDAs to the leader.

    Tehat a Freedom baratjava kell valnod es ahhoz ezeket a feladatokat kell taljesitened.
  • Tomika19
    #2921
    Sziasztok! Olvastam a raktárrol viszont annyi kérdésem lenne,hogy megtaláltam a PDA-t amit oda adtam a szabadságos figurának.Erre ő pénzt adott nekem de az embereit nem küldte ki a raktárhoz.amugy a raktárnál nincs semmilyen örség! Ez számit valamit? kérlek irja meg aki tudja!Köszi előre is!
  • Tib
    #2920
    Nó para! Rohamtempóban készül a FAQ :)
    De segítséget bármikor elfogadok! Ami soha nem jön rosszul: adott probléma tárgya, megoldása, esetleg kép róla. Minden jöhet PM-ben ;)
  • Wucc
    #2919
    Sziasztok!

    Tudja valaki,h miért lép ki a játékból,ha elérem Pripyat-ot?
    köszi előre is!
  • Promi #2918
    OMG
  • Kacsaházy Pisti
    #2917
    Helló! Lenne pár kérdésem a játékkal, kapcsolatban. Már kijátszottam. Aki tudna segíteni, az írna erre a címre? : [email protected]
    Köszönöm!
  • grimm13
    #2916
    Ja ha idegbeteg vagyok da da da dadogva írók xD
  • Tomika19
    #2915
    Köszönöm a segitséged!Igy is! Ezt nem tudtam hogy van hozzá térkép kiadva de Köszi!vagy kösziiiiiiiii :D
  • #2914
    Te dadogsz vazzeg nem káromkodsz
  • grimm13
    #2913
    Bazd+ gooooooooogle bazd+ bazd+ bazd+ google
    ide click ezen belül a logout.hu-s linkre bazd+ bazd+ Szerinted mi a fa fa fa faaaaaaa ***** szért van leírva vagy 25x ott a jutyub is keress rá , az a legborzasztóbb hogy megfogysz sértődni a válaszomon pedig nagyon kiborító hogy 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 alkalommar kérdezték már meg és lett is megválaszolva eh... nem szoktam káromkodni de most jól esett :D
  • Tomika19
    #2912
    Sziasztok!a kalibrácios szerszámot kérdezném!tudom hogy le van irva!De nekem magyarositva van és valaki azt irta vegyesboltban van az eggyik ott egy rakéta vető volt csak az áruházban volt a kalibrácios szerszám készlet! a másikat hol találom meg? Térképet is pls ha lehetne! Köszi előre is!
  • mcmoha
    #2911
    Ahaaa. En a banditaknak segitettem eloszor.:D Masodik vegigjatszasnal meg nem ertem at a Jupiter palyara. (Most a Stalkereket segitettem.:))
  • Proh
    #2910
    Van egy másik mód is a lejutásra... Ha az első pályán nem a banditáknak segítesz a hajó megrohamozásában, hanem a stalkereknek, s a sikeres küldetés után jelented ezt a csaposnak, kapsz még egy küldit. Ebben az áll, h egy rajtaütésen vegyél részt, amikor is lecsapnak a banditákra. Lesz ott egy duty-s fickó is, van nála egy PDA. Ha ezt a pda-t odaadod a duty-s vezérnek, akkor megtámadják ezt a telepet, s a tied a raktár tartalma jutalmul.
  • Yan
    #2909
    én dutyinak adtam, de csak megköszönték
    és még a monolitosokat sem fogadták :( nem biztak bennem
  • mcmoha
    #2908
    Amikor megvan a "Svarog" detektor elvallalod a tudosoktol a kuldetest a titokzatos radiojelek felderitesere. A levegobol leesik par hulla.:D Az egyik a Duty alapitoja es van nala egy PDA. En ezt a PDA-t a Freedom fonokenek adtam oda, aki erre kikuldte az embereit es ok kinyirtak a Duty orseget abban a taborban. Mivel segitettem nekik a raktar tartalmat nekem ajandekoztak. A raktar a kocsi alatt van es freedomosok nyitottak ki. Ha a Duty-nak adod a PDA-t nem tudom hogy nyilik ki a raktar. A lenyeg, hogy csak ugy magadtol nem tudsz lejutni abba a raktarba.;)