7720
  • RoyalPredator
    #2907
    Eeeheee ott néztem de tök üres maga a kocsi. Alámenni kéne, v mi?
    És hol?
  • tom2004
    #2906
    Nagyon köszönöm, tökéletes segítség.
  • mcmoha
    #2905
  • mcmoha
    #2904
    "Kisszobaban" asztalon document. Hatuljara felirva a kod.:)
  • tom2004
    #2903
    A Volhov raktárba hogyan lehet bejutni, milyen kód kell az ajtóhoz, és a kódot miért hol kapjuk? Müködik a hosszú fegyveres ajtófesazítés is?
    Én oda nem jutottam be eddig, pedig 3x játszom végig.
  • RoyalPredator
    #2902
    Nem találom a duty raktáratttt.
    Képet plz!:D
  • kbence11
    #2901
    OKOK
  • Tomika19
    #2900
    Okés!Sajnálom!Teszek fel képet jó?És sajnálom hogy össze irok mindent. :d
    csak nem tudok oda jutni és egy kicsit izgulok emiatt :: No de viccet félre téve kell a segitség és szerzek egy pár képet is!csak nehézkesen megy mert nem szoktam ilyet!
  • grimm13
    #2899
    ASD egyre jobban esik a színvonal:D
  • Tib
    #2898
    Wáháhá!
    Hiperaktív klaviatúra nyomkodó és írásjelet nem ismerő Tomika megpróbálhatnál néha tenni egy pontot is mert így nem biztos hogy mindenki érti vagy igen de nem tuti.
  • kbence11
    #2897
    Tomika19
    Akkor 1 kicsit érthetőbben tedd már fel a kérdésed plz mer nemértem mi kéne és nem tudok pontosan válaszolni és nem akarok hülyeséget mondani neked:D
  • mcmoha
    #2896
    A "kis allomassal" kb szemben van egy lakokocsikkal korulkeritett resz, a leghatso lakokocsi alatt van a raktar.;) A PDA-t a "szuperdetektoros" kuldetesben tudod megszerezni.:)
  • RoyalPredator
    #2895
    Valaki írta hogy a PDAért cserébe megnyílik a raktáruk. Nemtudom h holvan.

    Banditáknak adj kaját nyugottan, bár én lazán lemészárlok bárkitis, aki fegyvert mer fogni rám.
  • grimm13
    #2894
    Hu hát ez egy kicsit ködös volt de ez az a küldi amikor ki kell szabadítani a banditáktól valakit ?
  • Tomika19
    #2893
    Kérem valaki segitsen!a Banditákat lehet kifüstölni ha jól tudom meg van még 1 banda akik kaját kérnek és egy bizonyos helyen állomásoznak ennyiröl tudok de lehet vannak még többen!Szóval kérem aki tud segiteni a gondomon az irjon!!!!KÉREM SZÉPEN VALAKI! a Volhov rakétatelepen vagyok, a kodos ajton bejutottam de az artifactocat nem tudom meg szerezni mert valami csatornában vannak! Kérem aki tud segiteni az IRJON!Előre is köszi a segitséget!
  • grimm13
    #2892
    duty raktár ? hát én max az eladóra tudok gondolni aki Janovban van ? Amúgy minek neked a raktár ?
  • RoyalPredator
    #2891
    Engme nagyon imád a Duty (ZÖld mint a szar, de segíteni nemhajlandó), de merre van a raktárjuk?
  • Tomika19
    #2890
    okés köszi!Itt vagyok a volhov rakétatelepnél!bejutottam és a fegyokat meg is szereztem de van itt egy csatorna vagy mi féle ahol vannnak ereklyék és nem tudok lejutni kérlek irjátok honnan tudok lemenni vagy fényképet küldtök az is jó! Köszi előre is!És köszi csabesz123
  • csabesz123
    #2889
    Hali!Jól gondolod, Kardánnak és Nikonak is kell mindhárom szerszámkészlet és akkor minden fejlesztés elérhető. Persze van amit csak a kutatólaboros technikus tud.
  • Tomika19
    #2888
    Sziasztok a Szervo ruhámhoz a szervó erősitöket tennémrá de nem engedi nem tudja elvégezni a müveletet!Pedig a van kalibrácios szerkentyüje Nikonak vagy kardánnak is meg kéne szerezni azt? Kérlek irjatok!
  • Yan
    #2887
    a sokat kérdezők bankkártya száma, pinkóddal :))
  • Tib
    #2886
    Jó hír a folyton elakadóknak és a folyton elakadók kérdéseitől kiborulóknak: Nekiláttam egy FAQ összedobásának.
    A weboldal kinézete úgy 95%-ban készen van, most jön a tartalom feltöltése.
    Ha esetleg van olyan rutinosabb játékos, aki szívesen segítene abban, hogy mi kerüljön fel, az kérem dobjon egy privát üzenetet nekem!
  • BBakter
    #2885
    Az szarügy...
  • Rizsa93
    #2884
    amikor elérek a csatorának a végére a létrához, ott elindulok felfele és amikor felérek elkezdi tölteni a prypiat-ot és amint betölt kilép
    csak úgy, se kép se hang csak bezáródik a játék, még a debbugert se írja ki
  • Loki Ferrais
    #2883
    Ja és ha valakit érdekel akkor az X8 as laborban 6 dokumentum van:D
  • Loki Ferrais
    #2882
    Kösz grimm a választ megoldódott a gond
    ETNIES neked meg itt a válasz egy spilerben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem csináltad meg a zsoldos küldetést, akkor már nem fogod megkapni a vörös kártyát... De van egy megoldás a Gauss-puskával vagy egy hosszúkás fegyverrel ki lehet nyitni a lezárt ajtót. Youtubon is fenn van hogyan lehet ezt megoldani... sok sikert:D
  • grimm13
    #2881
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem a Felperzselt falutól d-re vezető út mellett van egy "szakadék" .. vagy inkább "barlang" oda ha leesel akkor valamelyik járatában lesz egy hulla egy pda-val na az lesz az egyik faszi akit keresel a másik meg a benzinkúttól k-re lévő anomália körül lesz a földön "csontváz " formában amúgy ha beírod a jutyubón a játék címét és a Joker nevet akkor lesz egy vidi amin ezt a 2 fickót megtalálja a gyerek
  • etnies
    #2880
    hali!

    az lenne a kérdésem,h ha kihagyom azt amikor le kell lőne a zsoldosokat a piros kártyáért akkor nem lesz lehetőségem vhogy máshogy megszerezni a kártyát? mert pont úgy mentettem h az x8 laborból jöttem fel és úgy csak állok az ezredes előtt...
  • Loki Ferrais
    #2879
    Hali én azt hiszem, hogy mindent végigvittem, az összes küldetést... kivéve egy ami idegesít... leírták nekem ugyan nem régen, hogy hol van Bárkás és Vicces, amit Kardán ad még a játék legelején: hogy találjam meg ezeket a személyeket... azt mondta aki válaszolt nekem erre: hogy egyik a benzinkútnál 10-20 méterre van körbejártam fűről fűre de sehol. A másikról meg azt mondta hogy északon a "föld alatt" Egyik sincs meg ... Valaki Spoilerbe leírná nekem azt nagyon megköszönném...
  • Yan
    #2878
    köszi :)
    erre is gondoltunk, majd most figyelek rá, újrakezdtem ;)
  • BBakter
    #2877
    Hopp...
  • BBakter
    #2876
    Valaki már igazán faraghatna egy kis krekket hozzá. Mer feltettem a 2 -es pecst és lusta vagyok visszakókányolni.
    Meg amugy is állandóan kidobott a STR 0,41 mod (vagymi) miatt.
    Pedig amugy király lenne.
  • Tib
    #2875
    Ez verzió és op.rendszer függő...
    Mentés után hívd le a konzolt és ott kiírjam hogy pontosan hová tette.
  • Tomika19
    #2874
    a mentéseket hol találom meg a stalkerhez?
  • Tib
    #2873
    Ehh... Pont a végén baxom el a színkódot? "ez kékben jelenik meg"
  • Tib
    #2872
    "...letöltöttem 2 patchet, a 01, és a 02-est. Nos el sem indult." >> Mi nem indult le? A patch vagy a játék? Csak mert a linkelt képen angol nyelvű XRay Engine crash látszik és nem az, amit "ráadásul mégcsak nem is orosz betűkkel" adott ki a gép...

    Gyanítom, hogy patch nem indul a gépeden. De miért? Mert...
    - Vásárolt, telepítős német verzióra akartál orosz patch-et tenni és esetleg ezt nem szerette a program.
    - Nem vásárolt, nem telepítős orosz verzióra akartad telepíteni. Ezt nem szerette a patch, mert nem találta meg a registry-ben a STALKER CoP bejegyzéseit (játék útvonala és aktuális verziószáma), ami nem meglepő, hisz' nem telepítetted. Van rá megoldás: létre kell hozni a megfelelő bejegyzést egy REG fájllal. Ehhez nézz szét az OFF/SPAM/WAREZ topik #209-es és #133-as hozzászólásában. ez kékben jelenik meg<< Az olvasáshoz jelöld ki a szöveget :)[/szin]
  • KopfSchuss
    #2871
    Szevasztok.
    Megnézegettem az oldalt, letöltöttem 2 patchet, a 01, és a 02-est.
    Nos el sem indult. Kiírt valamit ráadásul mégcsak nem is orosz betűkkel, mert oroszul még csak tudok pár szót de így. Nem ez a lényeg. Valaki tudna-e mondani valami megoldást, hogy bírjak játszani vele normálisan? Mert már új játékot sem lehet kezdezni.
    Adok egy linket hogy mit ír ki amikor kilép.

    http://images.netbag.hu/20100124/07573948564.JPG
  • RoyalPredator
    #2870
    Crack...
  • Tomika19
    #2869
    Sziasztok!Nekem is az a gondom mint az egyik kollégának!Amikor kijönnék Pripyatnál kilép a rendszerből és a windowsban találom magam.És mind a négy ember meg van vagyis senkit nem vesztettem el!Ugy hogy kérem aki tudna segiteni legalább anyiban hogy az én mentsemmel kimászik a csatornából és az ő gépén ez müködik és vissza küldené nekem a mentést az kérem segitsen!irjon nekem és elküldöm a mentést! Segitségeteket előre is köszönöm! Msn:[email protected]

    Üdv:Tomi
  • BBakter
    #2868
    http://stalker.hardwired.hu/site/?p=556