7720
  • Herold
    #3027
    Ha tudtam volna, hogy a Fürge is SEVA ruhát hoz, vettem volna 30 ropi helyett 25-ért a kereskedőtől.
  • robidnb25
    #3026
    Srácok egy kérdés hogyan lehet futni?És hol van a piros kulcskártya?
  • #3025
    Az svd dragunovnak a tuning verziója ami még ezek után is tunningolható. Szvadovszkban lehet rendelni 20 ropiért
  • csabesz123
    #3024
    Hi!
    5.:Mindkét technikusnak kellenek a szerszámok és utána engedi.
  • Herold
    #3023
    Lynx? Az mi a szent szar?
  • #3022
    Sztem én is Lynxel fogom őket megtámogatni:D
  • Herold
    #3021
    A SEVA öltözék az zártkörű légzőrendszeres? A pripyati úthoz kell egy ilyen.
  • Herold
    #3020
    3. Tudod ki fizet érte! A golyó ingyen van.
  • raptorrobi
    #3019
    1, láda +kulcs: a hídon vannak az autók +1 a leomlott hídon/tehát a konvojon vannak a kulcsok amivel majd ki tudod nyitni a ládát amiben a gáz van/
    2, a barlang a rejtélyes szöveggel: én is megtaláltam a barlangot a rejtélyes hang pedig azt mondja: "Tűnj el ember"
    3,Mityaj-t kiszabadítása: Ki is lehet váltani a banditáknál de 5000+2000-be kerül= legjobb végigölni mindenkit és így nem kell fizetni.
    4,Piáról való leszokás : nekem azóta nem kér piát mióta elvittem neki a Gauss puskát/ mondván nem szabad berugnom, mert akkor ki készít lőszert a fegyverhez/
    5,A Skeleton szervopáncél-hoz mikor tudom felfejleszteni a futás rásegítőt? A tudósok összes küldijét megcsináltam, ennek eredményeképp fel tudtam fejleszteni "a búvár ruhát" és a skeleton-t de ez a fejlesztés nem elérhető ?! Nektek engedi ?
    6,Az iránytű anománia megtalálása küldi : Megvan az iránytű Noétól elviszem Szakállnak= jutalom, aztán megkér hogy kérdezzek rá hogy merre találtam a képződményt= elmegyek Noéhoz erre mutánsnak hisz és le akar lőni, legyakom, és találok egy PDA-t ami egy rejtek utat említ meg az északi falunál. Az merre van? vagy nem kell megölni Noét? Valami ötlet.
    Egyébként Pénzkeresés: az összes fegyvered vidd Pripyat-ba javísd meg és add el Janov-ban nagyon megéri nekem több mint 300k-m volt míg fel nem fejlesztettem az összes jó cuccom :D
    Bocs ha kicsit lemaradtam a válaszokkal ,de most értem rá
  • #3018
    Az első fórum nagyon jó. Letöltésekhez meg sztem a stalker.filefront- os oldalt keresd ki
  • Muttley
    #3017
    O.k.
    Jelszó: SoC
    Amúgy az tényleg gáz, h a cím ellenére csak kevéssé szól Pripyatról. Most még.
    FAQ-t nem látok. Melyik oldalon érdemes a #3010-ben írt szarrámodolási lehetőséget keresni? Eddig ezeket találtam:
    http://stalker.hardwired.hu/forum/
    http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&lang=en
  • Yan
    #3016
    szerintem mindkét esetben érthető miről van szó.
    annyira nem kéne kiakadni. :)
    klikk
  • RoyalPredator
    #3015
    Nem neked. Mindenkinek aki sHocozik...
  • Muttley
    #3014
    Köcce, de a "bazdmeg"et nekem akartad "bazdmeg"?
    Én nem írtam, hogy SHOC.
  • Csokis
    #3013
    Relatív egész olcsó lesz.
  • Yan
    #3012
    Yanov, de míg maxra nem tudod javítani addig nem érdemes.
    én pl. vettem
  • #3011
    Én 60 ropiért rendeltem eggyet a rendelős sráctól:) Elvileg megérte mert sehol nem tudtam beszerezni eddig és ez elvileg kicsivel jobb is mint amit boltba lehetne venni. Nekem az nem tetszik hogy nincs hozzá külön a sityak amit tuningolni lehetne. am nem rossz..
  • RoyalPredator
    #3010
    Rengeteg dolgot megígértek nekünk még SoC (NEM SHOC BAZDMEG) és CS megjelenése előtt-és-után. Persze most 1se jut hirtelen eszembe, de ha igen, akkor leírom őket.

    Jah, amúgy kb 15-25% játszódik pripyatban. Sajnos.
    Nemigaz hogy ha már erről kapta a nevét, nem képesek odateremteni egy bővebb változatot (na pont ez is ígérve volt, a nagy és részeltes város mása, amiből kikerült nemegy híres építmény, és lényegében az óriáskerék is)

    Hát, nemvéletlen van az h szarrámodolják a játékot.
    Lassan olyan durván, mitn a Jedi Academy-t xD
  • TitaniumRR #3009
    Köszi.
  • berczely
    #3008
    15%
  • Muttley
    #3007
    Mi az a nagyon sok minden?
  • TitaniumRR #3006
    Szóval elkapkodták...
    A pár napos játék hány %-a játszódik Pripyatban?
  • Herold
    #3005
    Kimaradt? Mihez képest? Mi maradt ki?
  • RoyalPredator
    #3004
    Ne is számíts rá, el van cseszve. Azaz pontosabban szólva még NAGYON SOK MINDEN KIMARADT a játékból.
    Azt meg 1enesen leszarja, hogy pár nap alatt totál végigviheted az egészet fullra.
  • Muttley
    #3003
    Predatorozni?
    Nem. :)
    Valósághűbb játékmenet viszont jobb lett volna. De ezt te is írtad.
  • Herold
    #3002
    Szerintetek mit lehet csinálni azzal, hogy a víz hullámeffektje (ha valaki benne mászkál) ne lassítsa be a gépet baromira? Le lehet butítani ezt a hatást valahol manuálisan?
  • Herold
    #3001
    Ilyen cuccot hol osztogatnak?
  • RoyalPredator
    #3000
    Ha te is predatorozni akarsz, el kell hogy keserítselek.
    Newbie-szinten is lazán hátrafordulnak és lőnek rád ezerrel, vagy elszaladnak nemlétező fedezéket keresni. Én egy emeletes ház tetejéről szoktam pusztítani a népet, gyakorlatilag vadászatnak is mondhatjuk.
  • Muttley
    #2999
    hi,

    A korábbi részektől eltérően CoP-ban van-e lehetőség lopakodva becserkészni az ellenséget?
  • mcmoha
    #2998
    Elso palyan, de csak ha minden szerszama megvan mar. A Janovi szerelo extra tudasa az infravoros scanner beepitese sisakokba. Allitolag bugos mert a fejlesztes utan se mukodik?
  • occsebogyo
    #2997
    Valaki meg tudja mondani kinél tudom feljavítani az exoskeletont szervókkal? A Janovi szerelőnek megvan az összes szerszáma mégsem tudja. Az alkesz a hajón, a tudósok, vagy Pripyatban a katonaszerelő csinálja meg?
  • RoyalPredator
    #2996
    Valami szar fénybeállítás dolog, bug. Nekem is van néha. Nemtudok rá megoldást.
  • berczely
    #2995
    Mitől csíkos nálam az egész terep??
  • RoyalPredator
    #2994
    Még mindig jobbak mint a gyepmműves jocóé, aki a spanglijával baszogat minden alkalommal :D
  • #2993
    Fúúú a te ötleteiddel aztán nagyon jók lennétek:D:D:D
  • RoyalPredator
    #2992
    A legjobb így lenne:

    Időjárás viharossá válik hirtelen (Kicsi eső, aztán egyre durvább ég), Bevörösödik az égbolt (már gáz van), elkezdődik a kitörés (vakulsz jobbr-abalra, rázkódik minden, de a legjobb a Brutális dörgés és villámlás lenne), azután vak sötétség egy picit, és utána teljesen tiszta ég.

    Hét jó lenne ha tudnánk modolni mert az én ötleteimmel iszonyat jó lenne.
  • TSL16b
    #2991
    Persze, a felirat megy, csak a hangbeállításokba hekkelt ki-bekapcsolóval vannak gondok (pl. megszűnik létezni a kapcsoló, vagy CTD van a Beállítások ablak helyett).

    A képek tényleg szépek.
  • FoxMurder
    #2990
    De még így is sokkal jobb mint a sima COP blowout, az nagyon occsó, először észre se vettem, hogy blowout kezdődött.

    Ennek az atmosfearnak kéne még vakító fehér fény az elejére, teljes sötétség a végére, brutális földrengés, sugárzás és hő effektor a közepére, és félelmetes mennydörgésszerű hanghatások + mutáns üvöltések - szerintem ettől lenne félelmetesebb.

    A dynamic weather graphs.ltx-ben lehet állítani az időjárást, én egészen levettem az esélyeit az atmosfearban a szép tiszta időnek.
  • mcmoha
    #2989
    Nagyon jol nez ki.
  • RoyalPredator
    #2988
    Sima ATMOSFEAR-t használom énis, de túl tiszta nekem a dolog. CS szintűre kéne feltornázni a dolgot... Ott gyönyörű volt a dolog, meg a vakító erős fehér fény is tetszett.
    Ez a blowoutos kiegészítés szerintem béna, legalábbis nem félelmetes, hanem inkább bámulatos. ATMOSWONDER.