7720
  • Herold
    #3067
    A Szolgálatos főnöknek ha odaadod a PDA-t és utána szólsz a Monolitos csapatról, mit mond?
  • Devv
    #3066
    Az nem lehet, hogy azért nem tudom befogadtatni a Monolithosokat, mert a swarog detektort én megvettem Herman professzortól, avval találtam meg az embereket akik leestek és akiknél volt a pda, és csak később üzleteltem Bagollyal, amikor is kaptam még egy swarog detektort?

    Amúgy Janovnál találtam egy halott banditánál egy desert eagle stukkert. Nem is tudtam hogy van ilyen ebben a játékban...
  • Tib
    #3065
    Futni a futás gombbal lehet
    Soroka már időközben más nevet vett fel. Emlékeim szerint az új neve Flint és a Yanov állomáson van. Ő volt, aki ott hagyta a kőfejtőnél egy anomáliában Chip-et meghalni...
    A piros kártya Pripyat-ban a "One Shoot" küldetés eredménye :)
  • robidnb25
    #3064
    HELP PLS!!!!!!!
    Hogyan lehet futni?Hol van storoka illetve a piros kulcskártya?
  • occsebogyo
    #3063
    Netes játékkal próbálkozott valaki? Honnan lehet cdkulcsot szedni hozzá? Nem telepítős verzióm van, valaki el tudja mondani hogyan tudom patchelni a 0.2-esre?
  • Devv
    #3062
    Tib, raer az a kep, meg majd lehet hogy nekiallok csinalni egy ujabb jelentektelen spoiler temakort.
  • Devv
    #3061
    Lesz tuzharc misszioban az elejen is a vegen is kozbe nem nagyon...
    Dupla vagy tripla annyi Monolith-os kellett volna abba a varosba.
  • Tib
    #3060
    Azért nincs még kép, mert Herold kérdése után, hajnalban szerkesztettem be a menüpontot és épp nem volt hozzá képem. Majd lesz...
    ...csak most muterom vendégtartásával kapcsolatos oldala készül (statikusról dinamikusra) 3 nyelven :)
  • Herold
    #3059
    Lesz Pripyatyban vagy később rendes tűzharc? Eddig nem sok hasznát vettem a fegyvereknek, szinte csak mutánsokra kellett lőni.
  • Herold
    #3058
    Nem a beépített távcsőre gondoltam, hanem a külön megvehetőre. Csak nem tudom van-e értelme, most hogy lehet aludni is, nem nagyon mászkálok éjszaka.
  • mcmoha
    #3057
    A beepitett tavcsovu fegyvereken a technikusok tudjak a tavcsovet fejleszteni, akar ejjellatova is, szoval nem muszaly megvenni. Az exoskeleton beepitett sisakkal van ellatva, kulon nem lehet fejleszteni mint sisakot de a ruhaval eggyutt igen.
  • Herold
    #3056
    Az "Igazi haver" titulus megszerzése után egész jó cuccokat lehet venni a kereskedőtől. Érdemes éjjellátó fegyvertávcsőbe invesztálni?
    Meg nem látok az exoskeleton ruhán sisakot, de mégse lehet külön sisakot hordani hozzá.
  • Devv
    #3055
    Na megtaláltam őket, de nekem se engedik befogadni... Amúgy csak a Pripyat-i Monolithosokat öltem meg.
  • Yan
    #3054
    egyel kevesebben mentek pripjátba :)
  • RoyalPredator
    #3053
    Fura szerzetek. én betoltam őket a dutyba, annyi baj legyen, bár tartottam tőle hogy ez csapda. Elvégre a monolithok lőnek rám ezerrel...
    Normáis esetben énis lemészároltam őket, de úgy nem lehet titlet szerezni...
  • Herold
    #3052
    A rakétateleptől délre keresd.
  • Devv
    #3051
    Tib! A faq-ban írod, hogy Monolith-os csapat helye, utána kettőspont és utána semmi.
  • Devv
    #3050
    Én nem kaptam ilyen feladatot, így hát halomra lőttem őket...
  • Herold
    #3049
    Az előbb még nem volt ott.
  • Tib
    #3048
    FAQ >> "Spoiler" kategória >> "Monolithosok befogadása" menüpont
  • Herold
    #3047
    Mi a francot csináljak a Monolitosokal? Mindenkit megkérdeztem Janovban, de nem akarják befogadni őket.
  • Devv
    #3046
    nálam pont faszák a színek a faq oldalon...
  • mcmoha
    #3045
    Szerintem ideje lenne a linket kitenni a bannerba.
  • fixpont
    #3044
    A csavo aki hozza a cuccokat 1.5X-os szorzoval dolgozik.
  • fixpont
    #3043
    20-ert is megveheted a SEVA-t ha minden kuldit megcsinalsz es joban vagy veluk. Es 40-ert az exot.
  • Tib
    #3042
    A "user.ltx" fájlban ilyen sort keress, vagy ha nincs, add hozzá:
    bind accel kX
  • Herold
    #3041
    Hát nálam nincs mélyguggolás a beállításokban.
    Hozzáadtam az user.ltx-hez ezt: "bind_sec crouch_toggle" meg a billentyűt, de semmit nem csinál.
  • #3040
    Sztem olvasható és nem nagy az eltérés
  • Herold
    #3039
    Így jobb. de ha zavar, hogy kontrasztos, a fekete háttéren is világosíthatsz.
  • Devv
    #3038
    Koszi, remelem tudtam segiteni valakinek.
  • Tib
    #3037
    Tess, megváltoztattam (nem fehérre, de) világosabbra (#666666-ról #999999-re). Esetleg gyorsítótár törlése szükséges lehet!
    Szerintem meg ez így már túlzottan rikít, nagyon a kontrasztos a háttérszíntől... Ki hogy látja ezt?
  • Yan
    #3036
    van itt is, ugyanaz a bill
    ha az opciókban nincs, szerkeszd át az .lxt-ben.
  • Herold
    #3035
    Kissé tényleg sötét. A fehér betű (szürke helyett) sokat segítene.
  • Herold
    #3034
    Nem emlékszem, hogy a CoP-ban az opcióknál láttam volna mélyguggolást. A CS-ben volt, azt tudom.
  • Yan
    #3033
    tudom hogy nem olvasható vagy értelmezhető amit írok,
    de a kontraszton változtathatnál pls, mert nem fejlesztettem melóban az éjjellátómat.
    szóval, fényben semmit nem látni, mi meg emberek vagyunk és nem ülünk patkánylyukban :p
  • Tib
    #3032
    Alakul a FAQ weboldal tartalma, aminél külön köszönetet érdemel mcmoha és Devv eddig beküldött munkáit!
  • Tib
    #3031
    Mélygugolás nélkül is ki tudtam jönni Levettem a ruhámat és betettem a hátizsákba
    De amúgy ott a mélygugolás (alapból "X" gomb) segít a kijutásban...
  • RoyalPredator
    #3030
    Mélygugolásban (Ctrl+Shift) tudsz ott közlekedni.
    Viszont za bug, hogy ha 1x beszorultál, nagyonnagyon nehezen, vagy 1áltlaán nem tudsz újra mélygugolni.
  • Herold
    #3029
    Zatonban, a benzinkúttól északra egy nagy szikla alatt van egy rejtekhely. Senki ne menjen be alá, nem lehet kijönni (bug).
  • RoyalPredator
    #3028
    SEVA a legjobb ruha ha universal-ba gondolkodsz.
    Megéri megvenni. Mellesleg, szarrá keresheted magad ha felszedegeted az artifactokat. Specializálódj a drágábbakra;)

    Kár hogy nincs más és jobb ruha, amit meg lehet szerezni.
    Majjjjd belekell modolni valahogy.