7720
  • Tib
    #3107
    "Egy Predator repcsiből kinyertem az infókat. A dög ellopta nekem a modult. Most van 2 cache helyem a mapomon, de 3nak kéne lennie."
    Na ez számomra érthetetlen... Milyen dög lopta el? És ez miért kerüljön a FAQ-ba?
    Az általam ismert lopós dög "csak" a ládát takarítja ki :)
  • Herold
    #3106
    Ez milyen mod? Nekem ilyen elemek nem voltak.
  • jetblack
    #3105
    Tudom ezt a megoldást én is de rohadt lusta vagyok meg mivel kiváncsiság hajtott hogy meddig marad ott azért sem mentem el felül
  • RoyalPredator
    #3104
    Egy Predator repcsiből kinyertem az infókat...
    A dög ellopta nekem a modult...
    Most van 2 cache helyem a mapomon, de 3nak kéne lennie.
    Ráadásul az 1ik cacheben semmi sincs. FAQba kerüljön bele ^^
    Képek:





    Jah és bónusz, Atmosfear modból, Chernobyl #4:
  • Herold
    #3103
    A fedélzetről ki tudsz ugrani, vagy átmész a pallón a másik hajóra és úgy is kijutsz.
  • jetblack
    #3102
    Én is láttam már érdekes bugokat :D

    Top3 bug amit láttam a játékban :D

    -Skadovszkban ahogy megyünk fel a hajó 1 szintjére a lépcsőn nálam a korlátban lebegett persze vízszintbe felfelé egy stalker
    -A vasútállomáson a bejárati ajtón sétált át a stalker kezében a fegyóval :D
    -Skadovszkban a kijárati ajtót kinyitotta a stalker majd megállt és se ki se be felmentem hogy alszok pár órát a játékban és hátha de 3x8 óra alvás után is ugyanott volt :D
  • Devv
    #3101
    Jaj tul sotet itt a melohelyen a monitor.
  • Herold
    #3100
    kép
  • Devv
    #3099
    En meg nem lattam. Viszont lattam a Szkadovszkon a Rak nevu sztalker az agyba lebegni.
  • Herold
    #3098
    Láttatok már NPC stalkert képződményt keresni? Vicces mozdulatokat végez.
  • jetblack
    #3097
    *amennyire csak lehet

    + meg mindig van nálam pszí blokkoló
  • jetblack
    #3096
    Én ezt úgy oldottam meg hogy közel mentem hozzá de csak annyira csak lehet és a fejét lövöm folyamatosan és fél perc alatt meg is ölöm
  • Devv
    #3095
    elmaszkalnak az iranyitok fenyes nappal a mezon, nehogy az ember nyugodtan keressen kepzodmenyt...
  • Tib
    #3094
    A FAQ oldal főoldala kibővítve a "Legutóbbi 5 frissítés adatai"-val, hogy mindenki képben legyen :)

    Rizsa93 >> A patch probléma, a levegőben lévő anomália, a "mester" detektor megszerzése mind ott van a FAQ oldalon...
  • RoyalPredator
    #3093
    A link legyen sokkal feljebb, bannerban...
  • Herold
    #3092
    FAQ

    Link lejjebb.
  • Rizsa93
    #3091
    hello
    leszedtem az 1.6.02-es orosz peccset és amikor rányomok hogy futtatás akk kiír egy kis hiba ablakot minden féle ékezetes betükkel xd
    zárojelben mellette csak az van hogy Unknown és hogy Russia and CIS
    erre valaki vmit?
    a másik kérdésem egy küldivel lenne kapcsolatos... a tudosoknak kell felmérnem valami abnormális tevékenységet a tölük északra lévö félkörives cuccnál, de apontot magasan a levegöben mutatja :S
    és az is oda van irva hogy a mester detektorral...
    ha kell olyan akkor hol tok szerezni mert nekem nem adtak az agyak xd
    elöre is thx
  • berczely
    #3090
    Köszönöm a segítséged!

    Erre tud valaki megoldást?Miért csíkos így a talaj és miért ilyen fosok az árnyékok is?
  • Devv
    #3089
    A Zona ugyanugy megmaradt, ugyhogy barmi lehet. En remelem lesz meg (tobb) folytatas, es nem banom ha lehuznak rola meg 100 bort, hiszen ez a S.T.A.L.K.E.R.!
  • Herold
    #3088
    Szerintetek ezzel lezárták a sztorit, vagy lehet még folytatás?
  • Devv
    #3087
    bocs, nem akartam elrontani a jatekelmenyt, ki kell okoskodni hogyan tovabb...
  • Tib
    #3086
    Közel jársz az Oázishoz. Haladj át párszor a termen és figyelj a hangokra és a csillámos effekt(ek)re. Aztán találj ki egy logikus útvonalat :P
    ...fór mór informéjsön gó tu dö fákk vebszájt...
  • Devv
    #3085
    berczely: megtalaltad az oazist! Nezd meg a faq oldalon, hogyan tovabb!
  • TSL16b
    #3084
    Csak az orosz egyértelmű, az angollal is volt egy kis variálás. Nem is lehet egységes, ha egyes nyelvekre (pl. angol) többféle fordítás készül, ráadásul a népek több nyelven is emlegetik a dolgokat.
  • berczely
    #3083
    Van egy hely a sínek mentén Janovban egy ilyen kis épület szerű valami a domb oldalában.
    Na oda bementem érdekes csatornás rendszer van csövekben kell felfelé menni és a tetején bementem egy nagy terembe ahol egy csillámló függönyszerű valami volt szikrázó hanggal...
    Át akartam menni a termen mert a másik végén volt ajtó, át is mentem de mintha visszateleportálna a másik végébe és a végtelenségig lehet ezt csinálni...
    Ezen át lehet jutni valahogy?
  • RoyalPredator
    #3082
    A baj h oda-vissza nem tisztán 1értelműek a szavak, rengeteg esetben fordul elő olykor ugyanaz a szó. Legjobb példa a "Fuck" :P
  • mcmoha
    #3081
    Na ezert nem hasznalok magyaritast.:D Megertem, hogy rengeteg embernek nagyon fontos, de neha megteveszto. Milyen szepen osszekevertem most is.:(
  • Tib
    #3080
    A magyar fordítás szerinti "Igazi haver" nem maradt ki, csak eddig "Kemény legény" néven futott az oldalamon. Az angol megfelelője "One of the Lads".
    Az ellentéte a magyar fordítás szerinti "Fennhatóság", ami eddig "Vezéralak" névvel szerepelt és az angol megfelelője "Kingpin".
  • RoyalPredator
    #3079
    Szarok a textúrák...
  • mcmoha
    #3078
    Aha.:D Az a "Stalkerek baratja", lehet az elnevezest ki kene javitani a magyaritasnak megfelelore.:)
  • Devv
    #3077
    A havas modot kipróbálnám. Írna róla valaki valamit?
  • Devv
    #3076
    "Igazi haver: Azzal hogy elintézted Szultánt és a banditáit, népszerűvé váltál a sztalkerek körében. Mindenki örömmel lát a Szkadovszkon."
  • killecske
    #3075
    Helló

    Van aki használja az a havas modot?
    Miért van az, hogy az új ellenségeket alig lehet megölni?
  • mcmoha
    #3074
    Ugy tudom a "friend of Freedom" es a "Friend of Duty" achievement-nek nincsenek fokozatai, de most utananezek. Szoval ilyen "Igazi haver"-ol nem tudok.
  • Devv
    #3073
    Az "Igazi haver" kimaradt az archievementekből a faq-ban?
  • Devv
    #3072
    Hű bakker, akkor Bagolynak semmit!
  • mcmoha
    #3071
    Ha Morgan PDA-jat amit az elso palyan szerzel eladtad "Bagoly"-nak nem lehetsz se a Duty se a Freedom baratja es igy soha se fognak annyira bizni benned, hogy befogadjak a Monolitos fiukat.
  • Devv
    #3070
    Pontosítanék...hm...később úgy hagyhatod el a Zónát, hogy amikor beszélsz a Navigátorral, akkor lesz egy olyan opció, hogy "El akarom hagyni a Zónát".
  • Devv
    #3069
    Már nem emlékszem kinek adtam a pda-t...
    1. Ha később hagyod el a Zónát, akkor tovább bolyonghatsz, csinálhatsz még küldetéseket (ha maradt még), aztán bármikor elmehetsz és game over.
    2. A fickó, aki vissza szokott vinni Janovba, ott bolyong valahol a Pripyat-i utcákon, ill. visszamegy a mosodába, úgyhogy vissz tudsz menni.
  • Herold
    #3068
    Hát ez a Pripyati misszió kissé szegényes volt. Van egy rakás helyszín a városban, de a felét sem láttam. Szerintem itt többet akartak a fiúka GSC-nél, csak lehet, hogy a határidő miatt néhány küldetést kihagytak.
    2 kérdés annak, aki már végigvitte:

    1. Ha a végén NEM-mel felelek, később hogy hagyom el a Zónát?
    2. Mivel mindenki elment Pripyatból, hogy lehetne visszamenni Janovba, az alagúton át? Az visszafelé is járható?