7720
  • Herold
    #3187
    Muszáj, ha másképp nem sikerül. A szakadék szélén ugorj az anomáliába de ne a tüzesbe. Vidd el Noét, ő megmutatja.
  • Tib
    #3186
    Jah, az hogy "Ár: 29,-Ft" lemaradt...
  • Tib
    #3185
    Egyéb kérdés? =)
  • bacsobalint
    #3184
    hát én odamegyek ahoz a lyukhoz(cirkusanomália)néven van a térképen ott ugrabugrálok a közepén vannak ien feltörő láncsóvák a földböl és enyni emghalok ha sokáig ott vagyok...
  • bacsobalint
    #3183
    ez az égő falu az anomália nem?
  • TSL16b
    #3182
    Nem kell hozzá Noé. Odamégy az égő faluhoz, a hiányzó kerítésnél kilépsz a téridőből a szakadék felé (a levegőben látszik is az anomália által okozott fénytörés), és a fennsíkon találod magad. Legalábbis így kellene történnie.
  • bacsobalint
    #3181
    hát ahogy beugrok ien lángok járkálnak........ és megy lefele az életem...
    csak áljak ott kész?
    Meg muszály magammal vinnem NEO-ot mármint nélküle nem tudm megcsinálni?
  • Herold
    #3180
    Elvileg nem lenne szabad meghalnod. Látsz fehérséget miután beleugrottál?
  • berczely
    #3179
    Én azt néztem, nézegettem igaz normális magyar felirat nem volt hozzá szóval hamar ki is kapcsoltam.

    Stalker
    A színes, feliratos szovjet sci-fi 1979-ben készült.
    Rendezte: Andrej Tarkovszkij
    Szereplők: Alisa Freindlich, Nyikolaj Grinyko, Alexandr Kajdanovszkij, Anatolij Szolonyicin
    Játékidő: 165 perc

    Pár kapcsolódó link a filmhez:
    imdb 8.1/10
    Történet
  • mcmoha
    #3178
    Szerintem a film is nagyon jo.;) Nem a novellabol keszult, ezert teljesen mas. A SoC-nak egy nagyon fontos "eleme" a filmbol szarmazik.
  • jetblack
    #3177

    Szívesen van egy film is de azt hallottam sok embertől hogy a film nem lett annyira jó én azt speciel még nem láttam
  • berczely
    #3176
    Szólhatok a moddiknak ha kell... :)

    Amúgy nagyon köszönöm a könyvet!Régóta kerestem!
  • jetblack
    #3175
    Amondo vagyok hogy a linket tegyük be a bannerba
  • mcmoha
    #3174
    Le se merem irni mikor olvastam eloszor.
  • bacsobalint
    #3173
    A SZKAT3. as helikoptert hoyg lehet megnézni hiába megkérdem NEO-t elvisz az animálba azt irja hogy ugorjak bele de beleugrok meghalok mit csináljak?:O
    HELP PLS
  • jetblack
    #3172
    Egy könyv amit egy igazi S.T.A.L.K.E.R. rajongónak kötelező elolvasnia
  • #3171
    Kedves gesztus, de addig tuti nem szedem le amig valaki meg nem irja hogy mi a szar ez:D
  • bacsobalint
    #3170
    jo már megvan
  • jetblack
    #3169
    Köszönöm szépen ás hálám jeléül adok neked és a többieknek is valamit :)
    Meglepi :)
  • bacsobalint
    #3168
    Na még annyit kérdeznék hogy a navigátort melyik részen találom hogy eladjam neki a térképet...?
  • kbence11
    #3167
    jetblack!!
    A predator repülős küldit nem megkapni lehet hanem meg kell találni a lezuhant predatort és kivenni a memóriamodulját amit az 1ik technikusal fel kell töretni stb
    A repcsit a jupiter pályarészen a kopachi falu feletti anomáliamezőn hamu vagy mi a neve túlmész a anomáliákon és lessz 1 ösvény ami a térkép
    legsarkához vezet és ott a predator.
    Remélem megleled
  • #3166
    Ez engem is érdekelne!
  • Csokis
    #3165
    Köszönöm a választ!
  • mcmoha
    #3164
    Menj el Noe-hoz, segiteni fog.;)
  • bacsobalint
    #3163
    Az első küldetésnél ahol a helikoptert kell megvizsgálnom ott hogy menjek doa fel mert nem lehet sehogy......
    PLS
  • jetblack
    #3162
    Royal pls leirnád hogy kaptad meg a predator repcsis küldetést ? Végigvittem a játékot és sehol se volt nekem ez a küldetés
  • TSL16b
    #3161
    Kis ügyeskedéssel (a beállítás-ablakkal kapcsolatos részek törlésével) a mostani is használható, csak nem lehet a feliratozást menet közben ki-be kapcsolgatni. Az itthoni megjelenés környékén (ami feb. 18-ra várható) szeretnénk kiadni az újrafordított szöveget, addigra a kompatibilitást is megpróbáljuk valahogy megoldani.
  • Csokis
    #3160
    Mennyi időbe telik ez, azaz kb. mikorra lesz kész az angol verzióval kompatibilis magyarítás? Félre ne érts, nem sürgős és nem követelőzök, csak kérdezem.
  • TSL16b
    #3159
    Jól mondod, átdolgozzuk a hivatalos angol alapján. A szinkronfeliratozott hangok köre is bővült, mert a lengyel változatból pár héttel ezelőtt kiszivárogtak az angol hangok. Kb. mindent újra kell fordítani.

    A magyarítás tartalmazza a feliratozó modot, ami jelenleg csak a játék 1.6.01-es változatáig működik jól. A v1.6.02-essel is használható, a feliratok megjelennek, de a Beállítások ablak körül biztosan gondok lesznek. Igyekszünk a végleges változatot verziófüggetlenre fejleszteni. Ha van rá igény, megpróbálhatunk egy feliratozás nélküli változatot is kiadni, ami nem piszkál bele a szkriptekbe, és ezért lényegesen kevesebb kompatibilitási probléma várható vele.
  • RoyalPredator
    #3158
    Dede, Béta ruszkim van.
    Nagyon elcseszte nekem a gamet.
    Mind1, visszaállítottam.
  • Tib
    #3157
    Ha a buhera verzióra (S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat 1.6.01 (Hun-Eng-Rus)) rátolom a 02-es RUS peccset, akkor elvben ugyan ezt a gyári angol minőséget kapom, nem?

    Mellesleg egy telepítős játéktól nem azt várnám, hogy install után "X-Ray 1.6 Engine működése leállt" üzenettel fogadjon. De legalább ezzel a hiba+megoldás kombinációval is bővült a FAQ
  • #3156
    Noéhoz kell menni, de télleg nagyon durva hogy én az anomália mellett sétálgattam:D És még csak bele se estem véletlenül se:D
  • Herold
    #3155
    A leégett tanyánál (ha jól emlékszem) bele kell ugrani egy anomáliába és oda teleportál a fennsíkra. De valaki el fog oda vezetni (a tanyához) amúgy is, és megmutatja, hogy kell kikerülni a többi anomáliát, mert elég sűrűn vannak.
  • jetblack
    #3154
    Nekem nem törölte le a mentést mert a mentéseimről mindig csinálok biztonsági mentés egy adott mappába a magyaritással meg tökéletesen megy a razor verzió teszteltem a mentéseidet meg a(z)
    All User/dokumentumok/ STALKER Call of Prypat helyre menti az új játék a régi meg aza játék könyvtárába mentette le
  • dApRo
    #3153
    nekem semmi bajom azzal a magyarítással, simán megy ezzel is ^^

    amúgy a fennsíkra h kell feljutni? meg kell kérdeznem a sztalkereket wtf?
  • Promi #3152
  • bgabor
    #3151
    És miért voltál olyan ostoba, hogy a nem hivatalos béta-ruszki vezióhoz készült magyarítást felraktad a hivatalos, gyári angol játékra?

    A magyarítás készítői az oldalukon már hónapokkal ezelőtt leírták, hogy majd ha kijön az angol verzió, akkor hozzá igazítják a magyarításukat. Más szóval jelenleg a kettő nem kompatibilis.

    Ha te ennek ellenére olyan barom voltál, hogy mégis felraktad, a józan ész és a készítők ezirányú nyilatkozatai ellenére, akkor magadra vess, és a készítők helyett magadat szidjad.

    És a továbbiakban kímélj meg bennünket a TAHÓ-PARASZT NAGYBETŰIDTŐL.
  • RoyalPredator
    #3150
    HAGYJÁTOK A MAGYARÍTÁST A FASZBA!!! LETÖRÖLTEM AZ UNINSTALLJÁVAL ÉS MÁR NEM LÁTOM A MENTÉSEIMET, ÚJ JÁTÉKNÁL MEG CRASHEL EZ AZ EGÉSZ SZAR
  • Herold
    #3149
    Akkor menj a picsába innen.
  • jetblack
    #3148
    Nemtudom de nekem az angol hang baromi gagyi maradok a ruszki verziónál az új patch és a razor crack direkt nem a warezbe írtam mert tényleg kihalt a topic