7720
  • Herold
    #3227
    Kb. 1 hét.
  • Tib
    #3226
    Ajánlom figyelmedbe a #3213-as HSZ-t =P
    ...vagy a fenti nagybetűs linket =D
  • Degtyarev
    #3225
    a zatonnál asszem fűrésztelepen van talán az alap meg a zsoldostelepnél,pripyat:nyugdíjasház bár ott vár egy zsonglőr tele szeretettel
  • berczely
    #3224
    Szerszámokat hol a francban lehet találni vagy miket amik a szerelőknek kellenek?
    Nekem szinte semmit nem tudnak fejleszteni ezek a béna szerelők!
  • Degtyarev
    #3223
    mennyi idő alatt toltátok végig?én első próbálkozásra kb 3 hónap azután hogy most másodszor futottam neki majdnem egy nap alatt
  • Tib
    #3222
    Exo-ban lehet futni, de a szervo rásegítést ki kell fejleszteni rajta =)
  • Yan
    #3221
    majd kifejlesztheted a 3. szerszámossal kardánnál
  • Herold
    #3220
    Exoskeletonban nem lehet futni, legalábbis én se tudtam.
  • robidnb25
    #3219
    köszke.Még egy kérdés milyen az az exo ruha?Nekem nincs futás gomb sőt amikor belemegyek a beállításokba és ott nézem az irányitást oda sincs leírva.
  • Tib
    #3218
    Most nézem, hogy multi alatt a "Medence" pálya (a Pool és nem a Bath) végre működik. v1.6.02 előtt ha ezt (Pool) tettem be, akkor is a másik (Bath)töltődött be =D
  • bacsobalint
    #3217
    mármint magának a játék lényegére , mert én mindig egy küldetésel akartam ugy foglalkozni hogy azt be is fejezni ,de mint kiderült nem minden küldetést lehet pikk-pakk letudni közbe megkell csinálni néha egy két mellékküldetést is hogy legyen pénzem (pl a fekete dobozra):D
  • Tib
    #3216
    Mire jöttél rá magadtól? Hova mész? Valami itt nem tiszta...
  • bacsobalint
    #3215
    na igy hogy már rájöttema dolgokra hogy nem mindig ugyanazt a küldetést kell csinálni meg ienek aza lényeg hoyg igy sokkal jobb és élvezetesebb....
    Am most fogok madj menni pritopitba vagy hova onnan még nagyon sok van a végéig?:D
  • bacsobalint
    #3214
    :D
  • Tib
    #3213
    igazán olvashatnál ám :P nem kéne annyit kérdezned, nekünk meg írni :D
    GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK
  • bacsobalint
    #3212
    am tényleg kivel lehet fuvaroztatni magam mármint hogy ne keljen annyira sokat gyalogolni mint pl janov-tol az alálomásra?
  • bacsobalint
    #3211
    igazán meg mondhahtnátok am:P nem kéne annyit keresni:D
  • Herold
    #3210
    #3203
  • bacsobalint
    #3209
    ésa többit ?:P
  • Herold
    #3208
    Durva szerszámokat az alállomáson találsz.
  • bacsobalint
    #3207
    a Szerszámokat kérded?:O
    sajnos nem tudom de a szkat 4-hez a ház alatt egy aladut féle van és onan lehet odajutni:D
  • bacsobalint
    #3206
    már nem kell emgvan cask azoka fránya szerszémok nincsenek meg és igy enmt udok tovább menni:S
  • Herold
    #3205
    Az hol van?
  • bacsobalint
    #3204
    :D jaja
    am még anyni lenne a kérdésem hoyg a szkat 4-re meik animálon keresztül tudok feljutni?:O
    mert sehogy enm tudok átjutni:S
  • Herold
    #3203
    Azt, hogy mi hol van, neked kell megkeresned. Ha mindent elmondunk, abban mi a poén?
  • barmi
    #3202
    Hát igen. Ehez a ruszki passzol szeréntem is!
  • jetblack
    #3201
    Én próbáltam mennek a mentések de valami förtelmesen pocsék az angol hang
  • barmi
    #3200
    A gamedata mappát bemásolod a játék teleítési könyvtárába majd a user.ltx fájlt megnyitod jegyzettömbel és a gamedatára vonatkozó sort átírod false-ról true-ra majd elmented és már készen is vagy. A user.ltx-et azthiszem a doc&settings/dokumentumaidhoz pakolja ha jól emléxem.
  • barmi
    #3199
    A ruszkival (legeső rilíz) készült mentések működnek ezzel az új razorossal? Valaki próbálta már esetleg?
  • Tatyla
    #3198
    ööö ezt nem teljesen értem akkor a telepítőt nem is kell elindítanom csak bemásolom a gamedata mappát és az hol van amit át kell írnom?
  • bacsobalint
    #3197
    még annyi hogy nitro ideadja a fekete dobozt szereztem neki elektronikai dolgokat... de msot meg szerszámokat kér.... azokat hol tudom megtalálni?
  • Yan
    #3196
    a gamedata könyvtárat bemásolod,
    majd a user.ltx átírod true-ra az elérését
  • Tatyla
    #3195
    magyarosítást hogy a kígyóba kell felrakni?
  • barmi
    #3194
    Az új rilízből dobhatna be valaki néhány eksön képet
    ( csak azért hogy változott e valami az előzőekhez képest látványban )

    Pl. azok a csíkok a földön még mindig megvannak xp alatt? stb stb...
  • bacsobalint
    #3193
    ja jo nem kérdeztem semit hülywe vagyok:D
  • bacsobalint
    #3192
    am mikor megkell vizsgálnom a b25-ös pontot meg a b28-as pontot elvileg egy hajon van mindkét pont de miért csak a 205-öst tudom emgvizsgálni?:O
  • Herold
    #3191
    Azt hogy mitől zuhantak le, meg fogod tudni. De ez csak jóval később lesz, egyelőre a lezuhant helikoptereket kell megvizsgálnod.
  • jetblack
    #3190
    Nincs kérdésem Nem kérdőjeleztem meg hogy neked megvan de feb24-ikén lesz a szülinapom és elküldheted nekem ajándékba
  • bacsobalint
    #3189
    bocs enm szkat 1 hanem szkat 5
  • bacsobalint
    #3188
    na már megvan rosz helyen votlam!
    Uhhh nem tudom nagyon bejön a játék de már emgint nem tudom hogy a szkat 1-elvileg vmi áramkörtöör zuhant le.... azt hol tudom megtalálni az áramforrást?