7720
  • Herold
    #3267
    Hát azon a valóságban nem mennék végig egyedül, az biztos.
  • Herold
    #3266
    Ezt olvastad már?
  • Devv
    #3265
    Hat tenyleg nem egy leanyalom az utazas, en most jatszom masodszorra es most mar 4 embert vittem magammal, szerencsere mindenki tulelte...
  • Tib
    #3264
    Elérési cím nem szükséges, hisz' van itt privát üzenet is =)
  • Antraxka
    #3263
    Pripyatba az út... Nem tudom milyen, de gondolom nem leány álom, már csak 1-2 ember kell és indulok oda. Már nagyon várom azt hogy milyen lehet az a föld alatti alagút Pripyatba... :-D
  • mcmoha
    #3262
    Majd ha eljutsz Pripyatba kapsz egy olyan feladatot ami visszavezet az elso palyara es akkor ott valaki ad hozza kartyat.;)
  • Antraxka
    #3261
    Hello emberek, mondja meg valaki, hogy honnan lehet szerezni belépő kártyát vagy kódokat egyes ajtókhoz? Például Zatonban van az a hely, ami tele van Áram anomáliával, oda hogyan lehet bejutni? Mert ott van egy lejáró egy laborhoz.
  • REPS0L
    #3260
    azaz :)
  • Herold
    #3259
    Kurva jó lenne ám, ha a warez ügyeket a warez topikban tárgyalnátok!
  • TSL16b
    #3258
    A localization\xenglish.db fájlt tedd (vagy nevezd) át valahova, hogy ne lássa, akkor minden (legalábbis a hangok és az írott szöveg) visszaáll oroszra. Ha a frissített magyarítás is fenn van, akkor orosz hanggal és magyar írott szöveggel élvezheted a játékot. Ezek után az összképet már csak az intro és outro időzítési pontatlanságai zavarják, amiket az [i]xefis_movies.db[/í] hatástalanításával próbálnék meg orvosolni.
  • Herold
    #3257
    Szerintem a GCW-re gondolt.
  • barmi
    #3256
    Azt meg tudom oldani valahogy hogy a hang orosz legyen? miket kell átraknom a régi változatból? Esetleg melyik fájlba kell belepiszkálni?
  • nanotech
    #3255
    "cégéwén" bocs már, ha ilyen tudatlan vagyok, de fingom sincs mire akartál kilyukadni. :) Valami linket dobj inkább, vagy nem tudom.

    Köszöntem.
  • Loki Ferrais
    #3254
    Helló!
    hallod Tib lenne az oldaladra egy Spoiler!!! Ha érdekel adj meg egy elérési címet!
  • Herold
    #3253
    Mi ez, a kecskeméti szovjet laktanya?
  • Tib
    #3252
    Sajna nem tudok segíteni, mert a játékodnak megfelelőt kell keresned a cégéwén =)
  • nanotech
    #3251

    Tib, ha megkérhetlek küldd már el a te xrCore.dll-t. Ezernyi baja lehet amúgy, de talán, hátha. :) Valószínűleg az enyém halt be, mert a hajónak a környékén csinálja csak. Köszönném, ha nem okoz problémát!

    Itt a címem: [email protected]
  • REPS0L
    #3250
    nahát tényleg működik, köszi szépen! :)
    itt az igért, általam készített kép :)
  • Tib
    #3249
    REPS0L
    "fsgame.ltx" átírása, majd a többi adat bemásolásával mennie kellene
    Amúgy meg a ·f·i· csoport munkája alapvetően v1.6.00 és v11.6.01-es játékokhoz készült. Az v1.6.02-höz van (upd100207) update a FAQ oldalon: Általános infó >> Lokalizáció
    Persze lehet nem ez fogja megoldani a gondodat...

    nanotech
    Mivel MOD-okkal (mod és nem mód, mivel a "modification" és nem a "mode" szó rövidítése) tolod, elég nehéz megmondani, hogy mi a játék baja...
  • mcmoha
    #3248
    Ha az .ltx-t mar atirtad eleg a gamedata mappat bemasolni a jatekkonyvtarba. Ha igy se megy meg kell varnod mig a magyaritok kozul valaki benez a topikba. Az az igazsag, hogy en angolul hasznalom.
  • nanotech
    #3247
    Egyébként még a módokat is szoktam buherálni, mert a fegyver sebzések iszonyat szarok úgy ahogy vannak (alap + néha módokban is). De ez az Xrcore.dll mozgatja a fantáziámat, hogy mi a szar gyíkja lehet. :)
  • nanotech
    #3246
    Hali!

    1.6.02 Angol (RAZOR1911) egyébként, és még az elején vagyok úgy ahogy... most csináltam meg a mercenarys küldit. Meg használok egy módot S.M.A.T.E.R. nevezetűt az nem szólhat bele esetleg + a módban átírtam az inventoryt, hogy 80 kg/90kgról 250/260 legyen:D?! Habár eddig az összessel játszottam móddal és eddig csak ennél van probléma.

    Remélem tudtam segíteni.
  • REPS0L
    #3245
    itt egy kép, ez van, átírtam
  • mcmoha
    #3244
    A piros sor a lenyeg.
  • mcmoha
    #3243
    Talan a jatekkonyvtarban levo fsgame.ltx-t nem irtad at?
    Igy kell kineznie:

    ;abbreviation = recurs|notif| root| add| ext| description
    $app_data_root$ = true | false | C:\DOCUME~1\ALLUSE~1\DOCUME~1\STALKE~1.-\
    $arch_dir$ = false| false| $fs_root$
    $game_arch_mp$ = false| false| $fs_root$| mp\
    $arch_dir_levels$ = false| false| $fs_root$| levels\
    $arch_dir_resources$ = false| false| $fs_root$| resources\
    $arch_dir_localization$ = false| false| $fs_root$| localization\
    $arch_dir_patches$ = false| true| $fs_root$| patches\
    $game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\
    $game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\
    $game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\
    $game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\
    $game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\| *.ogf;*.omf| Game Object files
    $game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\| *.anm;*.anms| Animation files
    $game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\| *.dm| Detail Model files
    $game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\
    $game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\
    $game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\
    $game_config$ = true| false| $game_data$| configs\
    $game_weathers$ = true| false| $game_config$| environment\weathers
    $game_weather_effects$ = true| false| $game_config$| environment\weather_effects
    $textures$ = true| true| $game_data$| textures\
    $level$ = false| false| $game_levels$
    $game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\| *.script| Game script files
    $logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\
    $screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\
    $game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\
    $downloads$ = false| false| $app_data_root$
  • REPS0L
    #3242
    tudom, dehát clear skyt is toltam, ezt is fogom :)
  • Herold
    #3241
    Ebben nincsenek ám vadászgépek!
  • REPS0L
    #3240
    Üdv!
    Valamiért nem jó a magyarítás, bemásoltam a játék mappájába, ami a D partíción van, de így sem akarja elindítani :(
    Segítene valaki? angolul nem akarok belekezdeni
    (kaptok érte cserébe tőlem egy csernobil hatású képet) :P
  • Zenith
    #3239
    Ha számít valamit Win7-et használok
  • Zenith
    #3238
    Nekem egy olyat csinál az install legelején, hogy korruptnak találja a levels_0 dd-valami file-t és így használhatatlan az egész.

    Erre van bármiféle megoldás?Esetleg valaki dobhatna egy linket amivel ezt a filet letölthetem, hátha működne simán bemásolva a levels1 mellé :)
  • Tib
    #3237
    Melyik verzió? Mióta csinálja?
    ...kicsit bővebben...

    A GYIK-el próbálkoztál már?
  • koschwarz
    #3236
    elvileg megjelenik most 10-én, 6000 ft-ért (cdgalaxis)? zsír!
  • nanotech
    #3235
    Üdv!

    Lenne egy problémám, hogy:

    Kidob Xrcore.dll hibaüzivel (az a BugTrapes szarral) mi az ördögöt csináljak? Nem sok kedvem van újrakezdeni, ha esetleg valaki tud valami megoldást szóljon!

    Előre is köszönöm.
  • Tib
    #3234
    akkor csinálj egy "gamedata" mappát =)
  • Degtyarev
    #3233
    a magyarítást telepítsd az asztalra és másold be
  • r4pt0r
    #3232
    Akkor azt meg kell találnom. :D
  • gio1969
    #3231
    Sziasztok.Az angol verziót hogy lehet magyarítani? Sehol sem találom a gamedata mappát....
  • Herold
    #3230
    Valamelyik cuccban (külön sisak) van ilyen fejlesztési lehetőség, ha van kalibrációs eszköze a műszerésznek.
  • r4pt0r
    #3229
    Most biztos csak én olvastam rosszul a neten, de a SEVA suitból kihagyták a nightvision level 3at? Mondjátok hogy nem, csak azzal volt érdemes este közlekedni, így marad a nappali harc.
  • Promi #3228
    GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK
    Katt a szovegre, es ki keesed a valaszt.