7720
  • Tib
    #3307
    Wáháhá!
    ...korábbi mentés visszatöltése =)
  • REPS0L
    #3306
    mikor nyitják ki a hajót az egyik stalker leölése után? (Yobla)
  • DeDy
    #3305
    Üdv.
    Az egyik küldivel kapcsolatban kérnék egy kis segítséget.
    A Jupiter pályarészen a tudósoktól kaptam egy második küldit, fel kéne kutatni valami spec anomáliát, ahogy odaérek rádión segítséget kérnek ismeretlenek, gondolom be kéne hatolni abba a betonépítménybe de hogy?
  • Tib
    #3304
    Korábbi mentés visszatöltése. A "kormánykerék" megszerzése után a hajóból nem kell kijönni, hanem csak kihajolni. Így nem kezdődik el a párbeszéd és lehet egy gyönyörű fejessel fogadni az ott állót =D

    A külső nézetről:
    1. Mit nyavajogsz a külső nézetért, amikor egy FPS és nem TPS... Ergó nem lehet a játék hibájának felróni!
    2. Nálam konzolosan beírva működik, utána pedig indul a program. A kamera nézeteket törli, de indul. Lehet én vagyok különleges? =D
    3. Ha nehéz gépelned, akkor jó ha tudod: a játék alatt is van CTRL+C és CTRL+V =P
    4. A FAQ még a FAQ v1.6.02-es verzió előtt lett összedobva.
    5. "...a faq szerint ideális ööö "kikísérletezett" hely..." >> maradjunk a "Ezek között tesztelve és működik rendesen!" kijelentésnél. Amúgy ez azóta pontosítva lett 02-esre is.
  • REPS0L
    #3303
    én lelőttem a picsába miután eljátszotta a bizalmam :)
  • Tinman #3302
    ... hogy küldjenek képet a kibontott "magyar" verzióról? Háááááát, szerintem nem teszik meg :-/
  • Herold
    #3301
    Nem egyszerűbb, ha felhívod a boltot?
  • Tinman #3300
    Kérem, aki megvette az 576-ban vagy a CDGalaxisban árult példányt egy képet vagy részletes infót írjon, hogy miket tartalmat a kiadvány! Jöhet p.ü.-ben is!

    Fontos volna, mert rendelés előtt állok és nem tudom, hogy kintről hozassam-e meg mert a kinti verzióban ezek vannak:
    * Art Cards x 4
    * Zone Map
    * Soundtrack CD

    Előre is köszönet!
  • Herold
    #3299
    És? Kerget valaki? Nem ráérsz? Abban mi a jó, hogy egy játékot 3 nap alatt lezavarsz?
  • berczely
    #3298
    Én így is tettem!
  • Herold
    #3297
    TAB
  • mcmoha
    #3296
    Megprobaltad azt a kuldetest ugy befejezni ahogy kell?:) Aki adta a feladatot annak vidd el a cuccot.;) Mint a valosagban.;) Ha barki akadajoz ebben nyird ki.:)
  • Herold
    #3295
    Jah, én is bedőltem neki.
  • Benedek
    #3294
    Gondoltam, mert ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... láttam a háttérben a másik kettőt. Így viszont tudtam segíteni az egyiknek, mikor majdnem megpusztult a tűzben és tőle meg kaptam egy tűzgolyót, amit eladtam :)
  • Archicad
    #3293
    Na ez az, honnan tudjam hogy mikor, hova kell menni. Most is elmentem egy rakás pénzért fölöslegesen Janovba.
  • totya4
    #3292
    Nyugi, ha nem adod oda, akkor meg

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hárman kényszerítenek fegyverrel hogy átadd, sok esélyed nincs ellenük, főleg ha az elején vagy...


    Engem inkább az zavar hogy iszonyat ocsmány a grafika, de tényleg. Annó a CS kifejezetten szép volt, nem tudom mi történt de ez így elég visszatetsző. A DX10 módú "minőség" pedig játszhatatlanul lassú (ATI 4850), legalábbis egy fps játékhoz képest, így aztán persze élsimításról ne is álmodjak, amit ügye csak ez a mód adna. Így maradt az eggyel alatta levő minőség, ezzel szabadban az fps is megvan (80 körül) viszont ha megyek, akadozik a kép időnként, elég rendesen.
    A külső nézet módok nem működnek (1.6.0.2) Még konzolból beírva is majd save (ekkor odateszi az iniben ami a faq szerint ideális ööö "kikísérletezett" hely), a progi egyszerűen nem indul utána. Persze konzolból történő beírás után működik, de kinek van kedve mindig beírni...
  • mcmoha
    #3291
    Igen.:P
  • mcmoha
    #3290
    Ha elrepulsz a helikopterekkel akkor sehogy.:D Ha a "freeplay"-t valasztod es visszamegy a mosodaba ott talalod es el is mondja hogy kerult oda.;) Szoval csak a fo sztori vegigjatszasa utan lesz ott.:)
  • zeoos
    #3289
    Mar itthon van a jatek ... holnap kora delutantol kikerul a boltok polcaira !!!

    Akinek az eddigi reszek is megvannak, azoknak ez sem hianyozhat a sorozatbol, az otezer koruli ar pedig egeszen elfogadhato.
  • Benedek
    #3288
    Sziasztok! Most kezdtem a COP-ot és csinálgatom a zatoni küldetéseket. Az a szemét Yobla jól megszívatott azzal, hogy elkérte a hajóról szerzett "kormánykereket" a tesója meggyógyításához, erre látom, hogy Skvadoskban nagyban árulja. Legközelebb legyakom a fickót... késsel :)

    Lehet még ilyen bizalomra épülő trükkökre számítani?
  • Herold
    #3287
    Nincs konkrét végigjátszás, nem is lehet. Szabadon mászkálhatsz a Zónában, csak a főszálat kell mindenképp követni.
  • nanotech
    #3286
    Igen azt elfelejtettem hozzátenni, hogy aki 1.6.02-t használ annál lesz ilyen probléma, mert ahogy nézem a modok többsége nem ehhez a verzióhoz készült.
  • nanotech
    #3285
    Amúgy rájöttem mi a baja a játéknak. Modoktól lesz BugTrap hibás, szal nem javaslom senkinek a modok használatát. Nálam legalábbis ez a baja, ha bármilyen modot berakok kidob, ha nem használok simán megy. Lehet, csak nálam szar, nem tudom.
  • Tib
    #3284
    Azt ne mondd, hogy megvársz egy magyar végigjátszásról szóló leírást és az alapján lépésről lépésre lemásolod a cselekményt... Annak nem sok értelme lenne. Mert akkor inkább kérdezd meg mi a vége, oszt' jól van...
  • Devv
    #3283
    Azt szeretném kérdezni, hogy Jar Bácsi hogy kerül Pripyat-ba, mint technikus? Mert én csináltam neki egy küldetést, de nem akart velem jönni... A faq oldalon pedig ott van, mint technikus Pripyat-ban.
  • jetblack
    #3282
    Én nekem a végére maradt vagy 1500 rubel más kérdés hogy minden fegyó fullra felfejlesztve folyamatosan :D
  • Archicad
    #3281
    Én megvárom amíg valaki csinál egy végigjátszást. Már megint összevissza rohangálok, és megint lemaradok a lényegről.
  • Herold
    #3280
    Nekem a végére maradt vagy 200 ezer, nem tudtam mire elkölteni.
  • Yan
    #3279
    ha 2kért javít, akkor 2200 adnak érte.
    feladat+relikvia
    sose volt gondom a lovéval, még az elején sem :)
  • Yan
    #3278
    nem is áruljuk el :)
    csak annyit, gyakran ments ;)
  • Tib
    #3277
    Mint írta, még a játék elején van =D
  • Tib
    #3276
    Ha a fegyver rossz kondícióban van és javításuk gazdaságtalan (többbe kerül maga a javíttatás, mint az azutáni eladási érték), akkor ezekből pénzt sehogy nem tudsz csinálni.
    Mondjuk én eleinte a javított fegyvereket mindig az NPC-knek adtam el, mert minimálisan többet adtak érte, mint a kereskedők. A baj viszont, hogy az ő pénzük véges...

    Royal relikvia gyűjtése nem volt butaság, persze alap ruha és alap detektor mellett nehezebb, mint egy kihegyezett Exo + Swarog párosítással. Na de szerinted mire van benne a csavar?!
    Nagyobb kockázat, nagyobb nyereség! =)
    Eleinte pénzt küldetése
  • Herold
    #3275
    Küldetésekből leesik néhány ezer alkalmanként, abból tudsz gyűjteni egy jobb öltözékre.
  • totya4
    #3274
    Kösz :)
  • Herold
    #3273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pripyatban a hadsereg bázisán ingyen megjavítják neked.
  • totya4
    #3272
    Nem értjük egymást...szóval a hulláktól elszedem a fegyvereket, a kereskedő alapból egyiket sem veszi meg, a javíttatás mondjuk 2000 de a kereskedő utána adna érte 1200-at, ami nem igazán gazdaságos :)
    Artifactok anomáliákban vannak, de még az elején vagyok, ezzel a ruhával nem igazán lehet még a közelükben garázdálkodni.
  • RoyalPredator
    #3271
    Bizonyos kondíció alatt fel se veszed, v csak kitárazás erejéig...
    Elvileg a fegyók alapból jó állapotban vannak, kivéve ha találat éri őket. Legalábbis sose láttam NPC-t besüléssel szórakozni...

    Artifactokat gyűjts, végigjárod a mapot vagy 100k leesik neked.
  • totya4
    #3270
    A fegyverek közül csak azokat veszik meg a kereskedők amik jó állapotban vannak. Viszont a javíttatás drága. Hogyan lehet akkor pénzt szerezni ezekből a fegyverekből? A CS-t végigtoltam annó, de nem emlékszem :)
  • RoyalPredator
    #3269
    Félsz a cúnya monolithoktól, mi?
  • REPS0L
    #3268
    aztak.va :)