7720
  • Herold
    #3347
    Az mióta forgótáras?
  • Herold
    #3346
    Ha az Armsel Strikerre gondolsz, az nem gépkarabély, hanem shotgun (sörétes). A SPAS jobb nála.
  • DeDy
    #3345
    Megvan a Thunder OC-14 az amire gondoltam, na azt a fegyót merre lehet találni, venni?
  • DeDy
    #3344
    Köszi, de nem arra a fegyverre gondoltam, rosszul emlékeztem tudtam hogy van benne ilyen fegyver csak más ugrott be, de megnéztem nem az érdekel hanem egy másik viszont így annak nem tudom a nevét csak a küllemét az is gépkarabély szürkés árnyalatú és forgótáras, vagy legalábbis úgy néz ki egyébként a Jupiter pályarészen a kezdeti épületben ahol van a szolgálatosok főnöke és a szabadság pártiak főnöke na és az egyikük szobájának a falán van.

    Ui: lehet jobb bármely tuningolt fegyó de ha ezt is tuningolod akkor már nem:P Úgy tudom hogy pont az FN a legjobb karabély, de nekem valahogy a korábbi részekben ez a másik jött be, aminek pont nem tudom a nevét, csak a kinézetét.
  • Herold
    #3343
    Én egyszer a Szkadovszkon találtam egy halott Szolgálatos katonánál. Az emeleti fedélzeten volt (kívül), nem jött be a kitöréskor és úgy halt meg. Egyébként nem nagy szám, bármelyik maxra tuningolt fegyver jobb nála.
    A végigjátszási idő több dolog függvénye, attól függ mennyit mászkálsz, hogy mire Pripyatba érsz, jó cuccaid legyenek. Nem olyan rövid, mint amilyennek tűnik.
  • DeDy
    #3342
    Azt valaki meg tudja mondani hogy hol találni ,azt hiszem FN 2000 a neve illetve kb. mennyi a végigjátszási idő?
    Ez a 3 pályarész nagyon kicsinek, és rövidnek tűnik.
    Egyébként van bármi tartalmi újítás a korábbi részekhez képest, új fegyverek, páncélok, relikviák stb?
  • zeoos
    #3341
    Nalad a batorsag izomagybol es ervekbol all? Biztosan egy nyelvet beszelunk csaje?
  • Herold
    #3340
    Sőt.
  • REPS0L
    #3339
    Lock On, IL-2
  • Herold
    #3338
    Te jó gyerek vagy mer csinyátá honlapot.
  • Tib
    #3337
    A kialakulóban lévő instabil és agresszív helyzetre való tekintettel, javaslatot terjesztenék a Tisztelt Moderátori kör felé, valamint kérvényezném a fenti menüpontok kiegészítését az alábbiak szerint:
    GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK
    WAREZ topik ITT! | MAGYARÍTÁS LETÖLT | Fákjú!


    Megj.: Végre most nem én vagyok az aktuális rossz fiú
  • Herold
    #3336
    Nahát... Akkor se érveid, se izomagyad? Hogyan akarsz akkor érvényt szerezni a mondandódnak személyes találkozással? Várj, kitalálom! Berettád van, attól vagy ilyen bátor.
  • Herold
    #3335
    Na jó, azért ha 2-3x mellbelőnélek egy Dragunovval, hiába van rajtad bőrkabát, megfeküdnél rögtön. Nem úgy, mint a CS-ben a fosztogatók.
  • zeoos
    #3334
    Amugy ez a 3331-es sem piti ... es meg mondja azt valaki, hogy nem lehet tudni a kicsinyito jelzo okat ... gyerekes vagy ... mondhatni dedos ... kvazi eleg ciki :)
  • Tinman #3333
    Tudomásul kellene venni, hogy eleinte lószar sincs rajtad nem, hogy használható páncél. Rajtuk viszont van...
    Fejlövésre kéne menned.
  • zeoos
    #3332
    Latod-latod ... fingot sem tudsz rolam:
    Egyreszrol egy teljesen atlagos ember vagyok, meg sem csak a levegobe beszelek. Amit Te itt probalsz csinalni az semmi mas csak okoskodas.

    Olvasd mar vissza a 3320-as hozzaszolasodat (mert hogy arrol beszelunk) ... es ha kibirod rohoges nelkul, akkor mutasd mar meg nekem, hogy hol van benne az a tartalom amirol itt almodozol?
  • totya4
    #3331
    Miért, személyesen mi változik? Valami baromarcú izomagy vagy, aki erővel akar érvényt szerezni az igazának? Fórumokon általában az emberek érvelnek, ami a te előző hozzászólásodból láthatóan kimaradt. Az "érvelés" szóra keress rá valami értelmező kéziszótárban. A súlyzó feletti polcon lesz talán, a fehérjekészítményektől balra. Könyv alakja lesz. De állítólag interneten is lehet keresni...

    Laci82: Nem értek teljesen egyet, a CS például nagy élményt jelentett nekem képi világ tekintetében, nem vagyok benne biztos hogy más jobban megírta volna azt a programot. Arra tényleg panaszkodnak sokan hogy az ellenfelet pontosan kell eltalálni, dehát egy kis realizmus sem árt szerintem, a valóságban túlélni azt hogy többen lőnek rád...
  • Laci82
    #3330
    Ééénn nemmmmttom ha az ember fejbelövi AK-val felebarátját ,akko az meghó mint a coca.
    Ez meg még el se síri magát,hanem meglő vízipisztollyal és nekem meg attól végem.
    Ergo az ukránoknak nem szabad játékot csinálni,egy jó orosz v ukrán játékot nemtudok mondani.
  • Tinman #3329
    Vagy béna vagy :-D
  • zeoos
    #3328
    Nem kell tudnom a korod ... a stilusod es a hianyos regisztracios lapod mindent elarul, de nem is ez itt a lenyeg.

    Masik temaval kapcsolatban ... a program keszitojenel kell panaszkodni, vagy jobbat csinalni. Amugy a altalad eloadottakbol latszik, hogy nem sok kozod van a tesztprogramok mukodesehez.

    Amugy semmi bajom Veled ... de inkabb ne szoljunk egymashoz a bekesseg kedveert.
  • zeoos
    #3327
    Jaaaa! Es meg mielott elkezdodne egy baromarcu veszekedes ... nem itt kell a topikot megbontani a hulye dumaval, hanem lehet felvallalni a kicsi avagy nagy arcunkat ... es a vitas ugyeket szemelyesen keretik elintezni. En szivesen talalkozom barkivel ... erdekes legtobb ilyen nagyhangu talalkozni mar nem mer.

    Szoval mehet a kekeckedes, de szemelyesen.
  • totya4
    #3326
    OFF:
    Érdekes hogy már másodszor illetsz valakit látatlanban kicsinylő jelzéssel, ez egy fórumon nem illik. Mellesleg ha kiderül hogy én vagyok az idősebb, akkor "apám"-nak szólítasz ezentúl?

    ON:
    A benchmark azért egy ökörség arra amire te írod, mert a játék nem arról szól hogy a levegőben repkedsz, hanem mész, mész és lősz, több ellenség ront rád, esetleg vízban caplatva, és ahogy előttem is elmondták valódi emberek, az fps szépen zuhan olyankor akár 20 alá is... és akkor még célozz meg lőj... Az a benchmark tehát egy reklámfogás, vevőcsalogató átverés, egyetlen haszna talán az, hogy a különböző konfigokat össze lehet vetni hogy hogyan teljesítene a játék motorja akkor, ha a játék arról szól, hogy a játékosok repkednek a levegőben.
  • Laci82
    #3325
    SZTÓKER pfff,ugyanolyan .... minden rész.
    Optimalizálatlan,belelövök két tárat az ellenfélbe nem hal meg,ő eltalál kétszer és nekem kampó.
    Igénytelen ukrán trotty.
  • zeoos
    #3324
    totya4:
    Tevedsz kispajtas ... a fogalmazasod tartalmatlan, indoklasod ures ... Te csak szeretsz nagypofajuskodni es beszologatni a masiknak. Szived joga ha ez kielegit, de akkor kivanom is, hogy ez legyen a legnagyobb orom az eletedben.

    Herold:
    Nem tudom mitol lett volna nagy az arcom ... bar ha belegondolok miert is ne? Kar belekibicelni az olyan dolgokba, ahol kotozkodest szimatolsz. Ha visszanezed a tobbi stalkeros topicot lathatod, hogy "hiresen optimalizalatlan" ide vagy oda ... erdekes modon a szarabb gepemen es rosszabb szemekkel sem panaszkodtam soha, hogy nem futna tokeletesen nalam. Hat ennyi. Lehet beletorodni.
  • Herold
    #3323
    Hiába nagy az arcod, a hülye is tudja, hogy az összes S.T.A.L.K.E.R. híresen optimalizálatlan.
  • totya4
    #3322
    Ez egy fórum, amit írtál mindenkinek írtad. Én felvilágosítottalak hogy tulajdonképpen baromságot írtál, csak finoman megfogalmazva, indoklással :)
  • zeoos
    #3321
    Nem Hozzad szoltam kispubi ... altalanos hozzaszolas volt ... ha magadra vetted, inkabb szakemberhez kellene fordulnod ... egyebekben azt beszelsz amit akarsz ... csak mondjuk engem pont nem erdekel.
  • totya4
    #3320
    Szart se ér az a benchmark, max elhiteti veled milyen jól fut majd a játék, a valóság az amit játék közben tapasztalsz. A nyamvadt vasad meg lehet rosszabb mint az enyém, csak lehet hogy a szemed ezzel arányosan még rosszabb :)
  • zeoos
    #3319
    fejkendo kimaradt a gyujtoi kiadasbol
  • zeoos
    #3318
    az elobbi Benchmarkot hagyjatok vegigfutni (~4x) ... utana megadja az adatokat (ezt minden egyes beallitasra megcsinalhatjatok) ... oszt lehet kivalasztani a legmegfelelobbet

    nem a jatekot kell fikazni, ha nyamvadt vasakon nem akar mukodni rendesen
  • zeoos
    #3317
    S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Benchmark ... ezzel leprobalhatjatok, hogy a kulonbozo beallitasokon mit produkal a gepetek FPS szinteken.

    Amugy a holnapi megjelenes tartalma semmi ... egy magyar nyelvu kezikonyv ... talan egy zonaterkep (de ez nem biztos)

    Gyujtoi kiadas is van (itthon meg nem lattam) ... femdobozos, van venne felvarrhato emblema, zonaterkep es egy stalkeros ongyujto ... 10 euroval dragabb lesz.
  • Tib
    #3316
    Az külön ruha lesz. 50-60.000 pénz a hajó legfelső szintjén lévő seftes faszinál =)
  • robidnb25
    #3315
    oké és melyikből fejleszti az exot?vagy külön ruha?
  • Herold
    #3314
    A külső nézet arra jó, hogy az ember megcsodálhassa a frissen szerzett exo-ját.
  • Herold
    #3313
    Én is le akartam, de az istennek se volt hajlandó kimenni a Szkadovszkból.
  • Tib
    #3312
    Akinek szüksége van külső nézetre, az beírja. Aki csak alkalmanként használná, annak meg még egyszerűbb a helyzete.
    Amúgy semmi szellemes vagy semmi sértő nem lett leírva, hidd el :)
  • Yan
    #3311
    simán lelőttem őket :)

    @Repsol,
    tedd el a fegyvert
  • totya4
    #3310
    A külső nézet éppenséggel azért kellett mert fel kellett ugranom valahova, ami nem jött össze, kívűlről látva a helyzetet ez könnyebben ment. A szellemességeidre neked jobb ha nem reagálok, hidd el :)
  • REPS0L
    #3309
    ez komoly? sose nyitják ki?
  • Tib
    #3308
    DeDy >> Nem nyert a behatolási terved =)
    A fórum logója alatt, nagy, bordó betűkkel egy felirat díszeleg. Na erre klikk rá, és keresd ki a listából