7720
  • Chocho
    #3387
    " holott nincs fent semmilyen emuprogram "

    Azaz nincs Daemon sem.
  • Tib
    #3386
    Pont tegnap kaptam meg egy Veles-t Szakálltól, majd nem sokkal utána a küldetést a 3 Veles megszerzésére. Felkocogtam Bagolyhoz és ő éppen 2 ilyet árut darabonként 2.000-ért =D
    Megvettem, átkocogtam a tudósokhoz és ennyi. Lehet nekem mákom volt?! =)
  • Tib
    #3385
    Sok más játék mellett, lehet ez is a Daemon-Tools progira prüszköl =)
  • Chocho
    #3384
    Hello!

    Most hoztam el a játékot a boltból és fel vagyok háborodva!

    A telepítésig minden rendben volt, de elindulni nem akar. Kiírja, hogy "emulátor programot észlel", és hogy "tegyem be az eredeti lemezt", holott nincs fent semmilyen emuprogram és a játék a meghajtóban van. Mikor be akarom írni a kulcsot, nem fogadja el, mert szerinte hamis, vagy elírtam. Mát kétszer tettem újra de semmi.

    A gépem hardvere messze meghaladja a követelményeket. Az oprendszerem Win 7 x64 Ultimate.

    Valaki segítsen, mert kezdek kurva ideges lenni... kösz.
  • Herold
    #3383
    Bíztam benne, hogy a 3 Veles-ért járó jutalom nagyobb lesz, mint amennyit beleinvesztáltam a 2 db-ba.
  • mcmoha
    #3382
    Furcsa mert akkor ez a kuldetes nagyon egyszeru lenne. En ugy tudom hogy eleinte nem aruljak.
  • Herold
    #3381
    Hogyne árulna, én 2-t vettem valamelyiktől. F...szom fogja keresgélni.
  • mcmoha
    #3380
    Amig meg nem csinalod ezt a kuldetest egyik kereskedo se arul "Veles-t".;)
    A tudosoknak csinalj kuldeteseket az egyikert Veles-t adnak. Nem emlekszem melyik az a kuldi.:(
  • Archicad
    #3379
    Nincs egyiknek se. Azt már megnéztem. Valahol olvastam hogy bagolynak is van eladó, de mikor nála jártam, nem volt.
  • Herold
    #3378
    Vegyél egyet Szakálltól vagy a janovi kereskedőtől.
  • Archicad
    #3377
    A markolót már megnéztem. :-(
  • Tib
    #3376
    Két napja az orosz v1.6.02-est feldobva, most 3. alkalommal is nekifeküdtem, hogy a legnehezebb szinten toljam végig a gamét. Itt már komolyabb páncélzattal is könnyen fűbe haraphatunk 1-1 közelharcban, főleg ha egyszerre több ellenfél is van. Bár soha nem töltögettem ennyit vissza, igen tetszik a móka =)
  • Tib
    #3375
    Archicad >> Jupiter pályarész, zombikkal teli romos terület (asszem a térkép nyugati részén), ház előtt egy sárga markoló, kezelőfülkébe kukk be =)

    zuzu7 >> Légy oly' szíves nézd már át azt a fenti óriási bordó betűs linket... Tisztánlátás végett: GYIK
    Mi a fenének csináltam meg, ha egy felmerülő kérdés esetén is L.U.S.T.A. valaki átnézni?! Az ilyenektől megint el fog gurulni a gyógyszerem...
  • Archicad
    #3374
    Kinyirtam párat, de csak bear volt náluk.
  • REPS0L
    #3373
    és honnan szedjek le ilyen biost? :o
  • mcmoha
    #3372
    Jupiter palyan az exos zombiknal neha szokott lenni. Probald oket irtani.;)
  • Archicad
    #3371
    Az istenek nem találom azt a 3-dik veles detektort. Egyet találtam, egyet kaptam szakálltól, de bagolynál egy sincs. Hiába járkálok, nem találom...
  • mcmoha
    #3370
    Mindig is oda volt irva, hogy mi kell hozza.;)
  • mcmoha
    #3369
    Menj be a bodeba.;)
  • Facek
    #3368
    Boven elege, ha csak a vidkari volt huzva. foleg auto tuningal. soha tobbe ne hasznald, rakd vissza alapra, esetleg szedj le hozza alapbol tuningolt biost ha annyira huzni akarod.
  • TSL16b
    #3367
    Szerintem Gluhar behúzódott a faházba egy gyors konzultációra.
  • Devv
    #3366
    atyaúristen!
  • Benedek
    #3365
    Nagyon köszi az infót! (A GYIK-ben csak annyit írsz, hogy van ilyen Achievement, azt viszont nem, hogy mi kell hozzá. Szerintem kiegészíthetnéd!)
  • zuzu7
    #3364
    Hi all!

    A technikusnak hol találom a legutolsó preciziós szerszámját?

    Elöre is köcce.
  • Herold
    #3363
    Nincs ott a jel? Bár ha jól emlékszem elment onnan és szól, hogy menj utána.
  • zeoos
    #3362
    Kezemben a magyar megjelenesu jatek ... tartalma: semmi ... egy lemez ... meg egy magyar nyelvu kezelesi kezikonyvnek csufolt, negyreszre hajtogatott papir. Nagyjabol ennyi.

    Meg jo, hogy nem gyarilag magyaritottak, mert a doboz hatso oldalanak legelso sora mar mosolyfakaszto ... "PRYPIAT" :)))
  • REPS0L
    #3361
    azoknal a daruknal, nem messze a hajótól
  • mcmoha
    #3360
    Milyen tornyoknal?
  • REPS0L
    #3359
    azt a guthert vagy kit hol találom a tornyoknál? :o
  • mcmoha
    #3358
    "Orosz" loszer hasznalatara van atalakitva.;)
  • DeDy
    #3357
    Köszi az infót, már csak egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.
    Mi az hogy csak orosz verziót? Az amerikaiaknak van után gyártott verziója, vagy hogy? Ám ez volt a kedvenc fegyóm a korábbi részekben, nagyon meg voltam vele elégedve.
  • REPS0L
    #3356
    nincs tuningolva, csak a videókártya lett húzva, az is auto-tuneal
  • bon
    #3355
    Ne tuningold a gépet, hátha úgy jó lesz.
  • REPS0L
    #3354
    mi lehet a baj? játék közbe egyszer csak fogja magát, és leáll a gép :c
    csak a stalkernél produkált ilyet eddig.
  • zibi
    #3353
    Zaton-ban,a hajón Fürgénél tudsz rendelni rohamfegyvereket,előbb-utóbb ezt is meghozza,de csak az orosz verziót (VIHAR = Thunder groza oc 14.
    Távcsövet is rakhatsz rá.
  • stalker001
    #3352
    Sziasztok lenne egy hatalmas kérdésem, lenn egy kis problémám aki tud az légyszives segitsen szóval: a gépem intel core 2 quad q9400, 4gb ram, 512 ddr as kártya geofrce 9800GT.. és akad a játék.. de mitöl lehet am meg a többi része is clear sky meg a shadow of chernobyl is akadt win7 em van 32 bit razor 1911 es verzió... irjatok vagy vegyetek fel: [email protected] köszönöm előre is....
  • Tib
    #3351
    GYIK >> GYIK/FAQ >> Achievement-ek >> 19-es

    Az erre alkalmas antibiotikumból kellő számú már Zaton-ban is fellelhető:
    - 1db az Irányító barlangjában (leégett falutól északra)
    - 2db annak a csőnek a végében, amiből kijössz a vérszívók tanyájának megtalálásakor
  • Benedek
    #3350
    Hogy lehet a kitörést túlélni a szabadban? Pirulákból, injekciókból és elsősegélycsomagokból bőven feltankoltam, de nem jöttem rá, hogy mit, mikor, hogyan kell adagolni. (Az SG keresője, a Google és a GYIK sajnos nem volt a legjobb barátom...)
  • RoyalPredator
    #3349
    Jah, az AK Famas xd
  • DeDy
    #3348
    Nem az, csak szintén rosszul emlékeztem, rég volt már hogy a clear skyal játszottam de már megvan ez a neve amit mondtam Thunder eredeti neve groza oc 14

    így néz ki