7720
  • zuzu7
    #3427
    Bocsi, forditva csináltam elöször irtam utána olvastam megtaláltam a GYIK-ban.

    Ui: nemcsináltad fölöslegesen, nagyon is szakos!
  • Archicad
    #3426
    Köszönöm.
  • Archicad
    #3425
    Köszönöm.
  • Archicad
    #3424
    A rejtekhelyeken talált dolgokat hol érdemes eladni jupiterben vagy zatonban?
  • barmi
    #3423
    A fáról kell ráugrani
  • Archicad
    #3422
    Hogy lehet felmászni arra a kotróra ami jupiterben van?
  • RoyalPredator
    #3421
    Mondjuk önmagában ezért a DLC szintű bizbaszért én se adok ki ennyi pénzt, max 3000 forintot, de többet sóher vagyok erre adni.
    Clear Sky-ért lazán kiadok 8at is akár. Az játék volt.
  • koschwarz
    #3420
    hozzátenném, 5300 ft-ba kerül, és szerintem A kategóriás cím, és nem lehet kiegnek sem nevezni...kár hogy nem ez az alap minden más kiadó esetében. ugyanakkor kíváncsi lennék, ennyiért megveszik-e az emberek, azaz van-e értelme az árcsökkentésnek a warez visszaszorításáért.
    bár nincsenek illúzióim.
  • Archicad
    #3419
    Lehet, hogy másképp reagál a játék?! Mindegy, kinyirok mindenkit, valakinél csak lesz egy veles.
  • koschwarz
    #3418
  • Chocho
    #3417
    Szerintem itt inkább az a baj, hogy a wareztől való félelem elvette a terjesztők eszét. Maga a játék ugyanis pazar, az eddigi legjobb Stalker szerintem.
  • Tib
    #3416
    Ha épp szeretem a játékot vagy a fejlesztő gárdát, nem jól működő dologért én pénzt akkor sem adok ki, vagy épp nem annyit, mint ha az jó lenne. De lehet én látom sarkosan =)
  • Chocho
    #3415
    "Sokkal veszélyeztetettebbek?:D"

    Arrafelé szinte senki sem vesz játékot.

    "De amint elérhető a szép fémdobozos változat, bezony meg kéne venni."

    Én is agyaltam rajta, de a sors közbeszólt :)
  • RoyalPredator
    #3414
    Sokkal veszélyeztetettebbek?:D
    Anno amikor kijött az orosz Tetris, tudod mekkora vita és perhegy volt pl amerikával? Még a KGB is beindult erősen ^^
    Ugyhogy aki eddig warezolt, azt megértem, énis ezt tettem.
    De amint elérhető a szép fémdobozos változat, bezony meg kéne venni.
    Hagy költésk Kozák vodkára, meg prorgramozásra.

    Én a kívánságlistámat rá fogom írni minden egyes bankjegyre amit kiadok érte :DDDD
  • Chocho
    #3413
    S szerinted mit mondana erre a kiadó? Vagy ezzel támogatnám a kedvenc fejlesztőgárdám? Na ugye.

    Megértem őket valahol, mert PC-n indokolatlanul nagy a warez, és mivel keleten élnek, sokkal veszélyeztetettebbek, mint az amerikai programok gazdái. Én nem viszem vissza, mert ha csak egy mód van rá, ellenállok a wareznek. (Persze ez csak az én véleményem.)
  • Chocho
    #3412
    Ahogy az Interneten kutattam, két választ találtam a kérdésedre:

    1.: Azért nem megy, mert az új SecuRom nagyon érzékeny a régi DVD-olvasókra. Nekem egy szétnyúzott LG van 2005-ből, ami elég régi, ráadásul író, azaz az olvasói teljesítménye és tűrőképessége alacsonyabb a megszokottnál.

    2.: A multiplayerhez csak kulcs kell... hogy megy-e, még nem próbáltam ki, de ha ez megnyugtat, akkor elárulom, hogy a többjátékos mód itt csak afféle kitöltés, mert amúgy semmi értelme. Gagyi.
  • RoyalPredator
    #3411
    3. végigjátszást tolom, ezúttal freedome javára, és a végén a banditáknak is adok 1 esélyt, ill beardot nem támogatom meg a compassal. ^^

    xFire már látja a cop-ot. Vki tudja, h vigyem át a fényképeimet?
  • #3410
    ÁÁÁ köszi:)

    Am nekem a flintás küldiben az nem tetszett hogy más intézi el helyettem, pedig jól eset volna késsel levágni
  • Herold
    #3409
    Később lesz rá lehetőséged.
  • DeDy
    #3408
    A Flinta megleckéztetése küldinek van valami értelme? Illetve hogy lehet megoldani?
    Beszéltem vele hogy hazudik az Oázisról erre mondja kopjak le és ennyi, semmi nem történt.
  • Devv
    #3407
    Na vegigtoltam masodszor is, sokkal pontosabban mint eloszor, annyi szepseghibaja volt, hogy Loveszt veletlenul tarkon lottem a kimenekiteskor... Ugyhogy nekem most egy ideig ennyi...
  • Herold
    #3406
    Ja én a vérszívós alagútra gondoltam.
  • Herold
    #3405
    A kijárata a mocsárban végződik, de onnan nem lehet bejutni.
  • Tib
    #3404
    Ha a térképre nézel, akkor a leégett falutól Észak-Keleti irányban, az úttól nem messze jobbra, egy "Mercedes-nyíl" (3 ágú csillag) alakú barlangban van az Irányító =)
  • #3403
    Te hol van az a barlang? csak mert sehol se tlálom...
  • Tib
    #3402
    NoDVD törés... Ez szerintem nem egészséges megoldás a dologra. Ha nem menne a játék csak töréssel, akkor én visszavinném, a lóvét visszakérném és utána meg kalózkodnék!
    Mert így gyakorlatilag pénzt adtál ki azért, ami eddig is ingyen volt =D ...na persze van egy magyar nyelvű könyved és serial-od, ami csak a multinál érdekes =)
  • zeoos
    #3401
    Nem akarok tul nagy hulyeseget kerdezni, de nem ertek hozza ... szoval Nalam is elindult a nodvd crack-el ... de (!?) ... ugyebar a jatek gyari szama a telepiteskor felkerult a gepre ... igaz a crack kikeruli az indulashoz szukseges ellenorzest, de nem rizikos, hogy jatek kozben is ellenoriznek, kiszurjak a beleberhelest es letiltjak a kulcsot ???

    Vagy csak a szorit lehet igy jatszani es a multira varjunk valami megoldast?



  • zeoos
    #3400
    Ugy latszik altalanos gond az eredeti jatekkal, hogy nem enged aktivizalni.

    Ezzel a nodvd-vel muxik? Persze en is kiprobalom, de azert egy gyari jatektol legalabb annyi elvarhato volna, hogy egyaltalan elinduljon.
  • Chocho
    #3399
    Beszarok, most megy. Kösz a linket. :)
  • jaki88
    #3398
    azért írtam egy emailt a forgalmazó supportjára, hátha van megoldás.
  • mcmoha
    #3397
    Nekem a Clear Sky-al volt ilyen problemam.:( Letoltottem hozza nodvd-t es azota az eredeti jatekot tort valtozatban jatszom.:) Ha a kocsog Sony-nak ez megfelelo, nekem 8.:D
    Probalj meg a verziodnak megfelelo nodvd-t letolteni innet.
  • zibi
    #3396
    nem tudom,de ezt írja - az OTs-14 Groza orosz válzozata-, a lőszer is más(AK-hoz való),de szerintem nagy előnye,hogy távcsövet is lehet rakni rá. nekem is az eggyik kedvencem.különben a jupiter pályán a szellőztetőnél a kapu-tól jobbra egy megbontott falrésznél ill.a teteje alatt találsz OTs-14 Groza-t lőszerrel.(ez nem távcsöves)
  • Chocho
    #3395
    Sajnos ma ilyen időket élünk. Ha nem indul el, én is vissza fogom vinni.
  • jaki88
    #3394
    nálam is ez a probléma, ha nincs rá megoldás én is visszaviszem, ez elég elkeserítő, hogy már az eredeti játékban sem lehet megbízni.
  • Tib
    #3393
    Amúgy tényleg tiszta szégyen, hogy egy több-kevesebb pénzért megvett játék vacakolva indul, ha egyáltalán teszi... És sajnos ez egyre több "über-tuti" védelemmel felszerelt játékra jellemző.
  • Chocho
    #3392
    Oké, ez se megy, lassan kezdem feladni. Holnap visszaviszem a boltba ezt a rakás szart...
  • Devv
    #3391
    én Herman doktortól vettem a detektorokat, sőt swarogot is tudtam venni tőle, még mielőtt megkaptam volna Szakálltól.
  • Chocho
    #3390
    Köszönöm, totya4, most szépen kipróbálom az általad írtakat, aztán reagálok, hogy mi a helyzet. A verzióm az általad említett.
  • totya4
    #3389
    Ha a Bin/xrEngine.exe verziója (jobb egérgomb/tulajdonságok/részletek) kisebb mint 1.6.0.2, akkor érdemes a nyelvi verziódnak megfelelő patch-et rátenni. A forgalmazó sok okosat nem fog tudni mondani, csak pl. olyat hogy használj cracket, amitől a vérnyomásod még magasabb lesz, vagy szűz oprendszerre tedd a játékot mert előfordulhat hogy már belematatott valaki a tudtodon kívül, és tényleg fut valami, aminek nem kéne, stb. Persze legjobb út a hivatalos út, főleg ha ingyenes :) A (játék)védelmi rendszer is gyengélkedhet, ezért is ajánlottam patch-et, ha a verziód alacsonyabb... Bekavarhatott a víruskeresőd is, aminek ügye kell lennie, install idejére próbál kikapcsolni, és hát talán nem ártana a telepítőt rendszergazda módban futtatni...
  • Herold
    #3388
    A forgalmazónál próbálj reklamálni.