7720
  • bacsobalint
    #3507
    flintát hogy tudom emgölni mert ott van janovba a bárba vagy mi az és enm akar onnan kijönni?:S
    ÉS olyan ruhat ami kelél a pritytap-ba hol találok?:S
    mert mondtak vmi fürge nevü embert de nem találom:S
  • mcmoha
    #3506
    A kuldetes nem bugos.;) Tobb feltetele van es azt mind sorban teljesiteni kell.:) Pl "Morgan" PDA-jat kinek adtad?
  • bgabor
    #3505
    Nagyszerű, akkor használjál 64 bitest. De nekünk ne kelljen, oké?

    Mellesleg ahogy totya is írta, elég olvasgatni a fórumokat, és látni lehet, hogy sokak szívnak a 64 bitessel. Szóval nem véletlenül nem váltanak át rá az emberek.
  • bgabor
    #3504
    Én is a Duty vezérnek adtam oda a PDA-t, és nekem sem voltak hajlandók utána befogadni a monolitosokat. Az a helyzet hogy az egy bugos küldetés, és a jelek szerint az angol verzióban sem javították ezt.
  • Chocho
    #3503
    Wait and see. ;)

    De mondom, a 64 bitet csak példának hoztam fel arra, hogy ha nem gátolná a fejlődést egy csomó program, sokkal gyorsabb és a gépeinket maximálisan kihasználó alkalmazások jelenhetnének meg. Jó példa erre az unalomig ismételt (és túlhypolt) Crysis, amiben van x64-es kód, így olyan oprendszeren szebben fut.

    Vagyis ha pl. a DirecX-et is elkezdenék RENDESEN használni, nem csak szebb, de gyorsabb játékok is megjelenhetnének. A Stalker szép DX11-ben nagyon (láttam, de nekem csak DX10-es kártyám van, az sem túl erős, így DX9-ben játszom), és nem baj, hogy beletették ezt a featuret.
  • totya4
    #3502
    Ahová telepítetted, oda, szóval nem túl OS függő. Ott van amúgy egy "SCOPMagyaritas-Telepites.txt" fájl, abban le van írva ugyanez :) Az v1.6.0.2 esetén kell pluszban egy magyarítás frissítés is.
  • totya4
    #3501
    Hát izé :) Te kezdte el ajnározni a 64 bitet, de "google" meg "össze vissza beszélsz, hülyeségeket"-eken kívül érveket nem nagyon tudtál felhozni mellette. Nem szégyen az ha valamihez egyálatalán nem értesz, nade nem is lehet programozó mindenki. Mellesleg hol vannak a screenshotok? 64 bites OS alatt nem lehet csinálni? :)

    vasziszdasz: elég csak az sg.hu-s fórumokat olvasni hogy lehessen látni mindig kinek van gondja leginkább... :)
  • osan
    #3500
    Valaki segítsen plz!
    Win7-em van, hova kell betenni a magyarítást?
  • Chocho
    #3499
    Hogy jön ide a 64 bit? Screenshotokat kértél a játékból dx11 vs dx9 módban... össze vissza beszélsz, hülyeségeket.
  • Herold
    #3498
    Ja bocsi, te már azon túl vagy.
    Lehet, hogy korábban Szolgálatosokra lőttél?
  • Herold
    #3497
    FAQ
  • speti43
    #3496
    Na én elvittem a PDA-t amit ott találtam az 5hullánál akik a semmiből jöttek elő a hűtőtoronynál és odaadtam a duty vezetőjének, és még így sem lettünk haverok. Az a baj h nincs mentésem hogy ugyanezt bepróbáljam a szabadságnál. És már csak a tudósoknál van küldetés? Ilyenkor nem tudom befogadtatni a monolitosokat vagy mi? :D
  • vasziszdasz
    #3495
    A 64 bites csak arra jó (még mindig! 2010) hogy folyton inkompatibilitásba ütközz
    Tényleg? Sose volt ilyen, pedig már a Vistám is az volt. Ez valami urban legend.
  • Herold
    #3494
    Fizettesd ki velük az árát.
  • zeoos
    #3493
    Tenyleg lemezmeghajto avulast jelent a telepiteskor felmerulo emulator program error. Egyszeruen vettem egy ujat es minden mukodik. Kicsit furcsalom a dolgot, de hat vegul is nem volt nagy ervagas.
  • jetblack
    #3492
    ghost recon sorozat kilőve a gépem installnál megfagy tőle eredeti disc-ekkel próbáltam
  • jetblack
    #3491
    Pontosan mert nagyon sokan azt úgy vannak hogy régi a vas és inkább tolja dx9 max grafon mint dx10/dx11-be low grafon de még sorolhatnék indokokat . Tud valaki am valami jó 3-4 emberrel játszható coop-os játékot ?
  • grebber
    #3490
    Most néztem csak a steam-en csak 9.99Euró a game!
  • totya4
    #3489
    A játékra visszatérve... nem nagyon találom a különböző frakciókkal milyen a viszonyom, ne is keressem?
  • totya4
    #3488
    Nekem nem kell google, látszik hogy nem sokat tudsz arról, mi az a 64 bit :)
  • Tib
    #3487
    A fejlődéssel csak annyi a baj, hogy fordított: PC-t kell fejlesztened egy új játékhoz és nem a PC-dhez fejlesztik az új játékot.
    És ezt miért mondom? Mert egy rakás kihasználatlan terület rejlik az "elavultnak" kikiáltott (pl. DirectX) technológiában, de az üzlet miatt át kell térni az újabbra. Ezeket persze még alig ismernek a hardware és szoftware fejlesztők, vagyis mire megismernék, át lehet térni a korszerűbbre...
  • Chocho
    #3486
    Azért van "még előtérben még", mert sokan nem váltanak, mondván, hogy minek...

    De a 64 bitet csak példának hoztam fel.

    Nem arról van szó, hogy én ne tisztelném vagy szeretném a régi vasakat, sőt, nagyon sokáig olyanom volt. Csak azt mondom, hogy szidni sem kell azokat, akik újítani akarnak, mert ez hajtja előre a játékok fejlődését. A konzolok épp eléggé lassítják így is a folyamatot.
  • Herold
    #3485
    A Stalker sorozat esetében nem, mivel 32 bites rendszeren is alig melegszik tőle a proci.
  • jetblack
    #3484
    Az tény hogy az erőforrások már a 64 bitet indokolják de csak kicsit gondolj bele hogy vajon miért van még mindig a 32 bit előtérben még ?
  • Chocho
    #3483
    Esetleg patch... ? Már ha nem a legfrissebb verza van.
  • Chocho
    #3482
    Mit bizonyítsak neked? Ott a Google wazze, keress! Ember esze megáll... Ha meg zavar a véleményem, hát így jártál, a 32 bit akkor is felejtős kéne hogy legyen 2010-ben.
  • jetblack
    #3481
    Gyerekek ne kezdjük ezt az Nvidia VS ATI témát egyik annak való akinek szűk a pénztárcálya a másik meg annak akinek nem mint az Intel VS AMD esetében tény hogy most le van maradva az Nvidia de amint piacra kerülnek a fermis karik megint az ár lesz a domináló szerintem
  • TOMSILENT
    #3480
    10 éves gép és megy rajta a Crysis...kisebb arc? Ugyan már el bújhat az Nvidia....
  • TOMSILENT
    #3479
    Köszi a válaszokat ,tehát nincs orvosság....
  • totya4
    #3478
    Nem fog ki, csak éppen ennek a játékhoz sok köze nincs. Két okból indulhat újra a gép, vagy kék halál, vagy táp. Előbbi szoftveres, utóbbi hardveres probléma. Ha kiveszed a hibát az automatikus újraindulás elől, és az láthatóan tényleg kék halál, akkor ki lehet analizálni mi okozta azt, pl WhoCrashed-el, látatlanban első körben egy másik VGA driver kéne, és kicsit kisebb arc :)
  • totya4
    #3477
    Static lighting-ot megnéztem, és hát ööö, na az aztán tényleg ocsmány volt úgy, a világítás igen sokat ad ám a képhez...
  • totya4
    #3476
    De, képzeld, kurva sokat változnak, mert mások a shaderek rajtuk. Amúgy meg miért is baj, hogy a DX11 új? Épp az a jó, a 9-ből már kezd nagyon elegem lenni. Dínókori technológia, olyan, mint a sok 32 bites oprendszer...

    Screenshotot kértem, illetve még mindig :) Nem azt mondom hogy baj a DX11, csak kicsit túl nagy ugrás hirtelen. A 32 bites OS-ekkel mi bajod? A 64 bites csak arra jó (még mindig! 2010) hogy folyton inkompatibilitásba ütközz. Sebességnövekedést nem könnyű velük elérni, mert eddig is voltak 64 bitnél nagyobb regiszterek is a kiegészítő utasításkészletekkel, tehát aki sebeséget akart, az út nyitva állt eddig is. Egyedül a megcímezhető memóriamennyiség az, ami miatt előbb-utóbb váltani kell, de ahogy látni más windows OS-nél, 32bitesnél is meg lehetett volna oldani a 4GB feletti memória kezelést...
  • jetblack
    #3475
    Én meg amondo vagyok hogy elég nekem a dx9-es ajánlott követelmény által nyújtott grafika nem fogok venni új karit mert hogy jaaaj DX11 hát most hova szarjak ? Inkább azt a pénzt más értelmesebb dologra költöm . Nincs nekem most 35k venni egy 5770-es radeont pl
  • TOMSILENT
    #3474
    Heh, semmi... ugyan úgy van minden : 1.9 Ghz proci, 2gb mem ,512mb ati x1650 pro -> 8.9-es driver, DirectX 9.0c,VC++ 2005, VC++2008, NET.framework 3.5....
  • Herold
    #3473
    Eddig ment, és hirtelen meggondolta magát? Mi változott?
  • TOMSILENT
    #3472
    Na mi van ez kifog rajtatok?
  • Herold
    #3471
    Ez baromság. Akinek régi gépe van, az nem azért van, mert kurvára tetszik neki a 800x600-as felbontáson játszani, hanem mert nincs pénze újabbat venni.
  • Herold
    #3470
    Na jah, gondolom a ruszkik se dőzsölnek pc-konfigok terén, azért hagyták benne.
  • bgabor
    #3469
    És nem vagy ezzel egyedül. De tudod sokan vannak, akiknek mindíg a legújabb gyökérségek jelentik az élet értelmét. Ők nem tudnak meglenni DX11 és 64 bit nélkül.
  • TOMSILENT
    #3468
    Hali,rég óta nem jártam erre. Látom van honosítás -> fasza! De a problémám a következő régóta nem toltam a CoP-al, fent volt a gépen(még van) és tegnap el akartam indítani, elindul csak a hiba következő: betölti a mapot kijön a "nyomj egy gombot" és pakk újra indul a gép...valami orvosság? (pls help!)