7720
  • Kontrakcio
    #3547
    hali. hogy kell feljutni a dombra, elvileg érdeklődni kellene stalkerektöl de kutya nem foglakozik velem, vagy elküldenek a csába v rámlőnek....
  • bgabor
    #3546
    Annyira azért nem, csak most jelent meg február 6.-án. (már a neten, a bolti verzió megérkezése engem sajnos sosem érint)
  • Herold
    #3545
    Nem tudom öregem, ha sokat mászkálsz és mindenkivel beszélsz, előbb-utóbb ki fog derülni. Ne akard, hogy minden egyes lépést a szádba rágjunk.
  • Herold
    #3544
    És mi van, ha egyedül mész át Pripyatba?
  • bacsobalint
    #3543
    de nem spoilerez-ek :S
    vki help?:D
  • Chocho
    #3542
    Hát tényleg nincsenek a helyzet magaslatán. Simán kinyiffannak, ha bénázol. (Mondjuk én leszartam őket. :D)
  • Chocho
    #3541
    Már itt van a polcon, megjelent és elég jól kicsiszolták.
  • Tib
    #3540
    Szerintem ha spoiler-ezel, akkor írd be spoiler-be...
  • bacsobalint
    #3539
    hát még zlatonba beszéltem a csávóval sztoronka ügyben 1000-ért mondta hogy ajupiteren van utána hogy tudom kideriteni hogy sztoronka=flinta.....
  • Tib
    #3538
    Bon jól írta, megjelent az európai (MULTI5) verzió v1.6.02-es verziószámmal.
    A kezdetekben v1.6.00-ásként kiadott orosz verzióhoz meg már van 01-es és 02-es patch is, így szerintem már fel van zárkóztatva az európai kiadáshoz.
  • mcmoha
    #3537
    Ha paran ott maradnak a fold alatt nem sok vizet zavar, akkor Pripyatban kimarad egy mellekkeuldetes.(persze ha pont az a ficko dobja fel a talpat)
    Persze erdemes mindet atvinni. Menj elol es vedd oket, szerintem nem valami nagy harcosok.:)
    Veled egyutt 5-en lehettek: Zulu, a monolitos, a pilota aki a tudosok bunkereben uldogel es az a ficko akinek kifizeted a tartozasat a banditaknak.(nem jut eszembe a neve)
  • DeDy
    #3536
    Egy kérdés vagyis inkább kettő:)
    1, Az összeögytött Pripyatba induló csapatra gondolom azért van szükség mert ott kemény harcok lesznek, ha meghal néhány társ az gondot jelent? Kell rájuk vigyázni?
    2, Hányan és kik lehetnek a csapatban összesen, illetve merre vannak? (pl a monolit vezér eltűnt a janovból pl, tippem sincs hova) Beszéltem Zuluval 5 nevet lehetett megemlíteni neki, nem tudom lehetűe több.
  • DeDy
    #3535
    Pedig igaza van:) 5000ft a CD Galaxysban
  • Piszkos  Fred
    #3534
    Keba'hradar, akkor én valamiről nagyon lemaradtam az elmúlt fél évben
    Na ne szórakozzál már, biztosan nem jelent még meg, tudnom kéne róla, elvégre akkora stalker-fan vagyok mint elég kevés ember :D nemár
  • bon
    #3533
    Már megjelent az európai verzió.
  • Piszkos  Fred
    #3532
    Szerintem csak azért mert bár oroszországban kiadták, valljuk be hogy ez egy félkész verzió. Valószínűleg csiszolnak majd még a grafikán és belekerül egy-két új mellékküldetés meg karakter is és az európai verzió még ennél is jobb lesz.
  • Chocho
    #3531
    Létezhet, mert itt kellett egy kevés butítás az új featureök miatt. De csak eleinte lesz így, szvsz Pripjaty odaver.
  • Prince23
    #3530
    Én is ezt vettem észre. sokkal szebb a CS. Nem tudom miért, de nálam is ez van :D
  • FragStaR
    #3529
    Az létezhet, hogy a Clear Sky nak szebb a grafikája? Valahogy nekem gyengusnak tűnik utána ez, pedig maxon van minden tessalation minden ami kell. Az monjduk tény, hogy jobban fut mármint több fps el.
  • Tib
    #3528
    Miután elértem az "Igazi haver" Achievement-et, akkor Zaton-ban Bagoly 22.500-ért, Jupiter-ben meg 25.000-ért osztogatták...
  • mcmoha
    #3527
    Utana neztem, azert nem ilyen egyszeru. Amikor a banditak megtamadjak a masik hajot teljesen semlegesnek kell maradnod, es a stalkerek vezetojenek (Spartak?) elve kell maradnia. Mivel senkire se lohetsz, baromi nehez elerni, hogy a ficko ne murdeljen meg.;) Ezek utan a Skadovsk-i kereskedo adja a feladatot, hogy vedjed meg Morgant.:)
  • Chocho
    #3526
    60 000 Nimble-től.

    Amúgy azóta végigvittem. Jó volt. Nagyon is. :)
  • mcmoha
    #3525
    GSC forumon olvastam errol. Vannak olyan STALKER fanok akik az osszes kombinaciot lejatszak a jatekban. Azt hiszem ha Morgan melle akarsz allni akkor a talalkozon egyszeruen lelodozod vagy a banditakat vagy a stalkereket attol fuggoen kitol kaptad a feladatot.;) Kesobb ha kell a PDA muszaj lesz kinyirnod Morgant.:) Viszont vegig lehet ugy is jatszani a jatekot, hogy nem hasznalod ezt a PDA-t, de akkor rengeteg dolog megvaltozik.:)
  • kbence11
    #3524
    mcmoha!
    Hogy lehet Morgannal lenni??
    thx
  • mcmoha
    #3523
    Ha Sultannak dolgozol megszerzed Morgan PDA-jat. Ha a Stalkerekkel vagy akkor is megkapod azt a kuldetest, ahol hozzajutsz a PDA-hoz, csak akkor a "mixer" (ha-ha) adja.
    Sot olvastam egy harmadik megoldasrol is. Meg nem probaltam de lehetsz Morgannal is.
  • speti43
    #3522
    Most olvasgatom az angol kommenteket. A szultánnak kell dolgozni, és ott kapom meg a morgan PDAját?
  • speti43
    #3521
    Na egy korábbi mentés alapján megcsináltam, hogy most a tacsenko PDA-ját, amit a hűtőtoronynál találtam a freedomnak adtam, de így se lettünk haverok. Akkor most mivaaaan?? Van egy másik PDA-is?
  • Archicad
    #3520
    Mennyibe került?
  • Archicad
    #3519
    Hány relikviát találtál? Én kb. 10 db.
  • mcmoha
    #3518
    Az egyik "kisszobaban" az asztalon van egy doksi, a hatuljara fel van irva az ajtonyito kod.;)
  • Tib
    #3517
    Én most jártam Swarog-al körbe Zaton anomália mezőit. A begyűjtött relikviákból meghagytam magamnak a 5-ö5, a többit meg eladtam Szakállnak. A körút 92.000 pénzt hozott a házhoz.
    Majd teszek 1 kört Jupiterben is és meglesem mennyi lesz a bevétel azon a pályarészen =)
  • Yetyhunter
    #3516
    volkhov aa complexnél van egy kisebb épület, ahol van rpg egy rács mögött, amire azt írja h csak a másik oldalról lehet kinyitni, ill. a bunkerben egy kódos ajtó. gondolom lentről lehetne bejutni az rpg-ért. vki tudott már ezzel kapcsolatban vmit kezdeni?
  • mcmoha
    #3515
    Ha a Duty-hoz akarsz "beallni" es Flint-rol a Freedom vezetojenek meseltel akkor soha se fog sikerulni.;)
  • Chocho
    #3514
    Megvettem az exot, már nincs gond, de ingem-gatyám ráment. :D

    Viszont más kérdésem lenne.

    A játék elején orosz hangokat telepítettem, mert úgy sokkal autentikusabb a végeredmény. Az átvezetők alatt viszont nincs felirat és ehhez nem találtam beállítást sem. Valakinek van ötlete ezzel kapcsolatban? Vagy telepítsem fel MEGINT? :-/
  • speti43
    #3513
    Flintával kapcs a freedom vezetőjének kell szólni, miután a szkadvszkon tisztáztad h Sztoroka=Flinta. És akkor elbánnak vele. Amugy Nem lőttem a szolgálatosokra. Nem értem mérnem lesznek haverok.
  • Tib
    #3512
    Legegyszerűbben: fejlesztésel / relikviáva / trainer-el =)
  • Chocho
    #3511
    Amúgy a teherbírást hogy lehet növelni? .ini fájl?
  • Chocho
    #3510
    Kik szívnak vele? Kik azok a "sokan"? :D Tőlem meg használhattok akár Commodore-t is, ez az egész vita nem miattam indult el...
  • Herold
    #3509
    Flintát majd elintézik mások, azzal ne törődj.
    Fürgét a Szkadovszk 2. szintjén találod.
  • Archicad
    #3508
    Fürge Zatonban van, a hajón. Tőle tudsz rendelni ruhát, fegyvert a megfelelő összegért.