7720
  • Herold
    #3587
    Egyébként tényleg létezik egy ilyen "faj", akinek az a fontos, hogy minél rövidebb idő alatt minél több játékot végigjátszhasson, hogy aztán elmondhassa, hogy mekkora ász. (Remélem T0NI nem tartozik közéjük.)
  • Tib
    #3586
    Ha Pripyat-ba értél volna és akkor kérdezed, akkor oké. De ez olyan, mint ha a játékos megkérdezné a bírót, hogy a középkezdés után hány perc van még hátra =D
    A helikopterek megvizsgálása a legeleje a játéknak, így én sem értem a kérdésed lényegét. Maradjunk annyiban, hogy a válasz: Teljes főszál játékideje mínusz a megoldott főszálad ideje...
    ...tehát Humor Heroldnak szerintem is igaza van, csak most Neki gurult el a pirulája (de én ma is bevettem!).

    Komolyan mondva nincs konkrét játékidő, mert túl sok az ezt befolyásoló tényező. A lényeg a fő szál, de hogy mellette mennyi mellékszálat oldasz meg, mennyire ásod bele magad a történetbe, mennyire akarod megismerni a tényleges térképet/relikviákat/fegyvereket, és hogy milyen nehézségi szinten játszod a játékot, az csak rajtad múlik =)
  • ramon90
    #3585
    ÁÁh! eszméletlen jó game (még mindig tolom free mode-ban) egyszerűen mikor új S.T.A.L.K.E.R. jön ki, mindig raknak bele valami olyan újítást amit az előző részben hiányolt az ember. :) Amúgy az lenne a kérdésem, hogy Nimble-től megvettem az összes rendelhető cuccot (mivel egyediek) csak azt nem tudom, hogy az Exo amit Nible-től veszek az ugyanaz amit Owl árul?

    (valakinek volt már benne 1 milló RU? :P most ez a célom már 636183 van :D)
  • T0NI
    #3584
    Hátrább az agarakkal humor herold... szimpla kíváncsiság. De ha még úgy is lenne ahogy te mondod, nem hinném, hogy bármiben is befolyásolná azt az élvezetet, amit a játék neked nyújt. B+.

    Köszönöm a többi hsz-t.
  • Herold
    #3583
    Mennyi van még a játékból? Mit érdekel az téged? Játssz b+. Vagy te is egy vagy azok közül, akik 3 nap alatt le akarják tudni, mondván, hogy "ez is megvolt"? Akkor inkább most hagyd abba.
  • speti43
    #3582
    Na kb én odaadtam a morgan pdaját a freedomnak meg a tacsenkójét is, meg a Flintát is velük intéztettem el, de mégse lettek zöldek. Most akkor van még mellékküldi vagy a monolitosaim kint rohadnak meg? A Morgan PDA-ját a banditás küldetésben szereztem meg.. Csak ezeket a végére hagytam, összes küldetés utánra. Vélemény?
  • berczely
    #3581
    Az egyik hajóban a daruknál van egy csávó aki rád lő az ajtóban na ő tud neked segíteni feljutni a fennsíkra vagy pedig megkeresed a leégett falut és beleugrassz a teleport anomáliába!
  • T0NI
    #3580
    sziasztok!

    A lezuhant helikoptereket kell megvizsgálnom a játékban, de nem tudom, hogy lehet feljutni a fennsíkra. Tud valaki segíteni mégis mit csináljak?
    Mennyi van még vissza a játékból?
    Köszönöm
  • zeoos
    #3579
    Birom az ilyen ... de rovid volt ... lehetett volna meg ... es hasonlo kritikakat, amik ha jol belegondolunk igen is dicseret, mert meg mindenki szivesen jatszana tovabb.
    Semmi gond, ha bejon ez a fajta borzongas ... par het mulva kerul a boltokba (ha minden igaz): Metro 2003 cimu jatek, amiben hasonlo torteneseket elhetunk at.
    Amugy egyben egesz kerek a tortenet ... mondjuk Strelokot nem kellett volna a vegen belekeverni ... bar ha belegondolok minden resz vegen volt valami hasonlo csattano (orosz humor).
    Jo kis jatek ez a maga nemeben ... sok agyatlan FPS mellett igen is jol esik neha ilyen vizekre lapatolni. Pont ugy mint a jatekban eleinte zavaro volt a sok kitores ... most meg mar tudom, hogy az ilyen hatasszunetek azert voltak, hogy a begolyozott jatekos szusszanjon egy kicsit.

    Nos ... most vegigpasztazom veteranban az egesz palyat keresztul-kasul ... mindent megnezek, mindenre felmaszok, mindent osszeszedek, mindenkit megolok (el van a gyerek, ha jatszik )
  • Benedek
    #3578
    GYIK >> Mi a MOD? >> Fontos
    "A MOD esetenként instabillá teszi a játékot!"

    Ne izgulj, majd újragyártják azt a modot és akkor végigtolhatod ötödjére is... :)
  • RoyalPredator
    #3577
    Ki-ki-ki-ki-ki-ki-ki-fa-fa-fa-fa-fa-fa-fagy-gy-gy-gy-gy-gy-gy.
    SMRTER moddal Gaunthoz nem lehet beszélni a chimera vadászat után.
    Másik bug, hogy ha 2 ellenfelet akarzs lesniperezni pripyatban, akkor amint hagy téged mozogni, failure a spawn miatt...
    Aztán csak a vezetőt akarom lesniperezni, hirtelen felrobban a bagázs...
    elküld a főnökhöz, oszt kifagy már megint. Nemviccesss.
  • Promi #3576
    Én is így jártam, de el indultunk 4-en a katonak meg azóta is ott várnak.
  • Tib
    #3575
    asszem' Morgan PDA-ja =)
  • #3574
    A FAQban ugy van irva, hogyha a monolith srácokat be akarom fogadtatni akkor oda kell adnom a szolgálatos hadnagy pdaját. Namostmár ha én azt azelőtt tettem meg hogy a monolitos srácokkal összefutotam volna, akor baszhatom azt a küldit. Miért nem bíznak meg bennem a szolgálatosok? A Flintes dolgott is megoldottam és nem tudtam beszélni a szabadságos vezetővel sem hogy csináljon valamit flintával. Meg talán volt valami 3. dolgo is? Mindenesetre már vánot és a katona srácot is bevettem a bandába. Ha a monolithos srác is jönne akkor már jó sokan lennénk:) Na de itt a probléma...
  • Herold
    #3573
    Az irányítókat speciel utálom, én inkább még egy osztag Monolitost tudtam volna elképzelni.
  • Tib
    #3572
    SPOILER! - az elolvasáshoz jelöld ki a keretes szöveget, feltéve ha van!

    Ha könnyű, akkor ugorj neki a legnehezebb fokon =P
  • Antraxka
    #3571
    És hol lehet szerkeszteni a profilomat?
  • Herold
    #3570
    Én is azon gondolkodom, hogy legközelebb egyedül megyek át, úgy azért már van benne egy kis kihívás.
  • Herold
    #3569
  • Antraxka
    #3568


    Pripyati alagút nem egy nagy szám szerintem... Én speciel arra számítottam hogy lesz lent egy-két zsonglőr vagy több, Irányítók, meg ilyenek. Mi volt ott?! Ezekből lófasz se! Pár orrmányos, és patkányok, Monolitosok, és zombik. Az első kettővel könnyű elbánni sörétessel, de az utóbbi kettővel már jócskán kellett az AK-m, és a SIG552K-m. De nem sok lőszer kellet volna vinnem: volt 1500-15000 AK páncéltörő és sima 556-os Páncéltörőm, amiből csak 400 golyót használtam el mindkettőből. Vittem még sörétest is, de az csak a mutánsokhoz kell. A többihez nem. Lényegében szerintem jobb lehetett volna ha betesznek egy-két vagy pár zsonglőrt, és még 1 darab irányítót. De ha könnyű volt, akkor könnyű volt. Jobb is lehetett volna.
  • fery02
    #3567
    Csak fogadja el Steam a CD Galaxis-os CS kódját.
    Ennek érdemes utána nézni, mert ha nem fogadja el, akkor nincs kedvezmény CoP-ból.
  • Tib
    #3566
    De ha most veszek egy Clear Sky-t a CD Galaxis-ról 1.990 Ft-ért és a Call of Pripyat a Steam-ről kb. 2.700-ért, akkor még mindig lentebb vagyok a CoP 5.390 Ft-os rendes árától =)
  • berczely
    #3565
    Na erre én is benevezek szerintem!

    Én boldog 600Ft-os SOC tulaj!
  • Herold
    #3564
    Fasza!
  • Tib
    #3563
    Végre, végre, végre... Engedélyezték az egyedi CoP számlálómat a FAQ oldalra =)

    fery02 >> Teljesen igazad van! 600 Ft-os mákos! =)
  • fery02
    #3562
    Steam-en meg ha van SoC-od vagy CS-d, akkor csak ~2700 Ft.
    Szerencse, hogy karácsonykor volt alkalmam 600 Ft-ért egy SoC-ra, így majd amint kijön ehhez a féle CoP-hoz magyarítás, meg is veszem...2700 Ft nem pénz egy S.T.A.L.K.E.R. játékért szerintem.
  • Archicad
    #3561
    Azokat amiket a Jupiteri Adminisztrációs épületben találsz, azokat én a tudósoknak "adtam el" kaptam érte egy rakás gyógyszert.
  • Herold
    #3560
    Szerintem ez egy fejlesztői feature volt, csak benne felejtették.
  • Tib
    #3559
    Kössz a tippet, bent a FAQ-ban, köszönet részedre kiegészítve ezzel a témakörrel =)
  • DeDy
    #3558
    A mindenféle talált dokumentumokat,iratokat fel lehet használni bármi érdemleges dologra? ( kivéve a Strelok vadász papírokat) Mert 500-750-ért el lehet adni őket sokat nem érnek, főleg így a játék vége felé.
    Illetve találtam egy információs modult is egy lezuhant Raptor (asszem) felderítő gépben, feltörés után +3 rejtek hely lett, de tartozik ez valakihez konkrétan, érdekel valakit?
  • Tib
    #3557
    Megnéztem és tényleg működik. Felette átrepülve semmi, csavart dobálva semmi, de ahogy a tetejére esek, egyből tölti a pályát =)
    Megy is be a FAQ-ba =P

    Nekem anno a 2. végigjátszásom után volt az, hogy trainer-el lebegtem a Jupiter pályarész egy félre eső (bokros, fás, füves) részén és egyszer csak betöltötte Zaton-t, Azt hittem, hogy valamelyik "Load Position Slot" gombot nyomtam meg. Ezek szerint nem és van több ilyen láthatatlan teleport is =)
  • Herold
    #3556
    Annak sok értelme lenne, ha senki nem tud oda feljutni.
  • mcmoha
    #3555
    Ez erdekes. Majd ha ujra lesz gepem kiprobalom.
  • Tib
    #3554
    Na ezt megnézem, ha megtalálom =)
  • TSL16b
    #3553
    Egyedül is át lehet jutni Pripjatyba, csak kell hozzá egy kis nem megengedett segítség, az ugrás magasságának megnövelése. A Janovval szemben van egy nagy kocka (raktár?)épület, annak a teteje teleport. Egyik fele Zatonba, a másik Pripjatyba dob át.
  • mcmoha
    #3552
    Egyedul nem tudsz, minimum Zulu kell hozza. Aztan, hogy ilyenkor mi van a fene se tudja.
    Most ki se tudom probalni a klf variaciokat mert meghalt a gepem.:( Egy fos laptoppal netezek:(
  • Kontrakcio
    #3551
    köszi, sikerült :) remélem nem leszek ennyire lám a továbbiakban
  • Kontrakcio
    #3550
    csak a legelején járok, szkat 4-es helikoptert kell megvizsgálnom.
  • Herold
    #3549
    A stalkerek rádlőnek? Akkor valamit elcsesztél. Ha a fennsíkra akarsz feljutni, menj el Noé-hoz.
  • vasziszdasz
    #3548
    Nekem is, de még a GTA4 miatt marad is egy darabig. :)