7720
  • zeoos
    #3627
    bajgunar!

    Engem meg az zavar az arnyekok reszletessegevel szemben, hogy mindig eszaki szel fuj a jatekban (sajnos kepet a levegorol nem tudok mellekelni, mert olyan jol megcsinaltak, hogy egyszeruen olyan mint a levego: nem latszik) ... pedig mennyivel kellemesebb lenne ha tropuis szel is lenne
  • zeoos
    #3626
    Elsosorban jelentkezz a keszitoknel jelezven, hogy mekkora kardinalis problemat talaltal es adjanak ra modot es Te megoldod.

    Amugy eddig minegyik reszben sikerult kiakasztanom a jatek agyat ... valojaban ha akkora faszsagot csinalsz, hogy az mar semmilyen logikaval nem lekovetheto, akkor az xrEngine kiakad.
    Tortenetesen most eppen duhongok a jatekban ... annal a kuldetesnel, ahol az alagutban kell megszerezni a kulonos kepzodmenyt ... szoval megyek a csapattal, szepen elvegzunk mindent ... kifelemenet levo ellenallast is sikeresen lekuzdottuk ... menni kellene vissza a tudoshoz ... igen am, de elobb kinyirtam a tarsaimat: innen egyszeruen nem enged tovabb a jatek, mert amikor a tudosnak atadom a cuccost, a jatek rendre kilep ... gondoltam megyek es megcsinalok mas kuldiket elobb es csak utana megyek vissza a tudos-bunkerba, de azon a ponton nem tud mit kezdeni a dologgal a jatek.
  • #3625
    Nekem meg nitronál maradt. Írta pár óra mulva hogy mehetek a cuccért. Mikor odamentem átadta és csá.
  • Herold
    #3624
    Egyébként ha szóba elegyedsz a stalkerekkel (nem is kell minden szembejövővel, csak a bázisokon levőkkel), akkor magától megoldódnak a dolgok úgyis.
  • ramon90
    #3623
    komolyan ha megtalálom azt a hírt beszélgetésnél a stalkerekkel ami az uforól szól akkor nyomok printscreen-t és felpakolom ide valahogy :)
  • Herold
    #3622
    Ez nekem fel se tűnt, hogy a stalkerek ufo-nak hívják.
  • REPS0L
    #3621
    én Mi-24nek hívom, ízlések és pofonok :D
  • ramon90
    #3620
    DE LOL MÁR!! UFO=unidentified flying object Ezt a stalker is elmondja amikor ezt a hírt hallod tőle hogy az ufo nem azt jelenti h csészealj alakú repülő cucc és marslakók vannak benne hanem hogy azonsítatlan repülő tárgy! Szóval hogy Predator az a repülőgép avagy nem, igazából lesz@rom, de a stalkerek is ufot-t mondanak rá! na ne idegesíccsetek már fel :P

    Ja és nem utolsó sorban köszönöm a megoldásokat! :)
  • Herold
    #3619
    Nem UFO hanem Predator. Én úgy emlékszem, később előkerült a pali, vagy valahogy másképp megoldódott az ügy.
  • #3618
    FAQ/Spoiler/Vérszívók, gáz, láda...
    FAQ/Spoiler/Szerszámok...
  • bajgunar
    #3617
    xD Nem mondod!!!
    Copy-zd má be azt a sort!
    Me én már 3x átolvastam, de NEM találom.
  • REPS0L
    #3616
    a vicc hogy majdnem elkezdtem anyázni, hogy miért nem lehet spoilerezni.
  • REPS0L
    #3615
    sírok.
  • Tib
    #3614
    A fekete dobozt Nitró átadta Scully-nak. Sajnos egy kitörés alkalmával Scully nem érte el a menedéket és az elméje elborult. Ezek után amit a társa ki tudott belőle szedni, az az volt, hogy egy másik UFO utasai ellopták tőle míg ő eszméletlen volt. De nó para, mert Mulder a nyomukban van!

    UFO bazze... Te aztán nem vagy semmi! Szerinted így néz ki egy UFO?! :-/
    És igen, elgurult már megint... =D
  • ramon90
    #3613
    Hali! Nekem az lenne a kérdésem, hogy a lezuhant UFO-t mikor megvizsgáltam elvittem Nitro-nak a dobozt és ó dekódolta vagy mi és amikor visszamentem akkor azt mondta hogy elküldte nekem S.. valakivel és az a valaki nem nagyon érkezett meg hozzám. Ja és a Flint-es probléma megvan már oldva, így ő nincs Janovban a bárban. Szóval ezt a fekete dobozt hol találhatom meg?
  • Herold
    #3612
    Hát öregem ez katasztrófa, szerintem add el a géped és a bevételt fordítsd jótékony célokra.
  • Archicad
    #3611
    A bannerban a GYIK-ban megtalálod.
  • bajgunar
    #3610
    A képen pont úgy álltam meg, hogy a kék vonal a határvonal, ahogy közeledek a fal felé, a vonal úgy tolódik előre (felfelé) és ahol most pirossal bekarikáztam, ott is gyönyörüen körvonalazódik az árnyék, nem pedig elmosódott.
    Nem akarom szemmel követni azt a kék határ vonalat, akár merre megyek.
    Kiszúrtam, és azóta nem tudok másra figyelni és idegesít .
    Minden max-on van, csak élsimítás nincs.
  • bajgunar
    #3609
    Árnyékot meik parancssorral lehet változtatni?
    Értem itt azt, hogy kicsit messzebb is szépek legyenek az árnyék körvonalai, ne pedig 5m röl kezdje el kirajzolni.
    Mint pl itt:

    Valaki segítsen pls, mert ez nagyon nem tetszik a játékban, és erre sehol se találok semmit. És nem jjövök rá.
    Köszi előre is.
  • barmi
    #3608
    Sziasztok!

    2 kérdéesm lenne:

    1. Hol találom a második kulcsot a ládához?
    (Az egyiket megtaláltam a híd alatti kocsiban + egy doksit is)

    2. Hol találok szerszámokat a Juiter és Pripyat pályákon ?

    Köszi
  • RoyalPredator
    #3607
    Köszi:) Hát énis...
    Felraktam a CS-t, most angol hangal, hátha...
    Mert multkro elakadt a dolog ott, ahol elveszik a cuccaimat.
    Mondjuk COP után annyira fáj nekem a CS valamiért... Lehet törlöm inkább
    Szoval a CS 1.re ugyanezzel a hibával dobott ki ^^ aztán most jó... meg pár mod is durvítja...
    4. de HOSSZÚ Stalkert akarok ! ='(
  • Tib
    #3606
    Tess itt egy xrCore.dll az 1.6.02-es RUS verzióból:
    http://rapidshare.com/files/351374229/stalker_cop_1602_rus_xrcore-dll.zip.html
    Remélem jó lesz =)
  • RoyalPredator
    #3605
    Valaki küldje már el az xCore.dll-t mert crashel miatta a game, gamedata mappa nélkül is.
  • RoyalPredator
    #3604
    Én a Full Upgrades Modos Coltommal szoktam zúzni, ha az arzenalos shotgunomat éppen nem tudom, és headshotokkal elég szépen lezúzom a monolithot pl. USP talán a legjobb, UZIként ^^
  • VO101Papi
    #3603
    megtaláltam a veleseket, benne voltak az egyik ládámban, most van hat darabmost megyek boltolni
  • VO101Papi
    #3602
    az a baj, hogy korábban már elpasszoltam 3 velest mert nem kellett a kutyának sem, és most csak kettő van nálam, az öreg Herman egy velest adott ajándékba, nagy nehezen még galacsint is találtam, vannak szép ruháim, nagy puskáim, csomó bizgentyűm, csak ez a szaros swerog nincs meg:(
  • zeoos
    #3601
    Segites-segitseg? Kinek mi. Reges regen egy klasszikus westernben (Nevem Senki) hangzott el a kiovetkezo tanmese.

    Kismadar fazosan es ehesen csipog, verdes a szarnyaval. Addig-addig hisztizik, mig kiesik a feszekbol. A foldon fekve meg jobban elkezdett fazni a madarka, ezert meg keservesebben csipogott tovabb.
    Arra jott egy jambor marha ... nezi a szegeny atfazott kis leny ... megsajnalja es potty ... egy jo nagy adag meleg szart pottyantott a madarka fejere.
    A jo meleg kulaban annyira felvidult a madar, hogy most meg jokedveben kezdett el csiporaszni ossze-vissza.
    Arra jott az ordasfarkas. Latja es hallja a forro tehenlepenyben lubiclolo es vidaman dalolo madarat. Megfogta, lerazta rola a fekaliat es hamm bekapta.
    Mese tanulsaga: nem mindig az akar rosszat aki eppen szarik a fejedre, kontra nem feltetlenul segit az, aki kiemel a szarbol.
    (hat ez a fegyverelvevos es utana elesztgetos segitseg egy ilyen segitseg)
  • zeoos
    #3600
    Haboru- es szerelem erdekeben, minden eszkoz megengedett.
  • zeoos
    #3599
    Pont azert mondtam, hogy igy lehet a csata kimenetelebe beavatkozni ugy, hogy valojaban senkivel nem leszel ettol rosszban.
  • Herold
    #3598
    Hát ha elveszed a fegyverét, azzal az erővel le is lőheted, ugyanazt éred el. Akkor nincs értelme segíteni rajta. Pisztollyal nem lesz túl hatékony a tűzharcban.
  • zeoos
    #3597
    Neha erdemes megvarni ket csatarozo csapat huzavonajanak vegkifejletet ... be is lehet segiteni a csata kimenetelebe olyanmodon, hogy a sebesulteknek lehet eu.csomagot adni (en ilyenkor elobb elveszem a foldon fekvo fegyveret es csak utaba segitek) ... de a mutasnokat is ralehet szabaditani egy kozelben levo csapatra, ha abba az iranyba csaljuk a dogot.
    (magaslatrol - jo fegyverrel a fel zonat ki lehet pucolni mindentol ... mondjuk neha csak korulnezni is tok jo)
  • zeoos
    #3596
    Ja es egy ilyen veles van az egyik markolo ulese alatt :)
  • zeoos
    #3595
    Innye ... ez a detektor dolog tok erdekes. Eloszor azt hinnenk, hogy soha nem fog osszejonni a harom veles detektort, de kesobb mindenki eszreveszi majd, hogy az egyik profnal mindig van egy megveheto (persze nem minden beszelgetesre, de egy-egy akcio utan visszaterve lesz neki).

    Azt, hogy mit hol talalsz konkretan ne is kerdezd tobbet, mert pont az a jatek egyik lenyege, hogy felfedezd ezeket a rossz korulmenyek ellenere is, raadasul meg a megszerzest is nehezitik az ellenseges osszecsapasok. Lenyeg a lenyeg ha fejlesztettni akarsz, akkor szerszamot kell vinni a csavonak (harom vodka utan Kardan kifekszik :)

    Vagy raallsz a foszalra es idovel minden cuccot meg tudsz szerezni a palyak kulonbozo szakaszaiban, vagy nekifogsz a penzkeresetnek es egyszeruen megrendeled (en ezt az utat valasztottam ... par fordulo utan mar elpusztithatatlan voltam meg egeszen a jatek elejen)
  • Herold
    #3594
    Na igen, a CoP-ban már aktívan fosztogatják a stalkerek a hullákat. Résen kell lenni, ha belefutsz egy lövöldözésbe, hogy előbb odaérj az áldozatokhoz (kifosztani), mint a többiek.
  • speti43
    #3593
    Két anomália mérős vizsgálta van amit 2-3 sztalker végez majd és neked védened kell őket. Ha ezt a 2 mérést biztosítottad akkor tudományos fokozatot kapsz és a Heman professzornál ott lesz már Veles helyett a svarog detektor és megveheted tőle.
  • speti43
    #3592
    svarogot a tudósoktól kapsz miután megcsináltad nekik az anomáliás cuccokat.
  • zeoos
    #3591
    Elsore egyebkent is valoszinuleg mindenki full bena ... azt sem tudja neha az ember, hogy merre van arcal elore ... es az extra cuccok helyeit sem ismeri meg senki.
    Sokadikra nekiszaladva mar lehet egyfajta gondolatmenet szerint alakitani a tortenetet es ha nem hasznalunk semmifele segitseget (modokat), akkor igen is tud egyes akciok fejtorest okozni.

    Jo kis jatek mind a harom resz !!!
  • VO101Papi
    #3590
    Sziasztok!
    Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy a Swarog detektort hogy tudom megszerezni utólag, meg kellene vizsgálnom a "Rendellenes aktivítást" de enélkül nem tom, egyik kereskedő sem ajánl fel olyan küldit ahol a 3 veles detektort kell leszállítani, vagy ez még nagyon az elején van? Illetve Pripjatyban szereztem egy PDA-t a közösségi házban lévő hullától amiben a generátorról van szó, ez a PDA csak Baglyot érdekli, mit lehet még kezdeni vele? Tényleg, a közösségi házban mere vannak a szerszámok, le kell menni a liftel érte?
    Előre is köszi a válaszokat!
    Papi
  • speti43
    #3589
    Здраствуйт!
    Amugy tényleg jó a játék, én is átmentem most Припйатъ-ba, de az idegesítő h ennyit szórakoztam h a monolitosokat odavigyem Йанов-ba és sehogyse jött össze. Vmi bug lehet vagy nem tom. шпети43
  • zeoos
    #3588
    Jatekido vegul is vegtelen ... vagyis a tortenet vegen nem kotelezo elmenni a helikopterrel ... kvazi ha valakinek az a perverzioja, hogy konkret feladatok nelkul is szeret romantikus setakat tenni az anomaliakkal tarkitott teruleten, akkor a vegtelensegig lehet bohockodni a zonaban.
    Aztan ha valakinek ujra gusztusa tamadna nekivagni egy nehezebb fokozaton, csak tamogatni tudom az otletet.
    Ha valaki pedig annyira akkuratus, akkor minden akcio elott csinaljon egy gyorsmentest ... majd kulonbozo oldalakon harcolva es a tortenetet tobb szalon futtatva: igen csak erdekes tud lenni a game.

    En per pillanat mester fokozaton nyomom es a fobb taborhelyek kornyeket leszamitva (ha ott lovoldozol bezarjak az ajtot es kitores eseten gaz van) minden szembejovovel elobb beszelgetek, aztan eluzletelem a penzuket ... majd halomra lovok mindenkit es visszaveszem amit csak lehet :)

    Itt is mukodik mint a ClearSky-ban, hogy ha kiserovel utazol es elobb odahordod a labahoz a teherbirason feluli cuccokat, akkor az emberhez odaallva az osszes cumot fel lehet szedni es siman atviteted magad egy masik teruletre (ott apranket elhordhatod eladni, javittatni, vagy elraktarozni). Ilyen akcioknal csak arra kell figyelni, hogy a komolyabb fegyvereket sosem dobd el, mert egy kozelben levo akarki egybol felveszi, ha nala szarabb stukker van.