7720
  • zeoos
    #3667
    Amugy azt a csodadetektort egy csomo helyen meglehet szerezni: kaphatsz a tudosoktol, szerezhetsz utkozben csataban, kapsz a bagoly-szakal konfliktusban es vegul ha lebratyizol a banditak vezerevel, akkor feladatkent kapod a megszerzeset.

    Mar sokadikra csinalgatom vegig, mindig maskent dontok es mindig mas is a tortenet.
  • mcmoha
    #3666
    Morgan a fegyvercsempesz szolgalatos akit meg az elso palyan nyirsz ki vagy a banditakkal vagy a stalkerekkel (attol fuggoen kiknek segitesz a hajo elleni tamadasban).:) Nem emlekszem a hely nevere ahol az akcio jatszodik de a hid Skadovsk-hoz kozelebbi oldalan levo "telephely"-rol van szo. Tehat osszesen 2 PDA-t kell adni a szolgalatnak vagy a szabadsagnak.
  • #3665
    Okés, tehát morgan az a halott szolgálatos hadnagy aki leesik az anomáliából. Eztmár leadtam a szolgálatos csókának, még se vagyok haver vele. A szolgálatos szrácok is ott melóznak a labornál. Még se vagyok barátságba. Mint irtam, hamarabb passzoltam le a pda-t minthogy beszéltem volna a monolithosokkal. Szóval akkor miért nincs barátság? Am az "UFO" rejti strelok 3 jegyzetének a helyét;) Ez a Spoilerekhez be is kerülhetne... Én meg azokat is eladtam:D:D
  • Herold
    #3664
    Megy az oldal.
  • #3663
    Na mivel a FAQ Éppen karbanatartás miatt nem megy, ezért megkérdezem, hogy morgan pdája hol van? Ha morgan a Szolgálatos hulla aki kiesik az anomáliából, akkor azt már azelőtt leadtam, mielőtt össze futottam volna a monolithos fiukkal. Mégse szeretnek eléggé a szolgálatosok:( Mi kéne még a befogadáshoz??

    Am a rejtekhelyet megtaláltam. A kapcsoló szekrények kupaca alatt volt kis zug, ami eddig nem tünt fel. Most hogy visszamentem, olyan oldalról közelítettem meg, hogy észre vettem.:)
  • bajgunar
    #3662
    Az önárnyék eltüntetése utána azzal a parancssorral ilyen lesz a kép!
    Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogy lehet kitolni az árnyék részletességét 2m-nél távolabb a játékban, mert így eléggé ocsmány!
    Hogy mész előre, és úgy gyógyul az árnyék!
    Ilyen SoC meg CS ben nem volt!
    És még azt, hogy a füvet még messzeb is kirajzolja a játék, ne csak addig ameddig a csuszkát tod huzni menuben, mert eléggé bénán néz az is ki.

    Csipesz
  • Herold
    #3661
    Jaja, a Putyinra hasonlító figura nekem is feltűnt.
  • zeoos
    #3660
    Hol lehet szerezni azt a hirhedt mutansriaszto spayt? (valami krasznaja moszkva a neve)

    Amugy eszre vettetek, hogy az egyik javito emberke maga Putyin elnok ... Vano pedig a "3.antikrisztus": Mahmound Ahmadinejad?
  • jetblack
    #3659
    Ez a kupon baromi nagy
  • Herold
    #3658
    A leéget falunál van az anomália, egy kisebb szakadék peremén.
  • Tib
    #3657
    Gratulálok! Pont 1 egész órával előtted és pont ez előtted lévő hozzászólásban írtam le ugyan azt, amit te...

  • coolpet
    #3656
    hat mert idegesit hogy nem neztem meg honann ertem oda es ramentettem. Valami tuzes anomalias keriteses terulteten voltam es leugrottam a szelen. Noe utanna mar nem visz fel.
  • sanyi02
    #3655
    Egymás után 3 szor csináltam meg a játékot az összes fokozatot elértem de most így nem vágom miről van szó mert nekem minden rejtekhelyet sikerült elérnem.
  • Herold
    #3654
    Miért akarsz visszamenni?
  • coolpet
    #3653
    felmentem noeval a helikopihoz. csak azt nem neztem hl kell beleugrani abba az anomaliaba ami felteleportal. Valaki el tudja magyarazni merre van?
  • bajgunar
    #3652
    Köszi a segítséget!!!
    Azt nem is tudtam, hogy van benne sz@rszag is!!!
    Megadnád legalább azt a parancssort amivel elő lehet varázsolni? Ha már a kérdésemre nem tudtál értelmes választ adni?
    Trópusi szelet meg tök egyszerüen létre lehet hozni a játék alatt.
    Csak állíts magad mögé, úgy fejmagasságba egy hőlégfúvós ventillátort, és kapcsold be 1es fokozatba. A monitorod meg tedd az ablak elé, hogy szembe süssön a nap!
    És már érzed is a trópusi szél csiklandós fuvallatait!
    Csak vigyázz mert ha túl sokat ülsz a stalker elött, a bal oldalad bemohásodik!
  • ramon90
    #3651
    a 3. szerszámféléből 2-t találhatsz Pripyat-ban az egyiket Nitronak vidd a másikat meg Cardannak és akkor tudsz sprintelni exo-ban.
  • Yetyhunter
    #3650
    ha a 3. szerszámfélét nem cardanhoz vittem hanem a yanovosoz, akkor az nem is fogja tudni beletenni a sprintelős cuccot az exoskeletonba?
  • Herold
    #3649
    Jó helyen vagy, a fennsíkra dob a teleport. Ott nézz körül, de ne mássz le onnan amíg nincs meg a helikopter.
  • jaki88
    #3648
    már rögtön a játék elején elakadtam, amikor egy faszi megmutatja, hol kell beleugrani egy anomáliában, hogy eljussak a lezuhant helikopterhez, akárhányszor próbálok beleugrani a sziklatetejéről, sosem jön össze és mindig egy baromi messze lévő pontra dob el. valamit rosszul csinálok vagy miért van ez?
  • Herold
    #3647
    Fasza. Én is ott próbáltam rá felugrani. Lehet, hogy kevesebb motyóval sikerült is volna.
  • ramon90
    #3646
    Herold! A benzinkút tetején lévő cache-ről 1 video (ha még nem jöttél rá hogy kell felmenni akkor ez segít)

    http://www.youtube.com/watch?v=TbpUu5grmh0
  • #3645
    Majd tolok Szkríín sotot! Csak most megyek edzésre!:)
  • Benedek
    #3644
    Igen, biztonságos! Mindegyik pályán lesz egy egy saját tárolód. Nekem még sosem tünt el semmi...
    Nagyon leamortizált fegyvereket nem vegyél fel (inkább csak tárazd ki a lőszert magadnak). Ami kb. 60%-os az még "gazdaságosan" javítható.
  • coolpet
    #3643
    sziasztok!

    Van egy tarolodoboz azon a hajon, ami a kezdopalyan van. ott van a doki, fegyverfejleszto, kocsmaros megatobbi. na az a doboz biztonsagos?
    A fegyokat amiket nem vesznek meg, azokkal mitcsinalltok? 890 rubelert javittattam meg egy akm 2u-t es 750et adott erte full jo allapotban :)
  • Benedek
    #3642
    Ha arról a helyről beszélsz a Jupiter gyárnál, ahogy jössz és balra nyílik a terem átellenes sarkában a helivel), akkor ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... nem fent a csövön van, hanem alattad vagy kissé előtted az eldőlt (asszem') konzol alatt. Kerüld meg jobbról egy negyed fordulattal - kissé azt a folyosót lásd, ahol jöttél - és gugolj vagy mélygugolj le hozzá. Én is fent kerestem...
  • tom2004
    #3641
    Zatonban arra a hosszú hővezetékre vagy mire gondoltál? Annak a tartó oszlopán van 1 rejtekhely, el kell menni a vezeték mentén, és ahol a földhöz közelebb lesz a vezeték ott fel lehet ugrani a beton tartó peremére nekifutásból, arról pedig a csővezetékre fel tudsz mászni, innen már csak séte vissza a rejtekhelyig.
  • Tib
    #3640
    mulli86 >> Nem tom' hol az a cső, egy képet pls dobjál már be.

    Yan >> A leégett farm közelében a csöveken lévőt simán fel lehet szedni: Az út felől rá kell ugrani a tartó oszlop szélére és fel a csőre =)
  • #3639
    Arról a fáról beszélsz, ami zatonban van az eggyik lezuhant helikoptertől nem messze? Azt én is úgy szedtem le:D Jupiter gyárban viszont van egy olyan rejtekhelyamit nem találtam sehogyse. Mikor a jupiter gyárban lévő helikopterhez kell menni, akkor abban a teremben elvileg van egy rejtekhely amit sehogyse találok. Elvileg nincs ott semmi csak vagy 4-5 méter magasban egy hatalams átmérőjű cső amibe sehogyan se lehet bemászni, a tetejére se lehet feljutni, a földön meg nincs más csak néhány kapcsoló szekrény. Ha valaki tudja hogy miről beszélek és mi a megoldás, akkor azt szivesen meghalgatom:)
  • Yan
    #3638
    vagy a csöveken lévőt még zetonban
  • Yan
    #3637
    amúgy mind a három részben nyugaton kell fel a nap :)
  • Tib
    #3636
    Én a tartály legtetejéről nekifutásból átugrottam simán, bár 4-5 próbálkozás és így pár radioaktivitás elleni szer kellett =)
    Van 1-2 ilyen trükkös rejtekhely. Egyiknél például a fa ágain van a motyó és nem lehet elérni. A megoldás az, hogy lelövöldözöd azokat =D
  • Herold
    #3635
    Ott ahol a kerítés összeér a tetővel, a tető pereme túl magas, nem lehet felugrani rá.
  • ramon90
    #3634
    Jól mondja mcmoha, fel a tartályra (én ott F5) és jump kerítésre onnan végig lehet menni a tetőig és fel tudsz ugrani.
  • mcmoha
    #3633
    Nem tudtam megcsinalni de ugyes emberek irjak: a kut mogott a tartaly tetejerol allitolag at lehet kozvetlenul ugrani. Ha megse akkor a tartalyrol a keritesre kell ugrani, ovatosan vegigegyensulyozni rajta es a vegen felugrani a tetore.:)
  • Herold
    #3632
    Ott van egy rejtekhely, de én se jöttem rá, hogy hogyan lehet felmenni a tetőre.
  • Archicad
    #3631
    Hogy a búbánatba lehet át ugrani a benzinkútnál (zatonban) arról a tartályról a tetőre?!
  • zeoos
    #3630
    Egyebekben igaza van bajgunarnak ... legyunk maximalistak ... monjuk azt eszrevettetek, hogy a jatekban vannak szagok is?

    Mesz a nagy budos ejszakaban, rohadtul nincs semmi kotszered de persze verzel, messze meg a segitseg es termeszetesen egy osszevont mutans csapat rad ront a bozotbol ... eszrevettetek, hogy ilyenkor sz@rszag van? (bekulaltatok)
  • Archicad
    #3629
    Ha nem zavar, nem neked válaszoltam!
  • zeoos
    #3628
    Nem lehet, hogy csak le kellene torolnod a monitorod?