30
  • mihály
    #30
    huuhh állat!! nem is hittem volna, hogy visszatér a t-1000-es pe44írsze várható volt de akkor is csoda ráadásul ugyan úgy robert patrick játszaná! ő a másik legjobb és legalkalmasabb színész egy terminator szerepre arnold mellett, ők ketten valahogy a terminator szerepre születtek főleg arnold és nekik is áll a legjobban a terminator szerep!! épp ezért nem minden ember tud eljátszani egy terminatort, ahoz tényleg kell egy kis tehetség és némi gyakorlat! és arnold mellett persze robert patrick-nek van karakteres alkata!
    na mind1 minden esetre nagyon jó ötletnek tíűnik, alig várom az eredményt és persze a Terminator Megváltást!!!!
  • Zoliz
    #29
    Kérdezd meg Gyurcsányt biztos megmagyarázza neked, hogy élte túl Kyle!
  • St0RmTr00pEr
    #28
    A T1000 parányi, mikroszkopikus méretü részecskékből áll. Ezek együttesen veszik fel az emberi alakot, illetve a szilárdfém alakzatokat, és nyílván igy lemásolják az élő szövet tulajdonságait (vagyis a szövezet.) Tehát gyakorlatilag ilyenkor egy mesterséges, de élő szövetréteget alkotnak ezek a részecskék.
  • Seth
    #27
    De az az alak nem élő szövet, itt van a gond
  • Ginos
    #26
    Az ítélet napja nem marad el,csal elodázzák!!!!
  • Ginos
    #25
    Csak az jöhet át ,amin élő szövet van,tehát a t-1000 már a jővőben felvette a 'r.patrick" alakját,így jött át az idő kapun.Ez megmagyarázza azt is hogy a jővőben miféle ember volt akivel fizikai kapcsolatba került.Erre derülhet fény az 5.részben,hogy ez hogy történhetett.Én már nagyon várom!!!Olvassátok el a Stirling, S.M trilógiát!! Elég sok mindenre választ kaphattok!!!
    stirling trilogia
  • wolruf
    #24
    Nem, azt mondja, hogy a jövő most már bizonytalan. Nem '97 Augusztus 29-én lett, hanem máskor :)
    Főleg mert jött a naaaagy, gonosz Skynternet :)
  • dronkZero
    #23
    Skynet már biztos rájött közben, hogy lehet, az emberek meg még nem. Elvileg Connorék csak betörtek egy Skynet bázisra,és használták az ottani technikát.

    Egyébként nem arra lett szánva, hogy belegondoljunk. A 2 végén mintha lenne valami olyan szöveg, hogy elmaradt az Ítélet Napja. Aztán a 3-ban meg a sorozatban, meg a folytatásban meg mégsem. (Aztán lehet, hogy rosszul emlékszem...)
  • Connector
    #22
    Még egy:HyBrYd által belinkelt videón nem biztos hogy látszik, de amikor Arnold megérkezik az időbuborék felületével érintkező tárgyak izzanak (még az aszfalt is). Elhiszem, hogy a terminátort ez nem zavarja, de kyle mondjuk szőröstül-bőröstül odasült volna.
  • Connector
    #21
    Hehh, épp tegnap néztem meg a T2 SE-t és való igaz, hogy a rendőr nem Robert Patrick. Viszont felfedezni véltem más furcsaságot. Az első részben Kyle azt mondta, hogy azért nem hozott át fegyvert az időben, mert csak elő anyagot lehet (ugye a T-100-on is elő szövet van). A mimetikus-polialloid (T-1000) szerintem nem elő :) és még csak nincs is rajta elő szövet. Akkor most hogy is jött át??? Vélemény, ötlet?
  • koschwarz
    #20
    oh my gosh. read only mode on. :)
  • HyBrYd
    #19
    Akiknek rossz a memóriája, itt egy kis segítség:

    http://www.youtube.com/watch?v=t9okAf5-xCs 4:46-tól
  • wolruf
    #18
    Te is olvasd el a többiek írását és nézd meg újra a filmet :)
  • T0nk
    #17
    Hát ez igazán érdekes. A Terminátor 2-ben azért néz úgy ki a T1000 ahogy, mert az első ember akit leutánzott és megölt egy rendőr volt. Kíváncsi leszek hogy magyarázzák ezt ki, hogy nem is, mert a doki és amúgy... Mindegy Lucas is megoldotta a csillagok háborognak 3. részet. Valahogy.
  • dronkZero
    #16
    Azért valljuk be, faarcú robotot játszani nem kell nagy színészi tehetség.

    ...

    Na ja. Hát igazából Arnienak sincs sok...
  • Darth Sith
    #15
    Benjamin Button óta úgy érzem, ilyen problémák nem léteznek :)
  • blessyou
    #14
    azóta Robert Patrick kicsit öregebb lett, de a T-1000-est szerintem elég jól eltalálta.
  • CybeRick
    #13
  • CybeRick
    #12
    CaptainRumi - igazad van. Tévedtem. Az első áldozata egy rendőr járőr volt, de ekkora már emberi alakot öltött. Pedig mekkora baki lett volna ha igazam van.... :D
  • CaptainRumi
    #11
    bevallom én se tudtam volna most hirtelen, szóval visszakerestem én is azért okoskodtam :D

    de gondoltam, hogy McG nem követne el ekkora bakit
  • CybeRick
    #10
    Nekem nagyon úgy rémlik pedig. de előveszem, és megkeresem :) Az is megeshet hogy tévedek. Rég volt már hogy láttam.
  • CaptainRumi
    #9
    Ezt te nézted be, mert való igaz hogy az első áldozata egy rendőr volt, csak épp nem Robert Patrick alakította azt a rendőrt...

    szóval: Te láttad a második részt?
  • Rotcsa
    #8
    Bazz, tényleg!
  • CybeRick
    #7
    Erősen sántít a sztori ebben az esetben. A T2-ben a T1000-es modell a legelső áldozata alakját vette fel, aki egy rendőr volt Robert Patrick szereplésével. Ezt benézték. Vagy nem látták a 2. részt?
  • pixx
    #6
    "Salvation biztos kaszál majd" azért még várjuk meg a filmet, Max Paynet is mindenki várta, aztán láttuk mi lett belőle...
  • xido
    #5
    Nem csak a miért,hanem a hogyan is érdekes lesz,hiszen eddig a T1000-nek fizikai kontaktust kellett teremtenie azzal,akinek az alakját felvette...esetleg Teremtője ellen fordult és megölte?
    de mi ez a hogy ha lesz ötödik rész?...nem trilógiában gondolkoztak eleve?
  • Ravkin
    #4
    " Érdekes ötletnek tűnik, ennek megvalósításához azonban kell a Megváltás sikere is. "

    Igen ez egy nagyon fontos mondat, köszönet érte a cikkírónak. Nem tudom majd mennyire illik bele majd a történetbe marcus a zombi robot.... na mindegy majd meglátjuk...
  • Khabbas
    #3
    Salvation biztos kaszál majd, legalábbis ismerőseim nagyrésze nézi majd.
  • Rotcsa
    #2
    Robert Patrick a gép szerepét is nagyszerűen alakította!
    Legalább lesz valaki a régi részekből!
    Bár úgy tudom Arnold is benne lesz a T5-ben, nem? Nem vagyok biztos benne..
  • Rotcsa
    #1
    Ne, ez igen!

    Egészen kerek kis történet lenne így a sorozat!