316
Saw The Video Game
  • motyodlee
    #116
    elvileg csak directX install, szintén ott van vhol a játék könyvtárainak egyikében
  • kirol
    #115
    Nem minőségileg kérdeztem, hogy mindegy e.
    Te mondod, hogy csomó játék az xbox kontorllerét preferálja.
    Ezért nem értem, hogy mi a különbség az és a többi másik között.
  • Ymr3
    #114
    sziasztok. nekem nem indul el(binkw32.dll nem található) ezt írja ki. mit kell csinálnom?
  • kirol
    #113
    Tényleg tök könnyű átmenni, ha nem a W-t nyomom. :)
  • Broafka
    #112
    szerintem azért rédemes, mert meg lehet vakítani vele az ellenfelet egy időre! :D
  • bazsi123
    #111
    a dinamitos szoba előtti falon van egy kapcsoló, amibe be kell tenni egy fuse-t. ha megvan, a terem sötét részén a falakon megjelenik egy világító vonal. ha a megfelelő szögből nézed, egy tárgy alakját veszi fel. a dinamitos szobarészen a hullatárolók némelyikére piktogramok vannak festve. a falon lévő vonalrajz azt mutatja meg, hogy melyik hullarekesz nyitható biztonsággal...
  • motyodlee
    #110
    Sziasztok!
    Arra a problémára tudnátok vmi orvosságot, hogy:
    mikor elindítom a játokét egy kedves " A Windows hibát észlelt ezért leállt" fogad, ráadásul kétszer.
    légyszíves segítsetek!
  • highlander15
    #109
    Az injekciós(Amandás) részt hogy kell megoldani?
  • MrXL
    #108
    Akinél nincs hang. Állítsa a számítógépén a hangszoróbeállítást 5.1-re!
    Nálam megoldódott minden probléma. Remélem tudtam segíteni.
  • gfreak
    #107
    miért lenne mindegy? nem veszek direkt olcsó kontrollereket, csak hogy két-három hónap használat után mehessen a szemétbe ;)

    alább következzék egy link, ami itt van remekül működik a Fűrésszel is :DDD szóval még nem veszek új gamepadet :D

    http://virusdev.ovh.org/files/xinputemu/x360ce%20vibmod%203.1.1.0%20RC1.zip
  • webibebi
    #106
    hi!lécci segítsetek ha tudtok?most éppen ott tartok mikor kurva sötét van és a falon vannak rajzok és dinamitok vanak kötve ahová a hullákat tolják be.remélem érthetően írtam:p na ott mit kell csinálni??
  • kirol
    #105
    Miért még az se mindegy, milyen a kontrollered?
  • nagyi87
    #104
    hi! nem eredeti a játékom:P
    és nekem nem csinál semmit, inditás után:S volt megoldás erre a problémára? win xp 32 bit directx és psyhix felrakva!
    köszi!
  • gfreak
    #103
    lassan kénytelen leszek tényleg lecserélni egy 'reumakialakító' Logitechre :D max nem fujatom az izületeimet levegővel
  • Maxtreme
    #102
    Jaja. Anno sajna én is ezért "dobtam ki" a genius maxfire gamepadom, ami évekig nagyon jó szolgálatot tett :))
    De nem bántam meg a cserét, legalább nincs több szarakodás azzal hogy nem ismerik fel a játékok
  • oregon1987
    #101
    Akko visszameek érte még jó hogy nincs messze!
  • strebacom
    #100
    Ki hogy érzi, sztem nem...
  • oregon1987
    #99
    Érdemes lecserélni az öngyújtót a fényképezőre?
  • strebacom
    #98
    Ja én is kettévágattam vagy kétszer a faszit....
  • Broafka
    #97
    jaj de idegesít engem ez a játék.

    Itt szenved előttem egy tag, ami fölött egy lengő bárd jön egyre lejjebb. Vacak fogaskereket az utolsónál nem tudom hogyan kell berakni, és folyton megállít engem a játék, hogy mutassa minden másodpercben, hogy az a hülye lengő bárd egyre lejjebb jön. NEM ÉRDEKEL!

    Ütném meg aki ezt kitalálta... úgyis észreveszem ha szétnyesi az emberkét...
  • gfreak
    #96
    hehe..azért a kontroller nem a konzolosok kiváltsága...csak kár hogy minden ezt a szakadék x360 kontrollert preferálja...nekem meg itt figyel a jó kis Logitech DA2-m, és vadászhatok egy működö kontrolleremura....
  • ricsa008
    #95
    nem akarom lelőni a poént :D
    ha jó helyre álsz akkor rájösz a fluoreszkáló fény relytélyére
    (köze van a szekrényeken lévő képekhez
  • TottiZsolt
    #94
    Valaki segítsen légyszi! Ott tartok mikor minden szekrény felrobban ha kinyitom, de közben van ilyen fluoreszkáló festék a falon. Azt kéne követni? :O légyszi valaki segítsen mit kell csinálni! Köszönöm!
  • Broafka
    #93
    hát billentyűzettel elég idegesítő az irányítás azt kel hogy mondjam. Viszont ha kontrollerrel játszanék, akkor már minek játszok számítógépen :S
  • Maxtreme
    #92
    Sajna ma nem sok időm volt játszani.
    Most vagyok a biztosítódobozos résznél. A "pisztolyos" feladvány után :)
    Eddig azt kell mondjam kifejezetten tetszik. Hangulatos, jópofa feladványokkal. Az irányítással nincs gondom (controlerrel játszok) a hangok jók, a gfx viszont eléggé felemásra sikeredett. Annyi baj legyen :)
  • strebacom
    #91
  • Broafka
    #90
    elindítottam a könyvtárából és most lett hangja, nem tudom mitől.

    Talán föltettem a könyvtárából a directX-et és akkor nem ment, majd újraindítottam a gépet, és lehet hogy attól sikerült, de most van hangja
  • strebacom
    #89
    Húú az jó lenne, mondjuk már igy is elég "messze" járok benne....
  • ricsa008
    #88
    ok sikerült
  • gfreak
    #87
    srácok valamelyik x360 kontroller emuval nektek működik? mert amúgy tök jó lenne, ha nem előre tolom-hátra sétál fless lenne :(

    XBOX 360 Controller emulator v3.0 for PC games using XINPUT. - ezzel próbáltam, de szivat a szemét :D

    különben a játék teljesen frankó, remek hangulata van (bár most a filmeket azonnal meg kell néznem hogy tudjam is ki kicsoda :DDD..már elfelejtettem :DDDD )
  • norbi2fraktal
    #86
    a lényege hogy ne használd a wasd-ot, hanem csak az egérrel korrigáld magad előre/ eldalra, nagyon egyszerű ha finuman/lassan tulod fel az egeret ( nem magadnak) és laza mozzanatokkal egyensúlyozd.... egyszerű.
    lesz még benne több is :D:D
  • kirol
    #85
    Én itt kab@sztam volna az ablakon az egészet.
    Ha átjutsz, szólj.
    Logitech MX600 Laser -el rogatdul nem tudok átmenni.
  • ricsa008
    #84
    a kibaszott egyensúlyozos részen hogy a rákba lehet átmenni ?!?!
  • grebber
    #83
    Megnéztem és lazán magyarítható a game!!!!



  • strebacom
    #82
    Az Openal feltelepült, mert nekem igen.....
  • csabika1982
    #81
    német nyelvet lehet választani?
  • Coronita21
    #80
    én nemtudom..:) nálam tökéletesen fut a játék, csak láttam egy torrent oldalon ezt a két hozzászólást és gondoltam hátha segitek vele valakinek..
  • Broafka
    #79
    ez amúgy valami vista szerű beállítás lehet, mert unokatesómnak van iylen, de én XP_n nem találok iylet
  • MrXL
    #78
    Nálam gyárilag 24bit,4800Hz az alapbeállítás, de így sincs hang! Viszont simán fut, nem lépked ki.
  • Broafka
    #77
    pedig nekem is klite van fent. Mindjárt megpróbálom ezt a képes megoldást, ha egyáltalán megtalálom amiről ez beszél