316
Saw The Video Game
  • Broafka
    #76
    te jó isten, miylen gépe van ennek, ezt hol lehet beállítani?
  • Coronita21
    #75
  • reaper4
    #74
    nekem meg ffd-show van fent , mint codec és nálam is jó. nemtom mi lehet.
  • strebacom
    #73
    Ebben nemtok segiteni, valszeg valami kodekkal akad össze, nekem a klite van fenn..soha nem volt még hangbajom, még a prototypeban sem....

    Kirol: Vegyél vissza az egér érzékenységen....jobbra-balra enyensúlyoz, elöre tolva az egeret lépked a padlón...
  • kirol
    #72
    Amikor a kulcs benne van egy emberben és át kell egyensúlyozni egy pallón, azon hogy lehet átmenni. 1 mikrométert ha megmozdítom oldalra már leesik.
    Kicsit idegesítő.
  • Broafka
    #71
    igen én, és már 2 órája óbégatok, de senki se hajlandó válaszolni, pedig nem csak nálad, meg nálam van iylen gond...
  • MrXL
    #70
    Nálam nincs a játék alatt hang. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Minden driver a legfrissebb. Csak ezzel a játékkal van ilyen problémám és nincs telepítve semmilyen plusz kodekcsomag.
  • Shep
    #69
    Na akkor marad amit ide löktek :)
  • strebacom
    #68
    Szerintem IGEN, mintha nekem se ment volna az átállítás....
  • Shep
    #67
    Az amúgy létezik, hogy a gombkiosztás nem állítható?
  • strebacom
    #66
    A három számsor között az egérrel tudsz váltani jobbra vagy ballra húzod és a középsö vizszintes sorba irod a három számot() egymás után.....
  • kirol
    #65
    Nagy nehezen rájöttem. :)
  • JackSparrow88
    #64
    Kösz a segítséget barom. Én szépen nyugodtan kérdezek vmit erre te meg lehordasz így? Egyébként is visszaolvastam és mindig vissza is szoktam mielőtt írnék be de ezek szerint most vak voltam h nem vettem észre, pedig egészen a beszúrt képekig lementem de nem láttam awhol se a megoldást.Esetleg a videóban még lehetne de abban sem láttam sajnos. Ha meg télleg leírták már akkor igazán elég lett volna csak beszúrni a számát oszt kész, ez olyan nehéz feladat? Nem hiszem...
  • PeeTeR
    #63
  • Lacee86
    #62
    Téged meg odaadnálak Jigsaw-nak bazmeg!
  • PeeTeR
    #61
    komolyan ennyire retardalt vagy? nem igaz baz+ hogy 59 hsz -t nem tudsz visszaolvasni. elarulom meg 10 -et sem kellene.

    ilyennek mint te nem ban hanem fejbeloves jar

  • JackSparrow88
    #60
    Heló, én már az elején elakadtam amikor ki kéne nyitni a lakatot egy számkóddal. Az is meg lett könnyen mi ez a számsor de minek áll 3 részből a lakat? Mert ugye hiába görgetem ide-oda csak az egyik részében tom kirakni a kódot de úgy meg nem jó neki. Na ezt mégis hogyan kéne?
  • webibebi
    #59
    sztem elég jól meg lett csinálva ez a játék:p
  • Maxtreme
    #58
    de van, és görgetni is tudom.
  • ricsa008
    #57
    nekem van csak nem tudom görgetni lefelé
  • oregon1987
    #56
    Valamiért nem lehet elolvasni a jegyzeteket mert egyszerűen nincs semmi szöveg bennük! nektek sincs?
  • ricsa008
    #55
    na most a reggeli komás pár perc után játszottam vele egykicsit
    az irányítás itt ott nagyon szar pl az egyensúlyozásnál még mindig nem tudok átmenni
    kicsit mozdítok az egéren aztán már zuttyanok is le
    vagy a harc :S hát nem tom ... látam már bugyuta harcot de eddig ez viszi a pálmát
    a többi jó lenne de az irányítás és a harcrendszer el lett b...va de nagyon
  • Lacee86
    #54
    Gamepaddal lehet tolni a játékot egyébként?
  • Broafka
    #53
    nálam miért nincsen hang? :-/
  • strebacom
    #52
    Húú ez nagyon faxa játék, ezek a fejtörök, az elején a lakatnyitás az nagyon tetszett....

    Kirol: ne a numpadot használd....
  • Broafka
    #51
    hi, nálam miért nincsen hang a játékban?
  • kirol
    #50
    Bakker már a legelején net tudom mit kell nyomni és meghalok?
    A számok okék, de a nyilat hiába nyomom, meghalok.
  • Palesz2
    #49
    http://www.youtube.com/watch?v=7xAljp0T0dE
  • ricsa008
    #48
    csak attól félek rövid lesz
  • Lacee86
    #47
    Jó, ha kicsit kell gondolkodni, az nem baj, csak ne kelljen túl sokat, mert az nem kapcsol ki, ha még játék közben is az agyamat kell terhelni. :) De ha lesz egy kis időm, kipróbálom a játékot mindenképp.
  • Palesz2
    #46
    nemtudom... nem játszottam olyan sokat. de kell hozzá némi logika az biztos.. nem lehet bambagecinek lenni

  • xxxpaulxxx
    #45
    Zsír! Már meg is jelent?:D
  • ricsa008
    #44
    agyament egy cucc lett ez
    átadja a film hangulatát (nekem legalábbis)

    am köszönöm a segítséget sikerült
  • Lacee86
    #43
    Mondjuk ha egy kb. arányt kéne írnod akció és gondolkozós rész közt, az mennyi lehet?
  • Palesz2
    #42
    és amikor átvált a másik kamera..ott is fog írni egy ki számot amikor az egérel oda érsz, és akkor megint megnyomod... hajrá

    @GhostR1der: egyátalán nem fosatós... kel néha gondolkozni ... :) de nem is nagyon undorító mert szarul an megcsinálva hogy igazán undorító legyen. :D
  • ricsa008
    #41
    én ezekszerint télleg hülyegyerek vagyok
    nem tudom az elején levenni azt a szart hiába forgatom az egeret mint a hülye
    ír egy számot is azt megnyomom és átvált a kamera a másik oldalra
    valaki ha másnem privibe v. spoilerba írja le!!
  • GhostR1der
    #40
    Mennyire fosatós horroros?
    Vagy inkább gondolkozós undorítós?
  • Palesz2
    #39
    jaj semmi, megoldódott.... dxsetup :P
  • Palesz2
    #38
    Fölraktam a játékot, crackeltem... már első indításnál is kiírta hogy hiányzik a "X3DAudio1_5.dll", ezt még megtaláltam letöltöttem, bemásoltam, ezután újra indítani akarom és ez fogad megint:


    HIÁBA keresek rá, nincs ilyen. Mit tegyek? Valaki segítsen.
  • Rayden02
    #37
    És egy másik Torrent!!