316
Saw The Video Game
  • Qwerty4
    #276
    Megoldva!Szerencse van könnyebb módszer is... :)
  • Qwerty4
    #275
    Azt a malacképűt hogy kell megölni?
    Megjelenik 2 kör, egy jobb és baloldalon?Azok mire jók?
  • Qwerty4
    #274
    Közben eljutottam az utolsó (7.) fejezethez.
    A 6. jóval könnnyebb volt már, de azért a fagyasztós puzzle sem volt semmi...
  • Qwerty4
    #273
    Az is sikerült.Már a "Jeff" pályán bolyongok. :)
  • wesker24
    #272
    Grat tudtam én hogy pro vagy ! xD

    Sok sikert Obi csapdájához is ! Na ott még kevesebbb idöd lesz és ott még gyorsabban kelll majd összerakosgatni a csőszelepeket !
  • Qwerty4
    #271
    Na, csak sikerült ma, sokadik próbálkozásra, de most összejött.Még közel két perc maradt az időböl. :)
  • Qwerty4
    #270
    Mentés az nem kell, ha sikerül, ha nem.Vagy megcsinálom rendesen vagy vége a játéknak...bár sajnálnám, ha vége lenne
    De szerintem menni fog, csak elkapott a fáradtság és lassabb vagyok, ezért próbálom később.
  • wesker24
    #269
    Nekem nagy nehezen vért izadva sikerült megcsinálni !

    Elöször a rácsos fikckohoz mentem az volt a legnagyobb szerencsém hogy már vagy 10-dik próbálkozásra nem randomként adta be az áramkört hanem ugyanazt amint azelött igy mivel azt már megoldottam csaka másikra nem maradt idő igy több idöm maradt a másikra bementema másik szoba ahola mérges gázok voltak és ott volt a másik nagy áramkör asszem maradt még 3 percem de a másik áramokörnál is egy olyan sémát adott be amit már vagy 10x-dik próbálkozásra sikerült megcsinálnom miután ezt is nagy nehezen sikerült megcsinálni asszem 1s maradt mire átmentem az ajtón !

    De vazze Obi csapdája megint durva a másik amit nagyon rühelek az a kibaszott szelepcsöves rész amikor tekergetni kell öket ezerrel és nem csak 1-et kell megoldani hanem 3-at és még idöre is megy !

    Ha nem tudod megoldani szivesen átküldöm majd a mentést !

    Én csak a hatlams mázlinak köszönhetem hogy tovább sikerült vinni mert olyan ármakört sémát adott be amit már 1xszer sikerült megoldani !
  • Qwerty4
    #268
    Az 5-6 már nagyon durva, ez szerintem nem fog sikerülni nekem...

    Abba se szeretném hagyni a játékot, majd még próbálkozom.Ha tisztább lesz az agyam, hátha jobban fog menni az áramkörös rész.

    De ha itt ilyen van, akkor a 6.-7. fejezetnél mik jöhetnek még?
  • wesker24
    #267
    Nekem azt sikerült megcsinálni igaz nem volt könnyö asszem nálam 2 s maradt hátra amikor átmentem az ajtón én most az 5-6 -ossal szivok rendesen mert 2 nagy áramkört kell megoldani na meg persze mérges gázok meg a faszi a zárt ajtó alatt !
  • Qwerty4
    #266
    Na, de ezután sem hagy nyugton a játék.
    Még durvább jön az 5-6-ban: hatalmas áramkör, ellenség, gáz, csapdák, keresgélés.Ezt mind időre, de mondjuk itt asszem 7 perc van, de elbuktam, egy csapda megölt...
  • Qwerty4
    #265
    Nekem sikerült ez a rész is, vagy 6-szor próbáltam.Csak kitartás kell hozzá.
    De nagyon gyorsnak kell lenni, mert ha megcsinálod a két áramkört, azután még az ajtóhoz kell meneküli (kb. 20 másodperc kell ehhez), nem áll le az időzítő.Nagyon kemény. :S
  • wesker24
    #264
    A Gamecopyworldon van egy rakás trainer csak egyik sem müxik vagy nem elérhető ! Ami meg müxik az meg nem csinál semmit se !
  • Qwerty4
    #263
    Ott én is meghaltam.Mondjuk eddig csak egyszer próbáltam.

    Nézd meg a gamecopyworldon van-e valami trainer!

    Amúgy lehet ezért nem sikeres a játék, túl nehéz, idegesítő, nem egy helyen.Ilyen időre menő játékok a többi túlélő horrorra sem jellemzőek...
  • wesker24
    #262
    Na jól van menjenek a jó büdös francba ez már egyre rosszabb lesz !

    Most meg 7.5 perc alatt kell megoldani 2 nagy áramköri feladványt persze ehhez még meg kell szerezni hozzá a cuccokat az is idöveszteség és maradék idöben jó ha 1 nagy áramköri feladványt tudok megcsinálni nem hogy kettöt ! Hát normálisak ezek nem hiszem bazmeg !

    Jó lenne valami csalás amivel meg lehetne állitani az időt !
  • Qwerty4
    #261
    Nincs mit.

    Azért különös, hogy egy ilyen jó játék topikjában csak ennyi komment gyűlt össze több, mint egy év alatt.
    Nem volt sikeres, de szerintem úgyis agyondöngöli a tavalyi év szinte összes akció játékát.Még ha vannak hibái is és kezd kicsit monoton is lenni...
  • wesker24
    #260
    Thx tudtam hogy egy igazi profi vagy ! xD

    Amugy igen Normalon tolom én is !

  • Qwerty4
    #259
    Na, nekem sikerült, 5. nekifutásra. :)
    Ha kell a mentés, itt van: http://rapidshare.com/files/435023957/My_Games.rar
  • Qwerty4
    #258
    Megoldva az a rész, egy kis csalással, a képernyőn a fényt egy kicsit fennebb vittem, hogy lássak normálisan, s lám egyből sikerült...bár utálom az ilyet.
    Most jutottam el Oswaldhoz, de kiléptem, hogy csináljak egy biztosnsági mentést.Remélem menni fog.

    wesker, amúgy te is normalon tolod?
  • Qwerty4
    #257
    Jó lenne odáig eljutni.Engem már a 4-11-es gázas rész is kikészít.
    Olyan idegesítő, hogy nehéz irányítani az egérrel azokat a köröket, egyet mozdítok 2 kört lép be vagy kifelé.Pedig az egeremmel nincs is baj.És egy idő után belezavarodom...
  • Qwerty4
    #256
    Elküldöm, ha sikerül.
    De nincs valami cheat vagy trainer, ami adott pillanatban megállítja az időt?
  • wesker24
    #255
    Elirtam a 4-13-as nál vagyok ha te is eljutsz a 4 fejezet végéig és annyira profi vagy hogy neked sikerül megoldani az áramkörös feladványt akkor leköteleznél vele ha nekem is elüldenéd majd a mentésed !
  • Qwerty4
    #254
    OK, kösz az infot.
  • wesker24
    #253
    Én most a 4-18-as mentési pontnál ragadtam le vagy 2 órája !

    Ez az áramkörös csapda kicsapta nálam a biztositékot !

    Most tartok egy kis szünetet mig lehiggadok !
  • wesker24
    #252
    Ott az a lényeg hogy ugy kell megvilágitani a lámpákat hogy egy megadott számsort kódot adjanak ki ha megvan a kod akkor azt az egyik számkombinácios ajtónál kell használni!

    Menj vissza oda ahol át kellett egyensulyozni 2x-szer ott lesz elötted egy számzáras ajtó na oda kell az a kód !

    De vigyázz miután kinyitod az ajtód ott lesz egy fazon egy robbanó bombával a kezében !
  • Qwerty4
    #251
    Igen, ott vagyok, a 4-8-as mentési pontnál.
  • Qwerty4
    #250
    Na, de itt el is akadtam.Nézem a merev karú bábukat és a számokat, amerre nyúlnak.De nincs hova beírni, nem látok kódos lakatot.Vagy a lámpákkal kell jelezni mi a kód vagy mi a fasz?
  • wesker24
    #249
    Szerintem te is ott tartasz ahol én csak én a 4 fejezet végén vagyok !

    Ha te is a 4 fejezetnél vagy amikor Oswaldot kell megmenteni akkor már nem vagy messze a fejezet végétől !

    De az áramkörös feladta tultesz mindenen az első könnnyü a középső sem túl nehéz de a nagy áramkörös feladta már kifogott rajtam !

    Volt hogy már csak 2 áramkört kellett volan megcsinálni de lejárt az idő !
  • Qwerty4
    #248
    Ez a feladat mikor jön?
    Én ott álltam meg ma, ahol több bábu van egy sötét szobában , a falak tele számokkal.Közel járok-e ahhoz a 3 áramkörös feladványhoz? :)
  • wesker24
    #247
    Na én itt hagytam abba a játékot még mielött kibasznám az ablakon a gépemet ! Ez a kibaszott áramkörös feladvány már az idegeimre megy !

    4 perc alatt oldjak meg 3 áramkörös feladványt ezt mégis hogy a faszba gondolták bazmeg !

    Elsö áramkört 10s alatt megoldom 2-dik áramkörös feladvány is kész marad 2,5 perc de az utolsó a nagy árasmkörös feladványnál borult el az agyam egyszerűen nem tudtam idöre megcsinálni mert csak egyre jobban bellebonyolodtam !

    És másik legidegesitöbb dolog hogy azokat a kibaszott áramköröket állandoan randomként adja be !
  • Qwerty4
    #246
    Megoldva!!!
  • Qwerty4
    #245
    Van egy-két hiba a kommentben, de már mindegy...
  • Qwerty4
    #244
    Faszomba, hogy a Jenningses fogaskerekes feladatnál, a 4. panelnél nem látható az elérdendő végpont, mert letakarja az írás.
    Komolyan, ezt hogy gondolták?A teszter ilyenkor aludt?Már kétszer lett game over miatta.
    El lehet valahogy tűntetni valahohogy azt az írást, legalább arra az időre?
  • wesker24
    #243
    Most hogy van magyaritás hozzá én is felraktam de bill+egérről kész borzalom játszani ezért rákötöttem a gamepadot fel is ismerte leszedem a csapdát a fekemről de a kamera elkzed öszvissza körbe forogni és nem tudok semmit se csinálni ! Nincsen valami megolsáhogy gamepaddal is lehessen játszani ??
  • Qwerty4
    #242
    OK, kösz.
  • strebacom
    #241
    Ja ezt én is beszoptam......
  • ricsa008
    #240
    shift, ctrl valahol erre keresgélj
  • Qwerty4
    #239
    Mikor először megjelenik egy őrült, azt írja a játék nekem, hogy nyomjam a Q gombot, hogy felvegyem a harci állást, de nem csinál semmit, hiába nyomom.
    Mi a fene lehet? :( :s
  • Qwerty4
    #238
    Sikerült!
  • Qwerty4
    #237
    Hello.
    Hogy a fenébe lehet megtartani a felbontás átállítását.Hiába állítom 1280*1024-re, mindig visszaáll alapra.