9
  • Jacek
    #9
    a bta parasztok arra nem jonnek ra , hogy ilyen DRM mellett meg veletlenul se vennem emg a jatekukat:D siman warez...
  • Vogel
    #8
    Magában kevés volna az új rész így mellécsapják a régit, hogy kereknek tűnjön. Természetesen lehúzás.
  • A1274815
    #7
    Egy DAO példa
  • A1274815
    #6
    Pontosan enyí, esetleg még Soft Shadow + DAO (szórtfény árnyék), aztán slusz passz!
  • Gundark1234
    #5
    Ehh új grafika a seggem. HDR meg blur a régi motorra oszt eladják újra. Szégyen. Nem csoda hogy az ATARI döglődik, ha már csak ennyire futja nekik.
  • PheCho
    #4
    Az új játék elvileg a régi kiegészítője (megint netes infó, nem 100 %), és extraként felújították mellé a régit, de egyébként igazad van.
  • Skyline
    #3
    Ha kicsit utánnanéztek:
    A Dark Athena csak tartalmazni fogja a Butcher Bay felújított változatát + új sztori. Tehát nem ugyan azt adják el felújítva,hanem az új játékhoz extraként adják a régi game felújított változatát...
  • PheCho
    #2
    Én úgy tudom (netes infó, úgyhogy nem 100 %), hogy a Butcher Bay csak textúrákban lett feljavítva és a motor a régi, de a Dark Athena, már teljesen új motorral készült. Még nem néztem meg az összehasonlítást, de ha mindkét jelenet a Butcher Bay-ből van akkor ez az oka annak, hogy hatalmas különség nem látszik. Attól még ez egy király játék volt és biztos az új kiadás is jó lesz. Poén, hogy pár hete vettem elő megint. :)
  • CybeRick
    #1
    A linkelt videótól nem esett le az állam. Grafikailag lett feljavítva a Butcher Bay-hez képest az új rész. Textúra cserék+néhány effekt. A mozgások szinte 100%-ig ugyanazok. Így egy kicsit olyan érzés mintha azt akarnák: "vedd meg újra... ugyanazt" Igaz, a puding próbája az evés. Majd ha lesz demó, kipróbálom.