648

A Battlestar Galactica előzmény
  • Reg5
    #248
    Akkor a Capricával se cseszd el az idődet.
  • Orionk
    #247
    haha :)
  • joebacsi
    #246
    Ja igen, kicsit azért IQ igényes, de legalább hamar kiestél a rostán ;)
  • joebacsi
    #245
    spoiler?
  • Orionk
    #244
    nem fogom megnézni, ezért kérdezem, ha érdekes dolgokat mondatok, akkor nézem majd a capricát, egyébként szarom le.

    nem érdkeel ennyira az egész, hogy elkezdjek utánnanézni, meg elcsesszem az időmet a sorozat maraton nézéssel.

    kösz
  • Andr0
    #243
    nincs föld a BSG univerzumban, egyszer régen volt egy, de arról kiderül asszem a 3. évadból, hogy a 13. törzs lakta, a Cylonok ×Ð és elpusztult asszem atomháborúban. a 4. évad végén a 13 törzs megmaradt túlélői alapítják meg a mai földet so pár száz ezer évvel előttünk játszódik a BSG, Caprica meg még minus 58 évvel.
  • joebacsi
    #242
    SGU-t nem láttam még (nekem már az atlantis is kicsit sok volt), de itt le van zárva teljesen egy kerek egésszé a BSG sorozat.
  • joebacsi
    #241
    "elérték a sorozat végén a földet?"

    Nézd meg :)
  • Andr0
    #240
    az eredeti cél hogy:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zoe Cica testet kapjon:D
  • Orionk
    #239
    milyen messze van a földtől a caprica?
  • Borg
    #238
    Ez ilyen terminátor sémára megy. Természetesen a kifejlesztője nem tudta, mit szabadít a világra ezzel... az eredeti célok "mások" voltak.
  • Borg
    #237
    Ez volt az eredeti sorozat :)
  • joebacsi
    #236
    Van időd, pótold be mindenképpen. Elfogult vagyok, de sztem jelenleg a legjobb sci-fi sorozat az új BSG :)
  • Orionk
    #235
    kik fejlesztik ki a szájlonokat? gondolom, hogy nem emberek, mert ki az a hülye, aki saját ellenségét kifejlesztené?


    meg az kérdezem, hogy azt olvastam wikin, hogy a földre menekülnek az utolsó túlélők. ez a battlestarban van?, a elérték a sorozat végén a földet?
  • Andr0
    #234
    1978 es BSG asziszem
  • Orionk
    #233
    hogy érted, hogy bsg t nem nézted, az eredeti sorozatot viszont láttad?, mi az eredeti sorozat?
  • LasDen #232
    ezt hogy érted???
  • Borg
    #231
    Csak nem csinálnak SGU-t ebből is...
  • LasDen #230
    én azé remélem az első cylon háborúból is láthatun majd valamit :D
  • joebacsi
    #229
    wiki
    (A hülye magyar címtől ne rettenj el :))

    A Caprica pedig ennek a sorozatnak az előzménye, a nejlonok kifejlesztésével egy időben kezdődik.
  • Orionk
    #228
    ezen a képen mi a legszélső övezetben levő ragnar?

    egy bolygó?
  • Borg
    #227
    A Capricán játszódik, ami egy kolónia. Ott fejlesztik ki az első cylont, nagy vonalakban erről szól.

    BSG-t én se néztem, csak az eredeti sorozatot. Ezt viszont kíváncsian várom :) A pilot jó volt. Utána majd lehet megnézem a BSG új sorozatot is :)
  • Orionk
    #226
    Sziasztok!

    Ne háborodjatok fel a kérdésemen. :), ebben a témában tudatlan vagyok, most mégis egy gyorstalpaló leírást kérnék tőletek.

    Milyen sorozat ez a Caprica?, hol játszódik?, miről fog szólni?

    Én a Battlestar galacticából 1 darab epizódot láttam, de azt nem tudom, hogy melyik volt. Tudom, hogy vannak valami Szájlonok benne :)

    De tényleg nem tudom, ezért kérdezem.

    kösz
  • LasDen #225
    ha jól emlékszem nem volt szó róla....legkorábbi az az első cylon háború idején játszodó webseries volt....
  • sirdond
    #224
    igen, már az elejétől lehet rá gondolni, az apja is tipikus adama karakter

    én hirtelen nem emlékszek rá, de a bsg-ben van olyan rész amiben w. adama beszél a szüleiről/testvéréről? és vajon a caprica-ban ezt mennyire fogják figyelembe venni?
  • LasDen #223
    végülis nem nehéz rájönni, hogy ő az mivel ekkor már élnie kellett és amúgy is az adama család az :D
  • Andr0
    #222
    igazából van 1-2 rész amit megvágtak, ez már az elejéből kiderül, de amugy ugyan az mint a pilot DVD mindenesetre én nagyon várom a folytatást ;) örömmel hallom, hogy Alessandra Torresani (Zoe-t játssza) benne lesz minden részben:) nagyon megfogott a kiscsaj, várom milyen lesz a további alakítása :D

    edit: aki még nem látta a pilotot az ne olvassa
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy azt vágjátok hogy az a kiscsávó, akinek Nővére meg anyja meghalt a robbanásban az az Adama aki a BSG Admirálisa ;) még hasonlít is rá ^^
  • LasDen #221
    jó volt meg minden, de szerintem ezt rövidebben is meglehetett volna csinálni....nekem sok volt a 1,5 óra...de majd a többi rész :D
  • smaszi
    #220
    Hát emberek! Én már rég kattantam rá egy számomra ennyire ismeretlen sorozat pilotjára (Lost volt az utolsó), ezt tuti h. nézni fogom, és ráadásul jön még a Lost is... Megint lehet helyet csinálni a winyókon...:P
  • Bulykin
    #219
    én is most végeztem:) kúrvára bejön
  • sirdond
    #218
    én most néztem meg a pilotot először, de eddig nagyon tetszik
    mindenképpen nézős!
  • LasDen #217
    hát akkó én kihagyom :D úgyis emlékszem mi volt...:D
  • Andr0
    #216
    sajnos ugyan az a pilot mint a DVD volt so újat nem látunk, viszont én azért megnézem még1x ;)
  • Bulykin
    #215
    nincs...
  • LasDen #214
    wait...whut???
  • birdo #213
    Ha ma nem látom...holnap még van esély ??
  • IMYke2.0.0.0
    #212
    Szerintem, ugyanaz lesz, csak feldarabolva - hiszen, reklám blokkokkal szabdalják a TV-ben.
  • Montanosz
    #211
    mindjárt, mindjárt))))
  • LasDen #210
    de....most 22-én a pilot lesz....és csak utána lesz új rész...én csak akkor nézem meg ha van valami változás a korábban megtekinthető pilottól....de szerintem nem lesz vagy ha lesz akkor se olyan nagy....
  • Andr0
    #209
    de a nyitórész ugye nem egyezik meg a nyitófilmmel?