311798
  • IMYke2.0.0.0
    #311471
    De hat leirta: FIFA 21...
  • darkSectorxxx #311470
    Hát eléggé változó, Options-Graphics/Display ezen bellül vannak néha Advanced menüpontok.
    De ha játék címet tudsz akkor konkrétababn meg tudom mondani.
  • puskas84
    #311469
    A játékon belűl hogy állítok grafikát?
  • darkSectorxxx #311468
    Amikor átállítasz valamit a grafikán, a menüben allul van sok esetben egy gomb, amivel nyugtázod , elfogadod a beállításokat hogy elmentse a játék.
  • puskas84
    #311467
    Sziasztok!

    Letöltöttem a Fifa 21-et, Ea Desktop-on keresztűl.
    A gond az, hogy átállítom a grafikát a legjobbra, de mégis amikor elindul a játék akkor alap gyenge grafikán indul el.
    Mitől lehet ez?
  • Anonymusxx
    #311466
    https://www.pcguru.hu/hirek/black-geyser-hamarosan-megjelenik-a-magyar-rpg-amibe-tobb-tucat-orat-is-siman-beleolhetunk/63922

    .." . És bár a korai hozzáférésű verzió angol lesz, a végleges kiadás természetesen már a magyar nyelvet is tartalmazni fogja."

  • Anonymusxx
    #311465
    Találtam egy érdekes magyar fejlesztésű játékot: Tortured Hearts - Or How I Saved The Universe. Again.

    Fura hogy nem hallottam sehol a megjelenéséről, az amúgy elég ígéretesnek tűnik " A történet párbeszédalapú, 512k szónyi duma és 300k szónyi egyéb szöveg van benne."

    A játék:

    https://store.steampowered.com/app/1508260/Meggytrt_szvek__Avagy_mikpp_vltottam_meg_a_vilgot_Sokadjra/

  • 3Error #311464
  • darkSectorxxx #311463
    Az valszeg 1 éves exclusive csak.
  • Fpocok
    #311462
    Nem szoktam ilyet mondani, de nagyon remelem hogy a the returnal jon majd pcre is! Gz btw!
  • darkSectorxxx #311461
    Gratula!!! :)
  • Evoluti0N
    #311460
    A topic eredeti témája ellenére rég volt már itt ilyen tartalom. Szal csak a régi szép idők kedvéért: legújabb szerzemények
    (kép elég szar btw)


  • Kancsalborz
    #311459
    Eszméletlen jó ez a játék. Igazi Wolfenstein hangulat !
    Kösz a linket, efelett elsiklottam volna egyébként...
  • Darun
    #311458
    Több mint egy éve szemezek már a Blacksad-el, azóta nem láttam 14 ojró alatt, pár hete bedobták 12-ért. Gondoltam nem veszem emg, mert tuti lesz Star Deal, ha veszek valamit pár napon belül mindig jön belőle egy még olcsóbb. Most 4 ojró és olyan cimeket adnak mellé mint a Planescape vagy a Galactica. Ezek mindegyike egyenként is megéri sztem azt a pénzt.
    Fanatical Bundle
  • Probatbicol
    #311457
    Most megint 300 Ft 3 hónap Xbox Gamepass Ultimate, gyakorlatilag egész nyárra odaadják.
  • 3Error #311456
  • Anonymusxx
    #311455
    Wolfenstein Blade of Agony

    Nagyon jól néz ki, ráadásul ingyenes.



    https://boa.realm667.com/

    Letöltés:
    https://www.moddb.com/mods/wolfendoom-blade-of-agony
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2021.05.07. 22:54:52
  • Anonymusxx
    #311454
    Van egy egész jó bundle:

    https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/platinum-collection-build-your-own-bundle bundle,

    Én be is szereztem ezeket:

    Prey
    2 wolfi
    Praetorians - HD Remaster
    shadows: Awakening Complete Pack
  • Evoluti0N
    #311453
    A Replicantos Steam értékelések alapján (minden negatív a port minőségéről szól), inkább megvettem a PS verziót. Ha már elkezdtek dolgozni végre ennyi év után patch-en az Automata PC verziójához, akkor lehet, h a Replicant is kap majd vmi PC-s javítást egy pár év múlva, ha bejelentenek egy 3. részt.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.23. 23:45:06
  • TBTPumpa
    #311452
    Igen, annak én is jobban örülnék, de nem fogok lázadni ez ellen sem (végre egy új rész - végre egy új JRPG PC-re is). Bízom benne, hogy élvezetes és magával ragadó alkotás lesz.
    Látom lesz Ultimate Edition is 18 különféle rucival a hölgyre. Annyiba kerül a teljes verziós játék, mint egy Hearhstone kiegészítő az Activision Blizzardnál. Instauy
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.04.23. 15:28:48
  • IMYke2.0.0.0
    #311451
    Megint hím főhős? Ehh...
    Berseria-like kőne.
  • TBTPumpa
    #311450
    Legalább a Tales of Arise megkapta végre a tervezett megjelenési dátumát!
    Steam-re is érkezik szeptember 10-én.



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.04.23. 10:40:17
  • Ashlara
    #311449
    Japán cucc, szóval persze, hogy tré a PC-s verzió.
  • Evoluti0N
    #311448
    Kijöttek a Nier Replicant rivjúk.
    83 Metacritic
    81 Open Critic

    Ugyanakkor ezúttal is gondok vannak a PC porttal.


    A konzol verziók viszont csak 1080p. Beleértve az új konzolokat is (backwards compatibility módban fut azokon)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.22. 16:35:22
  • 3Error #311447
    Jaja, nagyon telepakolták.
  • Evoluti0N
    #311446
    Xbox Cloud Gaming jön PC-re.
    Holnaptól kezdenek kiküldeni meghívókat random Game Pass Ultimate elfőzetőknek a zárt bétára. Szal magyarán mondva, amikor ez elérhetővé válik mindenkinek, akkor ha van Game Pass Ultimate előfizud, jó neted és kontrollered, akkor tudod streamelve játszani azokat az Xbox játékokat, amik fent vannak Game Pass-on és nem elérhetőek PC-n.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.19. 23:21:03
  • Evoluti0N
    #311445
    It Takes Two végigjátszva. Simán a legjobb kétszemélyes co-op játék, amit valaha játszottam. Annyi a változatosság és annyira épít az együttműködésre és mindegyik játékmeneti elem érdekes és jól kidolgozott. Kötelező darab.
  • MerlinW
    #311444
  • MerlinW
    #311443
  • MerlinW
    #311442
    A PoE 2 tartalmazni fogja a teljes első rész tartalmát, átviheted a karakteredet, a vásárolt MTX-edet, stb. Tehát kb az lesz amit mondasz. Közben az első rész is fejlődik, a következő patch, az Ultimatum League is kapott egy kisebb grafikai tuningot (+ az összes korábbi league tartalmat úrjabalanszolták). Ja és az összes league unique (headhunter is) bekerült a core loot pool-ba, azaz bárhol eshet, akár ládából is már act 6-ban is.

    Poe 2 egyébként legkorábban jövő év végén jelenik meg.
  • Atisz #311441
    Egyszerűbb lett volna egy végleges, javított verziót kiadni az 1. részből :)
  • IMYke2.0.0.0
    #311440
    Meg kell hagyni: nagyon hangulatos, ígéretes.
  • MerlinW
    #311439
  • ToxiMaxi
    #311438
    Az jó hír, akkor tuti kipróbálom. Jelenlegi steam-es oldala csak single-t ír.
  • MerlinW
    #311437
    Lesz benne multi, ha elkészül:)
  • ToxiMaxi
    #311436
    Grim-el játszottam haverokkal, elment egynek, de annyira nem fogott meg. Wolcent végigvittem 2x (mármint a storyt, az utána lévő farmolás, már elvette a kedvem), de megint jött egy patch úgyhogy kezdhetem előről, amihez már nincs kedvem, szóval néha játszok vele pár percet, de már nem adja annyira. Last Epoch lehet, hogy jó, de nekem a multiplayer hiánya elég nagy negatívum.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.04.06. 20:38:24
  • MerlinW
    #311435
    Last Epoch jelenleg a sztárjelölt. Már early access mivoltában is levette a lábáról a PoE közösséget.

    Saját vélemény, szerintem Wolcen egy vicc. A legutóbbi patch sokat dobott ugyan rajta, de még mindig dög unalom. Gyenge story mód, még gyengébb endgame, béna boss-ok, inkonzisztens az egész játék. A grafikán kívül semmi jót nem tudok felhozni mellette. Akkor már inkább a Grim Dawn vagy Titan Quest, ha casual vonalon mozgunk. Illetve most a fent említett Epoch.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.04.04. 14:24:41
  • 3Error #311434
  • Szabi #311433
  • 3Error #311432
    Boldog nyulat srácok!