311802
  • xymano
    #311556
    Azóta se indult el.
    Még mindig ez a baja.
  • MerlinW
    #311555
    Azt írja a hibaüzenet, hogy náluk van a hiba, nem nálad. Próbáld később.
  • xymano
    #311554
    Hello
    Valaki tudna abban segíteni, hogy miért nem akar elindulás nekem a legendary edition ea play ből?
    Indítanám a játékot de your game failed to launch
    An erről on our end caused your lánchíd. Try again a little later
    Később sem indul újra is tettem
    Valakinek valami ötlet?
  • eddie999
    #311553
    Köszönöm! Közben sikerült lerendeznem.
  • Zóanagyvarázsló
    #311552
    Nekem novemberben megadta a trialre a játékokat. Egyébként azóta is 899 Ft/hó.
  • MerlinW
    #311551
    Tudtommal az ingyenes Prime csak a twitch jutalmakat és egyéb twitch előnyöket tartalmazza. A gaming-hez elő kell fizetni (ami logikus). Legalábbis régebben így volt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.01.05. 11:45:04
  • eddie999
    #311550
    Sziasztok! Az miért van, hogy nem tudom aktiválni a Prime Gaming tagságot? Aktiváltam az egy hónap ingyen tagságot az Amazon Prime-on, de azon belül nem enged Prime Gaming-be.
  • Evoluti0N
    #311549
    Elkelt.
  • Evoluti0N
    #311548
    Amazon Prime mellé jár egy csomó ingyen játék januárban. Többek között a Jedi Fallen Order. Nekem azonban már megvan. Ha vkit érdekel, akkor PM és küldöm a kulcsot.
  • darkSectorxxx #311547
    BUÉK
  • IMYke2.0.0.0
    #311546
    B.U.E.K.!
  • ximix #311545
    Ha valakinek még nincs meg a TömbRájder, akkor most az Epic-en behúzhatja.
  • blackcalibra
    #311544
    Köszi, rájuk nézek!
  • robicarlos6
    #311543
    Ezeken rá tudsz keresni a játékokra és kiirják hol mikor volt a legolcsóbb és hogy most akciós-e

    Isthereanydeal

    GGdeals
  • blackcalibra
    #311542
    Köszi a válaszokat srácok!
    Van pár játékom azért Steamen, igazából nem is emlékszem, vettem-e akciósan ott valamit bármikor is. Kellett valami, behúztam. Azért most a kérdés, mert épp most játszom a Dark Souls 1-et, és 5-ig mondjuk tutira nem lesz kivégezve ( és ki tudja, mikor érek a végére ) , de utána jó lenne elkezdeni a második részt is. Most a második rész 10 euró, a harmadik meg talán 15. Gondolom ezek még akcióban szem nagyon szoktak olcsóbbak lenni. Inquisition - Andromeda Bundle egyben 8 euró... ezeket is gondoltam berántom. Meg van még pár cím. Mondjuk 5.-ig még alszok párat, remélhetőleg. :)
  • robicarlos6
    #311541
    Az akciók általában ugyanazok. Tehát attól nem kell tartani hogy lemaradt valamiról ami most teszem azt kapott 50%-ot az majd áprilisban /nyáron már -75-80% fog.
    1-2 cég van aki néha "leborul" lást most pl EA elég über érai vannak elég sok játékuknál. De nagyátlagba mindig ugyanaz a leértékelés.Régen sokkal előbb és nagyobb mértékben estek a %-ok. Ma már alapárat is igen nyögvenyelősen visznek le. Van ami több éves és képesek a teljes csomagba 120 eurokat írni meg ilyenek és abból a 80%-off is moslék drága még mindig.
  • nxs
    #311540
    Szerintem felesleges ezen agyalni,minden volt már olcsóbb vagy lesz olcsóbb...ha van olyan játék amit szeretnél és most 60 erka helyett csak 15,vásárold meg,de csak ha neked annyiért megéri. Legyünk őszinték...amit 20k hufért nem veszel meg de 3k ért se kell...az nem kell.
    10-15% nem túl nagy biznisz,a drága drága marad al olcsó még mindig olcsó :O
    De amúgy ja tuti lesz "sale" első negyedévben is. Az a baj ez kiadó függő is. (gondolom fontos leadni a negyedévest :) )
  • blackcalibra
    #311539
    Sziasztok!
    A tapasztalt Steames akciófigyelőket kérdezném : hogy szokott alakulni az év végi és az azutáni akció Steamen? A mostani 5-ig tart, de megmondom őszintén, még sosem figyeltem, hogy mondjuk utána mikor jön a következő, ez most mennyire számít "jónak". Esetleg érdemes lenn-e várni egy követezőre. Van pár cím, amit behúznék, de nem olyan sürgős egyik sem. Gondolom ez az év végi elég korrekt akciónak számít. Még sosem figyeltem ilyen összefüggésben a Steamet.
    Köszi!
  • robicarlos6
    #311538
    Jaj de szeretem amikor valamibe belekúr az ember +10 órákat a végigvitelen felül és nem adja be az acsit...
    Halo Infinite spartan core-ok fullos ugrade-hez 45 db kell.. elvileg ennyi az a mennyiség is ami az összes spartan core acsit jelképezi. Nos minden uprade fullos és még vna plusszba 8 core és acsi sehol.. rohaggyá meg te szar szemét fos. Mondjuk neten olvasva van akinek 22+ van a 45felül acsi sehol
    Mindegy. Koponyák miatt még kap egy easy végigrohanos végigjátszást meg kell a "speed run" acsi is még aztán megyek multizni ott is van 1-2 könnyen megszerezhető...Fogynak a napok. Kell a 10 k gamer score ebben a hónapban.

    LOL. Epic controlt adja megint. Ez a game amúgy valami játéktörténelmi mert humble choice miatt steam-re epic miatt epicre amazon prime miatt gogra is ingyen be tudta húzni az ember.. már csak live goldba kell meg ps+-ba azt be is zárult a kör
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.12.26. 17:34:40
  • nxs
    #311537
    Lássuk be 99% az az eset amikor az EA kiadja a fejlesztést bérmunkába vagy csak megvesz egy projektet...
  • MerlinW
    #311536
    Más amikor csak kiad valamit az EA, azaz nincs beleszólása a termék fejlesztésébe és amikor van. És ez általában (mindig) meg is látszik a játékon. Lásd pl. Fallen Order.
  • nxs
    #311535
    Tényleg az éves lista :) Jöjjön az én elbaszott listám,mikre csattogtattam a bőrt ha éppen nem dolgoztam.

    Tetris Effect - pc
    Scarlet Nexus - pc
    Sword and Fairy 7 - pc
    Super Robot Wars OG Saga: Endless Frontier - NDS emu
    Radiant Historia - NDS emu
    The Incredible Adventures of Van Helsing - pc
    YS VIII Lacrimosa of Dana - pc
    Ragnarok Tactics - PSP emu

    Az év nyertese nálam simán az YS VIII viszont a Super Robot Wars OG Saga miatt lecseréltem a telefonomat (SD 888-ra) csak,hogy kompromisszumok nélkül fusson a Project X Zone :)

    Nagyon le vagyok maradva,mocskos szemét külhonba marad a tapis telefon...
  • darkSectorxxx #311534
    ;)
  • Evoluti0N
    #311533
    It Takes Two EA kiadás
  • Evoluti0N
    #311532
    Basszus! Hogyan felejtettem ki a Kenát? :D Akkor top 9 és Kena a Returnal utáni helyezés :D
  • MerlinW
    #311531
    Nálam már vagy 10 éve feketelistás a Blizz, az EA-val egyetemben.
  • darkSectorxxx #311530
    Nekem (viccen kívűl) ez lenne a 2021 top 10.

    1. Kena
    2. Kena
    3. Kena
    4. Kena
    5. Kena
    6. Kena
    7. Kena
    8. Kena
    9. Ratchet & Clank
    10. The Medium
  • darkSectorxxx #311529
  • TBTPumpa
    #311528
    Szigorúan a saját élményeim és véleményem alapján:
    1. Tales of Arise
    2. Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5
    3. Scarlet Nexus
    4. Nier Replicant
    5. Ratchet and Clank Rift Apart
    6. Kena: Bridge of Spirits

    Sajnos teljesen nyugati játékokkal nem igazán játszom már, Japánból pedig csak az első négy jutott el hozzám.
    A Blizzard volt az utolsó nyugati cég, akit támogattam, de a nyár folyamán (és azóta is) kikerült ügyeik óta már tiltólistán vannak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.12.25. 17:01:09
  • Evoluti0N
    #311527
    Elkelt.
  • Evoluti0N
    #311526
    Tudom, h kb. már csak annak nincs meg, akit nem érdekel, de van egy felesleges Bioschock Infinite kulcsom Steamre. Ha valakinek kell, akkor írjon rám privit.
  • darkSectorxxx #311525
    KELLEMES ÜNNEPEKET!
  • IMYke2.0.0.0
    #311524
    Nem vagyok naprakész a címekkel - régebbiekkel játszom.
    Így random, mindenféle ranglistázás nélkül azok, amikkel játszottam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    * Bloodstained RotN
    * Book Of Demons
    * Code Vein
    * Darksiders 3
    * Days Gone
    * Dishonored 2
    * FAIRY TAIL
    * Grim Dawn
    * Kena
    * Nioh 1
    * Forza Horizon 4
    * Saints Row 3 Remastered
    * State of Decay 2 JE
    * TES V Skyrim SE AE
    * The Ascent
    * The Legend of Heroes - Trails in the Sky
    * Zombie Army 4


    //szerk: a bele-belenézegetéseket nem számítom.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2021.12.25. 15:11:51
  • Szabi #311523
    én nem tudok ilyen listát, csak azt hogy idén mire költöttem

    - Forza Horizon 5, teljes csomagot vettem meg, bár a Hot Wheels és Lego dlc-k után kissé félek.. zseniális játék, botrányosan tálalva és támogatva.. 1,5 hónappal megjelenés után, már kezd játszható lenni

    - Tarkov bár 2017-ben indult, idén vettem magasabb csomagot, mert az alappal túl sok idő lenne gyűjtögetni a holmikat vipe után, hogy legyen nagyobb tároló, egyszerűbb megvenni a tároló bővítést, rengeteg időt spórol, talán a decemberi frissítéstől nevezhető késznek is, de pl. mászni még mindig nem lehet, csak ugrani :D

    - GTA Online-hoz jött bőven kontent, de shark card helyett inkább fizetős csalást vettem.. unalmas is lett tőle a játék..
    aztán mivel vettem egy Series X-et, így megvettem konzolra is jóárasítva, így tisztán sokkal jobb móka, bár sokáig nem bírom a grind-olást, de a nagy nyílt világ és a sok kontent változatossá teszi, hihetetlen hogy már 8 éves játék, kíváncsian várom a februárra igért grafikai update-et, bár a GTA3 Remastered után erőteljesen félek tőle :DDDD

    gyakorlatilag semmi más új játék nem érdekelt, még a gamepass-ban lévők se, nagyjából képben vagyok, stream-ekbe beleszoktam nézni, meg nagy bejelentős eseményekbe, de nemigazán hoznak lázba az alábbi címek :D
  • MerlinW
    #311522
    1. It Takes Two
    2. Deathloop
    3. Forza H 5
    4. Gunfire Reborn
    5. Valheim
    6. Dreamscaper
    7. Curse of the Dead Gods
  • robicarlos6
    #311521
    1. The Gunk
    2. Halo Infinite
    3. Dungeons & Dragons: Dark Alliance
    4. Last Stop
    5. The Artful Escape
    6. I am Fish
    7. Unpacking

    más ideivel nem toltam
  • Evoluti0N
    #311520
    Boldog Karit mindenkinek! És ha már így év vége felé járunk, kinek mi volt a GOTY idén? Vagy top 5. Kezdem én. Igazából top 8

    GOTY: It Takes Two - legjobb co-op játék, amit valaha játszottam. Minden pálya mesterien megalkotott, folyamatosan újuló gameplay elemekkel.
    2. Metroid Dread
    3. Returnal
    4. Resident Evil Village
    5. Chicory: A Colorful Tale
    6. Psychonauts 2
    7. Ratchet and Clank Rift Apart
    8. Life is Strange - True Colors

    Említésre méltók még: Mass Effect Legendary, Nier Replicant, The Medium, Super Mario 3D World, Lone Echo 2

    Év meglepetése: Guardians of the Galaxy

    Plusz van még egy csomó bepótolandó, mint a Lost Judgment, Tales of Arise, Hitman 3, Haven, Little Nightmares 2, Persona 5 Strikers, Death's Door, Deathloop, Inscryption, stb. Ezek közül az első kettő fog először sorra kerülni.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.12.25. 13:49:31
  • TBTPumpa
    #311519
    Egészségben, békében és örömben gazdag Karácsonyt kívánok minden kedves fórumtársnak!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2021.12.25. 11:03:26
  • 3Error #311518
    Boldog Karácsonyt!
  • zorrobomber
    #311517
    Szerintem annyira nem hasonlit HOI-ra, de Unity of Command 1-2? Panzer Corps?
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2021.12.21. 16:56:33