Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#289
Ja, a Fallout trilógia + Fallout 3 az majd még befigyel. Plusz vevõ lennék néhány régebbi játékra, amiket sajna már sehol nem lehet kapni, külföldi boltokban sem 😞

Carlos
#288
najó, meghoztátok a kedvem.
Kirámolok énis!

Þór vígi þessi rúnar

#287
Én is kipakoltam 😊 Múzeumi darabok nemigazán vannak benne, de ->számomra<- így is értékes gyûjtemény.
Ez a jogtiszta játékaim kb kétharmada, a többi a szekrényben van.
Hamarosan bõvítem a következõkkel: The Witcher, Gears of War, Mass Effect, Heroes V Gold, Black & White 2.



+ van néhány játék, amit sajnos csak újságmellékletként sikerült beszereznem, mint pl a Syberia 1-2, The Longest Journey + Dreamfall, Vampire The Masquerade - Blodelines, meg még jópár "értékesebb" játék.

#286





+ néhány újságmelléklet ill. Millenium JátékPakk 6. és 12. (azthiszem demók vannak rajtuk)

REAL MADRID

tommygear
#285
<#vigyor>
IMYke2.0.0.0
#284
Mondjuk, nem állva senki oldalára, egyre divatosabb tükörként megadni populáris torrent site-okat...
A Sourceforge-on pl. néha látok ilyet is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#283
Az Alien vs Predatorod a +AudioCD-s?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tommygear
#282
és a torrent szerinted mi ha nem warez??
warez nem csak az ftp szervereket jelenti <#wow3>
Apus
#281
<#sir><#rinya>

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

Bogdogege
#280
Azok nem eladóak <#crazya>

&#22823;&#26085;&#26412;&#24093;&#22283; (&#65417;&#3237;&#30410;&#3237;&#65279;)&#9583;

Bogdogege
#279
Az ingyé kapott World Of Warcraft:Trial Edition-re vagyok a legbüszkébb <#hehe>

&#22823;&#26085;&#26412;&#24093;&#22283; (&#65417;&#3237;&#30410;&#3237;&#65279;)&#9583;

Apus
#278
szép torony, de a legjobban a gamcube játékok tetszenek belõle. megveszem mindet😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#277
az szép!

BogdogegeHUN
#276

IMYke2.0.0.0
#275
Sajnos, az utóbbi idõben a "zeredeti" kiadványokat vásárlókat jól megszivatják a net-, lemez- és védelemfüggésekkel.
A BioShock-ommal pl. net hiján (otthon nincs) csak offline crack-el tudtam játszani. Pedig csengettem a lóvét érte.
Pécsett, az 576 KByte boltban már ismernek. Ha bemegyek, a fiatalok már mondják is, hogy a kezemben tartott játék "netfüggõ"-e vagy sem...

//Crysis-hoz kell netes fiók vagy valami? Online regisztrációval indul? Akcióban 1.990 Ft.//


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#274
semmilyen digitális tartalomért nem adok pénzt... letöltésfüggõ vagyok... 😄
IMYke2.0.0.0
#273
Nem tudom miért vágja le a scanner a szélét... PS-ben és PE-ben is. 😞
Az én scannerem jól csinálja a dolgát, de ez...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#272
Furcsa nekem ez a scanner...


Klikk az elõnézetre!

És itt van a nagy méretû JPEG

Bocs, csak így fértek el a scannerben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#271
Süti. :p

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#270
A borító másik oldala ugyanezt tartalmazza, csak ott spanyol, finn (?) és olasz nyelveken.
Ezen a képen meg ugye angol, francia és német a feliratozás.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#269

Klikk a JPEG változathoz!

És itt van az eredeti BMP

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#268
Tényleg, eszembe se jutott, hogy a britek "nem európaiak"... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#267
5k szerintem sok lenne érte, csak nem megy fel addig. Ennél biztos olcsóbban vettem az enyémet.

Viszont a szállítás UK-re vonatkozik, ide valószínûleg több lenne, meg kell elõbb kérdezni, hogy mennyiért postáz ide, ha postáz.
IMYke2.0.0.0
#266
3 font postaköltség nem is sok... csak kár, hogy alkudni kell rá... esküszöm, megvenném a csomagot újra, ha tudnám, hogy kijövök kb 5.000 Ft-ból...
Sajnos, egy BG, így, többe fog kerülni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#265
Ez a jó felfogás <#eljen> + látom, hogy van többek között Bioshockod is, ami még plusz pont.

#250 (IMYke2.0.0.0): Akkor elkerülte a figyelmemet, bocsi. 😊 Ja, meg ezúton gratulálok ahhoz a TR2-höz is.

Nekem megvan am a warez Bioshock, valahol a rack-emen megtalálom. Még nem is játszottam komolyabban vele, mert a régebbi gépemen néztem csak, de ott élvezhetetlen volt. A mostani gépemre meg még nem jutottam el, hogy feltegyem. Ezen valószínû, hogy futna teljes pompájában (nagy POMPA lenne 😊), de valamilyen szinten célom, hogy ha eljutok oda, hogy felrakjam, egy eredeti DVD-rõl szeretném felrakni. A warez verziót, meg nyugodtan törölhetném.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

IMYke2.0.0.0
#264
Próbálom a legjobb minõségben beszkenneltetni ezzel a Mustekkel... érdekes, ha Photoshoppal huzatom be, akkor kakibb...
A PhotoExpress-szel próbálom most.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#263
Nem, ez még a DR elsõ játéka.

Itt láthatod a képregény borítóját, a doboztól jobbra.

Lehet, hogy nem jutott minden dobozba, bár iylenkor jelölni szokták a limited cuccokat.
Carlos
#262
Nem.
Az a Nexus Jupiter Incident vagymi lett volna...

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#261
Akkor nekem nem adta a barátom a képregényt?! 😞((
A Reunion nem a IG3 lett volna? Vagy kavarom?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#260
Giondoltam, csak azért szóltam, hogy ezeket nem szabad keverni a collector's editionökkel. Persze a maiakkal gyakran felveszik a versenyt, de a régiek extrém ritkák, sokkal kevesebb példányban adták ki õket, normális ember pedig csak akkor adja el õket, ha a bank aukcióra bocsátaná a házát. Pontosabban akkor sem 😊

A BG nekem is pontosan ugyanebben a kiadásban van meg, de van hozzá egy képregény is. Fogalmam nincs, hogy az hogyan került bele, mert amíg a saját szememmel nem láttam, én sem hallottam róla.

Ez lenne a Reunion. Ez inkább azért került említésre, mert szóba került az IG, illetve mert tényleg beszerezhetetlen, és ez az egyik magyar õsjáték. (FFVII-VIII-at akár hetente is vehetne 3-4-et az ember az eBay-en, viszont aranyáron vannak.)
#259
kösz a linket! majd nézegetem 😊

IMYke2.0.0.0
#258
Nincs fényképezõm. A tokjából ki tudom venni a papírkát, és beszkennelem itt a könyvtárban...
Röppenek haza.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#257
Az egyik haveromnak megvan. Angliában dekkol...

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#256
Eredeti Quake III-a van valakinek? Azt láttam elõször életemben FÉMdobozban. Egy fotó brutális lenne róla.
Nem a 3in1 csomagra gondolok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#255
Ezt most muszály volt???
<#shakehead>
KÉPET! AZONNAL!

Þór vígi þessi rúnar

Mr_no_NaMe
#254
Jah, tipikus minden csoda 3 napig tart játék volt 😊
Csak az Swg asszem 3 évig tartott. Mikor kijött a wow, akkor "feltuningolták" a harcrendszert és a fejlõdést, meg mindent, tehát a komplett játékot átírták. Ennek az lett az eredménye, hogy a játékosok 70%-a el is ment a francba köztük én is. Amúgy készül az SWGEmu amit már sokan várunk, látogass el a honlapra és lesd meg hogy állnak. Sztem fél éven belül jön az SWGEmu pre-cu 😛

http://www.swgemu.com/
IMYke2.0.0.0
#253
"Ami nagyon hiányzik egy vérbeli gyûjtõ számára ízléstõl függetlenül beszerzendõek közül:

Reunion
Planescape Torment
Final Fantasy VII-VIII"

A Reunion-t - szégyen - de nem ismerem. A másik 3 címért "ölni tudnék".
A PST-bõl és a FF8-ból sajna csak warez van. A FF7 egyáltalán 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#252
Ugyanaz a BG1 kiadás, ami Daniel T-nek lefotózva, kiterítve.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#251
Régen nem volt netem, csak olvastam GS-ben errõl a játékról... huh egy csomószor megpróbáltam megszerezni, sose sikerült 😄 aztán mire találtam helyet ahonnan le lehet szedni, rájöttem h csak eredetivel megy, és addigra már elavult lett 😊 meg olvastam h vmilyen patch-csel elcseszték 😞

IMYke2.0.0.0
#250
Nekem van. De sokkal korábban írtam, nem tudnám lefotózni õket, annyi a játékom... Digifényképzeõm meg nincsen. Mobilom direkt nem fényképezõs.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#249
Nekem csak a TR 2 van meg dobozos kivitelben. Meg az újabbak (Underworld-öt késõbb veszem, amikor olcsóbb lesz) ilyen DVD-tokosban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Mr_no_NaMe
#248
Nem sok eredetim van, talán 2-3, de a legékesebb mind közül:


Még talán az indulása után 1 évvel vehettem, a doboza valahol a fiók mélyén van, azt sajnos most nem kapartam ki 😊
IMYke2.0.0.0
#247
Szemét... 😊))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tigeroo
#246
btw, a red alert 2 nekemis kéne😄!

4éve még láttam az egyik 576 üzletben..ma meg már kurvaritka portéka lett!
IMYke2.0.0.0
#245
Na, ez a Baldur's Gate van meg nekem is, így dobozosan. Sajnos, hazaköltözéskor a doboz sarka kicsit megsérült, fáj is a szívem érte.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#244
Darkstone-t 9.990 Ft-ért vettem meg anno. Gyorsan bedobtam iso-ba és az eredetit eltettem 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Daell Drow
#243
+fav topic
En nem erzem aszt hogy ez egyfelvagos topic lenne, hogy kinek nagyobb.
Sot inkabb jobb nezni hogy a regi gamekat mlyen igenyes tokokban es koritesekkel adtak, ellenben a mai gamekkal amik mind ugyanabban a szar tokban adnak nulla koritessel.<#shakehead>
Itt vannak az en jatekaim is:
#242
Akkor zárható a topik, nekem megvan az elsõ magyar kiadás 😊
Viszont ennél még tízszer ritkább az elõdje, a Reunion. Azzal már talán tényleg fel mernék vágni.

Dungeon Keeper 1-2 külföldrõl fillerkért fellelhetõ, legalábbis budget kiadásban. A második rész akár 1k-ért beszerezhetõ bontatlanul, én vettem is a dobozos mellé, mert a Sold-out kiadás betonstabil XP-n, ellenben az elsõ kiadáson az õ patchük sem segít (értsd: 10-20 perceknént lefagyna). A DK1-bõl CE van, de az nem valódi CE-t takar, hanem egy óriási dobozt elsõ nyomatú DK és DD lemezekkel (és egyéb taralmaikkal), plusz exkluzív bónusz DVD-vel.

A BG-bõl CE van neked? Attól, hogy papírdoboz (térképpel, képregénnyel, egybekkel), még nem az, régen minden dobozos volt, Észak-Amerikában pedig még most sem annyira divat a DVD-tok.

Pár tényleg nagy ritkaság, melyekre különösen büszke vagyok a sok "könnyen" beszerezhetõ klasszikus mellett:

Incubation: The Wilderness Missions - egyet láttam életemben egész eBay-en, pedig a keresõben van, illetve már a polcomon

Sanitarium - az egyik legjobb kalandjáték, elsõ kiadásban nagyon nehéz beszerezni

System Shock - bár ez sajnos kisleemzes, de hiánytalan formában még ebbõl sem láttam többet

Ami nagyon hiányzik egy vérbeli gyûjtõ számára ízléstõl függetlenül beszerzendõek közül:

Reunion
Planescape Torment
Final Fantasy VII-VIII
circa
#241
Egyszer vettem 3 Half-Life -ot a tecsóba és 1-iknek se mûködött a CD-kulcsa, azóta nem vettem játékot meg elõtte se <#idiota>
De egyik videókártyámhoz volt egy Half-Life 2-es kupon, így az eredetiben van meg a Counter-Strike Sourcel együtt.

DanielT
#240
Akkor nagyon csúnyán ráfáztam <#idiota>