Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Istencsászár
#389
akkor ugy se tudsz játszani, mi a probléma?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

sweech
#388
én is szeretem a sakkot 😊

#387
Nincs se póverpécém, se konzolom. Mégis tudok játszani. Ki érti ezt? <#help>
sweech
#386
gondolom te meg zenét nem hallgatsz (ha mindent megveszel eredetiben, akkor nem szóltam)

sweech
#385
és ha nincs pówerpécém, mit kezdek a játékkal? gondolom most jön az, hogy vegyek konzolt, amit hiába kapok meg olcsóbban, a játékokra szintúgy nem lesz pénzem.

#384
Amellett, hogy nem kellene szétoffolni mindezzel ezt az eddig egész normális topikot (erre úgyis van másik), TothLaci elsõ hozzászólásának jóérzésû ember zsebében kinyitja a bicskát. Szarkazmusnak is erõs lenne, amit õ - hihetetlen, de vélhetõen komolyan - leírt.
TothLaci
#383
Õk megvesznek eredeti játékot, mások pedig nem. És ez felháborító lehet egyeseknek. "Hogy ha én igem, akkor õ miért nem" Most kezdhetnék beszélni a világról, és az igazságról. De semmi értelme nem lenne. Én szívesen támogatnám a játékipart, vagyis csak azt a részleget, ami engem érdekel. És nem úgy, hogy kis egyszerû emberként egy havi spórolásból kézhez kapjak egy olyan játékot, ami szinte pont ugyan olyan, mint 10 éve. Elavult. (lehet mondani így grafika, úgy grafika) egyszerûen nem érdekel. Még a GTA sem tartogat szabadságérzetet. Sõt, ha felállás nem változik, a következõ generáció sem fog. Pedig ott már lesz egy kis technikai adottság.

Itt nem csomó ezeregyszáz játékot kellene csinálni. Hanem egy normálisat. Normális játékproducerekkel és normális kiadóval. Én ezzel az ésszel tudnám támogatni a játékipart.
ZsZso
#382
Ez nem jó indok ... akkor nem kell játszani. Ha nem tudod megengedni magadnak a Ferrarit, vegyél Trabantot, vagy járj gyalog. Ez a válasz 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Istencsászár
#381
nem kell pówerpécéket venni és máris van pénz játékra...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

sweech
#380
a világért se értsd meg, hogy nem mindenki engedheti meg magának azt, amit te igen 😊

ZsZso
#379
Azt mondják a csillagok háborújába, hogy akik csak végletekben tudnak gondolkozni, azok a sötét oldal erõsítik. Akkor mi most Sith -ek vagyunk DanielT? 😄

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Istencsászár
#378
Akkor ne hangoztasd, nekem a COD is megvan/volt ugyan olyan játék mint a többi amivel játszok.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

DanielT
#377
A világért se értsd a lényeget.

"Nem ám azért mert tetszett és megtiszteltem vele a játékgyárosokat ... ááá nem."

Megtiszteled? Úristen, kinek képzeled magad? Egyszerûen nem lopod el a terméküket. Semmi több. Nincs jogod ugyanis élvezni a munkájuk gyümölcsét, ha nem fizeted meg.
ZsZso
#376
Mit vársz az emberektõl egy ilyen topikban? Csinálj egy éljen a warez topikot, és ott éltetni fognak 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

ZsZso
#375
Csupa önzetlen ember, aki csak azért veszi meg a játékot, hogy másokat segítsen 😊. Én is csak azért vettem meg a Diablo 2 -t pl. hogy legyen másnak Diablo 3, vagy épp Starcraft 2. Nem ám azért mert tetszett és megtiszteltem vele a játékgyárosokat ... ááá nem. De hát mind így vagyunk vele, úgyhogy ti kis "széltolók" mint TothLaci, tessék lefekvéselõtt imába foglalni a nevünk, hisz CSAK értetek vásárlunk játékokat 😛. Hogy rühellem azokat az embereket, akik csak azért nem vesznek meg egy játékot mert nem tetszik nekik! 😄 Önzõ dögök! 😊. Na, demagóg voltam, vagy demagóg voltam?

Jó, lehet túlzásba vittem 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

TothLaci
#374
Nem tudom, miért estek ennyire nekem.
Én keveset játszom a konzolon, de mindig más játékkal.
PC-s játékból megy a NFS3, a Mario, és a Test Drive: Unlimited. Az meg eredeti.
Aztán más játékokból jó, ha kijátszom egyszer amatõr szinten a COD részt, vagy nem.
Falkon
#373
Sziasztok!
Nekem ezek vannak:

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Istencsászár
#372
"Amúgy sem játszom sokat."

ez a leg szánibb hogy még azt sem vagy képes megvenni amivel játszol...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

TothLaci
#371
Ez nem teljesen ezen múlik.
Amúgy sem játszom sokat.
Én nem vagyok megelégedve semmivel.
Még a mai játékok sem nõttek fel az igényeimhez.
DanielT
#370
Ja. Amíg én meg a többiek finanszírozzuk neked, hogy legyen játékgyártás. Mert te szart se teszel érte.
TothLaci
#369
Majd eljön az az idõ is... Remélem 😊
DanielT
#368
"Dehogy is... Jó az a játék, csak egy idõ után unalmas. Konzolon legalább is."

Pc-n teljesen más, nem unalmas, mert mindig van mit állítani a grafikán, hogy épp ne szaggasson, lehet várni a random crash-t, az új drivereket, gyûjteni videókarira.

A komment többi része meg szót sem érdemel.
TothLaci
#367
Dehogy is... Jó az a játék, csak egy idõ után unalmas. Konzolon legalább is.
Sajnos az az idõ nem jött el, hogy kiadjak pénzt egy játékért.
Ha egy jó nagy területen, mondjuk Hawaii-on lehetne autózni, lövöldözni, mint a GTA-ban, lennének esti autós versenyek részletezve, nem csak Underground feeling, hanem minden kidolgozva, menõzés az auto hifi rendszerrel, HD tévékkel, aztán a grafika olyan lenne legalább, mint a Halálos Iram 2. részében, akkor igen, kiadnék xx lóvét egy játékért. De addig nem.
Bence94
#366
Viper Racing tényleg teszik? Régóta megvan nagyon jó most is 😊
(Vaterán találtam egy példányt)

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

IMYke2.0.0.0
#365
Szép... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ben007
#364
össz 3 eredeti játékom van Battlefield Vietnam,2 és 2142

\"Hide my head I want to drown my sorrow No tomorrow, no tomorrow\" Ne aggódjatok csak egy hétre szabadultok meg tőlem :D

nonicks
#363
milyen igaz :SDD

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

IMYke2.0.0.0
#362
GTA 4 egy lótrágya. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

TheRock18
#361
voltunk a cora-ba van cod 1 és 2 egybe deluxe edition 😊
néztük de még nincs cold war special edition
viszont a gta 4 még mindig 12-15 körül van

BMW Über Alles!

IMYke2.0.0.0
#360
Ha bárhol láttam volna - akár ebben a low budget kategóriában is - tudta vittem volna a kasszához...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#359
Beszarok!!! Viper Racing!!!!! Király vagy! <#eljen><#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#358
😄

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

Carlos
#357
Plussz két stormos kitüntetés és még vagy 5 póló!

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#356
most ahogy jobban megnézem a képet... 3 darab kis RfB -s sasod van meg Stormregion logós kulcstartó <#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#wow2>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

TothLaci
#355
Visszaakartam vonni a kommentet, de nem vagyok VIP tag. Sorry.
nonicks
#354
??????<#wilting><#wilting><#wilting>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

TothLaci
#353
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Zsebhoki? Bocs, nem tudtam kihagyni.


Test Drive Unlimited
TheRock18
#352
jóféle

BMW Über Alles!

Carlos
#351
mind2

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#350
olvass már vissza😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

TheRock18
#349
a játékhoz volt a szobor,vagy stormreginhoz van közöd?

BMW Über Alles!

Carlos
#348
Hát igen.
A cégen belül sem jutott mindenkinek asszem...

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#347
nem,csak egy ilyen gyûjtõi kiadást akarok szerezni 😄(csak nagyon ritka:S)

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Carlos
#346
Igy van!
Ez van nekem is! Saját?

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#345

😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Carlos
#344
Tökugyanaz a két sas! 😊

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#343
az RFB gyûjtõi kiadásban lévõ sasról nincs véletlenül képed?😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Carlos
#342
Hát van egy a CE-ben, ami ott is marad. Ezenkívül van még 2.

Þór vígi þessi rúnar

#341
hát ha rámszakad a bank, úgy 100ezret. amúgy meg nem tom, mit kérsz😄

nonicks
#340
hány darab van?😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!