Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#439
És ne felejtsd el az elsõ vásárlás után ne felejtsd el jóváhagyni a kártyádat... 😄

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#438
Be kell caplassak akkor ERSTE-be? VISA a kártyára is van nyomva...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#437
Pegi egy gyûjtõ számára az eBay a földi paradicsom - és egy igazi pénznyelõ. Rengeteg 0.99 fontos szépséget is lehet bvenni - ebbõl látszik is, hogy én UK eBay-t preferálom, mert EU drága, USA esetében pedig ap ostaköltség lehet magas, és most a dollár is felment. De inkább UK/US.

Csak egy oylan kártyára van szükség, melyet bevesz a PayPal, manapság már többnyire a hazai Visa Electron is megteszi, de netkártyát is szinte ingyen dobálnak az ember után.
IMYke2.0.0.0
#436
Gond csak az, hogy fogalmam sincs, miként lehet ott vásárolni - életemben nem vettem, rendeltem netrõl.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#435
Tipikusan az játék, melyet amúgy sem érdemes eBay-en venni. Kultikus ritkaságnak számít, horribilis áron kerülnek csak fel. Nagyon nehéz beszerezni.
#434
Ajánlott eBay-en szétnézni, most is akad pár példány. Ha a doboz annyira nem kell, akkor még viszonylag olcsón is megúszhatod.
IMYke2.0.0.0
#433
Engem X-Files játékok érdekelnének. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#432
Az történt, hogy vásároltam. És kellett volna valamit beállítani a kártyával kapcsolatban (valami jóváhagyást vásárlás után), amirõl nem tudtam. Namost akartam megint vásárolni, láttam, hogy zárolva van. Support, aszongyák, hogy ja elfelejtetted aktiválni a kártyádat mi meg autómatikusan banoljuk, mert lehet, hogy lopott, de ha elfaxolod a bankártyádat, és az útleveledet akkor aktiváljuk nem gond. Éshát lóf***t fogok én ilyeneket faxolni nekik... 😄

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#431
lehet hogy nem az õ hibájából bannolták 😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Kandurex
#430
...ez jó ajánló levél, mármint a banolás xD, csak úgy kilincselni fognak hozzád az eladók

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Carlos
#429
Urak.
Vennék NASCAR Racing 2003-at (papyrus féle). Látott valaki mostanában? Se vaterán, se 576-ban, se galaxisban se sehol nem láttam. (ebay kizárva, banolták az accomat).

Þór vígi þessi rúnar

#428
Az, hogy eredeti, nem vélemény kérdése, hanem tény. Az eszmei érték és az igényesség már egy másik kérdés. De nem kell félreérteni, semmi gond nincs azzal szerintem, ha valaki bundle-ben, EVM-ben utazik, de már-már haladó gyûjtõként az ilyen példányaimat inkább titkolom.

Tehát nincs nekem egy darab sem belõlük. De most komolyan, tényleg! 😊
robotnyk
#427
újságmelléklet nekem is van egy szakajtóra való, de nálam nem is az a lényeg, hanem szeretem a szép borítókat. 😊
Kandurex
#426
te most reklámozni próbálsz? 😄

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

IMYke2.0.0.0
#425
Szép gyûjtemény.
Véleményem tartva: az újságmellékleteseket is eredetinek tartom.


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#424
A Morrowind GOTY kiadás megvan nekem is. (Alap + 2 kieg)
A Fallout-ok külön megvannak. Az 1. rész sajnos nem, míg a 2. és a Tactics eredetiben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

TheRock18
#423
nekem,csak 1 van,neked biztos több darab is van...<#integet2>

BMW Über Alles!

#422
"láma, láma a szeme..."
davidka003
#421










Nagy részük olcsó játék. Nem vagyok nagy játékos, de legalább a kedvenc játékaim megvannak eredetiben. Igazából egyikre sem vagyok büszke de ezeknek örülök, hogy megvannak eredetiben: The Devil Inside(magyar szinkronos); Trainz; Gothic II; FlatOut; Abe's Exoddus; Turok; Painkiller Black Edition és Nexus: Jupiter Incident.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#420
Morrowind most elég olcsó:
link
Igaz, hogy nem annyira szép a doboza, de megéri, mert benne van a 2 kiegészítõ is.
Amit még jó vételnek tartok:
Fallout Trilogy

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Kandurex
#419
Feltételezem, neked nincs tököd, egy darab se...<#vigyor1>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

TheRock18
#418
kinek nagyobb a fasza topik...😊

BMW Über Alles!

Carlos
#417
NASCAR 2003 <#worship>

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#416
Dobozos Morrowind és Beyond Good & Evil! <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#415
Már a második 1nsane-t, meg Mafia-t látom az elmúlt 2 napon. <#sir> Do want.
#413 (Zóanagyvarázsló): akkor nem szóltam. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

davidka003
#414
Rögtön másra tereled a témát. Mindegy annyi a lényeg, hogy fejezzétek be a warezosok fikázását. A warezosok meg ne írják be azt, hogy egy eredeti játékuk sincs. Képet meg azért nem csináltam még, mert most nincs nálam a fényképezõgépem és a telóm meg elég szart csinál. Mindegy akkor lefényképezem telóval és meglátjuk milyen lesz a minõsége.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#413
Azt ugye tudod, hogy számos dobozos játék is patchelt?

Vagy például egy CD-s Strike Commander azért kevésbé eredeti, mert tartalmazza a kiegészítõket, míg a floppy-s nem? 😊
robotnyk
#412
fery02
#411
"oda tartoznak" = eredetiek

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#410
Valamilyen szinten oda tartoznak, de szerintem nem 100%-ig. Legalábbis nem mindegyik.
Pl mikor régebben elõfizetõ voltam a PC Guru-ra, akkor pl a legtöbb teljes játéknál megvonták tõlem azt az "élményt", hogy a játékhoz javítást telepítsek rá, mert a játék már a legújabba javítással került az újsághoz. Egy eredeti játéknál azt várnám el, hogy teljesen szûz legyen. 😊
Emellett pl a többjátékos mód is soknál korlátozott, vagy egyáltalán nem mûködik némelyikben.

#397 (ZsZso): ez pl a TDU esetén maximálisan így van, mivel a játéknak online van értelme. Rá is van ám írva a dobozára ugyanez, amit írtál. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#409
Emellett nekem eredeti játékkal sokkal nagyobb élmény is játszani. Igyekszek minden titkot felfedezni, mindent megszerezni, ki akarom élvezni amit a pénzemért kaptam. 😊
Pl ha a GTA 4 csak warezben volna meg, biztos nem toltam volna ki 100%-ra, mint ahogy a TDU-t se a maximum 99 %-ra(bár wareznál alapból kb 70valahány %-ig lehet csak kijátszani). 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Istencsászár
#408
"Már leírtam, hogy mim van ha akarsz olvass vissza."

csak halkan megjegyzem hogy a topik nem arról szól hogy leírd hanem hogy megmutasd vagyis készíts róla képeket... azt hogy mit írsz senkit nem érdekel, bárki bármit írhat...

"Mutassuk egymásnak drágaságainkat! 😊" mutasd akkor vagy nem kell ide írni, mert eltévesztetted a topikot

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

nonicks
#407
Senkinek sincs meg a Call of Duty 5 : World At War Collector's Edition meg?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

davidka003
#406
Nem érdekel, hogy ki kezdte. Itt most arról van szó, hogy nem ide tartozik a warez-nem warez vita.
Neked meg DanielT-nek a hülye kommentjei nagyon zavaróak.
pl: pc fikázás
warezos baszogatása
nagyon kevés embernek van "pówerpc"-je
Ilyeneket nem lehetne hanyagolni? Ha erre vágysz akkor menj "A PC-s játékoknak leáldozott!" topicba. Ezek a kommentek pont oda valók. Ott van ez a színvonal.
Már leírtam, hogy mim van ha akarsz olvass vissza.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

nonicks
#405
Újság melléklettél ugyanúgy fizetsz 😄 (csak nem kapsz hozzá borítót)

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

IMYke2.0.0.0
#404
Szerintem, az újságmellékletesek is originalnak számítanak.
Miért, minek számíthatnak? Wareznek? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Istencsászár
#403
Mielõtt idegorhamot kapsz gondold át újra, olvasdt át elõször hogy ki mit írt, utána fröcsöghetsz kedvedre, meg amugyis mutasd mid van, ha eddig nem tetted.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#402
Diablo I-II, LoD
Populous: The Beginnig
Imperium Galactica I-II
Afrika sötét titkai
Battle For Middle Earth II + kieg.
Sub Command

Meg egy rakat újságokból, de az nem számít gondolom.

War. War never changes.

davidka003
#401
Na most ez a topic arról kéne, hogy szóljon hogy leírjuk/megmutassuk milyen játékaink vannak. De miért van az, hogy pár barom bejön ide és elkezd flémelni? warez vs eredeti, pc vs konzol. Minek kell minden topicban felhozni ez a témát? Kurvára unalmas már, hogy akármelyik topicba bemegyek és ha ott van DanielT akkor tuti, hogy a warezosok basztatása megy. Miért nem lehet békén hagyni õket? Aki azt akarja az warezoljon. Akinek nincs pénze az úgy sem fog eredeti játékokat venni hiába baszogatják õt azok akik mindent megvesznek eredetibe.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#400
Jól fordítottad. 😊
Igaz, én így szoktam: "Online játék során a játékélmény megváltozhat".

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#399
A Battle Chess nekem kimaradt az életembõl...<#zavart2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#398
Én is azokat bírom, miattuk teljes árat soha nem is adnék DVD-tokos játékért, még könnyebb kivárni az akciósabb árat. Tehát valahol még spórolok is miattuk 😊

Szerencsére hiánytalan PC-s Battle Chesst nem találtam eBay-en így nem sikerült hirtelen felindulásból pénzt költenem...
ZsZso
#397
Plussz az online játék folyamán változhat a játékélmény 😊 Remélem jól fordítottam, most nincs mellettem az eredeti angol szöveg 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

ZsZso
#396
Ja és ezek meg a böhöm nagy papír dobozos verziók 😊 Én azt jobban csíptem speciel mint a mostani DVD tokos releaseket, bár tény és való, hogy sokkal több helyet foglaltak.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

IMYke2.0.0.0
#395
Hát ha valaki, én tudom, milyen az, amikor egy játékra hónapokat kell gyûjteni, s amikor megvan a pénz, még akkor is sajnálom kiadni a kezembõl - mert kurva szegény vagyok.
De ettõl függetlenül, basszus, ha tetszik egy játék, az ötlete, az általa remélt élmény - grafikára Eiffel-torony magasságából tojok -, akkor bizony kicsengetem a premier utáni idõszakban rátaksált, olcsósított árat.

Gears of War - számomra minden idõk legjobb TPS-e... nem bántam meg, hogy vártam rá 1 évet.
És sorolhatnám.

Nem kell hardcore gyûjtõnek lenni - minden szirszart bevásárolni, teherautóval CDGalaxis elé állni -, de sõhernek és warezlovagnak sem, mert sokszor az eredeti kényelmesebb, nyugodtabb élményt nyújt.
A kiegészítõkrõl és más elõnyökrõl nem is beszélve.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#394
Éppen írtam volna, hogy bár elmúltam 25, mégis kimaradt, de közben kerestem képeket belõle, és így kiderült, hogy mégse. Szóval igazad lehet 😊
TothLaci
#393
Ez az utolsó commentem, tehát
Ha már eredeti, és mi nem az.
Ha egy Ferrarit is úgy lehetne másolni, mint egy Eredeti játékot, akkor mindenkinek Ferrarija lenne.
DanielT
#392
PONTOSAN.
ZsZso
#391
ON:
Annó kb. 10-15 éve volt egy nagy játékvásárlós korszakom. Egyszer sikerült eljutnom gyerkõcként Londonba, és valami istentelen nagy árleszállítás volt a Virgin nevû hatalmas nagy boltba. Átszámítva 500-800 ft körül adták a játékokat, úgyhogy bele is került a táskánkba vagy 8 db 😊 (Itthon akkor szinte minden játék 10szer ennyibe került). Akkoriban még az internetes letöltés meg kilátásban sem volt és a játékok világában is újjonc voltam. Ismertem pár standard játékot mint pl. a tininindzsa teknõcök, vagy pac-man de amit itt szereztem be annak nagy részérõl még nem is hallotam. Mondjuk itt kaptam meg a Battle Chess nevezetû progit is eredetiben, amit szerintem minden 25 év feletti korosztály ismer aki valaha játszott számítógépen 😊. Azóta csak a leértékelt és kiemelkedõen jó játékok kerülnek a polcomra, bár mostanában már nem viszem/vihetem túlzásba a PCGAMINGOT :S. Sajna fotót nem tudok mutatni, mert messze vagyok a hõn szeretett játékaimtól :S.

Na és persze éljenek az ingyenes játékok, ahol van pár kiemelkedõ alkotás! 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

#390
Na látod ez a baj, én ismerek más kisebb gépigényû játékokat is. Egy élet nem lenne elég mindre, ami érdekel.