Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#489
The Witcher Bõvített Kiadás
Grand Theft Auto IV
Call of Duty
Mafia
Runaway: A Road Adventure
Fahrenheit
Clive Barker's Jericho
The Orange Box
Crysis
Crysis Warhead
Need for Speed: Underground
Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: The Two Thrones
Lost - The Video Game
Tom Clancy's Splinter Cell - Trilogy
Tomb Raider Legend
Jade Empire Special Edition
Lego Football Mania
Caveman Adventures(😊)
davidka003
#488
Perfect Dark Zero

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Evin
#487
A bal alsónak mi a neve, mert tudom kiolvasni?

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

davidka003
#486
"A Mesterlövész (XD)"

Ez alap. Vérzik a busz. <#hehe>

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Kongy
#485
Most épp nincs birtokomban fényképezõgép (telefont leszámítva) szóval én listát írnék, lehet, hogy késõbb le is fotózom.

Assassin's Creed
Prince of Persia The Sands of Time
Prince of Persia Warrior Within
Prince of Persia The Two Thrones
Prince of Persia (2008)
Mass Effect
Tomb Raider The Angel of Darkness
Tomb Raider - Legend
Tomb Raider Underworld
Crysis Warhead
Pure
Clive barker's Jericho
Unreal Tournament 3
Spore lénylabor
Turok : Rebirth (2008)
A Mesterlövész (XD)
FlatOut
FlatOut 2
Far Cry
Ghost Recon 2
ParaWorld
Sam & Max season 1
You are empty
Postal 2 Share The Pain
SpiderMan - The Game
Streets Racer 2

Meg még 1 halom újságmelléklet, a többi warez. xD

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Istencsászár
#484
Shadowrun van a Two Worlds pedig pécés átirat, elég trágya minõségben

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

fery02
#483
Hogy pl ezek közül egyik sincs PC-re.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#482
igen? hogy?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

fery02
#481
Ezek közül csak a PGR-t ismerem. Eszméletlen, hogy hogy elhúzódott egymástól a konzol és a PC.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

norbi2fraktal
#480
<#nevetes1><#nevetes1>én csak a PGR-el, és a Shadowrun-al nyomtam
de jó ötlet volt<#eljen>

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

IMYke2.0.0.0
#479
No, valld be, hogy Te nyomod õket, stikába 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

norbi2fraktal
#478
öcsém cuccosa

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

#477
nem más, csak megvettem elõször a DoD-ot, aztán rá egy kis idõvel megvettem a CS Sourcet és így lett meg így 😊

Dj Tommy
#476
Szép gyûjtemény 😉
A TDU-t és a Left4Dead-et én is meg venném, csak sajna a Pcm-en, minimumon futna, úgy meg nem élvezetes a 2 játék 😞
Viszont láttam a egyik képen a Day Of Defeat-ot külön Dvd-n is megvetted 😮
Nekem úgy van meg, hogy a CSS, HLDM és a DODS van egy lemezen, ami látom neked is meg van, ezzel az lenne a kérdésem, hogy a Dvd-s Dod más-e valamivel, mint, ami nekem meg van?

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

#475
Azért ha kiadok 7k-t az Oblivion-ért, akkor ne gyûrött tokban kapjam már meg... A két lemez közül az egyik meg be volt dobva egy papírtokba. Pedig az nem is "zsebpénzbarát" kiadás volt.

Dante73
#474
Inkább egy igénytelen tokban egy igényes játék, mint igényes tokban egy igénytelen... Én kedvelem ezeket a sorozatokat. Sok olyan játékot láttam már meg így, amire fájt a fogam. (Késõbb persze lecseréltem általában, jelenleg csak a resident evil 2, és Colin McRae 1 van meg evm-es kiadásban) és bizony kijátszottam õket.
Az is igaz persze, hogy ugyanazt a játékot, igényes külsõvel elõbb veszem meg 4000-ért, mint EVM-ben 2-ért.

http://www.freetvmaci.info/

#473
Ok, hogy olcsó, de nem bírják egy normális tokba belepakolni, ami nem gyûrött (pár forint lenne csak)? Valamint a sorozatlogók is rohadt igénytelenek. Az EA Classic-al pl meg voltam elégedve, igényes tálalásban kaptál játékokat, de a többi...

#472
Mi a baj a STALKER-ral? o.O

fery02
#471
"Én nem is értem, mi értelmük ezeknek a "zsebpénzbarát" sorozatoknak, mint EVM, Cool, stb..." - ebben a mondatodban benne is van a válasz. 😊
Megértem, hogy az igazi komoly játékosok, gyûjtõk hánynak a "zsebpénzbarát" verzióktól, de az is tény, hogy azért az átlag, egyszeri játékosok többen vannak, akik még sokszor a "zsebpénzbarát" verziót sem hajlandók megvenni.
#470: ezzel viszont egyet értek. <#eljen>
#469: a STALKER meg tipikusan az a játék szerintem, amit vagy nagyon szeretnek az emberek, vagy nagyon nem. Köztes verzió nem nagyon van. Nekem pl simán megérné a 2000-et. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Istencsászár
#470
nem a dvd tokról van szó hanem az idióta borítókról az igénytelen kiadásokról... ez az ezt vedd meg, 100% game, cool game meg a többi idétlen budget kiadású gyalázatok, még ha egységes lenne, de van vagy 10 féle és az egyik rondébb és igénytelenebb mint a másik

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

IMYke2.0.0.0
#469
Nem a "warez" szót szedtem vastagon... Túl nagy a monitorod és nem látod?
A Final Fantasy 7 nevét 😊
Az olcsósított verziókkal smemi bajom. Sõt.
Persze, ezerszer jobban melengeti az ember szívét és bevált és hatalmas papír- vagy fémtok, benne sok finomsággal, mint egy DVD-tok, de azért azt is méltányolni kell, hogy az egykor 12-16.000 Ft-os, agyon hype-olt játékot meg lehet venni 4-2.000 Ft-okért, és végre kijátszani belõlük az élményt...

Egy STALKER-ért pedig még a 2.000 Ft-ot is sajnálnám... .

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#468
Na ja... Én nem is értem, mi értelmük ezeknek a "zsebpénzbarát" sorozatoknak, mint EVM, Cool, stb...

Nemrég egy mûszaki áruházban nézegettem a játékokat, és megláttam a STALKER-t "100%" kiadásban... Igénytelen, gyûrött tok, súlyából ítélve kézikönyv nuku, és még a lemez is lötyögött a tokban, ki volt esve... Hát majdnem elsírtam magam... (És még a borító is csúnya volt azzal a hülye 100%-os logóval alul-felül...)

DanielT
#467
Megvan warezban az FF7? Ezt tényleg vastagon kell szedni... 😄D

Olcsósított sorozatokat meg nem kiadni, hanem betiltani kéne 😊

IMYke2.0.0.0
#466
Most néztem meg a katalógusomat otthon: a Final Fantasy 7 is megvan, warezben, a 8-as nincs sehogy. 😞((
Igazán kiadhatnák ezeket valami olcsósított sorozatban...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#465
Igen... <#vigyor2><#vigyor1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

artschi
#464
elvesztetted az eredetit? <#vigyor3><#gonosz1><#smile>

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

IMYke2.0.0.0
#463
Nagyon ütõs!
Nekem sajna csak biztonsági másolatban van meg 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#462
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

Atti12
#461


Ezt még nem láttam senkinél 😊 Nagy kedvenc még most is 😊

#460
gondoltam rá h felrakom 😄

ronihun
#459
Sajna képet most nem tudok bár nagyon kevés van
XIII,Mesterlövész,God of War I-II,Metal Gear Solid 1-2-3,Tekken 5,CoD2

...

#458
A XIII nagyon király! Talán ez az a játékom, ami a legjobban megérte, legalábbis olyan tekintetben, hogy ezzel játszottam a legtöbbet (multiban + párszor a single-t is kivégeztem 😊)

fery02
#457
Egy szóval se mondtuk, hogy mi szentek vagyunk, pl elhangzott sokaknál, hogy vannak warez játékai, többek között nekem is. Szóval ezt most nem értem. Vegyed am te is csak gizdulásnak az egészet, gratulálok.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

ChuckyHUN
#456
Lehet gizdulni kivett több gémszart és társait... GTA4 LFS TDU ez a három van, mi a faszt tagadjam, többit lewarezoltam. Persze ti szentek vagytok!
téma lzrv.

Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...

fery02
#455
Ja, én a régi MSI alaplapomhoz.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Ben007
#454
igazából ici picit sajnáltam még ezekre is a pénzt :-(

\"Hide my head I want to drown my sorrow No tomorrow, no tomorrow\" Ne aggódjatok csak egy hétre szabadultok meg tőlem :D

#453
én ezt az MSI x800as (régi) kártyámhoz kaptam 😊

fery02
#452
Ugyanazok az URU, meg XIII lemezek nekem is megvannak. Gondolom az alaplaphoz kaptad õket, ahogy én is ugye? Viszont én Splinter Cell-t nem kaptam.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#451
kösz srácok 😉 és ez csak egyre bõvül... bár amilyen a mostani játékfelhozatal... nem hiszem

TaRka0107
#450
Tényleg szép gyûjtemény!! Nekem Gamestarból van meg PCguruból, de azokat nem teszem ki!😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TheRock18
#449
szép gyûjtemény! "óóh,hogy kapnádbe"(csak viccel!) 😄

BMW Über Alles!

#448
Fölösleges, ha a PayPalnak tetszik, akkor mûködik minden extra hókuszpók nélkül, ha nem, akkor pedig úgyis netkártya, másik bankkártya kell. Ez utóbbi esetben már érdemes lehet caplatni.

Ha a fõkártyáról vonnak le pénzt, akkor az a folyószámláról megy, ha netkártyát használsz, akkor arra manuálisan kell elkülöníteni egy összeget, mert külön számla tartozik hozzá. Mindenesetre megbízható üzlet vagy a PayPal nem fog átverni (eBay-en úgyis csak az utóbbival érdemes fizetni), másnak pedig nem kell megadni a kártyád adatait.

A pénzt alapértelmezetten a PayPal váltja át, ez annyiban jó, hogy fizetésnél már látod forintban az összeget. Ennek ellenére célszerûbb a bankodra bízni a váltást, úgy olcsóbban lehet kijönni. (Bár az Erste annak idején is olyan elképesztõen pofátlan díjakat számolt fel a semmire, hogy sikítva menekültem tõlük, miután beolvadtak a Postabanknál lévõ számlák.)
#447
Na üdvözlet!
Lefényképeztem a játékaimat... ennyi van + STEAM...








TheRock18
#446
miért?

BMW Über Alles!

tenkenorman
#445
Live For Speed (jelképes tok + license)
Gran Tourismo 4
GTA IV
Race Driver Grid
Guitar Hero
Battlefield 1942
(+ még egy pár noname gagyesz)

http://www.tenke.hu

IMYke2.0.0.0
#444
Még mindig jobb, mint ezek közül nagyon sok:...

2009.04.11. - Painkiller: Resurrection
2009.04.11. - Titanic-híres óceánjárók
2009.04.10. - Ukulele
2009.04.10. - Painkiller: Resurrection
2009.04.10. - Hippi klub
2009.04.10. - Flogging Molly
2009.04.10. - Erzsébet tér
2009.04.10. - Perpetuum
2009.04.10. - Braid
2009.04.09. - delete
2009.04.09. - Eredeti játékaink
2009.04.08. - delete
2009.04.08. - Böngészõs játékok
2009.04.08. - Fogyi mogyi
2009.04.07. - Dolphin (GC Emu)
2009.04.07. - Codename Jakob
2009.04.07. - Komcsi Hot Rodok
2009.04.07. - Wellness hotelek, gyógyfürdõk
2009.04.07. - Stafford
2009.04.07. - Six Days in Fallujah
2009.04.06. - Honda NSR 125
2009.04.06. - Gabelstapler-Simulator 2009
2009.04.06. - delete
2009.04.04. - Anonymus
2009.04.04. - Kitõl származik?
2009.04.04. - Összetört autók!
2009.04.04. - ManGod.Inc
2009.04.04. - Marvel Ultimate Alliance 2
2009.04.03. - Ulysse Nardin Chairman
2009.04.03. - Bántalmazás
2009.04.02. - I-Fluid
2009.04.02. - DragonBall KAI
2009.04.01. - SLAM
2009.03.31. - Hangerõ
2009.03.30. - Helmet cam
2009.03.29. - Nintendo Ds Emulator
2009.03.29. - Netes stratégiai játékot...
2009.03.29. - Samsung X-160
2009.03.28. - Samsung SGH-F210 Segítség
2009.03.28. - Achron
2009.03.27. - Üvegtigris 3
2009.03.26. - Feenoocchiz
2009.03.26. - Zeebo

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#443
Végülis most így belegondolva ez az egész topik reklámozásról szól. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Dante73
#442
TRIII Nekem 2x van meg. Ha jó árat mondasz, lehet, megválok az egyiktõl... (Alap, papírdobozos kiadás, benne CD tok, + Englis füzet)

http://www.freetvmaci.info/

rage
#441
Nálam ami érdekes lehet, a Tomb Raider elsõ négy részének dobozos verziója. Fõleg, hogy az elsõ részt egybõl megvettem ahogy megjelent, s lehetett kapni. Esetleg még különlegesség a Need for Speed II dobozos változata, a Riven 5 CD-s dobozos változata, az Unreal kiegészítõjének dobozos verziója, illetve a Star Wars - Behind the Magic (de ez igazából nem is játék). A többi (GTA-k és társai) már nem olyan régiek.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

IMYke2.0.0.0
#440
Ja a másik: magyar "valuta" van a számlámon, fizethetek vele , vagy különíttessek el mindig egy bizonyos összeget, hogy ne emelhessenek le többet?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.