Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Grand Theft Auto IV
Call of Duty
Mafia
Runaway: A Road Adventure
Fahrenheit
Clive Barker's Jericho
The Orange Box
Crysis
Crysis Warhead
Need for Speed: Underground
Prince of Persia: The Sands of Time
Prince of Persia: Warrior Within
Prince of Persia: The Two Thrones
Lost - The Video Game
Tom Clancy's Splinter Cell - Trilogy
Tomb Raider Legend
Jade Empire Special Edition
Lego Football Mania
Caveman Adventures(😊)
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Ez alap. Vérzik a busz. <#hehe>#hehe>
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Assassin's Creed
Prince of Persia The Sands of Time
Prince of Persia Warrior Within
Prince of Persia The Two Thrones
Prince of Persia (2008)
Mass Effect
Tomb Raider The Angel of Darkness
Tomb Raider - Legend
Tomb Raider Underworld
Crysis Warhead
Pure
Clive barker's Jericho
Unreal Tournament 3
Spore lénylabor
Turok : Rebirth (2008)
A Mesterlövész (XD)
FlatOut
FlatOut 2
Far Cry
Ghost Recon 2
ParaWorld
Sam & Max season 1
You are empty
Postal 2 Share The Pain
SpiderMan - The Game
Streets Racer 2
Meg még 1 halom újságmelléklet, a többi warez. xD
"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
de jó ötlet volt<#eljen>#eljen>
Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal
A TDU-t és a Left4Dead-et én is meg venném, csak sajna a Pcm-en, minimumon futna, úgy meg nem élvezetes a 2 játék 😞
Viszont láttam a egyik képen a Day Of Defeat-ot külön Dvd-n is megvetted 😮
Nekem úgy van meg, hogy a CSS, HLDM és a DODS van egy lemezen, ami látom neked is meg van, ezzel az lenne a kérdésem, hogy a Dvd-s Dod más-e valamivel, mint, ami nekem meg van?
80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX
Az is igaz persze, hogy ugyanazt a játékot, igényes külsõvel elõbb veszem meg 4000-ért, mint EVM-ben 2-ért.
http://www.freetvmaci.info/
Megértem, hogy az igazi komoly játékosok, gyûjtõk hánynak a "zsebpénzbarát" verzióktól, de az is tény, hogy azért az átlag, egyszeri játékosok többen vannak, akik még sokszor a "zsebpénzbarát" verziót sem hajlandók megvenni.
#470: ezzel viszont egyet értek. <#eljen>#eljen>
#469: a STALKER meg tipikusan az a játék szerintem, amit vagy nagyon szeretnek az emberek, vagy nagyon nem. Köztes verzió nem nagyon van. Nekem pl simán megérné a 2000-et. 😊
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
A Final Fantasy 7 nevét 😊
Az olcsósított verziókkal smemi bajom. Sõt.
Persze, ezerszer jobban melengeti az ember szívét és bevált és hatalmas papír- vagy fémtok, benne sok finomsággal, mint egy DVD-tok, de azért azt is méltányolni kell, hogy az egykor 12-16.000 Ft-os, agyon hype-olt játékot meg lehet venni 4-2.000 Ft-okért, és végre kijátszani belõlük az élményt...
Egy STALKER-ért pedig még a 2.000 Ft-ot is sajnálnám...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nemrég egy mûszaki áruházban nézegettem a játékokat, és megláttam a STALKER-t "100%" kiadásban... Igénytelen, gyûrött tok, súlyából ítélve kézikönyv nuku, és még a lemez is lötyögött a tokban, ki volt esve... Hát majdnem elsírtam magam... (És még a borító is csúnya volt azzal a hülye 100%-os logóval alul-felül...)
Olcsósított sorozatokat meg nem kiadni, hanem betiltani kéne 😊
Igazán kiadhatnák ezeket valami olcsósított sorozatban...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!
Nekem sajna csak biztonsági másolatban van meg 😞
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
XIII,Mesterlövész,God of War I-II,Metal Gear Solid 1-2-3,Tekken 5,CoD2
...
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
téma lzrv.
Chucky vagyok. Sportmotoroscsávófajzat. JAPANESETECHOLOGY lover. röviden ennyi...
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
\"Hide my head I want to drown my sorrow No tomorrow, no tomorrow\" Ne aggódjatok csak egy hétre szabadultok meg tőlem :D
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Ha a fõkártyáról vonnak le pénzt, akkor az a folyószámláról megy, ha netkártyát használsz, akkor arra manuálisan kell elkülöníteni egy összeget, mert külön számla tartozik hozzá. Mindenesetre megbízható üzlet vagy a PayPal nem fog átverni (eBay-en úgyis csak az utóbbival érdemes fizetni), másnak pedig nem kell megadni a kártyád adatait.
A pénzt alapértelmezetten a PayPal váltja át, ez annyiban jó, hogy fizetésnél már látod forintban az összeget. Ennek ellenére célszerûbb a bankodra bízni a váltást, úgy olcsóbban lehet kijönni. (Bár az Erste annak idején is olyan elképesztõen pofátlan díjakat számolt fel a semmire, hogy sikítva menekültem tõlük, miután beolvadtak a Postabanknál lévõ számlák.)
Lefényképeztem a játékaimat... ennyi van + STEAM...

Gran Tourismo 4
GTA IV
Race Driver Grid
Guitar Hero
Battlefield 1942
(+ még egy pár noname gagyesz)
http://www.tenke.hu
2009.04.11. - Painkiller: Resurrection
2009.04.11. - Titanic-híres óceánjárók
2009.04.10. - Ukulele
2009.04.10. - Painkiller: Resurrection
2009.04.10. - Hippi klub
2009.04.10. - Flogging Molly
2009.04.10. - Erzsébet tér
2009.04.10. - Perpetuum
2009.04.10. - Braid
2009.04.09. - delete
2009.04.09. - Eredeti játékaink
2009.04.08. - delete
2009.04.08. - Böngészõs játékok
2009.04.08. - Fogyi mogyi
2009.04.07. - Dolphin (GC Emu)
2009.04.07. - Codename Jakob
2009.04.07. - Komcsi Hot Rodok
2009.04.07. - Wellness hotelek, gyógyfürdõk
2009.04.07. - Stafford
2009.04.07. - Six Days in Fallujah
2009.04.06. - Honda NSR 125
2009.04.06. - Gabelstapler-Simulator 2009
2009.04.06. - delete
2009.04.04. - Anonymus
2009.04.04. - Kitõl származik?
2009.04.04. - Összetört autók!
2009.04.04. - ManGod.Inc
2009.04.04. - Marvel Ultimate Alliance 2
2009.04.03. - Ulysse Nardin Chairman
2009.04.03. - Bántalmazás
2009.04.02. - I-Fluid
2009.04.02. - DragonBall KAI
2009.04.01. - SLAM
2009.03.31. - Hangerõ
2009.03.30. - Helmet cam
2009.03.29. - Nintendo Ds Emulator
2009.03.29. - Netes stratégiai játékot...
2009.03.29. - Samsung X-160
2009.03.28. - Samsung SGH-F210 Segítség
2009.03.28. - Achron
2009.03.27. - Üvegtigris 3
2009.03.26. - Feenoocchiz
2009.03.26. - Zeebo
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
http://www.freetvmaci.info/
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.