Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ffxi
#539
UT-t fogok választani.<#eljen> Mert GOW már megvan 😊

Fákjúal!

DanielT
#538
<#wow3>
davidka003
#537
Ja láttam én is, hogy megjelent de hülyék ezek. Ennyi sok érte szvsz.
4k-ért megvenném. Számomra két jó játék van benne: a legelsõ Medal of Honor és az Airborne.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Carlos
#536
Klassz kis pack, kár, hogy nem mozgat a téma...Annyira nem vagyok fps fan.

Þór vígi þessi rúnar

nonicks
#535
hát én terveztem 😄 csak azóta vettem más játékot😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#534
van valaki aki tervezi megvenni a Medal of Honor 10th Anniversary-t?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

davidka003
#533
Most már annyira bizonytalan vagyok. 😞
Ennyi pénzért tényleg nem sok.
GOW tuti, de UT még kétséges. Majd meglátom holnap. Remélem lesz az újságosnál GOW.
A másik játék amin gondolkozok az a Rainbow Six: Vegas. Multiba jó móka lehet.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#532
Van benne taktika - a BOT-oknak adhatsz utasításokat.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

davidka003
#531
Én holnap megveszem a GOW-ot és a hétvégén valszeg nekiállok insane-en.
Mostanában rászoktam arra, hogy mindent a legnehezebben viszek végig. Úgy legalább tovább tart.
UT 3-at próbáltam még a megjelenéskor de nem jött be. Túl pörgõs. Semmi taktika. Csak mész elõre és lõsz.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#530
Ha nem lenne meg mindkettõ eerdeti verzióban, akkor bajban lennék a GS-t illetõen.
Mert a Gears of War és az Unreal Tournament III is kötelezõ minden, magára valamit is adó "lövölde" rajongó számára!
GoW-t már 2. alkalommal kezdtem el nehéz fokozaton. (Insane-re nem merészkedtem még 😊)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Daell Drow
#529
Azert nem mindig adott szar jatekokat a PC GURU. en 1999 oszetol vasaroltam az ujsagot egeszen 2008 decembereig. Ekkor kotettek be othonra a netet es utana mar nem motivalt semilyen PC-s ujsag vasarlas. Gamestart is 1999 oszetel vasarolom, igaz evente csak 2-3 szamot. Velemenyem szerint a 2000-2001es ev volt a legjobb a guru teljes jatekok kinalataban: Fallout1-2, unreal, heroes2-3, icewind dale stb. Es sajnos igaz hogy a mai generacio nagy resze nem tudja ertekelni ezeket a regebbi jatekokat, de azert a may21 gamestart en se hagyom ki<#vigyor0>(UT3 lesz)
Kongy
#528
GoW lesz nekem az tuti! 😊 Már 9-kor az újságosnál leszek. 😄 Igaz, a GoW-ot végigtoltam, de az nem volt eredeti, és nem tudtam haverommal coopozni. 😊 Ezt is bepótoljuk!

PC Gurunak halljátok piszok nagyot kell kitalálnia, hogy ezt überelni tudja! Amúgy én 2008 eleje óta minden hónapban veszek PC Gurut, mert tetszik, de a játékmellékleteik enyhén szólva... szarok. Port Royale, You are empty, attack on pearl harbor, aztán fallout 1-2, ami oké de ezt már elsütötték egyszer, pár évvel ezelõtt. Ugyanazt kiadni mégegyszer pedig enyhén pofátlanság. Meg volt még Heroes IV, ez oké, ezek jó klasszikusok, meg a Baldur's Gate 2 is, de sajnos a mai generációnak már nem feltétlen erre van szüksége. Öcsém, aki a Crysis-on nõtt fel, nézte, hogy mi van a Guru mellé, épp a Baldur's Gate 2-t játszottam. Aszondja: mi ez a szar?! Szóval a mai embereknek sajnos az újabb játékok kellenek. Öcsém is, nem játszik 2006-osnál régebbi játékkal. :S

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Bence94
#527
ha szerencsém lesz megveszem mind a kettõt <#eljen>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

davidka003
#526
Ebben a hónapban vannak ezek de a jövõ hónapban valami meglepetés lesz.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

artschi
#525
ja, ahhoz ezek vannak:

Baldur's Gate II+ Throne of Baal kiegészítõ

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

davidka003
#524
Van benne valami single féleség de nem sokat ér.
Gondolkoztam azon, hogy melyik Gamestart vegyem meg és a Gears of War mellett döntöttem. UT3-ommal úgy sem játszanék.
A PC GURU-ban is lesz jövõ hónapban valami ilyesmi akció azt mondják.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

ffxi
#523
Más miatt nem is lehetne 😊

Fákjúal!

Daell Drow
#522
UT3-t meg veszem a multija miatt.<#eljen>
davidka003
#521
link

Eredeti Gears of War és Unreal Tournament 3 játékok ajándékba a májusi GameStar mellé!

Magyarországon eddig egyedülálló akcióval jelentkezik májusban a GameStar: teljes játékként eredeti, dobozos, bolti verziós szoftvereket adunk ajándékba a lap mellé, kézkönyvvel, CD kulccsal, és minden egyéb extrával, 4990 Ft helyett teljesen ingyen!

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Daell Drow
#520
Pár hete vettem 2 uj jatekot:

Icewind dale mar regen meg volt pc guru melekletkent, es most meg a Baldur's Gate 2 + ToB adjak teljes jatekkent. <#wow2>
#519
még a héten vettem ezeket

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

davidka003
#518
Ma vettem:





Sajnos nem adtak hozzá kézikönyvet. 990 Ft volt.

Plusz vettem még 2 filmet is: A helyzet és A dominó elv címû filmeket. Darabját 300 Ft-ért.<#idiota>

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Carlos
#517
FPS játékos-e vagy? <#vigyor>

Þór vígi þessi rúnar

Bokafix2
#516
Itt van pár eredeti játékom.

Van még olyan is, amit nem vettem bele, mert játékmagazin megvételekor adták hozzá, vagy új videókártya vásárlásakor. Ezeket most nem számítom ide.





















"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

Carlos
#515
Majd fogok... 😊

Þór vígi þessi rúnar

fery02
#514
Készülök

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

davidka003
#513
Meghalt a topic. Senki nem vesz már játékot? 😊

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Apus
#512
jókat választottál😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

Carlos
#511
Ezitt a reklám helye... 😊

Þór vígi þessi rúnar

#510
SWAT4,BF<#eljen><#eljen><#eljen>

davidka003
#509
Vettem 5 játékot:





6500 Ft volt az 5 játék+az ajándék póló,toll, nyakba akasztó, poszter
A pólóra Legjobb választás van írva.
A legjobb választás sorozatot és az EA Classics sorozatot tudom ajánlani. Van bennük egy eléggé igényes kb 25 oldalas kézikönyv.
Cdgalaxisnál vettem, most sok játékra 50%-os akció van.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#508
Tényleg a NOX-ot ki se szúrtam <#vigyor2> pedig az a legangyobb 😊
<#worship>

REAL MADRID

fery02
#507
Teccetõs.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Istencsászár
#506

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

fery02
#505
Kár hogy már 404.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Apus
#504
szép box gamek, jó látni😊 DoA4, Halo sor, Prey jöhet😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

Daell Drow
#503
áááááá NOX fasza kis doboza van <#hamm> sose tudtam beszerezni <#shakehead>
#502
óóóóóóóóóóóóóóóóó Bridge COmmander....ááááá 😄

#501
Bridge Commander <#worship>

REAL MADRID

Istencsászár
#500
Ez a maradék ami hiányzott multkor, semmi extra, 360ra minden jelentõs cím megvolt origibe, csak cserélgetem így mindig más van, persze vannak alap dolgok amiket sosem adok el😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Kongy
#499
Kösz srácok! 😄 A Turok tényleg egy szar xD Végig sem játszottam...mert nem bírtam. 😊 ...gyomorral. 😄 Ez az Unreal 3as engine megszégyenítése... borzalom. Ami még rossz játék a képen az a Streets Racer 2, az még egy fostalicska. De szó szerint!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#498
Hétvégén voltam otthon, szóval bõvítem kicsit a listámat, mivel szégyen és gyalázat, de párat kifelejtettem:

- Ecstatica II
- Hexen II
- Frankeinstein (ha ez a teljes címe... Valaki rakott fel képet is róla, bár nekem más kiadásban van meg.)


Plusz tegnap voltam kicsit vásárolni:
- Baldur's Gate Saga
- Icewind Dale Saga
- Dungeon Lords


Hát a BG Saga, valljuk be, igen borzasztóan néz ki kívülrõl. Akik látták már Sarevokot, azok talán felismerik a DVD-n a fekete alapon sötétszürke pacák között...
No de nem ám ezért éri meg az árát. <#worship>
Daell Drow
#497
Ütös kis felhozatal, plusz pont az mass effectért<#eljen>
Istencsászár
#496
kivéve a Turok trágya😊

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Istencsászár
#495
jó kis gémek ezek

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Kongy
#494

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Kongy
#493
ááááh!!! Nem jeleníti meg ... nem értem miért... Elküldöm még1szer




Lehet, hogy egyszerre csak 1et bír. :S
Linkelek is a biztonság kedvéért: Ide kattints!

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

Daell Drow
#492
Es hol van az a 3 kép?
Kongy
#491
Na, sikerült lekapnom a (majdnem teljes) gyûjteményem. 3.2 mpixeles kamerával készültek, ne számítsatok a legélesebb képre. :S Egypár játék doboza nem fért rá, e a legfontosabbak ott vannak. 😉 3 kép is van, nézelõdjetek kedvetekre.





"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

#490
Jah és kihagytam, hogy van még egy csomó újsûgmellékletes játék(GS, PC Guru, CD Games 😊Ö