Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#589
Spore kieg lesz majd jövõhéten!

Þór vígi þessi rúnar

#588
A héten ezeket:

FlatOut 2
FlatOut Ultimate Carnage
Sacred 2
Just Cause
Test Drive Unlimited GOLD
Prey
Titan Quest
Titan Quest: Immortal Throne

IMYke2.0.0.0
#587
Most az olcsósított Supreme Commander-re vadászok majd jövõ héten, Pécsett.
A küldetéslemeze sajna még mindig "full" áras.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#586
FEAR Gold. 😊 Még múlt hónap végén.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#585
A héten: Stranglehold (meg is bántam :/), Condemned meg Splinter Cell Double agent. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

nonicks
#584
Gears of WAr meg weird war...

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

davidka003
#583
Up a jó topicnak. Senki nem vett mostanában semmit?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

robotnyk
#582
láttam vaterán 5kért egy fóliásat, de most tervezek egy vinyó vásárlást, szal... egyszerre minden nem megy :p
#581
Na igen, ezektõl a Ubisoft Exclusive cuccoktól én is behányok... Ok, hogy olcsóak, de ez már minden gagyiságot felülmúl... Példát vehetnének az EA Classic-ról vagy a CD Projekt LV sorozatáról.

A Gyémánt kiadás azért még néz is ki valahogy (a valóságban igényesebbnek tünik, mint interneten egy borító képet látva).

DanielT
#580
Vegyél ebayrõl normálisat, ócsón.

szerk: Mondjuk annyira nem olcsó, de 5800 Ft postával együtt újan, fóliásan.
davidka003
#579
"btw, ubisoft exclusive kiadású double agent egy igénytelen két lemezes dvd tok, papírtokban belevágva a játék, ennyi. :\"

Pont ezt említettem pénteken. Ubisoft bekaphatja. EA Classics a király. Van minden benne ami kell. Példát vehetnének róla.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

robotnyk
#578
egye fene :p

btw, ubisoft exclusive kiadású double agent egy igénytelen két lemezes dvd tok, papírtokban belevágva a játék, ennyi. :\
de legalább 2000 forint volt, nem úgy mint ez a gyémánt kiadás sorozat. 4500 forint azért már kicsit sok lenne ilyen igénytelen clipartos borítókerettel. ezért nincs még mass effectem egyelõre...
DanielT
#577
Fujj, ne is mondd... volt utánkiadott Warcraft III-am... ÚRISTEN... nagy fehér(ocsmány minõségû) "karton" doboz, a közepén egy kis képpel talán az eredeti kiadásról... sikítva ajándékoztam el, polcon soha nem volt, csak a szekrény mélyén.
DanielT
#576
A véleményed tiszteletben tartom, de szerintem nem véleményt mondtál a témában, hanem engem basztattá'... Nebasztassá'!!! 😄D
#575
Régen mások voltak az utánkiadások, még itthon is volt nagydobozos EVM (én is csak képen láttam 😊, persze azzal a baj, hogy a mérettel nõ a szoba összképét beragyogó erje is, ami annál a dizájnnal nem elõny.

Az észak-amerikai kiadások szoktak még korrektek lenni (PC), többnyire kihajtható elejû, kis alakú papírdobozokról van szó, jobb esetben dombornyomással. És még az árak is nagyon rendben vannak, csak ugye a postaköltség vagy a cenzúra tehet be.

Lásd az igényességi különbséget - szerintem art szempontjából is - a Still Life esetében.
robotnyk
#574
nem.
csak azért mert nem értek veled egyet, a véleményem még nem lesz felesleges. a pcs játékok attól még nem szûnnek meg, hogy 3 topicot teleírtok a témával.
fook
#573
<#banplz><#levele>

DanielT
#572
Totálisan felesleges beszólások nem mehetnének /dev/null -ba?

A kommentemnek állatira nem ez volt a lényege. A végén személyes sirámomat írtam le, hogy sajnálom, hogy nem tudom ezeket a mára igényessé vált kiadásokat támogatni.
robotnyk
#571
konzolos gyõzelmi indulók nem maradhatnának ott, ahova valók?
DanielT
#570
"rendes papír dobozos [de már szinte nem is gyártanak ilyeneket"

Itthon. Németországban még az utánkiadások is gyönyörû, nagyalakú papírdobozban jönnek, de nem ám ilyen buzi feliratokkal, hanem 1-1 ben az eredeti kinézet. Nyilván ott is vannak igénytelenebb verzióban, de pl 2 éve láttam Pc-s GTA: Vice City-t akkora halomban, gigantikus papírdobozban, hogy majdnem elsírtam magam a gyönyörtõl. Aztán meg attól, hogy természetesen full német a doboz összes felirata, meg gondolom a játék is. Úgyhogy fájó szívvel hagytam ott.

Egyébként már itthon is hihetetlen jó kiadások születnek Pc-re, totálisan korrekt áron. Kár, hogy maga a platform már teljesen alkalmatlan szinte játékra.
IMYke2.0.0.0
#569
Én is minõség mániás vagyok - de csak ésszerû keretek között.
Sajnos, nem tehetem meg, hogy 10-12.000 Ft-os, rendes papír dobozos kiadványokat vásároljak.
Így bizony, nekem vannak EVM-s, meg sima DVD-tokos példányaim is. S sokszor a belbecs jobban izgat, mint a doboz.

Persze, azért egy Baldur's Gate / Dungeon Siege 2 / Wheel of Time stb. dobozos kiadványra büszke vagyok 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

DanielT
#568
Na olyat még nem láttam, a polcom szégyene ez a fos EVM kiadás, de nem volt más. 😞
#567
Sajnos, "Olcsó Jánosnak" kell lennem ahhoz, hogy ilyen melót kapjak.

😞 Hát igen, nekem is ismerõs a szitu. Mélyen együtt érzek.

IMYke2.0.0.0
#566
Bocs, nem ismerem a játékot, ezért hihettem azt, hogy a manapság divatos DVD-formátumban terjesztik...

Igen, kifizették. Sajnos, "Olcsó Jánosnak" kell lennem ahhoz, hogy ilyen melót kapjak.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#565
Meg fogsz lepõdni: maga a játék is csupán egyetlen CD-n van rajta (nagy szó a mai világban!), és még ráfért volna a másik CD-n lévõ magyarítás is, ami kemény 5 MB-ot nyom... 😊

nem sokat - 35.000 Ft. (Több, mint 2 havi munka és a support)

És azt mindet ki is fizették? <#wow2> Kemény...

IMYke2.0.0.0
#564
theone91: nem sokat - 35.000 Ft. (Több, mint 2 havi munka és a support)

indigo: Vélhetõleg azért csinálták ezt, mert maga a magyarítás 1 CD-nyi... és a DVD pedig sima 4.3-as, ezért nem fért volna fel rá...


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

theone91
#563
Szép, granula! Mennyit profitáltál vele? 😄

#562
Ja igen, azok ott Micimackó lábai 😄

#561
Elõzõhöz hozzá akartam csapni, de elfelejtkeztem róla. Ez is új szerzemény. Érdekessége, hogy az eredeti angol nyelvû szoftvert kapjuk meg, a magyarítás pedig egy külön CD lemezen foglal helyet. Jó ötletnek tartom, nem bánnám, ha ez úgymond divat lenne ezentúl (bár gondolom költségesebb is).

#560
Windows Vista Ultimate BOX
Office 2007 BOX
Stalker: Clear Sky
Stalker: Shadow of Chernobyl
Grand Theft Auto 4
Grand Theft Auto: San Andreas
Empire: Total War
Medieval 2: Total War
Age of Empires 3
Age of Empires: Collectors Edition (AOE 1-2 +kiegek)
Knights of Honour
Command & Conquer 3
Supreme Commander
Diablo 2
Diablo 2: Lord of Destruction
Titan Quest
Titan Quest: Immortal Throne
Dungeon Siege 2
Neverwinter Nights 2
Neverwinter Nights
Neverwinter Nights: Shadows of Unterentide
Neverwinter Nights: Hordes of The Underdark
Elder Scrolls 4: Oblivion
Baldurs Gate4 in 1 boxset (BG 1-2 +kiegek)
Ultima 9: Ascension
Lands of Lore: Guardians of Destiny
Betrayal in Antara
FEAR
Quake 4
Half Life 2
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Test Drive
GT Legends
Pirates
Operation Flashpoint
Black & White
Sacrifice
Tribes 2

Ezek csak a dobozos szoftverek, a régi újságmellékleteket, videokártya mellé adott zacsis cd-ket nem is számolom.

Core i7-965 Extreme Edition, 12 GB DDR3, Gigabyte EX58-UD5, Intel X-25M 160 GB, Sapphire 5970 OC

grebber
#559
Crysis (magyar feliratos)
Crysis Warhead (magyar szinkron)
Swat 4
Swat 4 The Stetchkov Syndicate
Stranglehold (magyar)
True Crime New York City (magyar felriatos)
War Front Turning Point (magyar felriatos)
Flatout 2
Sacred2 (magyar feliratos)
Wheelman (magyar felriatos)
F.E.A.R
Restricted Area (magyar felriatos)

És amik VGAhoz voltak vagy valahonnan van
Xpand Rally, Joint Operations, Tomb Raider Anniversary, Ark of Time,Motorhead.

Next PC upgrade: 2022

IMYke2.0.0.0
#558
Az elsõ rész magyarítását még nem én készítettem.
Anno végigjátszottam, és két-három, hallásra furcsa fordításon kívül tökéletes volt a játék.
Kalandot tekintve pedig mindkettõ klasszikussá nõtte ki magát a szememben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#557
Lehetsz is! Az elsõ rész fordítását is te végezted? Amúgy örülök, hogy magyarítással jött ki, legalább nem kell szótárazni, mert azért az angolom nem olyan profi, hogy csípõbõl menjen minden.

#556
ehehe 😄

Nem vagyok se lány, se 14 éves 😊 Viszont a barátnõm szereti a plüssöket (az ott egy németjuhász) és micimackót minden formában (az is van plüssben is) ^^

IMYke2.0.0.0
#555
Az újabbaknak már papír külsõ borítót gyártanak... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#554
Gears of War reneszánsz - a GameStar nagy húzásának köszönhetõen 😊)))
Csak az a baj, hogy a sok butácska játékos rögtön a netre ugrik, ahelyett, hogy kitanulná a játék csínját-bínját...
Aztán meg sírnak, ha csalókkal, vagy a játékot tökéletesen ismerõ félprofikkal játszanak, és hullanak, mint a legyek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

davidka003
#553
Sajnálatos, hogy ilyen okádék csomagolást kapott. Hülye Ezt vedd meg annyira igénytelen. Nem igaz, hogy nem képesek valami normális borítót csinálni.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Carlos
#552
Kérdés:
Micimackós párna? Plüssállat az ágyon?
Neme, kora: ismeretlen. 😊)
14-éves lány vagy? 😄

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#551
Runaway 2 az én magyarításommal jött ki 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#550
klasszak!

Þór vígi þessi rúnar

#549
én tavaly év vége felé szerencsés voltam, ilyen ubisoft exlusive-os vegast rendeltem, de kaptam egy normális kiadásút, kézikönyvvel

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

davidka003
#548
Az lemaradt, hogy a Ubisoft olcsó játékaival csak az a baj, hogy nincs hozzá kézikönyv. Ez már csak azért is gáz, mert az EA Classics-ban és a Legjobb választás játékokban is van kézikönyv.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#547
Tegnap vettem:

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#546
Az elmúlt 2-3 hét szerzeményei:


Az UT3 és GoW Gamestar-os, ennyi pénzért vétek lett volna kihagyni, fõleg, hogy amúgy is terveztem megvenni mindkettõt. De asszem most behúzom a kéziféket, egy jó darabig el vagyok látva játékokkal (bár valószínûleg úgyis el fogok csábulni, ha lesz valami szuper akció 😞)

fery02
#545
hmm

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

bulba
#544
Ha közben nyomod a sprint gombot akkor alap sebességgel mozog.
Én második végigjátszás utolsó elõtti pályáján jöttem rá. Pedig a tesztújságok feladata lenne az ilyenre kitérni.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

IMYke2.0.0.0
#543
Csúnya marcona férfiak 😊
Csak a középsõ nincs meg nekem...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#542
az újdonságok:

IMYke2.0.0.0
#541
Jól emlékszel. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#540
Nosza. Feltétlen, köszi az infót! 😛
Bár ezek közül az Airborne tetszett a legkevésbé. Milyen dolog már az, hogy célzás közben max csak helyben lehet mozogni? Ez sosem értem meg, hogy miért csinálták így. Ez vette el a legjobban a kedvemet végül az egésztõl, ezért sem játszottam ki. Pedig jóó kis játék lett volna.
Am korábban már kiadtak egy másik ilyn pakkot is, Warhead néven. De az, ha jól emléxem, csak az Allied Assaultot tartalmazta a kiegészítõivel együtt.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!