Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#639
A Flatout UC-t és a Prey-t én is megvettem, simán megérte. A Flatout UC ráadásul a LIVE-os kódért fõleg. <#eplus2>

Egyébként ezek az Ubisoft-os Exclusive kiadások, valami rémesen igénytelenek! <#rolleyes> Nézzétek meg ezt a Prince of Persia Trilogy kiadást. Az elsõ három Prince részt tartalmazza. A tok egész normális, semmi különös.

Igen ám, de ki is kell nyitni. Utána mit lát az ember:

Igen, a három rész 1-1 papírtasakba téve! <#falbav> Iszonyú. <#shakehead> Ráadásul a The Two Thrones részt, ami a borítón is szerepel, már francia címmel van ellátva a DVD lemezen! Kép errõl is.

Szóval, aki Ubisoft-os Exclusive kiadást vesz, az számoljon azzal, hogy igénytelen lesz.

bulba
#638
CD Galaxisból hozattam 900-at simán megér. Noha azt írták, hogy normál kiadás, kézikönyv abszolút nincs hozzá (töltsem le a honlapjukról ahol nincs is fönnt), de a borítója normális legalább.
Nem olyan rég én is próbáltam XP-n és asszem a crack nem jó vagy patchelni kéne... ilyesmi lehet a gondja de alacsony grafikán már gond nélkül elindul és betölti a pályát.
A FlatOut 2K-ért mindenképp must have, csak akkor jön rá az ember hogy mennyi mindent újítottak benne a 2-höz képest ha tüzetesebben belenéz.
A Prey meg ilyen koldus kiadás, de csak egy ezres volt és már a játék miatt megérte.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

fery02
#637
Screamer 4x4! 😮
Emléxem, mikor még akkoriban játszottunk vele, a mûszerfalat nézve nem hittük volna, hogy megmozdulnak a mûszerek mutatói, de mégis megmozdultak. 😛 Addig szerintem ebben voltak a mûszerfalak a legrealisztikusabban kidolgozva. Kár, hogy a mostani gépemen valamiért nem akar már indulni, meg persze az is kár, hogy nincs meg eredetiben. 😛
A Flatout UC-t is én is nagyon igyekszem megszerezni 1990 Ft-ért 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

bulba
#636
FlatOut: UC, Screamer 4x4, Prey:

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#635
nyistapista..rendelés alatt vannak még csak.😞
#634
képeket <#vigyor3>

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#633
Na most örülök😊
Nagyritkán jut eszembe,hogy a pcdome shopba is benézzek,mindig cdgalaxisból tankolok be...végre több éves keresés után ráakadtam náluk a Total overdose-ra😊)..össze is raktam megint egy kis olcsó csomagot😊
Jani21
#632
Én nem pont erre az oldalra gondoltam, de a bolt ugyanaz, csak átdizájnolva.

@fook:
Ha csak az a lényeg, hogy ne fizess a szállításért, akkor itt is át lehet venni személyesen.

fook
#631
olyan nincs ahol mintaboltban is meg lehet vásárolni 4k-ért ?😊

#630
Itt, KATT! <#wink>

#629
PC-re? Hol?

Jani21
#628
Már most is 4000 az Orange Box. Egy helyen biztos. Sõt már korábban is volt 4000-ért ugyanott, fel is hívtam rá egyik barátom figyelmét, aki szintén nem hagyhatta ki <#buck>.

1greenman
#627
jaa az LV kiadás, hát nem azért vettem hogy nézegessem, nekem csak a megapack kellett belõle

ami meg belül van az kárpótol, mert a kézikönyv is nagyon jól át lett dolgozva

TDU:X1650PRO

DanielT
#626
Jól eldugtam az okát mi?

Na, akkor kiemelem: Mert iszonyatosan ocsmány!

😄

Nyomtass neki egy olyat fényes papírra mint az eredeti kiadásnak van és máris mérföldekkel jobb.

Persze ez nem mindenkinek fontos, csak nem bírtam ki 😊
1greenman
#625
én? minek?

TDU:X1650PRO

DanielT
#624
Csak csinálj neki egy rendes borítót, mert ez iszonyat ronda 😊
fery02
#623
Do Want. 😮

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

1greenman
#622

A baloldalit vettem ma:



Általában nem szeretem az ilyen különkiadásokat, de most nagyon lenyûgözött, meg lehet nézni a különbséget az eredeti kiadás és a CD Projekt kiadása között:

TDU:X1650PRO

#621
volt olyan??..xboxra láttam csak olyat,amihez sporttáska is volt R* jellel
fook
#620
tényleg csak 4k lesz az orange box ?😊 azt megveszem énis 😊

Bence94
#619
én nekem gta 4 gyûjtõi változatból kellenének dolgok:zenei cd,art book,rockstar logós kulcstartó,esetleg a doboz.Nem tudja valaki honnan tudnám ezeket beszerezni? nem fontos hogy egybe legyen külön külön is jó lenne.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

ollie
#618
A cdgalaxisban az is csak 2k.

Blacksheep333
#617
Az EA forgalmazza a dobozos verziókat.

Az operációs rendszeren is túl...

#616
EA a felelõs a retail verzióért mindkét játék esetében!

davidka003
#615
De az Orange Box és a Left 4 Dead az Valve játék. Mi köze az EA-nek hozzá?
De mondjuk nekem mindegy, most nincs pénzem játékra pedig szívesen megvenném 4k-ért.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#614
OB-n dobtam egy hátast..már 7et se sajnáltam érte a 12 helyett.de aki ott hagyja 3ért vagy mennyiért...
Bence94
#613
volt demo belõle csak egy ideig.játszottam demo fullal is.ha elõször próbálod ki akkor szinte nem lehet abbahagyni.single egy ideig leköt de ezt multiban kell tolni haverokkal.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Bence94
#612
ha tényleg 4000-re fog leesni a left 4 dead júliusban akkor az jön a gyûjteménybe.

ui.: láttam vaterán egy fémdobozos alone in the darkot és egy szintén fémdobozos bioshockot sajnos német nyelvûek voltak <#szomoru1> + egy nagy dobozos gyûjtõi változatot az alone in the darkbol sajnos ez megg wii-s verzio volt potom 7500 ft lett volna <#boxer>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#611
Bizony, az EA jövõ hónapban árleszállítást tart 😊
Többek közt a következõk is 4k-ért beszerezhetõek lesznek:
- Dead Space (akit érdekel, nekem annyira nem jött be ),
- Orange Box - ez viszont tuti vétel,
- C&C The First Decade - bagó ár egy ilyen gyûjteményért... bár már régen megvan,
- Left 4 Dead (nem ismerem, de sokan ajnározzák. Kár, hogy nincs belõle demó).

#610
Múlt hét csütörtöki szerzemény:
Crysis
Lego Batman
Lego Indiana Jones
Tomb Raider Underworld
Spiderman:Friend or foe

Júliusi katalógus szerint 4000-re le fog esni a Mirror's edge,akkor megint eszközlök pár darabot a polcomra örömmel😊
#609
Persze, de az nem is 2eHUF. <#smile> Ennyit megért nekem, de többet már nem. <#wink> Egyébként én is gyûjtõ vagyok. <#hehe>

IMYke2.0.0.0
#608
Mert gyûjtõ vagyok. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#607
Csak a multi miatt sima Cryisi-t? Akkor már inkább a kiegészítõlemezét, amihez jár a Crysis Wars is, ami külön multira kihegyezett program. Népszerûbb is, pl sokkal több szerver van.
Ha mindezt amiket írtam tudod, akkor nem szóltam. 😊

IMYKE2.0.0.0: Én csak azokat a játékokat szoktam megvenni, amiket szeretek, ismerek (bár ebbõl a szempontból nálam hatalmas kivétel volt a múlt heti Stranglehold). Te meg írtad, hogy nem szereted, akkor minek adnál érte pénzt? De persze nem pofázok bele, csak szólás szabadság van. 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

IMYke2.0.0.0
#606
Gondolom, sokan félreértették - érthetõ módon -, de szívbõl nem gyûlölöm a Crysis-t. A leárazott példányt lehet be is dobom majd a kosárba a megrendeléskor... <#buck>
Aztán megnézem, mit tud kezdeni velem a 4850-esem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#605
Megvárom a fizetésnapot - jövõ hét - és meg is rendelem rögvest õket.
Izzad a tenyerem elõre is.
Nem sok játékot szoktam végigjátszani , de ezt megjelenése óta tervezem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#604
Ja, és új szerzeményeim:
Civilization Chronicles
Spellforce Universe
Supreme Commander + kieg

#603
Szerintem remekül el lehet vele szórakozni, még ha van is pici "techdemo" íze a dolognak. És a multija sem rossz, bár tény, hogy vannak sokkal jobb multis játékok. 12 k-t én sem adtam volna érte (mint ahogy eddig semmilyen játékért nem adtam annyit), de 2k-t simán megér.

#602
Megköszönni meg elfelejtem. <#falbav> Elnézést!

Köszönöm! <#worship> Igyekeztem még Július 1. elõtt megvenni ezeket. Utána már drágább lesz ez is. <#shakehead> Ja, a CD Galaxisból rendeltem mindet és ma hozta a futár. Ezért a mai napi szerzemény. <#vigyor>

Te már megrendelted a Supreme Commander + kiegészítõt?

#601
A single valóban nem valami nagy szám, de a multi miatt vettem meg. Az már nem olyan rossz szvsz! <#smile>

fery02
#600
Nagyon jól elszórakozom a Crysis-sel, már vagy harmadjára. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#599
Az szép pakk egy napra. 😛

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

IMYke2.0.0.0
#598
Gratulálok!

A Crysis-en (voltaképp egy techdemo) kívül mindegyik szuper játék.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#597
Mai napi szerszeményeim: <#vigyor>

Boiling Point: Road to Hell
Crysis
FEAR
FEAR: Extraction Point
Heroes of Might & Magic 3 Complete
Heroes of Might & Magic 4 Complete
Jade Empire Special Edition
Prince of Persia Trilogy (1, 2 és 3 rész)
Sacred Gold (alap + kiegészítõ)

SL
#596
Bocs hogy kitöröltem 😄 szar kép volt

ezek voltak: Halo2, Unreal Tournament 3, Gears of War, Call of Duty 3 PS2

&#9762; HARDSTYLE &#9762; SCANTRAXX RECORDZ &#9762;

fery02
#595
Büszke lehetsz rá. LIVE achievementek miatt nekem is fáj rá a fogam. <#eplus2>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

IMYke2.0.0.0
#594
Engem az alap megjelenése óta izgat - akkoriban nem volt gépem hozzá, és persze sok pénzt is kértek érte... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#593
Áááááá! Köszi!
Akkor rendelés lesz 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#592
Én már megrendeltem az olcsósított kieggel együtt 😊 A héten próbáltam a demóját. 2x is végigtoltam az 1 kampány és 1 skirmish pályát 😄 Baromi jónak ígérkezik!

ffxi
#591
Kivánság listám státusza:
Érdekes NFS: MW drágább lett, 2k-ról 3,6k-ra felment, Hot pursuit 2 abszolúte sehol 😞 Ebbõl Resident Evil 4 lesz, mert 3k-ról 1,79k-ra lement és/vagy AOE csomag, ha fut rajtuk a LAN.

Fákjúal!

#590
Dehogy fulláras, KATT! <#wink>