Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bulba
#689
30 EUR.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#688
A Civilization Chronicles-hez mellékelt kártyajátékról nincs valakinek magyar leírása/fordítása? <#confused> Szeretnék vele játszani, de sajnos nem értem. <#shakehead>

#687
Nekem tetszene, ha az irányítást nem baltázták volna el. <#shakehead> Mennyibe került egyébként?

bulba
#686
Objektíven nézve nem: Kevés autó, kevés pálya, nem túl változatos, csak egy versenysorozat van, nem mûködik benne rendesen a kormány (G25 abszolút nem), bugos a menü, kisebb hiányosságok...
Nekem viszont kellett, mint egy falatka kenyér. Hiába van egy játéknak szép grafikája, akár 100 pálya, választható autó, ha az irányítás nem tetszik. A mai átlag autós játékokban (nekem) túl érzékeny az irányítás, túl nagy a kanyarsebesség, rövid a fékút, de van olyan játék is ahol nem is kell fékezni, mert a kanyarodástól megfelelõ sebességig lassul az autó. Egyszerûen unatkozom vezetés közben.
Ebben a játékban nem, ha túl gyorsan esek be a kanyarba kisodródik az autó, a tompa irányításnak köszönhetõen a hosszú kanyarokban is lehet normálisan tartani az ívet

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

norbi2fraktal
#685
nem rossz, grafika szép,és nincs nagy gépigénye sem

Chieftec 450W,MSI PT890 Neo-V2,Pentium D DualCore 2.8Ghz,2x1Giga DDRII800,480GB HDD,Gigabyte HD4670 1G,LG 19\", Win7 64 & XP Logitech Chillstream Xfire & Gamertag: norbifraktal

IMYke2.0.0.0
#684
Jó játék?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

bulba
#683

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#682
Na ez már igen <#eljen>

#681
bár most találtam az xboxos verzióról egy képet
eléggé igényesnek néz ki

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#680
szerintem sincs ezzel semmi baj, én be is ruháznék egyre lévén hogy csak a gtaIV van meg eredetiként, csak kiváncsi lennék hogy milyen "csomagolásban" is adják

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#679
Nem is rossz, nade nem ennyiért! <#smile>

fery02
#678
Az igen. 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#677
Nem mondanám lehúzásnak, mert végülis a GTA 3 + kiegészítõk egy csomagban... Szoktak ilyen pakkokat kiadni, nincs ezzel baj. Akinek még nincs meg egyik sem, az jól jár vele. Bár gondolom ilyen fapados kiadás, kézikönyv és térkép nélkül...

Amin viszont csak pislogtam... <#wilting> Hát elég idétlen gondolat volt összecsomagolni a Bioshock-ot az Oblivion-al...

#676
Belerakom az ablakba xD

fery02
#675
Picit soknak érzem
Am ez nagyon tetszik: "Platform: Window " 😄

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

IMYke2.0.0.0
#674
Klasszikus "még-egy-bõr" lehúzás...: GTA Trilogy - ~9.500 Ft.
<#wilting><#wilting><#wilting>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#673
Szívás <#circling>

#672
Na igen, de azért nem mindenhol, KATT! <#falbav> <#vigyor>

#671
Nekem is teljes lett a Civ-gyûjtemény, mióta lement a Chronicles ára ^^ Ennyiért nem hagyhattam ki. Ahogy az Orange Box-ot sem hagytam ki 4k-ért 😊

#670
Köszi! <#worship>

#669
Jól néz ki! 😊 grat hozzá!

#668
CD Galaxisból! A Civilization Chronicles (KATT!) 5190HUF, Civilization 4: Warlords (KATT!) 990HUF és Civilization 4: Beyond the Sword (KATT!) 990HUF, így összesen 7170+990HUF futár = 8160HUF. <#smile>

Carlos
#667
Honnan/mennyi?

Þór vígi þessi rúnar

#666
Hoppá, a képet meg elrontottam. <#rolleyes>

#665
Váááá, végre meglett! <#smile> Civilization Chronicles + Civilization 4: Warlords és Civilization 4: Beyond the Sword kiegészítõk! Komplett Civilization, amire mindig is vágytam! <#vigyor>

Jani21
#664
Köszi a választ.

blackcalibra
#663
Mindkét tok ugyanolyan.
#662
Na végre megjött a csomagom😊

Kung Fu Panda
Total Overdose(mióta vadásztam rá)
Jade empire
Flatout ultimate carnage
Marvel:Ultimate alliance
Scarface
Jani21
#661
Értem, de azért elsõ kérdésemre szerintem meg tudod mondani a választ.

blackcalibra
#660
A régi kiadásról fogalmam sincs, hogy milyen, szóval.......
Jani21
#659
Csak a külsõ papírtok rendelkezik gyémánt kiadás dizájnnal, vagy a mûanyag tok is? Esetleg a mûanyag tok megmaradt az eredeti dizájnnál?

blackcalibra
#658
A jobb oldali korongon csak a magyarítás van rajta plusz egy szövegfájl. Szívesen!
blackcalibra
#657
Ebben ugye új játszható karakterek
új,erõsebb fegyverek
új többjátékos módok és pályák
davidka003
#656
Köszi. Minden rajta van a képen amire kíváncsi voltam.
Elég igényes ez a Gyémánt Kiadás is. De minek van 2 DVD? Vagy az egyik az angol verziót tartalmazza a másik meg a magyart?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

blackcalibra
#655
Tessék
blackcalibra
#654
Persze, nagyon szívesen. Pontosan mire vagy kíváncsi?
davidka003
#653
Tudnál csinálni a Lost Planet gyémánt kiadás belsejérõl egy fotót?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

blackcalibra
#652
Ezek vannak többek közt, sok nincs itt, ami uyganígy dobozos kiadások, meg még elég sok melléklet játék.




fery02
#651
<#eljen>

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

n3whous3
#650
nekem ezek amik nem újságosak ::



gta iv a büszkeség, elõrendelt volt még, még a futárszolgálatos dobozát is megtartottam 😄

púúúúú

tommygear
#649
jameg egy pár gamestaros ingyen game: Postal, Hitman 3
DeerHunter01
#648
+ még megvan Hitman: Blood Money azis fasza játék.
ezrest simán megért 😊

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#647


3 Citys game 😄DD
de az Übersoldier az télleg fasza game attól hogy citys, lehet hõgy csak õk adták ki.
a többi se nagy szám de azért van 1-2 jó gamma

\"Erről van szó!\"

tommygear
#646
haló

bulba
#645
Igen, 32 oldalas és magyar nyelvû.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#644
Prey-hez volt kézikönyv?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#643
Úristen de örülök,hogy külön megvannak mind a Persiák,mind a Splinterek..legalább valami gyûjtõdobozban lenne a 3 különálló tokozás
fery02
#642
Ezt is aláírom az NFS: Porsche Unleashed-emmel. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

davidka003
#641
Én már sokszor leírtam, hogy az Ubisoft nagyon igénytelen.
A Legjobb választás játékok meg az EA Classics pedig nagyon jók. Van hozzájuk kézikönyv meg minden.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

fery02
#640
Ugyanilyen igénytelen az én Splinter Cell Trilogy-m. 😞

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!