Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10454
Én is úgy sejtem!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10453
Ezt te igencsak félre értelmezed. Nem törülheted utána, ha már feltelepült a játék. Minden játék indításnál be kellesz jelentkezned a Steam rendszerébe (amit offline is megtehetsz).

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

lolSL
#10452
szeirntem úgy értik hogy utána steam/offline modeban tolhatod ha nemlenne neted

IMYke2.0.0.0
#10451
Szerencsére nincs igazad:
- A TDU-t a játék miatt vettem meg, és reméltem nem lesz "online függõ". Tévedtem. De mivel közel sem premier áron vettem meg, nem volt nagy érvágás számomra.
- Én achievements-függõ?!
Ha nekem nem hiszel, javaslom, kérdezz meg itt másokat az online-játék viszonyomról!
Kerülöm az online-t mint a pestist. Meguntam már nagyon-nagyon rég.

Bízom benne, hogy arra gondoltál mikor írtál, hogy maximálisan kijátszani az adott játékot - mert bizony, akkor nem tévedtél: ha van rá módom, idõm, akkor így teszek.
Felháborodni akkor tudok, amikor a lejjebb említettek miatt megakadályoznak ebben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#10450
"Yes, you will have to install Steam when you install Fallout: New Vegas if you don’t already have it. And yes, you will have to be online at the time of that initial install. "

Akkor no problem! Install alatt kell csak, gaming alatt nem. HELYES, lehet uninstallni a rákba, ha már fent a game...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10449
Ha valaki úgy vette meg a Test Drive Unlimitedet, hogy nem volt tisztába vele (nem nézet utána), hogy az csak is online élvezetes, azt csak sajnálni tudom. A Burnout Paradise meg ugyan úgy élvezhetõ és kijátszható 100%-ra offline profillal is. Az acsikat én nem tartom egy játék részeként, ami mindenféleképpen keljen a 100%-hoz. Szerintem az csak egy plusz dolog, hogy a játékosok tovább tudják élvezni (vagy szitkozódva kínlódni) a játékot. A hozászolásodból az derül ki, hogy te igencsak ragaszkodsz az acsikhoz (szinte nem tudsz meglenni nélküle).

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

Tinman
#10448
Nem kell ilyen véresen komolyan venni!
Ami multi achi azt én is kihagyom... tudod mikor fizetek multiért -.-
Viszont, ami single-t érintõ achi, azt nagy örömmel megszerzem, ha KEVÉS energia befektetéssel jár. Ezzel gyakorlatilag ki is jelentem, hogy soha nem lesz teljesen kimaxolt egy játék achi szempontból nálam, de nem is zavar.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10447
Use of Steam will be mandatory at retail. So what does that mean? We’ve implemented Steamworks in as light and unobtrusive a way as possible. Yes, you will have to install Steam when you install Fallout: New Vegas if you don’t already have it. And yes, you will have to be online at the time of that initial install.
forrás: http://techreport.com/discussions.x/19053


Számomra ez elég egyértelmûnek tûnik! És én totál ugyanígy hallottam!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10446
Fallout New Vegasról beszéltem most! Kicsit félreérthetõ voltam, bocsánat!
Tehát FAllout 3 Live-os, tehát simán beveszi a No DVd-t, de FAllout New Vegas steames, tehát steam kell az installhoz is nem?
Ellenkezõ esetben nem értem, hogy miért kell egyéni telepítõt kreálni hozzá? (lehet az én fejemben van zavar ám...)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

lolSL
#10445
egyik fallout sem steames játék, csak ott is kapható

#10444
Nem akarlak elkeseríteni, de: Steames játékot steam nélkül nem tudsz felrakni... (steamet használó egyik jó ismerõsömet direkt megkérdeztem) Hiába írhatod ki a steamrõl akár letöltött játékot steam nélkül az bizony meg sem nyikkan, nem telepíthetõ!
Ezeknek a steames tört játékoknak mind egyéni telepítõje van a törõ csapat által kreálva. Úgyhogy szerintem ez nem fog ilyen könnyen menni...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10443
Sajnos, rengeteg ilyen dolgot csak ONLINE lehet teljesíteni - és ez engem idegesít.
Ha játszom, akkor ne legyen már kötelezõ MÁSSAL megosztanom az élményt [aki ráadásul akár el is ronthatja]...

Ilyen játék most az életemben a "Burnout Paradise: Ultimate Box" - egyszerûen nem lehet 100%-osan teljesíteni, mert másokkal is kell cirkálni, versenyezni.

Épp olyan, mint a "Test Drive Unlimited (1)" - rohadtul nem érdekel másokkal kocsikázás, de a Single Player-t nem teljesíthettem 100%-osra, mert a "feladatok" között ott volt a cirkálás, versenyzés, mások kihívása stb.

Hát kapják be!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10442
Azt hiszem, otthonról el kell majd hozzam a Xara-projekt mentésemet, hogy rendesen mûködjön a dolog.
Valahogy most az egész projekt nem szuperál, már a Xara Web Designer-ben sem - mindent hiányol. Szerintem, nem abban a struktúrában vannak a források, amiben a végeredményt annak idején elmentettem.

Javítom az egészet, hamarosan.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#10441
Az acsik nagyon jók! Sokszor voltam úgy, hogy magamtól eszembe nem jutott volna olyasmit csinálni amiért achi jár, aztán megnéztem, hogy mi a kritérium. Ha könnyû volt, gyorsan megcsináltam és sok esetben jót nevettem a végeredményen/reakciókon.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#10440
Hálistennek én csak kevés játékkal játszom, de azokkal nagyon. Szóval nekem nincs lemaradásom.

Þór vígi þessi rúnar

#10439
Már a Dirt 2-nél is jelen volt (azt se lehetett más kulccsal játszani). Ebbõl kifolyólag több mint egy hónapja van jelen az új rendszer.

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

Tinman
#10438
4. Copy the cracked content from the SKIDROW folder on the DVD to the main installation folder and overwrite.

Remélem menni fog <#bohoc>

Amúgy mire eljutok oda, hogy valóban játsszak vele, az minimum évek kérdése... bár nagyon, de nagyon hiányzik a Fallout 3, szóval lehet, hogy már idén rászánom magam a F3 végigvitelre, mert minden nap eszembe jut és egyre nehezebb türtõztetni magam.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10437
Imy: Próbáld meg ezt a linket beilleszteni!Vatera

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

lolSL
#10436
kb egy hónapja van csak az új rendszer, eddig "átjárhatóak" voltak a kulcsok, pl egy fallout kulccsal játszhattál gta 4-et is ha nem érte el az aktivációs limitet.

#10435
Bánja fene az accsit :-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10434
Amúgy se szeretem, ha ott búg a lemez a meghajtóban. Tényleg kell lemez a futtatáshoz?
Nekem igazából 2 dologért kell az a kiadás: Egyrészt, mert jó játéknak tartom és kell otthonra az eredeti
másrészt (ez összefügg az elsõ indokkal), nem akarok szórakozni a warez verzió "egymás után telepítgetõs hülyeségeivel + legfrissebb patch be van abba építve, így csak 1 db 1.7-es no DVD kell és már mehet a móka!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10433
GfWl-nál ha offline profilt csinálsz nem kéri a játék kulcsát. Csak az acsikat bukod, de az meg nem ront a játék élményen.<#wink>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10432
Fogalmam sincs, két Live-os játékot telepítettem eddig, de azokat online profillal használtam. Mindenesetre ha egyszer regisztrálható kulcsa van, akkor semmiképpen nem érdemes érte túl sok pénzt adni.
#10431
Mi az, hogy régebbi? A Fallout 3 GotY azért nem annyira régen jelent meg.
#10430
offline profillal nem skippelhetõ ez a live-os dolog?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10429
Így van... 😞
Megnézem, mit tehetek a link helyessége érdekében.

A keresési módot nem tudom fixelni. 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10428
legfeljebb rátolok 1 cracket, és nyomom offline

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10427
<#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10426
ÖÖÖ... azt hiszem valami not good with a használt fül alatti vatera opcióval a bannerban

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

lolSL
#10425
Az ilyen régebbi live játékoknál még lehet többször regelni egy kulcsot.

#10424
Live-os a játék, szóval elvileg be kellett regisztrálnia a kulcsát...
Carlos
#10423
Amúgy simán elképzelem, hogy letölti a skidrow-t játszik azzal és a dobozos játék pedig szép lesz a polcon.
Én is ezen morfondírozom. 😊

Þór vígi þessi rúnar

#10422
Gondolom stilszerûen CD-Galaxis (szóvicc rulez) <#nevetes1> Egyébként grat (sok sikert a sztííím kikerüléséhez)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#10421
szerintem nektek péntekre megjön. Steve holnap fogja megkapni és postázza. Szóval nekem jövõhét.

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#10420
Postás helyében ellopnám (viccel!), szóval lehet, hogy elõbb ér neked :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10419
Köszi :-)
Az nem szikla volt... az úgy konkrétan egy komplett galaxis volt :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#10418
Zsír...akkor nekem ér ide leglassabban. Nekem majd csak jövõhéten. 😄 De nem baj. 😄

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#10417
MDK (1) - 1500 pénzért.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10416
Hatalmas szikla zúghatott le a szívedrõl! Örülök! Mert megérdemled. <#papakacsint><#nyes><#taps>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#10415
Kent bilív it!

GAME: Your order is on its way!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#10414
Így van.
12.95 font + 0.99 font postaköltség x 313.6 Ft-al = ~ 4.372 Ft-> 4.400 Ft.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Shep
#10413
Attól többet nem is ér mert kintrõl 4400 postával együtt és az ugye új.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10412
Közben ajánlottam neki 3500-öt érte használtan postázva!
4000-ért újat lehet rendelni külföldrõl, úgyhogy ha nem tetszik neki nem veszem meg...

Sajnos én is azt veszem észre, hogy ott akarnak milliárdossá válni...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10411
Sajnos, ottani tapasztalataimból ítélve - és nem túláltalánosítva - az emberkék álomvilágban élnek.
Valószínûleg kevesli majd.
Szerintem, a bontott, használt Fallout 3 GOTY maximum 4000 Ft-ot ér így. Köztünk szólva.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10410
Fallout 3 GOTY mennyit ér meg szerinted? 3500-ért postázva szerinted kevés lenne?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10409
Tinman szopni szokott, nem szívni.<#puszis>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10408
Akkora köcsög vagyok, hogy nekem pl. nem is küldik, úgy fest továbbra sem...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#10407

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

The Protector
#10406
Hogyan tudnék figyelni egy adott játéknak az árát.A battlefield bad company 2 lenne az de baromi drága még mindíg.Sok eredeti játékom van de ezt sokallom,még nem volt olyan game amit megvettem volna teljes áron.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Carlos
#10405
No süti, hogy nektek is hozzák. 😊
Örülök, hogy "macerás" beszerezni a FNV CE-t, így nem lesz minden köcsögnek.

Þór vígi þessi rúnar