Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#10504
Nos, mivel közel 1 Ft-ot esett a Font ára, gondolom nem kérdés, hogy Zó berendelte a Fallout: New Vegas-t. <#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

wesker24
#10503
Hát jah én is a Tünde Elf kampányál dobtam el az agyamat amikor ehgyszerüen lehetetlen volt olyan gyorsan fejlödni hogy vissza tudjam verni a démonsereg támadását !

Nálam a tünde kampánynál kapott Uninstallt az elsõ 4 kampány jó volt de a tünd ekampány nálam már kész idegbaj volt !
#10502
Kösz, hogy szóltál, majd odafigyelek, akkor!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10501
Hát konkrétan én még játékon nem ba...tam föl annyira az agyam, mint a Heroes 5-ön! Undead hõs körönként a semmibõl 10 csontsárkányt termelt, hát azt a különbséget képtelenség behozni, esélyem se volt! Ez nálam a hosszabbítsuk meg a játékot unfair, cheater megoldásokkal kategória, azt meg csípõbõl útálom (igen direkt hosszú ú-val írva). Így ment a levesbe, amúgy is ami felbas...sza az ember agyát, az nem szórakozás, az csak frusztrálja az embert, azért meg nem kell a gép elõtt ülnöm, hogy felidegesítsem magam, elég ha bemegyek dolgozni néha...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#10500
Elképesztõ akciók voltak akkor majdnem 1 teljes játék árából ami ugy most 49 EUro én 42 Euroból vettem 14 játékot !

#10499
Na ezt jó tudni, mert akkor lehet vásárlás lesz és elkezdek steamezni én is...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#10498
Jaha Dunegoen kampány nem könnyü de sikerült annyi sereget gyüjteni hogy elosztottam öket és a várat is sikerült megvédeni meg tovább is tudtam terjeszkedni meg aztán mikor már mmajdnem megvolt mind a 10 város akkor már szinte akkorr aseregem volt hogy csak na !

Persze azért hagytam a várban is egységeket arra az estere ha letámadnák !

#10497
jah, elsõnek azt hittem hogy konkrétan arra a pályára írtad, de most látom hogy nem 😊

#10496
de ha pl elfoglasz 1-2 várat és elkezdesz fejlõdni,és sereget gyûjteni, közben az ellen a maradék 6 -7 várával is ugyan ezt csinálja, így sokkal nagyobb lesz a serege. Közben támadtak a démonok fentrõl is..

wesker24
#10495
Amugy én a Dungeon kampányt is végivittem a végére már akkora sereget gyüjtöttem össze hogy felölem támadhattak a várat simán legyöztem öket !

Nekem a tünde elf kampány okozott nehézséget amia Dungeon kampány után van ott hagytam félbe egyszerûen nem tudtam annyira felfejlödni mikor a démonsereg letámadott !
#10494
A Heroes sorozat a legnehezebb játék szerintem, az összes részével játszottam, még az 1-el is, de egyiket sem tudtam végigvinni, legutóbb a Heroes 5 -el voltam, de csak a Dungeon kampány 3: A kultisták -ig bírtam.
foglaljak el 10 ellenséges várat, úgy hogy közben támadtak a fenti világból is,és a várakból is jön az ellen, na persze.
Kár hogy az egészet túl nehézre csinálták.

wesker24
#10493
Kösz az információt !

Látom te is nagy Heroes fan vagy a régi idökben voltak ám nagy Lan party-k nyomattuk orrba szájba a Heroes 3-at az össze kiegjével együtt mindenki hozt a a saját gépt aztán elkezdetük este 8-kor és vagy hajnali 4-ig vagy reggel 6-ig nyomattuk a multit !
#10492
Annyit még hozzáfûznék, hogy néha a szkriptek alapján meginduló hullámok különösen durvák tudnak lenni egyes pályákon. Ez azért is kellemetlen, mert a kampány során egy hõst minden pályáról továbbvihetünk (nyilván érdemes ugyanazt az egyet az elejétõl fogva), de volt olyan, hogy a következõ pálya elmebetegsége miatt legalább 3 órán át grindoltam az ellenségek fõvárosából elõ-elõbúvó 1. szintû hõsöket (és ez még grindból is életem legunalmasabbja volt), mert a pálya letakarításával még messze voltam a szintlimittõl, és nem akartam esélytelenként továbbvinni.

Szóval nem ajánlatos elsõre feltekerni a nehézségi szintet, mert már normálon is tud unfair meglepetéseket okozni.
#10491
Disciples II

Hasonló, de más, mint a Heroes, szóval mindenképp ajánlom, de - szerencsére - más játékélményt nyújt.

- a hõsök a csata aktív résztvevõi, mint a HoMM IV-ben, a buffolós italait az éppena Disciples elsõ részébõl lopta - viszont csak egy hõs lehet egy seregben, és az õ leadership értéke határozza meg, hogy hány slot van a többiek számára

- nincsenek stackek, minden egység egy darab lényt jelent, viszont XP-t kapnak is fejlõdnek - a legtöbb esetben ez legalább pár szintig (maximum ötig) alaváltással is jár, a squire-ból például lehet lovag vagy witch hunter, a lovagból birodalmi lovag, a witch hunterbõl inquisitor, és így tovább (a fõvárosban építkezéssel döntjük el a fejlõdés irányát); alakváltás híján pedig egyszerûen az értékeik erõsödnek

- a hõs szintlépésekkor nem ölt új formát, a statisztikái viszont erõsödnek, és lehet választani egy új skillt

- hõstípusok: közelharcos, íjász, mágus (ez mindig AoE támadóvarázslattal rendelkezõt jelent), rodot telepítõ hõs (csak 1-es leadership), thief (õ meg magányos farkas, többek között mérgezéssel tudja gyengíteni az ellenséges seregeket, illetve a kereskedõktõl tud varázstárgyakat lopkodni, de könnyen elkapják, és akkor a veszteséglistára kerül)

- mágiahasználat csak az adventure mapen van, ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek olyan spéci egységek, melyeknek a támadása alapból bénítást, átváltoztatást, gyógyítást vagy éppen életszívást jelent

- a lényeink és hõsünk nem tud mozogni a csatában, fix helyet foglalnak el, egyes drabálisabb lények (démonok, sárkányok, óriások, titánok stb.) kettõt is; a melee harcosok a szomszédos mezõkön állókat tudják támadni, ha elfogy az ellenség elsõ sora, akkor értelemszerûen a hátsó számít szomszédosnak, mert nem áll köztük senki, a távolságaik egy része egy darab célpontot, de bármelyiket, az AoE támadással rendelkezõk pedig egyszerre az összes ellenséget, illetve egyes gyógyítók esetén az összes szövetségest

- vannak immúnis egységek (a vérfarkasok például fizikai támadással sebezhetetlenek, tehát ha az elsõ sorba beraksz egyet egy durva ork horda ellen, nem tudnak semmit kezdeni 😊, illetve vannak úgynevezett wardok, ezek százalékos eséllyel hárítják az adott elemre építõ támadást; továbbá vannak bizonyos fokú ellenállással rendelkezõ egységek, például a fejlesztett gargoyle kemény bõre, teste eleve elnyeli minden fizikai sebzés 50%-át

- a fõvárosok kulcsfontosságúak (nem szabad õket veszíteni, mert akkor game over, épületeket csak itt lehet felhúzni), de nagyon nehéz bevenni õket, mert van bennük egy onnan elmozdíthatatlan guardian, aki kacsintással seregeket tud elpusztítani - gyakorlatilag szó szerint, szóval a rush kizárt 😊

- a többi elfoglalható vár csak komolyabb helyõrséggé fejelszthetõ, így fokozatosan nõ az általuk biztosított bónusz defense, több csapat fér el bennük, és gyorsabban gyógyítják a megpihenõ seregeket (mert a csata után bizony sérültek maradnak, de szerencsére fel lehet õket támasztani)

- a birodalmunk a befolyásunk növekedésének megfelelõen terjeszkedik, tehát a várak folyamatosan tolják ki a határt, mi esetleg ún. rodokkal segíthetünk erre rá, ezeket persze fõleg még el nem ért nyersanyagokra érdemes felhúzni, egy spéci hõssel

- a nyersanyagok: aranybányák és különbözõ mágikus kristályok - ez utóbbiakból mindegyik fajnak sajátja van (ahogy saját mágiaosztálya is), de ez nem jelenti azt, hogy a magasabb szintû mágiákhoz nincs szükség a többiekére is

Rengeteg apróságra kitérhetnék még, de ebbõl nagyjából kiderül, hogy milyen játék, miben tér el a koncepciója a HoMM-étõl. Annyit tennék még hozzá, hogy a kampányok szkripteltebbek, a pályák szûkösebbek a nagy testvérhez képest, de ez nem jelenti azt, hogy könnyebb lenne, sõt... Nálam ugyan a HoMM a nyerõ, de a Disciplest is kihagyhatatlannak tartom, ha taktikailag azért kevesebb lehetõséget is rejt.

Elnézést az összecsapottságért, de be akartam váltani az ígéretemet, így csak gyorsan összehánytam itt pár zavaros sort, hátha segít. Ha másban nem, abban, hogy amennyiben megveszed és csalódsz benne, tudod, hogy kit kell szidni 😊
wesker24
#10490
Egyik easter egg !

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Titkos Resi 4 Trailer ami soha nem került ki netre ! Ha fömenüben maradsz és nem csinálsz semmit több mint 1 percig akkor egy olyan Resi trailert játszik le ami nem került ki a netre.
wesker24
#10489
Jah az nem kétséges hogy a Resident Evil 4 mennyire jó játék !

Meg aztán nagyon hosszu egy játék ! A Resident Evil 4 a 2,5 Gigás textura packal meg egyszerûen gyönyörü !

A Resident Evil 4 az egyetlen olyan játék amit már totál agyon moddingoltam van hozzá kb 1 Gb letöltött cuccom !

Söt a Resi 4-ben ráadásul van egy csomó easter egg amit bele raktak a készitök !

A céllövölde nagyon jó volt benne össze is gyüjtöttem a létezõ összes Resi 4 figurát !

Tinman
#10488
Jó ár érte, de azt hiszem még újságmelléklet is volt már... ettõl függetlenül remek darab!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10487
<#eljen>
Szvsz simán jobb, mint az 5. rész.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#10486
én most a resident evil 4-be vagyok elmélyülve, nem gondoltam hogy ilyen jó game...

#10485
Igen, most végeztem a Still life 1 -el, kb 3-4 -szer vittem végig eddig, kurva jó játék, aztán sokat gondolkoztam hogy meg-e vegyem a 2-õt, de a borító és a kiadó igénytelensége mindig visszatartott.

davidka003
#10484
Still Life 2 elég rossz lett. Az elsõ részt egy profi csapat csinálta és nagyon jó lett, a 2. részt meg valami suttyók.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#10483
Nagy kár hogy a Still life 2-õt az evm adta ki, az meg annyira igénytelen kiadó hogy nem veszem meg, bármennyire is kéne. A kézikönyv is a borító hátulján van, milyen rossz. Kát érte.

#10482
Rendeltem én is CE-t a Fallout NV-bõl a gamestation-rõl, mivel itt nem írták, hogy UK only, mint a game-n. Jelenlegi állapot szerint már "dispatched", hát remélem innen már nincs visszaút! Rendszerint 4 munkanap múlva szoktam megkapni, amit a Royal Mail szállít, úgyhogy csak jövõ hét elejére derül ki.
davidka003
#10481
Átvettem a Racedriver: Grid-et és a Penumbra Anthology-t. Ennyit bõven megért. 😊


Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

balee4
#10480
Steamen teljes áron semmit nem éri meg venni. Ennyi tényleg nevetségesek az árai. Csakis az akciósak közül érdemes szemezni, de én úgy vagyok ami dobozosan is kapható azt meg nem venném steamen.

Amúgy grat a Vegas-hoz mindkettõtöknek. Kipróbáltam és tényleg hangulatos, de gyakorlatilag, nagyítóval kell keresni a különbségeket a 3-hoz képest. Bár úgy tudom a változtatások leginkább a játék szerepjáték részét érintették, annyira én még nem merült bele, hogy nagy változásokat vegyek észre. De mivel a Fallout 3 nálam 10/10-es game, ha legalább olyan jó, már elégedett vagyok. Idõm persze nincs rá, szal elrakom késõbbre.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

wesker24
#10479
Meg most is van Steam akció a Disclipes 2 Gold csak 5 Euro !

De nem lehet valami népszerû játék mivel nálam a fél steam friends listnek fogalma sincs róla hogy mmirõl beszélek ! xD

Vagy csak nem játszottak aanno régen a Heroes 3-4-5-el ! 😄

wesker24
#10478
Majd nem aggódj az lesz ha eljön a karácsony amikor nagy steam akciok szoktak lenni ! Na akkor van ám 33 50 75 90 -os leárazások !

Amikor legutobb volt óriási nagy steam akció akkor is elköltöttem vagy 42 Eurot !

Persze ez a 42 Euro 14 játékot tartalmaz !

Tinman
#10477
Teljesen jogos, amit mondasz...
Sajnos a FT tényleg nem ér semmit egyik ellen sem.
Ennek tükrében ugye 2.000 Ft-nyi difi van.
13.5k.
Ez számomra még mindig MESSZE elfogadhatatlan ár egy digitális úton terjesztett játékért. Miért nem a fele? Annyi lenne a korrekt ár érte.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

wesker24
#10476
És ugye a font nem sokkal de drágább most mint az euro ! 😄

Carlos
#10475
Geci leszek belekötök.
Ez ójró. Az meg font volt. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#10474
Gyerekek... nem tudom mikor voltam utoljára ilyen izgatott... atyaég... elképesztõen várom FNV-t! Magamom is meg vagyok lepõdve ^^

Zó:

Teljesen logikus, amit mondasz. Az már más kérdés, hogy a magamfajta konzervatív gamernek, ez nem esik jól, de ugye erre kollektíve szarik mindenki egy jó nagyot.

!NEM! akarom újrakezdeni a sztím fikkantást... egyszerûen nem értem!

Magyarázzátok meg! Csökkent képességû vagyok elismerem... nem tudok pl. repülni és a telekinézis sem megy :-/

Sztím:

Pre-Purchase Fallout: New Vegas

49,99€

Ennyibe kerül a gazdagon felszerelt CE, pontosan ennyibe.
Figyelek, és jegyzetelek!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#10473
XXXD

#10472
Ezt majd akkor mondd, ha éjszaka a Temzébõl egy szökõár elönti Londont! 😊
w77d
#10471
ez asszem fõként nem istenen múlik XXXD

#10470
Istenítélet lesz. Ha holnap olcsóbb lesz a font, akkor megrendelem, ha nem, akkor nem.
#10469
Számtalan oka lehet. Például azt is hihették annak idején, hogy a Live jobban felfut PC-n, de valószínûleg azóta sincs sehol a Steamhez képest (már amennyire egymás mellé tehetõk), így maradtak a népszerûbb megoldásnál. Egyáltlaán a saját felhasználói bázisukból sikerült ezt a következtetést levonni (pl. visszajelzések, Steames vásárlások aránya).

De az is könnyen lehet, hogy egyszerûen csak másolásvédelemként gondolnak ezekre a megoldásokra, mert a Bethesda már egy ideje próbál nagyon puha lenni DRM terén, így úgy gondolják, hogy ez eladható felhasználóbarát védelemnek. (Ugye azon önmagában senki nem akad ki, ha egy játék elsõ része SafeDiscet használ,a második pedig SecuROM-ot, ha errõl nem is tud.)

Továbbá a Live-nak voltak olyan gyengeségei, mint az alább emlegetett többször használható kulcsok, vagy éppen az, hogy bizonyos régiókban nem elérhetõ, és mindenhol novembertõl sem lesz az.

Szóval milliónyi tényezõ van, ami alapján mérlegelhettek, talán a hivatalos fórumon találhatsz is rá választ, ha kedved van átnyálazni. Talán nem. De a Steamet fikázni mindenképpen lehet, ahhoz nincs szükség különösebben semmire.
Carlos
#10468
Steam többet fizetett, mint a Live.

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#10467
Azt magyarázza el nekem valaki, hogy:

Ha a Fallout 3 Live klienst igényel,

akkor miért igényel a Fallout: New Vegas MÁSIK klienst?

MS nem tejelt, Szelep igen? Vagy miért?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#10466
Csak egy évvel vagyok idõsebb - s lehet, hogy én sem érem meg, de ha mégis, lesz jobb dolgom is annál, mint játszani...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10465
Én már addigra lehet hogy le is szokok a játékról(20 év múlva már 55 éves leszek). Ha megérem egyáltalán. <#miaz>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

#10464
Nem élünk vele aztán ennyi! Egyébként ez jó hír is valahol, mert a Nexus F3-hoz is voltak rendkívül jó és ötletes modok!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10463
Nincs olyan nagy baj, ha nem 100% virít a statisztikáim között, csak morgolódok.
S persze, sok-sok értelmetlen "jutalom" van nem egy ilyen játék listáján.
10-20 éven belül csak lesz nekem is saját, stabil netem. <#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10462
NA ettõl tartottam...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10461
Persze. Nekem is.
Csak rezignáltan közöltem, lehetõség lesz megint sok-sok millió cheat(nek is minõsíthetõ) MOD-dal találkozni... tisztelet a kivételnek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10460
Úgy értettem ahogy lentebb írtad (maximálisan kijátszani, azaz minden acsit megszerezve). Amúgy nem értem, hogy mért vagy felháborodva ha egy online is játszható játékot veszel, holott tudod hogy te az acsik miatt nem fogod tudni 100%-ra kijátszani (te stílusod szerint értelmezve), mert lehet sejteni, hogy lesz benne online acsi is. Már elég régóta ez van, hogy ha valaki meg akarja szerezni az összes acsit (100%-os végig játszás a te véleményed szerint), ahhoz bizony kell játékra alkalmas internet, mert másképp nem fog menni. Sajnállak, hogy neked nem adatik ez meg (mármint az megfelelõ internet hiánya), de sajna ez van. El kell fogadi, és nem mérgelõdni miatta, hogy buksz néhány acsit. Szerintem azok nélkül is ugyan úgy élvezhetõ egy játék, mert az nem dob a játék élményen semmit sem (szerény véleményem szerint)! <#worship>

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

Carlos
#10459
Nekem az csordogál otthon.

Þór vígi þessi rúnar

NEOreg3
#10458
#10452
#10453
#10454

megerõsítem, ha crack után sem indulna el steam nélkül, akkor kénytelen leszel a teljes szkidró (vagy bármelyik mûködõ) release-t leszedni

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Carlos
#10457
pff... Cheat Engine óta tókmindegy nem?

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#10456

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10455
Húha, ezt hosszú lenne összefoglalni, azért más a játék, mint a HoMM, talán este összegyûjtöm. Én jobban szeretem a Heroest, de a Disciples 2 mindenképpen jó vétel, és a zseniális dark fantasy art design miatt a mai napig a látvány az egyik legnagyobb erõssége.

Egyébként a GOG-on csak pár forinttal drágább most, DRM és kliens nélkül, soundtrackkel.