Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10404
Nálam elõször teszt, aztán ha jó, akkor megvétel... majd amikor lesz Goty verzió belõle!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#10403
Látom a steamen most akciós áron van a Disclipes 2 Gold ! Csak 5 euro !

Amugy mondana valaki néhány infot a játékról ?

Ahogy a videot elnéztem tisztára Heroes stilus amolyan fantasy játék !

Habár a grafika már eléégé elavult de a Heroes 3-al se graf miatt játszottam !
#10402
Ez jó hír. Pedig örültem volna, ha Tinman szív, mert így most gondolkozhatok én is azon, hogy van-e mégis fölösleges 16-17k-m 😊

Nézzük csak!

Meg kéne venni, mert

- Fallout több régi motoros közremûködésével, pár hardcore-abb elemmel dúsítva
- az Obsidian megérdemelne egy olyan sikert, amely erõsebb pozícióba juttatná õket - talán nagyobb esélyük lenne befejezni a játékaikat

Nem kéne megvenni, mert

- nem vagyok milliomos, sõt ha így folytatom, soha nem is leszek
- évekig nem fogok vele még játszani
- bugos, bár ez az elõzõ pont miatt nem érint annyira, csak hát mégis jobb kész termékért fizetni
- DLC-k - köztük egy timed (?) exkluzív is <#action>
Tinman
#10401
Rohadjanak meg!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10400
Hát nem tudom... nekem még mindig kaki van :-/

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10399
Na, a trackinget is frissitettek.

20/10/2010 Your order has been dispatched.

#10398
Visszakapod automatikusan, csak idõ kérdése, nyilván a bankon is múlik, mennyi idõre lesz zárolva.
#10397
Szerintem ne. 😊

"GAME: Your order is on its way!"

#10396
Oh. Hat az kellemetlen lenne.

Az amazonon egyebkent 2 fontot irnak a sulyra (900 gr), igaz ezek mar a resellerek; kemeny 150+ dollarokert vesztegetik. 😊

Tinman
#10395
És akkor most az jön, hogy könyörögjek a pénzemért, vagy visszautalják automatikusan?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10394
Mert nem az veszi le a lóvét, aki becsomagolja, leméri és feladja a játékot. Én már jártam így, írtam itt többször is.

Ha a GAME korrektebb lenne, kiírná az 1 kg fölötti termékekhez, hogy a súlylimit fölött vannak, akkor legalább elõre tudja a vásárló, hogy az õ hibája, ha próbálkozik, és nem jön be.
Carlos
#10393
<#merges2>
Nekem elvileg tegnap feladták, Steve szerint: "There is a chance it might come today."

Reménykedjünk, hogy csak a "külföldieknek" a britek kiszolgálása után küldik.

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#10392
Most néztem...

Még mindig csak picked and packed. <#rinya><#shakehead>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#10391
Töröltem, de ahogy látom, a rendszer 1-nek látta.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10390
He? Ha egyszer levontak a dellat, akkor miert ne adnak fel? Mondjuk mar 4. napja pikkpakkoljak...

Carlos
#10389
Hehe... 😊
Én csak 2x toltam végig! A vége nem is nagyon tetszett...
Ja és NAGYON nehéz az a könyv, elzsibbad a karom a vonaton olvasás közben.

Þór vígi þessi rúnar

#10388
Halálos kurtizán, mi? 😛
Basszus, azt a gyûjteményes könyvet legalább 5-ször elolvastam, és most megint kedvet kaptam, de az a fránya Tudásközpont pár napig még nem nyílik meg...

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Carlos
#10387
nemsokára kiderül, ha õ is megnézi az accát. De szerintem feladják neki.

Þór vígi þessi rúnar

#10386
Én egyelõre lélegzetvisszafojtva várom, hogy feladják-e neki.
Carlos
#10385
Ey Lindi 4 da win!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#10384
persze. De ha küldik magyarországra a game-rõl akkor szerintem Tinman koma elõbb rakja a képeket. Nekem angol címre megy és onnan küldik magyarországra kollégák. Szóval nekem csak jövõhéten lesz meg kábé.

Þór vígi þessi rúnar

#10383
Én Warhammer témában a 40k-val kezdtem, Ian Watson könyvei fantasztikusak, imádtam õket! Aztán egyik haverom mondta, hogy el kéne olvasnom a Fantasy változatot is, azok is jók. Eleinte nem rajongtam az ötletért, mert nehezen tudtam elképzelni a Warhammer világot Space Marine-ok nélkül(<#hamm>), de a Gotrek és Félix-es könyvek nagyon jók. Eddig asszem 4-et olvastam el, hát fantasztikusak!

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#10382
Sajnos egyenlõre nem úgy néz ki, de elképzelhetõnek tartom, ha jól fog fogyni...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#10381
a New Vegas is megjelenik majd magyarul, mint a Fallout 3?

#10380
Majd, ha megérkezik, azért dobsz föl ide pár képet a tartalmoról, had csorogjon a nyálunk!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#10379
FNV game.co.uk UPDATE:

19/10/2010 Your order has been dispatched.
17/10/2010 Your order is currently being picked and packed.

Þór vígi þessi rúnar

#10378
Jah, régen még gyerekkoromban játszottam haverokkal egy autós játtékkal, már nem emlékszem hogy mi volt a címe, csak arra hogy bármerre el lehetett menni, és változtak a napszakok is. Azt már nem tudom hogy mit lehetett benne csinálni. Azt hiszem volt belsõ nézet is. Valaki nem tudja a címét?

Amúgy én is szeretem a fantasyt van vagy 200 könyvem, csak az a baj hogy kevés az idõm, aztán kb ha kéthetente kiolvasok egy könyvet.
Én mesekönyvek helyett fantasy-val kezdtem 😊
kaland-játékokkal, utána meg az elsõ igazi könyvem az Árnyéktalanok volt. Jah, a Boszorkányszombatot olvasta valaki? Na az durva volt.
Régen mindig kaland -játék könyveket cserélgettünk, meg rengetegen olvasták, ma már az a korosztály legfeljebb pornó újságot "olvas", meg is látszik a sok hülyén...

#10377
Maximálisan egyetértek! De, azért mindent én sem akarok és tudok megvenni, ilyenkor viszont jól jön!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#10376
Szintén!

Þór vígi þessi rúnar

w77d
#10375
én nem szeretem az e-book-ot, egyszuerûen nem adja vissza a könyv feelingjét... a papír szagát, a lapozást, a könyv súlyát stb... ráadásul én valahogy elmélyülni sem tudok úgy benne mint egy könyvben...

#10374
Dehát az e-book nem is ég...<#zavart2>

Ha bizonytalan vagyok a kiadvány minõségében, akkor beleolvasok az e-bookba (egyébként úgy vagyok a könyvvel, mint a játékkal, ha van esély rá, hogy valaha újból elolvasom, akkor megveszem, ha egyszer olvasós, akkor e-book)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10373
Kedves Imy!

Megtennéd, hogy törlöd a véletlenségbõl és a mozilla aljas agyafúrt módon megszervezett ellenem irányuló összeesküvésébõl származó dupla hozzászólásomat.

Elõre is köszönöm

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#10372
e-book! ISTENKÁROMLÁS! Máglyára vele!

Þór vígi þessi rúnar

#10370
Tudtam én, hogy egy ilyen közösségben sok a rokon lélek!
Már jó pár éve Fantasy regény rajongó vagyok, megvannak az általam kedvelt világok (Forgotten Realms, Worluk, Warhammer fantasy) és szerzõk (R.A. Salvatore, sajnos mostanában hanyatlik a teljesítménye, John Caldwell: Skandaar Graun regényei zseniálisak, William King: Gotrek és Felix kiváló), akiktõl szívesen olvasok. Mostanában belekóstoltam a Warhammer 40k regényekbe is, de csak e-könyv formájában. Sajnos a mai világban akármilyen könyvrõl is beszélünk, nagyon drága a nyomtatott könyvek ára is, pedig lenne jó pár lexikon is , amit szívesen megvennék...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10369
Nekem is így történt még 6-os általános iskolás voltam. Onnantól átalakult az életem(elõtte járkáltam haverokhoz, aztán nyomtuk a játékokat, még nintendo-n is, meg pc-n is)

Amikor meglett a gép, akkor kezdtem el játszogatni: Civilization 1, Prehistoric 2, Golden Axe (nálam minden idõk legtartósabb játéka, bármikor képes vagyok leülni és játszani vele), volt valami vadászrepülõs játék, emlékszem még NAGYLEMEZ-en hoztam el havertól (mai fiatalok már azt se tudják, hogy ilyen létezett valamikor).

Majd elfelejtettem, hogy a Civ 1 mellett mi volt még a nagy kedvenc! Kíváncsi vagyok hányan ismeritek:
Centurion: Defender of Rome

Ha nem játszottam végig 8x, akkor sehányszor...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tarajos Sül
#10368
Nem rossz game!
Sõõõt...
csak már vagy 2x-3x újrakezdtem végigjátszottam...
és tök uncsi már :S
Ha vége van a játéknak,(megvan Razor is)akkor számomra a játéknak nincs már értelme.
Max multi, de azzal nem boldogultam.
#10367
mindegy mi az, de nem lehet GS és egyéb melléklet!

Steam acc ér? Mármint a te elhagyottadat leszámítva? <#ravasz1>

Mondjuk nekem az Oblivion, mint legenda erõs, modok nélkül játszani sem lennék hajlandó vele.

Egyébként én a Planescape-pel szeretnék játszani, de ahhoz elõbb végig kell játszanom a Fallout 1-2-t, addig letiltottam róla magam, a Falloutom meg nem mindig szereti az XP-t. Így mindig félbehagyom, de legalább a sok újrakezdésnek köszönhetõen patkánykéselésbõl már expert vagyok.
Shep
#10366
Nekem is úgy van mindkettõ a 2. pl olyan mintha új lenne az elsõ kicsit kopottas, de még bõven az elfogadható szinten belül.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

balee4
#10365
Igazad van, jó nekem a használt is. Köszi.😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#10364
Na az tuti megveszem majd, a játék is nagyon tetszett.

Idén meg elvileg novemberben jön az elsõ Mass Effect regény magyarul.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10363
hogy a játékokhoz is kapcsolódjunk:az Európa jövõre fogja kiadni Glukovsky:Metro 2033 címû regényét.Várom.
Shep
#10362
Szerintem nézz szét antikváriumokban, szoktak bevinni és kb. fél áron meg is kaphatod.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10361
már van film is belõle ám,,8 részes sorozat,amit többek közt itt forgattak magyarországon,pl a mogyoródi studióban.

#10360
egyik legjobb nfs

balee4
#10359
Nem nem merek belevágni, be vagyok táblázva vagy 2 évig.😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#10358
Tudnátok egy kicsit mesélni a Katedrálisról, ahogy nézem 4k körül van a könyv, szal nem olcsó. De leírás alapján kurvára tetszik.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Shep
#10357
Hát akkor a Guerrilla 2. végigjátszása felfüggesztve egy idõre.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Shep
#10356
Az a baj ,hogy nekem kínzás lenne ezek közül bármelyikbe is beleölni 75 órát 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Carlos
#10355
jaja... 😊

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#10354
Nah... látom már warezben kint van Fallout New Vegas. Szomorú.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.