Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10554
Majd a Custom-built Weapons DLC rendbe teszi a dolgokat.
IMYke2.0.0.0
#10553
😊))
Én élõben is használom: rinyálás

A Fallout-tal én is úgy vagyok, mint Tinman - még ki sem léptem a bunkerbõl, de többet nézelõdtem, olvastam, mint más az új MoHA-ban... - és akkor úgy döntöttem, ezt bizony nagyon ráérõsen, majd.

Csak nehogy tendencia legyen - bár, már inkább kijelentésként kellene írnom -, hogy DLC-kkel kapjuk majd meg azt, amit az alapjátékban kellett volna...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10552
Pont ez írtam le én is, csak elõtte nem olvastam vissza!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10551
Na akkor azért fagyott nekem annyira annó (256 mb ram, a másik 256 az eredetileg 512-bõl a videókártya vette el...mindez laptopon)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10550
Az az említett memory leak miatt lehetett sok RAM és virtuális memória kellett hozzá.
#10549
Ugyan már! Nincs mit! Hát úgy tûnik összesen 5 db, értsd öt, ácsolható fegyver van benne a játékban! Ami az F3 után bizony igencsak karcsú...És nincs railway rifle<#rinya> (ennek a smileynak a rövid leírásán mindig elröhögöm magam: "rinya" LOL XD)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10548
Hálás vagyok! Köszönöm szépen. <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10547
Hát nekem bizony olyan szépen rendszeresen fagyott, hogy ihaj!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10546
Röppent egy db PM! 😄

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10545
Akkor nekem is elküldhetnéd a forrást 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10544
Angolul késõbb jelent meg, teljesen felpatchelve. Mellesleg valóban vállalhatóan futott a 2002-es gépemen is, de Khorinisban a 2005-ösön is be tudott ugyanannyira szaggatni... További technikai probléma volt a memory leak, a bõven az ajánlott fölötti 512 MB RAM is rendre el tudott fogyni egy idõ után (2-3 óra), és akkor kilépett a játék. Egyszer a NotR elõtt ott ragadtam 7 órára, akkor már az 1 GB RAM is elfogyott 😊

Bugok is voltak:

- "hegymászás" során be lehetett akadni olyan permanens lecsúszásba, hogy a menüt sem lehetett behozni, reboot kellett (a felfedezéshez, easter eggekhez vadászatához ez pedig hozzátartozott)
- az AI olykor képes volt elakadni a tereptárgyakban (bár ez elég apróság volt, általában 1-2 másodpercnél nem tartott tovább)

Mindenesetre tragikus éppen valóban nem volt, BioWare játékokban is találtam bugokat, és az egyetlen játék, amelyben egy bug miatt akadtam el, szintén az õ munkájuk volt.
balee4
#10543
Elég nevetséges, ha ez terjedt el róla, 20 óra játék után semmi ilyesmivel nem talákoztam.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#10542
Gothic 2. Anno egyáltalán nem volt az akkori átlag konfigokhoz képest nagy a gépigénye és bugos sem volt.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Totti5
#10541
Abba vannak vicces dolgok, de ez az átlagonsál komplexebb fizika miatt van, viszont amíg elvittam addig nekem sem volt minden méteren bug mint ahogy be lett állítva, de 1-1 vicces eset elõfordult.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

balee4
#10540
Én meg az ilyenen tudok kiakadni, felraknak egy ilyen videót, mert vkinek egyszer elõjött egy ilyen bug, vagy vhogy elõvarázsolta és ez alapján már húzzák is le a játékot. Toltam vagy 3-4 órát és egyetlen buggal nem találkoztam, esetleg a szokásos szinte minden játékban elõforduló tereptárgyakba beleolvadós buggal.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Totti5
#10539
Ghotic melyik része nem volt optimalizálatlan bugtenger?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Apus
#10538
red deadnél ugyanez volt. 1 bugba futottam bele, amikor leszálltam a lórol és beszorultam a paripa meg a kerítés közé. pedig rengeteget játszottam vele. a net meg televan mindenféle hülyeségekkel, a haterek meg fikázók legnagyobb örömére.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

wesker24
#10537
Szintugy én is 3 x-szor elkezdtem az elejét de nálam se jött elõ a bug !
balee4
#10536
Nincs benne ez a bug, többször is végigtoltam az elejét és bizton állíthatom, hogy nincs benne és késõbb sincsenek durva bugok. Megint a media felfújja a dologot esete áll fent.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10535
Így már csaknem 6 Ft lett belõle, most már tényleg muszáj megvennem, mert így olcsóbban kapom, mint Tinman <#idiota>
Carlos
#10534
Stephen üzenete:
Just got a package.......

No, akkor már csak át kell küldenie hozzám. 😊

Þór vígi þessi rúnar

#10533
Hát igen! Mondasz valamit az biztos!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10532
Ha késésekkel is, de az Empire Total Warnál tudtommal megoldották. Addigra viszont már az SG-n is megvették többen, csak a patchek miatt, mert nem kértek a warezzel való szívásból. Tulajdonképpen a Steamworks, mint másolásvédelem itt realizálódik, nem magánál a játéknál.
#10531
Fõleg, hogy steames törésre patchet ráheggeszteni.... hát nem is tudom lehet-e...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10530
Steamen már van patch, holott elvileg csak holnap jelenik meg a játék. Szóval õk a patchek törésével valószínûleg hátrányban lesznek egy darabig.
#10529
De mintha hiányos lenne! Hogy lehet, hogy csak 2 építhetõ fegyver van, mikor a wikin leírta már valaki, hogy talált Rock-it launcher receptet is...<#conf>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#10528
Vazze nem semmi 467 Oldalas a Fallout NV Prima Guide-ja !

robotnyk
#10527
<3
w77d
#10526
akárkivel eddig beszéltem aki kipróbálta a lopott verziót, mindenki azt mondta hogy a fejüket fogják az idegesítõ bugoktól...

#10525
Ment PM!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#10524
én már láttam.

videón. <#zavart1>
#10523
De bizony hogy az!<#eplus2>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10522
Nem az. Azt még sehol sem találni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#10521
ha az official guide akkor jöhet a link, thx.
#10520
nekem nem volt ilyen az elején! De mint már annyiszor említettem én megvárom a GOTY verziót és akkor egyben már a legfrissebb patchel csomagolva megveszem az egészet egyben!

Apropó FNW, most szedtem le 1 guide-ot hozzá, ez a játék akkora tartalmilag, hogy az hihetetlen! HA érdekel valakit a link, akkor PM-be küldöm!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10519
Azért olvasgass utána, sajnos, van mit.
Linkeltem is egy "gyûjtõ" aloldalt a WIKIA-n. Ami nem kicsit kozmetikázik is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#10518
most kikerült ez a videó gamestarra, és már ez a legbugosabb játék a világon? frame rate gondjaim vannak, de azon kívül nagyobb bugot nem láttam. még.
w77d
#10517
amúgy én egy fillért nem fizetek a new vegasért amíg ilyen... én egy rendes gamet kérnék a pénzemért nem forgó fejû emberkéket... és ez még csak az eleje. mi lehet még játék közben atya ég...

#10516
lásd Alpha Protocol és egyetértek!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10515
SG FNW fórumtopikjában beszéltük is, hogyha aláküldenénk egy kis x-akták fõcímzenét simán el mehetne 1 x-akta rész elejének!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Jakuza001
#10514
A keplet egyszeru, amiota a nagy jatekkiadok kenye kedvere kivannak szolgaltatva a jatekkeszitok, nem a jatekos a lenyeg, hanem a profit.
Minnel hamarabb kiadni a jatekot, hogy a koltsege a tesztelesnek ne terhelje a budzset.
Igy a jatekos megszivja a bughalmazt es majd talan jo egy ev mulva kapja meg a hiba mentes jatekot.
"Ha" megkapja, mert elofordulhat az is, hogy olyan szart csinalnak, vagy kozepszeru jatekot, hogy a vasarloi retegnek nem kell a vegtermek, vagy csak kis szamban vasaroljak es ezert nagyon hamar dobjak a projectet es csak az elso patchek jelennek meg es megszunik a support fel even belul.

w77d
#10513
bámmeg az a videó simán lehetne egy horrorfilm jelenet is XXXD

IMYke2.0.0.0
#10512

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10511
ArcaniA - német fejlesztés, kiadó a BugWooD - mit vártál?
New Vegas - az összes Fallout bugos volt eddig, ahogy az Obsidian összes játéka is - mit vártál?

Tudom a választ: csodát.
#10510
Hivatalos MNB deviza-középárfolyam csak délben lesz.
IMYke2.0.0.0
#10509
Láttam - ezért is "akadtam" ki 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10508
Láttad a FNW eleji bugról a videót? A doki feje csak úgy randomra körbeforog... Amikor meg felkel a székbõl, üllõ pozicióban lehanyatlott fejjel lebeg. Hát én nem is tudtam bosszankodni, csak röhögtem fél órát

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10507
Hát, nagyot nézek a mostanában megjelent játékok bug videóin.
Mit csinálnak a teszterek? Guminõznek?
Arcania, Fallout: New Vegas egy bugtenger.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10506
Egy kis áttekintés.



Átszámított árban már a postaköltség is ott szerepel.
Az elõrendelés árait nyilvánvalóan illik fenntartással kezelni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10505
Angliában a világháború utáni legnagyobb megszorítás jön,ez minket annyiban érint,hogy lesz jó ÁFA emelés....