Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Encore
#10704
Úgy van a Rally Trophy szimes, szimesebb sokkal, mint a Dirt és társai. Kormánnyal és segítségek nélkül tulajdonképpen a 2. legjobb rally sim (RBRt nem lehet überelni).
robotnyk
#10703
<#eplus2>
Tinman
#10702
"Archon Classic is already available for purchase on Direct2Drive for $9.99"

Na ezzel sikerült megfogni, de rendesen! Még gyõzködöm magam, hogy NE vegyem meg...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#10701
robotnyk
#10700
jajj, comic sans.
IMYke2.0.0.0
#10699
AutoStohl a hang - eléggé horror így már nem? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10698
Rally Trophy azért nem tucatautós!az még szimulátor jellegû volt,magyar kommentárral is megjelent és az érdekessége,hogy régi idõk autói vannak benne,a grafika még mai szemmel sem rossz.
#10697
köszi, tudom hogy ott még lehet kapni, de egy ilyen ismeretlen játékot nem nagyon akarok venni. Olvastam róluk egy - két tesztet, de az nem számít.

Van egy ilyen játékom ami már nem kell:


http://www.mobygames.com/game/vikings


http://www.mobygames.com/game/vikings/cover-art/gameCoverId,45252/

Élõ -szereplõs kalandjáték, kb olyasmi lehet mint a Phantasmagoria , a szövegek nincsenek kiírva, szóval elég jól kell tudni angolul hogy értsd.

Valakit nem érdekel?

Tinman
#10696

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10695
A partadise cracked magyar nyelven lesz meg? Mert akkor felrakhatnád valahova, vagy cserélhetnénk, nekem is van egy pár újság mellékletes cd-ém.

Tinman
#10694
Tulajdonképpen, ennél ON-abb nem lehetünk :-)

- MDK 2 - ALAPMÛ volt akkoriban, ma már nem biztos, hogy nagy élmény..
- Shadowman - 9/10. Belémégett a zene és a hangulat. Elképesztõ cucc!
- Flatout 2 - Kellemes ótóka.
- Serious Sam First Encounter - Tucathent, de a jobbik fajtából.
- Praetorians - Sosenem toltam.
- The hell in Vietnam - Ezt sem...
- Dead to Rights - És ezt sem...
- Spellforce Gold Edition (Spellforce + kiegészítõ) - Rá lehet kattanni. Ajánlott!
- Empire Earth 3 - Ezt sem toltam.
- Colin McRae Rally 2005 - Ótóka nekem nem jött be.

- Arcanum - Ajánlott... volt. Ma már...
- PARAWORLD - Jópofa. 1x érdemes.
- Moto racer 3 - Felejtõs.
- CONFLICT VIETNAM - Felejtõs.
- Alone in the Dark 3 - Nekem az összes AiTD tetszett. Ez is!
- ICEWIND DALE - 9/10. Alap.
- Prisoner of Ice - Nagyon szerettem! Nagyon jó kis kaland, ma is simán jó!
- ADVENT RISING - Kimaradt.
- Hexplore - WAT? Mijez?
- RALLY CHAMPIONSHIP - Nem ismerem.
- Kingdom Under Fire Gold - Megvan legál, de még nem toltam :-D
- TUROK DINOSAUR HUNTER - Az összes Turokot untam, de piszkosul.
- Alien Nations - Scorpions szám az jó... ez meg...
- SCRAPLAND - Alapmû!
- Seven Kingdoms - Kimaradt.
- ALONE IN THE DARK 4 - Nekem ez is bejött.
- Paradise Cracked - 1x érdemes letolni, talán 1.5 éve vettem.
- City Life - Passz.
- BEYOND GOOD AND EVIL - Szar. Unalmas. Gagyi. NOT!!!! :-DDD
- Stolen - Tetszett, 1x jó.
- ARMIES OF EXIGO - Jóféle.
- Messiah - Tetszett... anno, de ma már félek kevés.
- Psychotoxic - 9/10.
- PARIAH - Kimaradt.
- Rally Trophy - Tucatautós.
- BROKEN SWORD THE SLEEPING DRAGON - Az összes BS tetszik... EZ IS!
- The Eye of the Kraken - Ez valami Cthulhu cucc?
- LEGACY OF KAIN DEFIANCE - Nekem ezek nem jöttek be, a Soul Reaver sem!
- Grouch - WAT?
- DISCIPLES 2 DARK PROPHECY - Jók!
- Horde - Nafene... az a Horde, amire gondolok? Még a 486 korszakból?
- SUDEKI - 1x elmegy. De elég unalmas és repetitív. Sokan imádják és kevésbé...
- Deus Ex 2 - Egy kalap szar. :-DDDD
- Thief: The Dark Project - Alap! Még ma is szívesen rámegyek néha!
- MDK - Alap... volt... ma már...
- Die by the Sword - Régen elment egynek, ma már nem bírnék vele játszani.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Daell Drow
#10693
igen, szinte nekem is itt porosodik az osszes a 2 ujsagtol.
The Protector
#10692
LEGACY OF KAIN DEFIANCE,kihagyhatatlan,a befejezõ rész
ADVENT RISING-Zseniális game,kár h nincs folytatása.Imádom.
Psychotoxic--egyedi és utánozhatatlan hangulat.
ALONE IN THE DARK 3-4.a legjobb túlélõ horrorok.
ICEWIND DALE-klasszikus.

Én ezeket emelném ki amik megérnek egy végigjátszást.Sok jó van még a listában de ezek a kiemelkedõek.A fontossági sorrendúgy van ahogy le van írva.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

wesker24
#10691
Az eladó is megválna gyüjteményétõl és mivel régisegekrõl van szó igy nem is annyira drágák a játékok !

Igy ha megtetszik valami játék akkor azt jó áron be lehet szerezni !

Cepee
#10690
akkor azért van meg nekem is a nagy része 😄
wesker24
#10689
Pontosan ahogy mondod ! XD
wesker24
#10688
Elöször is igen valaki elakarja adni a gyüjteményét !

Én megcsak informálodni akarok hogy milyen játékokról is van szó !

Cepee
#10687
Ezeket ajánlanám:
MDK 1-2(alap játék a tpsek között), Icewind Dale (jó kis fantasy rpg, bár nem olyan keményvonalas, mint a Baldurok), Advent Rising (kár, h mikor a sztori kezdene beindulni vége és a folytatások esélytelenek), Beyond Good and Evil (ez kötelezõ mindenkinek, az Ubisoft legjobb játéka),Legacy of Kain (a történet tisztánlátása véget, mindegyik rész), Broken Sword (ebbõl is mindegyik rész, ha szereted a kalandjátékokat), Disciples 2 (a legjobb körökre-osztott stratégia), Sudeki (csak ha bírod a japán anime stílust), Thief (a lopakodós stílus megteremtõje)
És pár amit inkább felejts el: Dead to Rights, Paradise Cracked, Stolen, Psychotoxic, Horde.
w77d
#10686
amúgy jól tippelek, hogy az elmúlt évek Gamestar és PC Guru lemezeit láthatjuk listában? XD

#10685
Valaki el akarja adni õket, te meg választani akarsz?:
Hát én ezeket szerezném be: Spellforce Gold Edition (bár a Spelforce universum 2000 ft és benne van a 2. rész meg a kiegje is)
Empire Earth 3, Arcanum,ICEWIND DALE,BEYOND GOOD AND EVIL,BROKEN SWORD THE SLEEPING DRAGON, DISCIPLES 2 DARK PROPHECY, Deus Ex 2
- Thief: The Dark Project,

A Paradise Cracked -re viszont kiváncsi lennék, magyar nyelven jelent meg, de nem tudom milyen lehet. Ismeretlen játékot meg nem merek megvenni.

wesker24
#10684
A Tetszik nem tetszik bõven elég ! xD
w77d
#10683
apránként jobb lenne megkérdezni, így ember neki nem áll neki válaszolgatni mert rámegy az este, a pina meg fasz nélkül marad XXXD

Tinman
#10682
Na most aki ezeket végigtolta /én sajna csak a 70%-át/, az kb 20 oldalt gépelhetne be ide... vagy a tetszik/nem tetszik elég? :-D

Ja, annyit, hogy Sudeki-t is végigtoltam többek közt, de worst jRPG evör kategóriában nálam dobogós. Aszpartámízû.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

wesker24
#10681
Aki járatos a régi játékok terén az mondhatna egy pár szót az alábbi régi játékokról ! Persze csak ha játszott vele és ismeri ! xD

- MDK 2
- Shadowman Ezzel volt szerencsém játszani nekem nagyon bejött !
- Flatout 2 Szintugy nagyon jó roncsderby-s játék
- Serious Sam First Encounter Egyik legjobb FPS lövölde XD
- Praetorians
- The hell in Vietnam
- Dead to Rights
- Spellforce Gold Edition (Spellforce + kiegészítõ)
- Empire Earth 3
- Colin McRae Rally 2005

- Arcanum
- PARAWORLD Ez is egy jó stratégia gyepáltam a gépet T-Rex-el ! xD
- Moto racer 3
- CONFLICT VIETNAM
- Alone in the Dark 3
- ICEWIND DALE
- Prisoner of Ice
- ADVENT RISING
- Hexplore
- RALLY CHAMPIONSHIP
- Kingdom Under Fire Gold
- TUROK DINOSAUR HUNTER
- Alien Nations
- SCRAPLAND
- Seven Kingdoms
- ALONE IN THE DARK 4
- Paradise Cracked
- City Life
- BEYOND GOOD AND EVIL
- Stolen
- ARMIES OF EXIGO
- Messiah
- Psychotoxic
- PARIAH
- Rally Trophy
- BROKEN SWORD THE SLEEPING DRAGON
- The Eye of the Kraken
- LEGACY OF KAIN DEFIANCE Csak a Soul Reaver 2-vel játszottam régebben !
- Grouch
- DISCIPLES 2 DARK PROPHECY
- Horde
- SUDEKI
- Deus Ex 2
- Thief: The Dark Project
- MDK
- Die by the Sword
robotnyk
#10680
marha jó a single, ha nem tudnám hogy fos a multiplayer, megvenném.
#10679
van egy két meglepi.Dirt 2-t és COD-ot nem láttam még így,szerintem angol nyelvterületen nem is volt,ebay.co.uk-n nem futottam még össze velük😊
#10678
Sajnos az német nyelvû verzió, angolból nincs fémdobozos, sõt egyáltalán a Raising Hell kiegészítõ (DLC?) is csak letöltõs formában vehetõ meg.
Tinman
#10677
Overlord 1-bõl nem is tudtam, hogy van ilyen verzió. Meg kell vennem, mert sajnos csak az Overlord 2 van még csak meg.

A többi vagy megvan, vagy nem különösebben érdekel, de ez semmit nem változtat a tényen, hogy KÖSZI i2k a linket!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10676
Pont ma fogtam a kezembe az új Moha Limitedjét... kérdeztem a tulajt, hogy ez most mitõl limited?
Sima DVD tok, borító, benne egy nyúlfarknyi kézikönyv és a lemez.
Azt mondja, figyelje... indítja a játékot és már a new game-nél volt olyan fegyvere, ami alapból csak késõbb elérhetõ.

Egyéb esetben bunkón odavágtam volna, hogy ez egy kalap szar így kérem, de mivel õ eredeti dobozos játék vásárló ezért csak annyit közöltem, hogy : Értem...

A Moha limited köztünk szólva 1990 Ft-ot ér ÉS SE TÖBBET!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10675
Ne legyen. Legyen benne exkluziv kisauto szep dobozban, es akkor gyujtoi kiadas, az extra bithalmaz viszont nem az, hanem kibaszas a jatekosokkal.

Az meg belefer, hogy elorendeloknek vagy elso tulajnak van valami extra aprosag, mint a new vegasban, de hogy egy komplett npct es kuldeteseit kivegyenek a jatekbol, mint a dragon ageben... na az pofatlansag.

wesker24
#10674
Amugy ma délután hozta nekem a postás !

És persze fémtokos verzió nagyon jól néz ki !

Stalker Clear Sky Limited edition
w77d
#10673
nah jo ezek igen, de vannak olyan limitedek ahol sima késõbbi játékbeli elemek

Totti5
#10672
Ezeket nem feltétlen tudok unlockolni, mert egyedi dolgok sokszor.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

w77d
#10671
én röhögni szoktam az olyan limitedes extrákon, hogy hamarabb kapod meg a fegyvert vagy péncélt mint mások... játszok én rendesen, majd unlockolom önerõbõl a játékban, jobban is örülök neki...

#10670
Ezzel két nagy bajom van.

1. Kezdik átvenni az igazi CE-k helyét.
2. Arra építenek, hogy a játékosok nem szívesen kapnak kevesebbet másoknál, ezért a nevetséges extrákért is többen veszik meg. Ez üzletileg tökéletesen jogos, viszont számomra mélységesen ellenszenves.
Totti5
#10669
Nem jézusom hanem eme cím kapcsán ez a lényeg. A DLC lehet jó és rossz. Vannak nagyon jó DLCk és vannak lehúzósak, de ha abból indulunk ki hogy minden DLC benne lett volna az alapban akkor valóban minden szar, csak ez nem feltétlen így van.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

lolSL
#10668
Amíg nem drágább a játék tõle, nem értem a problémát. Ha meg nem vagy akkora fan hogy elõre lefoglald, akkor úgyse számít az a 2 kocsi, vagy fegyver, vagy akármi amit épp adnak.
A konzolos használt játék piac ellen van ez egyébként, így legalább utólag visszahoznak egy kicsit a veszteségeken, mert lesz aki hiányolja ezeket és megveszi mint dlc, a játékért meg úgyse fizetett teljes árat, tehát õ sem jár rosszabbul.

IMYke2.0.0.0
#10667
Jézusom... apa, kezdõdik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#10666
Egy autós játékba ha van 50 autó és van extra 5 db akkor az is baj, ha van 100 + 5 extra akkor az is baj, ha van 1000 + 5 akkor az is baj, mert benne kell hogy legyen... akkor most ne legyen vagy legyen?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#10665
Sajnos - "bekaphassák".

Azoknak, akik máris gépelésre készülnének: nekem nem kell elõadni a "nem két szép szemünkért dolgoznak évekig..." kezdetû sallangot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#10664
Greed for money

IMYke2.0.0.0
#10663
Mindkettõtöknek: és épp ez a legnagyobb szemétség benne, mert ezeknek - szinte kivétel nélkül, de legalábbis nagy arányban - helybõl benne kellene lenniük az alapjátékban is, ha teljes értékûségre, kész játék kiadására várunk.
Ez az átkozott DLC-zés nagy pofátlanság - minden szegmensében tönkre vágja a játékot. <általános fogalmazás>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#10662
Igen, ezek pre order extrák. Rendeld elõ és kapsz valami pluszt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

robotnyk
#10661
ezek a limited editionök nem úgy gyûjtõi kiadások, ahogy ti értitek. az az érzésem, hogy az EA azért találta ki ezeket (BFBC2, MoH, NfSHP, és Dragon Age 2 is), hogy az emberek elsõ körben megvegyék a játékot, ne halasszák a vételt, vagy várjanak használtra, kölcsönzésre. mivel ezek az extrák általában kóddal válthatóak be, nyilván aki használtan veszi, már nem tudja elérni.
IMYke2.0.0.0
#10660
Gyönyörû!!!
<#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#10659
Kozben megtalaltam a kepet amirol beszeltem.

IMYke2.0.0.0
#10658
Csak jelzem - már kinn van az Update 2 is a New Vegas-hoz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10657
Igen. De ez nem kapható dobozban. Nagy sajnálatomra - otthoni net nélkül meg sokra mennék a megvett, letöltött állománnyal 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Jakuza001
#10656
IMYke2.0.0.0
#10655
Hogy a játék milyen, azt nem tudom, de a tálalása - stílusosan - "odab@$$zarint":
Resistance 2 CE steelbook slideshow

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.