Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#10804
Halo?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#10803
mi volt AZ?
Tinman
#10802
Ha az ember csak az AAA+++ játékokkal játszik, könnyen megeshet, hogy évente 2-3 játékkal játszik csak.

1 éve van Box-om, most tartok a 28. végigtolt játéknál, a 29.-ben kb. 60%-nál vagyok. Ebbõl 26 nagyon kellemes szórakozást nyújtott, közülük 4-5 pedig zseniális volt. 1 esetben pedig mikor végigvittem "AZT", a fejem az arcomba temetve ültem 5 percig az ágy szélén és próbáltam összeszedni magam. Hidd el, a Dawn of Magic, zseniális hozzá képest.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10801
Jó, de te nem érsz, mert neked a Dawn of Magic is bejön 😊

#10800
Nem túl szép (mi az, hogy csak jól néz ki??? igenis legyen túl szép!), faék mozgások és animációk... <#fogátszíjja> Ez valami nagyon szar játék lehet...

<#idiota>

#10799
Mindegy! Már megoldottam!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

balee4
#10798
PC-n nincsenek ilyen gondok. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#10797
Pedig kifejezetten jó játék, leginkább az eszeveszetten jó története miatt, ami az SW világ egyik fontos, eddig csak könyvekben érintett szálát meséli el (hogyan alakult ki a lázadás) és olyan fontos sorsfordító szerepünk van az események formálásában, hogy ez teszi igazán hangulatossá a játék. De nekem maga a játékmenet is tetszik, elõször konzolon zúztam le a játékot, aztán PC-n. PC-n csak az irányítással van a baj, de kis gyakorlással azért bele lehet jönni. Csak a csillagromboló lehúzása igényel nagyobb ügyességet. (konzolon pofon egyszerû az a rész)

Nekem nagy kedvenc a játék. A 2 éppen a napokban jelenik meg (sõt warezban tegnap óta kint van) én nagyon várom, mert a demó alapján sokkal ütõsebb lesz mint az elsõ rész. Remélem a történet is legalább olyan szintû lesz. PS3-ra tuti vétel.

Azt elsimerem hogy a klasszikus SW játékokhoz (Dark Forces 2, Jedi Knight 2-3 nem ér fel, de ennek ellenére jó játéknak tartom)

Tényleg hülye LucasArts miért nem fejleszt egy a mai kor követelményeinek megfelelõ új Jedi Knight részt? (A mai kor követelményeinek való megfelelést nem a játékmenet mai szintre való lebutítására értetettem, hanem a kinézetre, fizikára, tehát a játékmenet olyan Jedi Knight 2 szinten legyen nehéz, ötletelõs.)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

arty
#10796
Igen, van sok szerver mindenféle játékmódra, simán lehet vele multizni! ÉS nem vészes a vérprofik aránya se 😊

Forza.

arty
#10795
Én anno elõször boxra vettem meg és ott nyomtam végig, szvsz szép - najo, animáciokat hagyjuk. Esõben volt frémrét gond, de összességében a látvány valahol kárpótolt 😊

Aztán megvettem pécére, merthogy ingyenmulti... direkt angolból, mert magyar verzióval ugye nemmegy. Erre a multi egy alibi/vicc fícsör, olyan mint egy cod lehet mondjuk pre-alfa állapotban. (vagy egy dice játék megjelenéskor 😄 )

Viszont becsíteltem a legeslegnehezebb fokozatot, így ha lesz lelkierõm végigtolom úgyis. Pár pályát haladtam már, vért h*gyozva - gamepaddal ez már nem annyira fun 😊

Forza.

#10794
Helló!

Kicsit off leszek: Kéne 1 kis segítség (angol) fordítás ügyileg? Küldhetem a kérdést ide, vagy PM-ben?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10793
WRZ-ba belenéztem, nekem bejött, ahogy a Gothic 4 is ^^
Persze nem Gothic, de jó ez! Vevõs mind a kettõ fizukor.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#10792
WOW!

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#10791
GTA: Vice City díszdobozos játék X-ik felvonás:
A válasz: igen 2 kézikönyv, 2 térkép, kihajtható kartondoboz - de hisz képeket is tettem fel!
Matrica enyémben nem volt .

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

The Protector
#10790
Okés.De ezeket honnan lehetne beszerezni.Mert okés h tesco meg ilyenek,de pontos helyet kéne mondanom.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

w77d
#10789
csak gondoltam elsimítom kettõtök között a ráncokat XXXD

Totti5
#10788
hurrá😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

w77d
#10787
steames nem steamos... nyelvtanilag úgy jön ki

Totti5
#10786
Magától peccsel.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

w77d
#10785
kiráály!! XD

grebber
#10784
lolSL
#10783
es

#10782
de ha szereted SW-t, akkor a Force Unleashed is jó vétel már ennyiért.

Játszottál már azzal egyáltalán, hogy ajánlgatod? Mint SW megosztja a játékosokat (én kifejezetten rossznak tartom), de bizony PC-n elég masszívan konzolport szaga is van, ha alapvetõen jól játszható billentyûvel és patchekkel már jól fut. (Viszont az "egygombos" port mivolta szinte kézzel tapintható, nagyobb kézügyesség kell a menüben a hangerõ szabályozásához, mint a bossfightokhoz...)
#10781
Én a Feart javasolnám (nem is drága 1000 ft1 +kieg), nekem az a kedvenc fps-em, a másik meg a Hl.
A Fear volt az amitõl megszerettem az fpst, elõtte a quake 4-el, és a Doom 3-al játszottam, aztán azt hittem hogy minden fps ilyen szar.

tototto
#10780
Far Cry 2, Crysis Maximum Edition, Medal of Honor 10th Anniversary, Left 4 Dead 2, HL2 Orange Box, Unreal Anthology

NEOreg3
#10779
mivel steam-es, ezért csak egy steam-re van szükséged, automatikusan update-eli magát a legújabb verzióra

team fortress 2 esetében ez több gigabájtot jelent, mert rengeteg pálya került bele a megjelenés óta

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Totti5
#10778
Steamos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

The Protector
#10777
az orange box az jóféle.Sokat kell nyüstölni mire beindul?Azaz sok patch meg progi kell hozzá?

Rainbow-al játszanak még egyáltalán?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Totti5
#10776
Pedig kategóriája egyik leggyengébbje. Ninja Gaiden mellett egy közepes alá alkotás. Aki ezt a mûfajt kedveli annak => konzol.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10775
BIÁt majdnem cseréltem multkor, mert nekem kimaradt, de a demot megnéztem újra és gyors le is fújtam a dolgot. Optimalizálatlan, nem túl szép, faék mozgások és animációk az átvezetõkben. Kár.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

arty
#10774
BIA3 multira alkalmatlan.

Én Vegas2-t vennék, mondjuk amellé még egy GRAW2 is odaférne. 990/db az MM-ben.

Forza.

Gurren
#10773
Tinman
#10772
Brothers in Arms 3: Hells Highway (fémdobozos!) elég ütõs darab, de ha szereted SW-t, akkor a Force Unleashed is jó vétel már ennyiért.

Olcsóbb:

Battlefield 2 Deluxe Edition - ezzel szétmultizhatod az agyad :-)

Painkiller Universe - Painkiller összes!

Rainbow Six: Vegas 2

Ezek multira sem utolsók...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

The Protector
#10771
minden evõ vagyok.Inkább vmi olyanra gondoltam amivel tudnék multizni.Valami jó FPS-Mellesleg nem baj ha olyat mondasz ami estelge már megvan virágboltiba,legalább támogatom a fejlesztõket.

Mivel a szívesség is az volt h szedjek le neki egy warez játékot.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Tinman
#10770
Witcer 2 nyitott topic alapján, ha még nem toltad akkor feltétlenül ajánlott a King's Bounty, vagy Oblivion vagy ami más stílus, de megéri a pénzét az a Commandos Ultimate Anthology.

Szerintem ezek nyújthatják a legtartalmasabb és leghosszabb szórakozást a listából, az adott kereten belül.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10769
De mit a stílusod? Milyen jellegû játékokat szeretsz?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

The Protector
#10768
Hy.Egy ki segítséget szeretnék kérni.

Tesómnak tettem egy nagyobb szívességet és hamarosan jön haza Pestrõl.Szóval 2-3ezer ft-ig választhatok vmi játékot(576,cd galaxis) akármi.Mit tudnátok ebben az árkategóriában ajánlani ami megéri.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

totyak
#10767
Kár, nagy kár. És a másik kérdésre is van válaszod? Magyar borító plusz kézikönyv?
Egyébként azt hiszem az orosz verzió díszdobozos (csak érdekességképpen írom).

A másik kérdésem, ami úgy általában mindenkinek szól. Mondjuk már kérdeztem is itt korábban, csak most elbizonytalanodtam.
A GTA VC díszdobozos kiadásában valóban két térkép (egy magyar, egy angol) és két kézikönyv (szintén egy magyar és egy angol) van gyárilag? Valamint jár hozzá egy VC matrica? Mindezeket csak azért kérdezem meg megint, mivel a Hardveraprón találtam egy felhasználót, aki eladná a példányát, de neki csak a magyar kézikönyv és egy térkép van, illetve hiányzik a matrica (állítólag gyárilag nem volt benne).

NEOreg3
#10766
az egy dolog, de a videokártya se valami erõs

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

arty
#10765
kétmagos proci... rosszul.

Forza.

w77d
#10764
sima mûanyag DVD tok

totyak
#10763
Az EfLC az itthon magyar kézikönyvvel és borítóval jelent meg? MEg ahhoz is van ilyen külsõ díszdoboz, mint a négyhez, vagy csak sima mûanyag DVD tokos?

#10762
Jah a gta 4-el kapcsolatban szerinetek hogy futna Intel Core 2 Duo E6420 4Mb 3200 MH procival, 2,5 gb ddr2 memóriával, és 1 gb GeForce GT220 ddr 3 -as gépen?

Bocs ha nagyon off lenne a kérdésem.

#10761
4 óra alatt végig lehet vinni?

IMYke2.0.0.0
#10760
Köszönöm a választ. Akkor mérlegelek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

giorgio81
#10759
Én a GTA: Episodes from Liberty City-t rendeltem a Zavvi-tól pre-orderbe, úgy emlékszem egybõl vásárlásnak tekintik, nem volt értesítõ levél, csak az elküldésrõl

Gigabyte P35-DS3L,Intel C2D E4400, 2x1GB DDRII Kingmax Mars 800MHz, Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB, 320 GB Samsung SATAII, FSP Bluestorm II 400W

wesker24
#10758
Pedig a Ninja blade nagyon jó játék !

Én 3x-szor vittem végig !

1 11 óra habár az orosz volt
2 6 óra az angol volt
3 4 óra magyar volt

IMYke2.0.0.0
#10757
Saints Row 3 szerintem kétséges...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10756
szerintem ebbõl mind lesz PC.
IMYke2.0.0.0
#10755
Én (szigorúan PC-re):
* Two Worlds II
* Deus Ex 3
* Dragon Age 2
* The Witcher 2
* Rage
* Tomb Raider "9"
* Saints Row 3
* Mass Effect 3
* Dungeon Siege 3
* Diablo III
* Syberia 3

.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.