Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10904
*mármint tönkre a hardver

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10903
Nekem is van X-BoX Mega-Cool-Extra-Super 360 kontrollerem, bibibbbíííí - PC-re, vezetékkel. S rezeg, mint az istennyila.
De nem hiányozna, ha nem tenné.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#10902
Pedig ha van akkor már természtes, de ha nincs! asszem a Nierbe nem volt ( ugye Tinman?! ), egyenesen idegesített hogy az áltimét attakomról nincs semmi visszaigazolás.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#10901
LCD tv-n tolom, Jasper lapom van, eddig nincs hiba... a nyári legnagyobb melegben sem volt gond.
Érdekes viszont, hogy eleinte 1-2x fagyott a doboz, de teljesen elhagyta... bejáratós :-D

#10900: Nier alatt nem rezeg... durvára hiányzik, megszoktam.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Shep
#10900
Nem gondoltam ,hogy van akit lázba hoz, hogy rezeg a kontroller 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10899
És eddig hányszor ment tõle a hardver ha szabad megkérdezni (mindig is érdekelt), esetleg a haveri körben milyen volt a meghibásodási arány?

Apropó és milyen tévén nyomjátok többnyire (Plazma, LCD, vagy sima hagyományos?)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10898

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#10897
Az a helyzet hogy annyira elkényelmesedtem, hogy most már semmikép sem kellene pécé, és nem is élvezném rajta a játékot, mert 360an bekapcsol és 5 mp múlva már indul a játék, 10 mp múlva már a menüben vagyok... zéró macera, zéró hibakód, zéró nem indul el mert olyan napja van... zéró error ( max hardweres beüthet, mint mindenben ugye de most ez nem lényeges ). Teljes körû statiszika a játékos multamról, acsik, XBLA, sok sok demo a játékokból, az összes játéknál két gombnyomás és már partyba és a játékba vagyok a haverokkal, és persze lehet fekve, fejen állva, kanapéról, ugrálva és minden módon ahogy jól esik játszani a kontrollerrel, ami a játékok 99%nál rezeg is ami + élményfaktor.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#10896
Everest mit mond rá?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10895
nem feltétlen ide való kérdés,de hátha vannak itt régi motorosok akik már 10 éve is videokártyákkal keltek-feküdtek:

vettem vaterán egy geforce 2 GTS-t,megérkezett,de az nvidia referencia driver MX 400-nak látta az XP is rögtön annak ismerte fel,a 3D mark 2001 is.ventit leszereltem és a venti alatt geforce 2 mx chip figyelt.viszont van rajta egy matrica ami mivel sérülésmentes biztos,hogy gyárilag került rá:Winfast Geforce 2 TH.errõl viszont semmilyen infót nem találtam(Ultra,Titanium,Pro,GTS,MX200 és MX400 típusokat ismerem).az eladó határozottan állítja,hogy ez nem MX-es kártya,de eddig minden objektív mérés ellene szól.nem a pénz miatt-2000 ft,hanem az elvek😊))milyen progival tudnám a mag és a memória sebességét megmérni?
#10894
"a pénz pénzt szül" A való világban is ugyanez van! Egyébként nagy szívfájdalmam a mai napig, hogy nem kaptuk meg mi pc-sek a Fable 2-t, még a Fable 3 megjelenési hírének ellenére is!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10893
Én úgy szoktam, hogy veszek egy gépet és ahhoz, ha nem megy tönkre 3-4 évig tuti nem nyúlok hozzá! Ha meg így csinálod annyira nem drága (Legutóbb 4 éve olyan gépet vettem, amibõl a Procit, alaplapot, memóriát, monitort még a mai napig használom, videókártyát is csak azért cseréltem, mert tönkrement és muszály volt. És bizony még a mai napig bõven elvisz mindent legmagasabb beállításokon)

Nem kell milliókat költeni, csak okosan kell vásárolni!
De valahol érthetõ a döntésetek, hát akkor marad a youtube!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10892
Nézd... remélem, hogy így lesz!

Mert ki a franc szeret grindelni?

K. jól belõttek az egyensúlyt. Nem tudsz az elején ilyeneket megtenni, mert egyszerûen nincs rá keret... de questelsz, haladsz a sztoriban és egyszer csak megengedheted magadnak. A pénz meg pénzt szül, a még több még többet. Bízom benne, hogy ezt a funkciót nem veszik ki.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10891
Tin: Mond azt, hogy a bérleti díjas dolog a Fable 3-ban is úgy lesz (elképzelem, elmegyek 1 hétre nyaralni, majd bekapcsolom a gépet és ott figyel majd pár százezer pénz...)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10890
Hát amiket felsoroltál, az majdnem mind nekem is hátravan... egy részükkel már játszottam, te végigvitellel adós vagyok.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10889
Szerintem csak kapkodtál :-)

Nier-ben is tudod mik vannak? Atyaég! Nem gondoltam volna, hogy meghatódom Nier-ben, de a világítótornyos MELLÉKKÜLDETÉS!, meg az a zene, amikor... hûûû. Komolyan mondom, 1-2 mellékküldi jobb, mint a fõszál!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#10888
Mindenki akivel pécén kezdtünk és játszottunk sok évig ( Cs 1.6, COD 1 ) és minden mást, beleuntunk hogy mindig venni kell alkatrészeket bele... vettünk 360at és azóta hozzá sem nyultunk a gépekhez. Nincs egyiküknek sem gémerpécéje.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10887
Akkor balfasz voltam😄DD

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#10886
Totti! Ne rontsd tovább a helyzetet :-D

Grind???? MIVAN???

A Fable 2 talán az egyetlen olyan játék, melyben ha kiadtál egy ingatlant BÉRBE, majd KIKAPCSOLTAD AZ XBOX-ot, akkor is úgy kaptad a bérleti díjat, mintha valóban telne az idõ a játékban is!

VAGYIS:

Vettel egy szaros házat, kiatad. Kiléptél a játékból, elkezdtél a Fifával játszani 1 hétig. Meguntad.
Visszalépsz a Fable 2-be és no lám... nem megkaptad az ELTELT idõre is a bérleti díjat?! DE!

Tehát, ha teszem azt a játék felénél van mondjuk 100k aranyad, majd azt befekteted ingatlanba és játszol vagy ezzel, vagy mással, vagy egyszerûen folytatod a sztorit, mire odaérsz, hogy kastélyt vehetsz garantáltan megvan a mani.
Te, ha én most belépnék, szerintem kiakadna a számláló... nagyjából 3 milliós vagyonom van, csak ingatlanban.

Lényeg: Pénz ügyben nem kell grindelni a Fable 2-ben!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10885
Nagyon sajnálhatod, hogy abból kimaradsz! Valamelyik haverodnak nincs véletlenül pc? Mert nála végig lehetne küldeni (nagyon-nagyon megéri)
Egyébként büsze vagyok nagyon a lengyel fejlesztõkre, mert nem semmi, amit letettek az asztalra (és az is sokat mond, hogy a nagyon kevés eredeti gémeim között ott van a Wicher Enhanced Edition)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10884
Aztabetyár! Be vagy ám táblázva rendesen!

Nekem általában egyszerre több van folyamatban: Jelenleg Fallout New Vegas, Pes 2011 Become a Legend mode (imádom ezt a játékot is), Stalker Call of Pripyat van fent a gépen (ez utóbbira nagyon az uninstall árnyéka vetül az FNW óta)!

Közben tervezem a Civ 5 kipróbálását is(kíváncsi vagyok milyen érzés lesz majd 13 év kihagyás után, annó még civ 1-el játszottam utoljára).

Érik 1 Kotor 1, Kotor 2 végigjátszás, illetve 1 Fallout 3 végigjátszás (sajnos még nem értem végig azóta sem, legalábbis a Broken Steel DLC-n,).

Pótolnom kell továbbá a teljesen elmaradt Dragon AGe végigjátszást( elsõ város+ mágus toronyig jutottam, szóval még rengeteg van hátra) + Mass Effect 2 DLc-khez hozzá se szagoltam még mindig! Továbbá Neverwinter Nights 2 MAsk of the Betrayer, ill. STorm of Zehirrel is adós vagyok magamnak.

Mivel nov 12-vel, illetve Force Unleashed 2 megjelenésével kb. 2 hónap megjelenésmentes idõszak következik, ezért lesz idõm majd visszatérni a régiek, van is adósságom feléjük bõven, amint látjátok (kevés is lesz az a 2 hónap) Közben jutott eszembe, hogy az Ass. Creed 2-t se fejeztem be még... XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#10883
Nincs gémerpécém.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10882
Én nem grideltem össze annyi mánit. Kocsmát megvettem ott fent a hegyen meg az üzletek egy részét és volt egy kis lakásom a belvárosba😊

"rendes koronám, palástom volt, sõt kastélyom is, sõt komornyikom is"

Ezekrõl lemaradtam😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10881
Ha lett volna pc-re, akkor én is tudnék nyilatkozni! Így sajnos nem (fable 1-be meg nem lehettél király úgy emlékszem)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#10880
az biztos, hogy sok játékkal játszottam már, de a Witcher ott van a lista tetején. Olyan jó játékkal még nem hozott össze elõtte a sors..

#10879
Witcher 1 akkor pc-re kötelezõen ajánlott számodra, ha eddig még nem volt meg, meg az egy igazi élmény!

Egyébként meg a spanyol viaszt már feltalálták sokan az elmúlt 10 év során, így nem csoda, ha az ember már nem sz...ik be örömében semmitõl (Dragon Age 2, Witcher 2, FAble 3, Ass Creed Brotherhood) ilyen kategóriák számomra, de mivel mindegyik elõdjéhez sok, jó és tartalmas játékélmény, illetve szórakozás köt, ezért várom)!

Sajnos emellé az is párosul, hogy néha igen nagy pofonokat kap az ember, nagy elvárások után hatalmas pofáraesés! Számomra az év csalódása idáig a Mafia 2 (Arcania gothic tale, csak azért nem mert videó alapján nem fûztem hozzá nagy reményeket)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10878
Feltétlenül beadom a derekam, ha addig még kell hozzá, mikor feltelepítem.

Egyelõre Nier, aztán Limbo, azán Lara GOL, aztán Alan Wake, aztán Fable 3, aztán Fallout 3 GOTY CE. Bár ha kapok péntekre szabit, akkor lehet Fallout 3 GOTY CE lesz, mert nem bírok magammal, nagyon hiányzik a Fallout univerzum.

Szóval, mire New Vegas-nak nekiesek az simán jövõre... valamikor.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10877
"Csak remélni tudom hogy tényleg kiskirályok lehetünk Albionban! Sok lehetõség van benne. Holnaptól már elvileg lesznek tesztek."

Miért a 2. részben nem lehettél király?

Én játszottam csak végig ezt a játékot? A Box topicban, Seth is emlegette, hogy csak az elején lehet karaktert választani... meg a végén a nemcserélõ itallal.

Visszatérve a király kérdésre... rendes koronám, palástom volt, sõt kastélyom is, sõt komornyikom is /persze felmondott a sneci egy idõ után, de akkor is!/.
Sõt az utcán királynak szólítottak!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#10876
cdgalaxis-nál ahogy nézem mindet lehet kapni, speciel a L4D2-t ajánlanám, mert igaz hogy kicsit drágább de iszonyat sokan játszák és rengeteg custom kampány van hozzá a neten is a l4dmaps-on
ha az orange boxot választod akkor benne van a team fortress 2 amivel szintén rengetegen játszanak és megkapod hozzá az eddig megjelent Half Life 2 kollekciót + a portalt, nem beszélve a rengeteg modról amit felhasználók készítettek a source motorhoz

#10875
Nekem nem ezzel volt a fõ bajom, hogy azt le tudja húzni, hanem abban, hogy egy kibaszott purge troopert (kb egymilliomod a súlya a cirkálóhoz képest) nem tudok felemelni. A legnehezebb fokozaton iszonyatosan szivatós játék.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Totti5
#10874
Egyenlõre ebbõl az jön le hogy vonatott, sok lesz az üresjárat, nem lesz normális story, önismétlõ feladatok és hentelések, az önismétlõ helyszíneken. Egy FPSnél ezek a legrosszabb dolgok amik elõfordulhatnak. Majd kiderül, de attól mert lesz benne ótóverseny ami 3szor lehet hogy poén aztán már nem, még nem fogok magam alá hugyozni😊

Witcher 2õt én is várom és máig sajnálom hogy nem jött ki az elsõ xboxra😞

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10873
Úgy-úgy!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10872
Ha lehetne úgy választani, hogy mindhárom, akkor én úgy tennék 😊
Amúgy számomra fontossági sorrend a hármat illetõen:

1. The Witcher 2
2. Dragon Age 2
3. RAGE

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10871
Hát igen, én erre akkor jöttem rá amikor a pc guruban a fable max pontot kapott, és a tesztelõ szinte el is sírta magát, akkorát élvezett a játékon. 😊

#10870
Wasteland, sivatag, szörnyikék, nomádok, tuningolható autók, verseny, bejárható városok, települések, tuningolható fegyverek, összerakható cuccok, tervrajzok, melyekbõl építhetsz minden félét, a képi világ gyönyörû! Nekem tetszik eddig amit láttam!

Természetesen, ha választani kéne, hogy a Rage vagy Witcher 2, akkor egyértelmûen az utóbbi, ugyanez a helyzet a RAge vagy Dragon Age 2 esetében is!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10869
10-bõl 9 és félszer nem érdemese elhinni a teszteket szerintem!
Én a legtöbbször, ha már egy ideje kijött játékon gondolkodom, hogy ki kéne próbálni, akkor youtube-on megnézem! De nem ám a trailereket, hanem a let's playket, lehetõleg kommentárral! Abból lehet okosodni!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#10868
Boxon semmi ilyet nem tapasztaltam. Pár fizikai bug és kis optimalizlási hibán kívül nem volt vele semmi gond, de ezek a 2. rész demoja alapján már a multé.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10867
Force Unleashed nálam elcsúszott a Boss-oknál alkalmazott kamerán (oldalnézet!????) Meg könyörgöm lekap egy birodalmi cirkálót a csávesz az erõvel az égbõl, hát ba..sszus Joda nem csinált ilyet, nemhogy egy ilyen pudvás jedi tanoncka...

Már a Jedi Academy is tudta annó 6-7 évvel ezelõtt, hogy ahogy a sima ellenfelek ellen, úgy harcoltál a boss-ok ellen is, ugyanolyan kameranézetben. Olyan nehéz lett volna ezt kivitelezni?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#10866
Nem fogott meg a világa, olyan semmilyennek tünik. Azért kiváncsi leszek rá, de ha nem jönne ki akkor sem könnyezném meg.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10865
Mert 360ra elmegy idén másfél milla is tlalán, jövõ márciusra 2-3... pécére meg majd egy két 100 ezer talán, nomeg ez xbox húzócím a pécés port csak másodlagos. Örüljetek hogy egyátalán kiadják😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10864
Elfelejted, hogy itt a PC-s fosportról volt szó. Azóta persze már jól fut, de én éppen az ebbõl fakadó igénytelenségei miatt is pontoznám le (nálam éppen 5 pontos a játék). Néha pedig egyszerûen elmegy a hang vagy a zene egy idõre, sajnos ez a hiba létezik PS3-on is. Boxon nem tudom, hogy milyen gyakorisággal fordul elõ.

Egy ksi személyes élmény. Én a Sith végigjátszást két okból hagytam ki: a Jedi befejezés után nyomott egy autosave-et a játék, az outro utánra, vagyis a continue game-nél az elsõ pálya elejére tett, a választás elõtti jelent helyett... Szóval az utolsó pályán muszáj a vége elõtt manuálisan menteni, hiába nincs arra szükség addig egy percig sem.

Utána még újrakezdtem volna az utolsó pályát, de az elején idegesítõ a respawn, és egyszerûen nem voltam képes még egyszer úgy megcsinálni, hogy egy bug miatt nincs zene. Komolyan, játszottam én annak idején játékokkal zene nélkül, de ez élvezhetetlen így! Mintha kihúznák a káddugót, és egy csapásra elmenne a benne lévõ valamennyi SW feeling.

Egyébként akármennyire is nem szeretem a játékot, és végigröhögtem a sztorit, lekötni lekötött a maga perverz módján, de zene nélkül élvezhetetlen.
#10863
Miért ez a negatívság a RAge-el kapcsolatban??? Jó lesz az pedig szerintem! Vagy nem?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10862
Hát, a Marson azért csak nem várhattunk el virágzó fákat, fényes termeket, és vidáman kéz-a-kézben sétáló párokat...
Arról nem is beszélve, hogy a DOOM 3 elsõsorban sötétben játszódott...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#10861
Pc-s verzió meg jövõ márciustól (Lionhead: Miért.... óóóó miért teszed ezt velünk pc-sekkel??? Miééééééééértttt??? Közben megtaláltam a nyugtatómat végre... XD)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10860
Hát ez igaz, szerintem érdemesebb egy ismertetõt, vagy tesztet olvasni a neten. Bár van amikor azt se nagyon kell elhinni.

#10859
No és kitaláltad már, hogy hogy bírod mûködésre? Esetleg beadod a derekad és steam?????

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10858
"Mûanyag" jelzõ stimmel! Ettõl mondjuk nem volt rossz game, de kimagaslónak sem mondanám.

w77d
#10857
hát ha nincs géped alá, akkor biztos hogy rosszabb, mivel a hozzá kellõ effekteket le kell kapcsolni...

#10856
"Rage-félék" 😊

Féltékeny vagy, amiért a PC-s verzió látványvilágban szétgyalázza majd a f... izé, az xbox 360-as verziót <#nevetes1>

w77d
#10855
A Force Unleashed nekem is tetszett, csak a vége túl indokolatlanu nehéz volt. Egyébként nagyon átjött benne a SW érzés...